Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Modyfikacja gry - trofea treningowe na dole tabeli honoru


  • Please log in to reply
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 raff9997

raff9997

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:Raf9997
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 8

Napisano 31 lipiec 2016 - 15:12

Witam, chciałbym przedatawić Wam mój pomysł na ulepszenie gry i wyrównanie szans graczy/drużyny na osiąganie profitów w postaci trofeów. Pamiętacie z pewnością bunt graczy z marca tego roku (dotyczył wielokrotnych w ciągu dnia skoków po trofea treningowe oraz bunkrowania trofeów treningowych na dole tabeli wśród drużyn z rozwojem 100% i honorem 5-6k) - rozwiązaniem którego, (niekoniecznie dobrze przemyślanym) było zwiększenie ilości trofeów w grze. Niecne procedery związane ze skokami po blokach na treny się ukróciły, lecz "bunkrowanie" trofeów treningowych w "piwnicach" o niskim honorze nieatety nie. Każdy, kto gra i inwestuje pieniądze w grę oczekuje, że gra będzie satysfakcjonująca i fair play. W każdej grze najlepszi są (powinni być) na podium, najlepsi mają nagrody - i tutaj właśnie pojawiają się trofea. Trofeum - jest nagrodą za wygraną walke związaną ze zdobywaniem honoru drużyny. Stąd logiczne jest, że wygrywający wspinają się z honorem wyżej - jeśli przegrają, to karą za zmniejszanie honoru jest odebranie jednej trofki. Sprawdźcie na serwerach w Azji, czy w Ameryce, sprawdźcie na serwerach w innych państwach - tam ludzie tak grają! Najlepsze drużyny w składzie których są najmocniejsi gracze mają trofea treningowe (i zgodnie z logiką) i są w topce.TAK POWINNO BYĆ! Cóż - jak to widać po polskich pl'ach - u nas jest mnóstwo oszustów i kombinatorów. Ludzie którzy płacą za gre mnóstwo pieniędzy przegrywają z usmarkanymi nastolatkami, których nie stać na oponki, ale stać ich na oszustwa :D Pamiętajcie, że Pan Mathias Fabian Z Playata GmbH wyżej sobie ceni graczy kupujących oponki, niż tych niekupujących. Zatem jeśli kupujący się zbuntują, to czy przychyli się do ich sugestii i skarg? Z pewnością tak. Moja propozycja zmiany zasad gry polega na całkowitym ukróceniu ściągania trofeów treningowych na dół tabeli. Wówczas silne drużyny nie będą "na dole" honoru, lecz na górze - bo tam jest ich miejsce. Pamiętajcie, że trofea są nagrodą - nie za nieuczciwe kombinacje, ale za wygrywanie walki i wspinanie się "w górę" tabeli (a nie w dół - bo niektórym graczom się kierunki pomyliły, ale da się to wytłumaczyć ich młodocianym wiekiem). BOHATERZY AĄ NA GÓRZE! PAMIĘTAJCIE O TYM. I TO ONI MAJĄ MIEĆ NAJLEPSZE TROFEA. Trofea dla najlepszych - dla tych którzy są w topce honoru! Zapraszamy wszystkie piwniczne drużyny na góre! Wśród Was jest mnóstwo fajnych, ambitnych i sympatycznych graczy - chodźcie, porywalizujmy zdrowo! Moja propozycja pokega na wprowadzwniu modyfikacji do gry, polegającej na obwarowaniu dotyczącym zdobywaniu trofeów. Wystarczy, aby trofea mogły być tylko w top40-top50 drużyn. Wyrównany honor, zdrowa rywalizacja i ciągła potrzeba wspinania się do góry. Najmocniejsi gracze na serwerze siedzą w drużynach top10 i mają trofea. Każdy gracz chciałby być w topowej drużynie- zdrowa rywalizacja, każda drużyna będzie się próbowała dostać do top 40-50, bo taka pozycja otworzy przed nimi możliwość zdobywania trofeów za wygrane walki - to bardzo uczciwe rozwiązanie, które podoba się wielu graczom ( którzy zainwestowali mnóstwo pieniędzy w grę). Jeden z graczy niszowej drużyny mającej trofea treningowe napiaał, że nigdy taka zmiana nie dojdzie do skutku, bo oznaczałaby całkowią zmianę w grze. Dla kogo niby miałaby być taka zmiana? Ano TYLKO dla sporej grupy nastoletnich Polaczków, którzy na drugie imiona mają Oszust, Kombinator lub Cwaniak. Serwery w innych krajach nawet tego nie odczują - wejdźcie do nich, sprawdźcie trofea w topce, sprawdźcie, na jakich pozycja są trofea (taka zmiana będzie dla nich niezauważalna). Tylko polska dzieciarnia się buntuje :D Czekam na Wasze komentarze - a potem zostaje już tylko zbiorowe pismo do niemieckiego suppa. Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na oszustwa i naginanie gry, okażmy swoje niezadowolenie!

Użytkownik raff9997 edytował ten post 31 lipiec 2016 - 15:24


#2 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 31 lipiec 2016 - 15:27

http://forum.pl.hero...zacji/page-3

 

 

Tutaj najlepszą propozycję podał TREBUSH (ChodzącyPoWodzie). ;)


Użytkownik PanZero edytował ten post 31 lipiec 2016 - 15:30


#3 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 31 lipiec 2016 - 15:27

Powiem Ci tak szwaby to nawet nie wiedziały o skokach na treny to są takie ameby że nie muszą kombinować bo za nich oponki rozwijają postać.

A ty ciągle mówisz o oponkach oponkach :D

Ja nie pamietam żebym w ciągu roku załadował oponki tylko na stracie  :huhu: . a start serwera 2 lata emu był 

I jakoś te top1 można powiedzieć że jestem :D

Z Trofeami zeszliśmy na dół bo inni "oszuści" jak to ty ich nazwałeś poszli tam.

Jestem  w 80% procentach na tak bo na moim serwerze są 2 drużyny i to jestem w 100% szczery więc i tak beda bloki w tym top40 gildii.  :mysli:


  • MrocznyKacper:D i PanZero lubią to

#4 BlackGhost

BlackGhost

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL15
  • Postać:BlackGhost
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 5

Napisano 31 lipiec 2016 - 16:23

Ja jestem ZA - pomogę przy tłumaczeniu :D



#5 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 31 lipiec 2016 - 17:18

Nawet jak by wprowadzili twój pomysł to nic nie da, bo co to za problem porobić bloki do top 40. Ja bym bardziej była za tym że każda trofka by występowała przy konkretnej ilości honoru drużyny , dzięki temu już by nie mogła trofka iść na dół i tu juz drużyny musiały by się napracować by takie bloki wypracować z większą ilością honoru a to już takie proste nie jest :) 


  • leaverkiller i Ceealek lubią to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#6 Ziomalens

Ziomalens

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:Vengard, Myrtana
  • Serwer:PL15
  • Postać:Kazz
Reputacja: 64

Napisano 31 lipiec 2016 - 17:20

Widzę jakiś problem ze swoim wiekiem XD, ale pomijając to - jaka korelacja jest między graczami którzy mają drużyny wysokohonorowe i dużą ilością oponek? Jeszcze jest mowa o sprawiedliwości. Błagam, ktoś jest niżej w rankingu, to nie może zdobywać trofeów, to będzie "bunkrowanie". Nie podoba mi się ten pomysł, ale widać osoby które przegrywają z "usmarkanymi nastolatkami" muszą uciekać się do takich metod zwycięstwa, niestety obawiam się, ze bezskutecznych. Nawet jeśli taki pomysł wejdzie w życie (bardzo małe prawdopodobieństwo) to bloki, były, są i pozostaną. A może zrobić jeszcze tak żeby nikogo nie można było atakować a trofea miałaby tylko drużyna o nazwie "xxx"? :)


Użytkownik Scottie edytował ten post 31 lipiec 2016 - 17:26
cenzura nazwy druzyny

  • MrocznyKacper:D lubi to

GMSdVD.jpg


#7 Quentin

Quentin

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Nie gram [*]
Reputacja: 6

Napisano 31 lipiec 2016 - 17:44

Jestem na NIE.
Jeżeli ktoś przegrywać nie potrafi, to sie nie dziwić, że chce takich metod. ;)
  • MrocznyKacper:D i janiemoge lubią to

#8 leaverkiller

leaverkiller

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 4

Napisano 31 lipiec 2016 - 18:43

Myślę że to dobry pomysł jestem na TAK ! ;D



#9 Gniewko

Gniewko

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Gniewko
  • Drużyna:VulturEdition
Reputacja: 16

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:10

Bardzo dobry pomysł ! 3x TAK ! :D


  • Dżentelmen, BlackGhost i ziemianin lubią to

#10 ziemianin

ziemianin

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:grizzli
  • Drużyna:weze
Reputacja: 2

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:14

Jestem na TAK poniewaz na pl.5 nie ma zadnego chowania trofek - tam jest uczciwa rywalizacja.


  • Dżentelmen i BlackGhost lubią to

#11 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:16

To trzymanie w mniejszym honorze trofek to jest oszustwo xD? 

Za czytanie regulaminu raz !  :ziewa:


  • janiemoge lubi to

#12 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 31 lipiec 2016 - 20:17

To równie dobrze osoby z tych drużyn z trenami (których jest znacznie więcej) mogą zbojkotować, że jak to wprowadzą, to przestaną kupować oponki :P



#13 Guns

Guns

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów
Reputacja: 118

Napisano 31 lipiec 2016 - 20:21

Proszę o nieodbieganie od tematu.


  • bas i AndreX lubią to

#14 dziwnyXd

dziwnyXd

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 0

Napisano 31 lipiec 2016 - 20:55

Znakomity pomysł !

Czekam na takie zmiany :) 



#15 ziemianin

ziemianin

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:grizzli
  • Drużyna:weze
Reputacja: 2

Napisano 31 lipiec 2016 - 21:01

zauwazylam ze chowanie trofek zaczelo sie od serwera pl15. mam nadzieje ze cos zmienia  :smilue:



#16 Kosmalek

Kosmalek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 31 lipiec 2016 - 22:01

Zdecydowanie na tak :)



#17 Zuzienka

Zuzienka

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:Zuzienka
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 0

Napisano 31 lipiec 2016 - 22:10

Jestem na tak! :")



#18 CortezPL

CortezPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:CortezPL
  • Drużyna:Shadows
Reputacja: 4

Napisano 31 lipiec 2016 - 22:12

Jestem za ! 



#19 Tyrpian

Tyrpian

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 2

Napisano 31 lipiec 2016 - 22:29

JESTEM ZA!



#20 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 31 lipiec 2016 - 23:01

Witam :)

Mamy już duże poparcie od zabijaków z pl. 13. :)

Akcja ruszyła jak sowiecka lokomotywa i jak będzie trzeba wyjdę z tym na serwy zagraniczne i do mediów. ;)

Chciałem też dorzucić, żeby było trochę merytorki ;) - że proponowana zmiana zrobi kolejną dobrą rzecz, a mianowicie zneutralizuje rutynę i zjawisko wypalania się ludzi, a tym samym WYLUDNIANIE SIĘ SERWERÓW.  ;)

Węże dziękują za poparcie. Sssnakesss. 


  • Zuzienka lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych