Skocz do zawartości


Zdjęcie

LizusLizowski


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mouringo

Mouringo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 09 czerwiec 2016 - 18:17

Witam.

Szukam nowej drużyny, ponieważ moja obecna ekipa jest bardzo mało aktywna.

Na chwilę obecną moja postać ma 48 poziom, a wspomne, że zacząłem grać 3 dni temu. Póki co robię wszystkie treningi oraz 200/300 energii dziennie. Mam w planach inwestować w postać, ale zaznaczam, że walutę premium, czyli oponki będę inwestował tylko w postać. Chyba, że będzie taka drużynowa skłądka, więc na pewno się dołożę.

Oczywiście składki w postaci monet będą przeze mnie wpłacane regularnie.

 

Nie wymagam wiele. Wystarczy, że drużyna będzie przeprowadzała codziennie ataki, zarząd oraz gracze w niej będą codziennie aktywni na czacie i nie tylko oraz ...  w sumie to tyle :) Hmm, albo i nie - wymagam również zaangażowania w prowadzenie drużyny oraz rozwój.

 

Od siebie oferuję codziennie składki monet, składki oponek, ale tylko wtedy, gdy cała drużyna będzie się do nich stosowała. Oferuje również spore wzmocnienie, bo jak wcześniej wspomniałem - ogarniam niemalże codziennie max energii oraz max treningu. Oznacza to, ze w przyszłości mogę być tym, który będzie się bił o pierwsze miejsca rankingu. :)

Ogólnie jestem wiernym i lojalnym graczem, więc po dojściu do jednej drużyny nie odejdę z niej do czasu aż ktoś mnie nie wyrzuci z niej z jakiegoś powodu. Nie wymagam żadnej konkretnej rozbudowy drużyny - to się dla mnie nie liczy. Ważne, żeby była aktywna.

 

Nazwa postaci: LizusLizowski

Gram całkowicie 4fun, ale gwarantuje comiesięczne zakupy oponek co pozwoli mi się szybciej rozwinąć dla dobra całej ekipy.

 

Pozdrawiam!

 



#2 Frankol

Frankol

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Miejscowość:Rogoźno
  • Serwer:PL18
  • Postać:Frankol
  • Drużyna:Frankolnicy
Reputacja: 0

Napisano 11 czerwiec 2016 - 11:56

http://forum.pl.hero...a-przyjaciół/



#3 KulePL

KulePL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Serwer:PL17
  • Postać:Kule
  • Drużyna:Gang Albanii
Reputacja: 6

Napisano 12 czerwiec 2016 - 15:00

Podsyłam link do naszej drużyny, sprawdź jeżeli Cię zainteresuje wtedy złóż podanie, pozdrawiam.

 

http://forum.pl.hero...anii-top1-pl17/


Pomogłem? Zostaw Lajka ;-)


#4 Krzysiek35l

Krzysiek35l

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL22
  • Postać:Doradca
  • Drużyna:NVI
Reputacja: 0

Napisano 31 lipiec 2016 - 16:30

Zapraszam do mnie-

Na wspólnej

Na razie jest to początek, ale mam nadzieję że się rozbudujemy.
Z :smilue: a :smilue: p :smilue: r :smilue: a :smilue: s :smilue: z :smilue: a :smilue: m

 

Na Wspólnej






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych