Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #24 z aurora


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 04 czerwiec 2016 - 07:46

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z aurora

reporter.jpg Czołem jestem *KnockOut* i dziś będę Waszym reporterem.





1.Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery na których grasz?
- Witaj :) Mój Nick to aurora, próbowałam szczęścia na różnych Światach, ale największe bohaterskie sukcesy osiągam na PL2.

bc3e8dc550560.png


2.Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?
- Pewnie nie mam wyjścia ;)
Mam pracę biurową, która pozwala mi na bycie bohaterem cały dzień i dbanie o bezpieczeństwo w naszym świecie.


3.Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero?
- Zaczęłam grać kilka miesięcy po otworzeniu PL2, pod koniec 2012 roku.


4.Jak zaczęłaś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?
- Pamiętam, że bezsensownie przeglądałam zasoby Internetu i wyświetliła mi się reklama Hero Zero. Doszłam do wniosku, że to dobra gra, w którą będę mogła grać w czasie pracy - nic nie mów mojemu szefowi ;)

5.Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś/byłeś niobem w Hero Zero?
- Początek był trudny, bo zaczęłam grać z prawie półrocznym opóźnieniem. Było trudno, ale poznałam wspaniałych ludzi, którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła, nauczyli walczyć ze złem i docenili to, że jestem prawdziwym nołlajfem.


6.Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?
- Liczyłam na to, co tak późno?! ;)

7.Co lubisz najbardziej w tej grze?
- ZDROWĄ rywalizację, nawet na tak starym serwerze jak PL2, rywalizacja nadal jest wyczuwalna między graczami i między topowymi drużynami.

8.Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?
- Planuję w najbliższym czasie dobić 500lvl :)

9.W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?
- Razem z moją bohaterską ekipą stworzyliśmy drużynę, która w rok stała się godnym rywalem do drużyn TOP1 i TOP2.

10.Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłaś/stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?
- Owszem, zaprzyjaźniłam się z Pandami. Nie mieszkamy daleko od siebie, więc co jakiś czas spotykamy się na kawę czy coś ;)

11.Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)
- Uwielbiam Batmana, kobiety wiedzą dlaczego ;)

12.Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?
- Robić swoje CODZIENNIE, nie przejmować się niepowodzeniami, chwytać się każdej szansy, którą dają gracze z topowych drużyn.

13.Opisz HZ w 3 słowach.
- Bardzo uzależniająca gra

14.Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?
- Podziwiam PucioPandę. Jest to przywódca PANDEMONIUM. Kobieta-bohater, z głową na karku, pierwsza stanie w obronie członków własnej drużyny i własną piersią broni ich honoru. Jest to osoba lojalna, słowna, ale nie toleruje niesubordynacji i obłudy – twardą, chociaż „ciepłą” ręką trzyma 30 ludzi w kupie.

15.Nazwa maksymalnie trzech graczy:
a)Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)
- rek

b)Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz
- Niedoogarnięcia - chociaż to nie przeciwnik a członek mojej drużyny, to prowadzimy fajną rywalizację w turniejach tygodniowych w doświadczeniu.

c)Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)
- Nie należę już od dłuższego czasu do Forum, filtrowanie świata w poszukiwaniu niebezpieczeństwa jest bardzo zajmujące.

16.Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?
- Jak każdego, i mnie czasami dopada znudzenie - robię sobie wtedy przerwę. Takie miesięczne przerwy to dobry sposób na „naładowanie” bohaterskich akumulatorów i wrócenie do gry ze zdwojoną siłą.

17.Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu?
- Exp, exp, exp – mój sposób na sukces

18.Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?
- Oczywiście. Jako gracz z najwyższym LVL na tym PLu, dostaję mnóstwo wiadomości o „sprzedanie konta”, „sposób na 100oponek” i tym podobne.. Chciałabym przekazać graczom, że: „NIE WIERZCIE W TO. NIC NIE PRZYCHODZI ZA DARMO, TYLKO CODZIENNĄ PRACĄ I POŚWIĘCENIEM MOŻNA COŚ OSIĄGNĄĆ”

19.Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?
- Nie przypominam sobie, pamięć zawodzi :)

20. Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie?
- Całkiem miło, chociaż doradcą jestem tylko po to, aby rozmawiać z ludźmi na fioletowo. Ważniejsze decyzje podejmujemy wspólnie, jednak to Przywódca jest u nas odpowiedzialny działania drużyny – i całkiem nieźle jej to wychodzi.

21. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?
- Zauważyłam, że każdy bohater, który chodzi z towarzyszem Slimerem, nazywa go bardzo śmiesznie – krwawyglut, GLUT, Smark…

22.Czy kiedykolwiek wygrałeś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?
- Dopóki nie wrócił z innego świata mój serdeczny przyjaciel Niedoogarniecia, wygrywałam większość turniejów w doświadczeniu.

23.Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?
- Jasne, kiedy mam dosyć komputera, lubię jeździć na rowerze na wycieczki poza miasto. Oczywiście biorę wtedy ze sobą telefon, jak każdy prawdziwy bohater – zawsze gotowa kiedy nasz świat jest w niebezpieczeństwie.

24.Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałaś dla swojego bohatera?
- Jestem piękna i olśniewam, jak zorza polarna ;)

25.Grałaś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?
- Jako osoba, która głównie EXPi, więc zawsze staram się być w TOP10 graczy, którzy atakują łotra.

26.Jaki jest twój ulubiony towarzysz?
- Moim ulubionym towarzyszem jest „Rybka zwana Wandą”.
3481300a6bad8.png

27.Jaki są twoje ulubione przedmioty?
- Bardzo lubię kolekcjonować sety i zmieniać ubiór w zależności od dnia i humoru, mam ich ponad 10 – kobieta zmienną jest ;)

d007e0d390b58.png

28.Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?
- Lubię rozpieszczanie ;)

29.Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?
- Sprawdzam wiadomości, być może ktoś potrzebuje mojej pomocy. Następnie lecę na siłownię – klata, plecy, barki. Potem zaglądam na drużynę, zobaczyć co PucioPanda robi na obiad ;)

30.Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?
- Lubię brać w niej udział, chociaż uważam, że sędziowie w Lidze nie zawsze zachowują się fair.

31.Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnęłaś do te pory?
- Bez problemów utrzymuję się w Czempionie, jednak nie zależy mi na jakiejś konkretnej pozycji w tej Lidze – bez spiny i napiny utrzymuję się w top20

32.Jaka jest najlepsza rzecz , według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?
- Bycie czempionem wspomaga mnie o 30%, w moim przypadku to aż 1500 do umiejętności, zdecydowanie łatwiej jest być bohaterem na takim „dopingu” ;)

33. Czy masz jakiekolwiek sugestie do podzielenia się z nami, jak osiągnąć Ligę Czempion?
- Tak jak ze wszystkim w Hero Zero, na Ligę także potrzeba czasu. Tylko skupiony i cierpliwy bohater da radę osiągnąć wyższy cel – Ligę Czempionów.


Dziękuję za wywiad, miło było nam Cię poznać

- Również dziękuję :)

7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom


#2 XxX ANONIM XxX

XxX ANONIM XxX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Poznań
Reputacja: 122

Napisano 04 czerwiec 2016 - 08:43

Piękny wywiad :)


  • *KnockOut* lubi to

Spoiler

Spoiler

#3 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 04 czerwiec 2016 - 09:42

Jeden z nielicznych wywiadów, który mi się naprawdę spodobał. Łapka w górę i powodzonka w dalszej grze. :D


  • *KnockOut* lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#4 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2265 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 04 czerwiec 2016 - 10:36

Dobra dziennikarska robota. Gratulacje


  • *KnockOut* lubi to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#5 DjSnake

DjSnake

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:DjSnake
Reputacja: 5

Napisano 04 czerwiec 2016 - 16:23

Najlepszy wywiad jaki czytałem.


  • *KnockOut* lubi to

#6 Guns

Guns

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów
Reputacja: 118

Napisano 04 czerwiec 2016 - 22:01

kawał dobrego wywiadu :) 


  • *KnockOut* i bluegun lubią to

#7 biedro7neczka

biedro7neczka

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL7
Reputacja: 1

Napisano 07 czerwiec 2016 - 12:25

Bardzo ładny wywiad.

 

Najlepszy wywiad jaki czytałem.

 

Chyba nie czytales wszystkich - Najlepszy wywiad  :serce: 


  • *KnockOut* lubi to

#8 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 16 czerwiec 2016 - 22:30

Mam przyjemność grać z nią w jednej drużynie :)
  • *KnockOut* lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych