Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 8 głosy

Żelaźni PL16 , czyli gdzie są granice zdrowiej rywalizacji?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 kubammaj

kubammaj

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 18 maj 2016 - 16:53

FireSerpent:
i dobrze robisz, nie wiem jak innym ale mnie ta rozmowa się bardzo podoba i trzeba ją kontynuować.

ForTheVictory - a i widze wy też zastosowaliście fajną taktykę, bo nie wbijacie honoru drużynowego
i już za niedługo te najsilniejsze drużyny z czołówki rankingu nie będą w stanie was zaatakować.
Czyżbym się mylił ?

Ciekawe czy one wówczas będą się skarżyć, że wy gracie nie fair. :D


Tak mylisz się :) Właśnie wbijaliśmy honor, żeby się ich pozbyć, ale teraz mają inne sposoby, po prostu przywłaszczają sobie lepsze drużyny. Widzę, że nie masz pojęcia o co chodzi. To nie jest gra fair, nazywają to rywalizacją, tak "rywalizacja". My nie używamy clickerów, my nie mamy tysiąca multikont, staramy się o jak najprzyjemniejszą grę, właśnie chwile temu xxz się ośmieszył, pisząc, że my tak robiliśmy, chociaż tak nie było. Oni nie mają 5 trofek, mają ich z 10, wszystkie w niezliczonej ilości bloków, żeby uprzykrzyć innym grę.

Użytkownik Carlla edytował ten post 19 maj 2016 - 22:34
Cenzura nicku


#22 DooM Occulta

DooM Occulta

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 7

Napisano 18 maj 2016 - 17:29

Smutne jest to, że żeby coś zdziałać to trzeba zacząć grać tak jak oni...kasować bloki, używać klikacza...nie ma już normalnej gry bo ktoś leczy kompleksy z reala w grze jakby to była walka o złote kalesony ;)



#23 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 18 maj 2016 - 18:02

Dobra nie płakać tylko grać ;)

A reszta co nie zna sytuacji to nie oceniać płotki  :ziewa:


Użytkownik Ceealek edytował ten post 18 maj 2016 - 18:03

  • damian12312 i Tycia lubią to

#24 Muni

Muni

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
Reputacja: 41

Napisano 18 maj 2016 - 20:54

To jest po prostu śmieszne co oni robią. 0 fun z gry dla innych drużyn!



#25 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 18 maj 2016 - 21:36

Niestety, takich tematów już było dużo. Supp bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje na serwerach, ale po prostu mają to gdzieś. Przecież lepiej dodać pasek na rzutki ( który bądźmy szczerzy, nie śmieszni, jest bezużyteczny ) za oponki, niż zrobić coś by gra wszystkim sprawiała przyjemność, a nie 30 osobom na serwerze, ponieważ mają czas na odstawianie takiego cyrku.


Użytkownik emge edytował ten post 18 maj 2016 - 21:38


#26 damian12312

damian12312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:damian12312
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 5

Napisano 18 maj 2016 - 21:42

dołączam się do słów cealka

wy tylko płakać umiecie a grać to już nie

każdy gra tak jak chce zróbcie sobie bloki i grajcie 

a nie panikujecie 


  • Kami i Ceealek lubią to

#27 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 18 maj 2016 - 23:13

Ale macie problemy jak ktoś myśli i jest dobrym strategiem to robi tak aż szkoda że sam taki nie jestem i nie zależy mi na tym ale ludzie kombinują i mają z tego frajdę :)


  • ChodzącyPoWodzie lubi to

c260e7928c6fe.png


#28 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 19 maj 2016 - 07:42

FireSerpent na PL15 byłeś w AS, gdzie też jest trzymane 5 trof (trenów) i usuwane bloki więc dlaczego piszesz że to cię denerwuje? :haha:


  • damian12312, Tycia i Ceealek lubią to

#29 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 19 maj 2016 - 08:43

dołączam się do słów cealka

wy tylko płakać umiecie a grać to już nie

każdy gra tak jak chce zróbcie sobie bloki i grajcie 

a nie panikujecie 

Chlopcze nierozwazny! Od kiedy jawne lamanie regulaminu jest talentem do gry? Umiemy grac, ale jakie mamy szanse grajac fair-play z tymi, ktorzy sa PONAD TO.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#30 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 19 maj 2016 - 08:54

Temat jest gorący niczym świeżo upieczone bułeczki, ale prawda jest taka, że bezsensownie narzekać każdy umie oraz może, a zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie już ciężej. Nie wiem co chciałeś osiągnąć – współczucie? Bo ani jednego rozwiązania nie podałeś. Jeśli chcemy coś zlikwidować trzeba podać również rozwiązanie na to, inaczej jak suport ma coś zmienić? ; P Właśnie jak ktoś wyżej pisał tak też widziałam kiedyś propozycję również, żeby walki się odbywały mimo usunięcia, ale to jest bez sensu, ponieważ patrząc na logikę: gdy coś usuniemy to nie istnieje, więc jak może walka odbyć się z czymś czego nie ma? Trochę jak pić z pustej flaszki. Postać, która tam była może znajdować się już w innym teamie, być zgłoszona czy nawet odbyć kolejna walkę, a to spowodowałoby kolejne nadużycia w grze.
A jeśli was ciągle atakują (nie wiem jak sytuacja dokładnie tam wygląda, bo na pl16 nie gram) to musicie się postawić jakoś i zacząć myśleć, działać, potrzebujecie dużo organizacji w drużynie oraz kreatywności, bo „na sposoby są sposoby”, wystarczy trochę pomyśleć a potem się postarać wykonać. Musicie obrać taktykę i codziennie, krok po kroku, konsekwentnie ją realizować tak jak wasz team przeciwny, inaczej będziecie dla nich przekąską i zjedzą was zanim się obejrzycie. ; ) Taktyka jest nieodłącznym elementem gry, więc nie można mieć pretensji o to, że ktoś gra inaczej niż chcesz – trzeba się dostosować oraz to przezwyciężyć, ktoś obrał sobie na taktykę usuwanie – tak też bywa. Organizacja w drużynie i osiągniecie wszystko, macie chyba wodza? Ordnung muss sein. Poza tym jak oni niby się zebrali i zrobili razem team to już musieli się znać z innych serwerów, tak zakładam, inaczej ciężko się zjednoczyć. To tylko udowadnia, że na HZ gra tak całkiem na maxa, tylko mała „klitka” i została wychowana w taki sposób na innych pl’ach, dlatego robią wam „niespodzianki”. HZ raczej tego nie zmieni, bo oni żyją z ludzi grających z serwera na serwer, to im napędza biznes.

PS – tak jak wyżej wspomina Tony, na innym plu byleś w teamie, który robił to samo dla innych, jakoś ci to nie przeszkadzało oraz nie narzekałeś. ;) 


5jRLRhx.png


#31 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 19 maj 2016 - 09:11

Napracowalas sie nono... A wystarczylo  zrobic ctr-c ctr-v zamiast przegrzewac swa glowke sprawami dla ciebie zbyt skomplikowanymi:

paragraf 3 pkt 9 regulaminu gry:
Zabrania się manipulacyjnych ingerencji w oferowane usługi. Należy do nich w szczególności używanie oprogramowania oraz mechanizmów zakłócających oferowane usługi lub dających Użytkownikowi nieuczciwą przewagę nad współgraczami (...).

  • Emin1 lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#32 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 19 maj 2016 - 09:14

Jakiego oprogramowania?  Wydaje mi się, że opcja usunięcia drużyny jest zgodna z regulaminem, inaczej coś takiego nie zaistniałoby. :) Poza tym nie pisze nigdzie, że grają fair, ale od narzekania tutaj trofek im nie przybędzie i musza zacząć się jakoś bronić nim zostaną z zerem. 


5jRLRhx.png


#33 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 19 maj 2016 - 09:21

Jakiego oprogramowania?  Wydaje mi się, że opcja usunięcia drużyny jest zgodna z regulaminem, inaczej coś takiego nie zaistniałoby. :) Poza tym nie pisze nigdzie, że grają fair, ale od narzekania tutaj trofek im nie przybędzie i musza zacząć się jakoś bronić nim zostaną z zerem. 

Za "reke nie zlapalem", niech sie zelazni wypowiedza, czy uzywaja klikaczy i fejkowych druzyn z fejkowymi graczami do blokow.

Fakty widoczne golym okiem: pogarda dla fair-play, zaklocanie rozgrywki, nieuczciwa przewaga.   Z mojej strony to juz wszystko, lece grac.


  • Emin1 lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#34 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 19 maj 2016 - 09:39

"Nieuczciwa przewaga"? Przecież możecie ich zgłosić, skoro to "fejkowe drużyny, klikacze" oraz inne takie. Jeśli zgłoszenia nic nie dają to najwyraźniej nie jest to łamanie regulaminu... Robicie coś w kierunku poprawy swojej sytuacji czy nic? Ja kiedyś miałam bardzo podobną sytuację, przez co wyniosłam się z poprzedniego serwera i więcej nie popełniłam błędów. Trzeba myśleć zawsze i przewidywać ruchy przeciwnika, że się tak wyrażę: taktyka to również sztuka wprowadzania przeciwnika w błąd. Dlatego się bawią FTV.  A teksty o przegrzewaniu główki możesz sobie darować...  :smilue:


5jRLRhx.png


#35 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 19 maj 2016 - 12:47

Dobra nie płakać tylko grać ;)

A reszta co nie zna sytuacji to nie oceniać płotki  :ziewa:

Zamieszany jestes w to, więc o czym tu mówic

ciach
 

Jakimś dziwnym trafem nagle w WiMi Jest lider który ma 16 poziom -> ciach

Gdzie wczesniej ta drużyna miała same 150+ i dobrze się rozwijała.

I także dziwnym trafem nagle nie szuka członków.

ciach
 

 

"Nieuczciwa przewaga"? Przecież możecie ich zgłosić, skoro to "fejkowe drużyny, klikacze" oraz inne takie. Jeśli zgłoszenia nic nie dają to najwyraźniej nie jest to łamanie regulaminu... Robicie coś w kierunku poprawy swojej sytuacji czy nic? Ja kiedyś miałam bardzo podobną sytuację, przez co wyniosłam się z poprzedniego serwera i więcej nie popełniłam błędów. Trzeba myśleć zawsze i przewidywać ruchy przeciwnika, że się tak wyrażę: taktyka to również sztuka wprowadzania przeciwnika w błąd. Dlatego się bawią FTV.  A teksty o przegrzewaniu główki możesz sobie darować...  :smilue:

 

Wiesz, mnie się tu jednak wydaje, ze support nie chce w to ingerować.

Postać 16 poziom w WiMi jest w 100% mulciakiem jednego z członków z Zelaznych, a support nic z tym nie robi.

 

dołączam się do słów cealka

wy tylko płakać umiecie a grać to już nie

każdy gra tak jak chce zróbcie sobie bloki i grajcie 

a nie panikujecie 

Kolega Cealka, wiec o czym tu mówic ... :haha:

 


Użytkownik Damikkos edytował ten post 19 maj 2016 - 22:27
usunięto zrzuty ekranu

  • Emin1 i JestemBuk lubią to

#36 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 19 maj 2016 - 12:59

A może ktoś kto jest w suuporcie gra również na pl 16 i jest w tej drużynie żelaźni  i dlatego nic się nie robi w tej sprawie :(


  • Guns lubi to

c260e7928c6fe.png


#37 kuba2

kuba2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Miejscowość:okolice Biłgoraja
  • Serwer:PL16
  • Postać:Najlepsza
  • Drużyna:Najlepsza
Reputacja: 1

Napisano 19 maj 2016 - 13:02

Xxx jak widać ma dobra taktyke na treny dobrze jak inni pisza, że to fantastyczny pomysł..... okkk tylko teraz pytanie jak FTV ma z nimi wygrac no odpowiedżcie mi żeby nie było fire gram na pl16 i wiem jak to jest i widze jak sie z wami było powiniem suport cos z tym zrobić no ale tak to nie powinno być.Łamią regulamin wiec to też prawda fire Ci co maja problem przeczytajcie sie OWH i napiszcie tutaj jaką macie po przeczytaniu OWH opinie.

To tyle mam do powiedenia fire jak cos to na pw Ci nick moge podac na pl16 jak coś

Użytkownik Carlla edytował ten post 19 maj 2016 - 21:46
Cenzura nicku

Nie ! Kasia nie podglądaj !


#38 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 19 maj 2016 - 13:37

Zamieszany jestes w to, więc o czym tu mówic

ciach
 

Jakimś dziwnym trafem nagle w WiMi Jest lider który ma 16 poziom -> ciach

Gdzie wczesniej ta drużyna miała same 150+ i dobrze się rozwijała.

I także dziwnym trafem nagle nie szuka członków.

ciach
 

Wiesz, mnie się tu jednak wydaje, ze support nie chce w to ingerować.

Postać 16 poziom w WiMi jest w 100% mulciakiem jednego z członków z Zelaznych, a support nic z tym nie robi.

 

Kolega Cealka, wiec o czym tu mówic ... :haha:

 

 

Na pl15 było to samo i jakoś wtedy nikt nie robił z tego problemu. Było źle, ale trzeba było sobie poradzić, nikt nawet uwagi na to nie zwrócił. Ta gra momentami przypomina "wojnę", albo ty zniszczysz kogoś, albo on ciebie, a to powinna być przede wszystkim zabawa, nie warto się aż tak przejmować. Skoro uważasz, że to multikonto - zgłoś je.Wtedy stracą team. Jednak prawdą jest również fakt, że nie zawsze w takich drużynach siedzą same mulciaki, dużo ludzi ma znajomych np. ja  namawiam często swoje koleżanki do gry, gdy się nudzą. Przy okazji można rozmawiać.  ;)  Same plusy dzięki temu. Tak jak wcześniej pisałam, support z tym nic nie zrobi, bo usuwanie drużyn jest legalne i normalne. A z pustą drużyną po usunięciu nikt walczyć nie będzie, bo to zwyczajnie nielogiczne, także jakies pomysły czekania do godziny walki i walkowera odpadają moim zdaniem.


Użytkownik Damikkos edytował ten post 19 maj 2016 - 22:27

5jRLRhx.png


#39 Rajek11

Rajek11

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 3

Napisano 19 maj 2016 - 14:08

Tak mylisz się :) Właśnie wbijaliśmy honor, żeby się ich pozbyć, ale teraz mają inne sposoby, po prostu przywłaszczają sobie lepsze drużyny. Widzę, że nie masz pojęcia o co chodzi. To nie jest gra fair, nazywają to rywalizacją, tak "rywalizacja". My nie używamy clickerów, my nie mamy tysiąca multikont, staramy się o jak najprzyjemniejszą grę, właśnie chwile temu xxx się ośmieszył, pisząc, że my tak robiliśmy, chociaż tak nie było. Oni nie mają 5 trofek, mają ich z 10, wszystkie w niezliczonej ilości bloków, żeby uprzykrzyć innym grę.




Aaa to my mamy bloki?? A to czemu z 2tygodnie temu mieliscie obrone caly czas i caly czas ja wygrywaliscie? Może powiesz, że slabsze druzyny was próbowaly pokonac i im nie wychodzilo? A co do kilkera. Kto go uzywa ten uzywa a u was ? Xxx chce kupic laptopa i ustawic tam klikera zeby nas dopasc, wiec nie wiem kto tu nieuczciwie gra.
A co do naszych 10 trofek pewnie ci o treny chodzi bo innych nie zbieramy to nie wiem jak ty liczysz ale wy macie 2treny wiec 10 nie mozemy miec :)

Użytkownik Carlla edytował ten post 19 maj 2016 - 22:36
Cenzura nicku

  • Ceealek lubi to

#40 NeoZeroZRT

NeoZeroZRT

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:ZRT
Reputacja: 3

Napisano 19 maj 2016 - 14:32

Trochę smutno patrzeć na kłótnie w temacie w którym przedstawiony jest pomysł. Jak macie coś do siebie, to piszcie PW. Połowa postów powinna zostać skasowana. A nazwy drużyn, graczy usunięte Dzięki za uwagę.


Użytkownik NeoZeroZRT edytował ten post 19 maj 2016 - 14:34

  • "Dubi" lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych