Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 8 głosy

Żelaźni PL16 , czyli gdzie są granice zdrowiej rywalizacji?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 18 maj 2016 - 13:39

Witam , piszę ten temat ponieważ bardzo irytuje mnie gra jednej drużyny na pl16 tą drużyną jest drużyna ŻELAŹNI.Zapewne nie wszyscy znają ich sposób gry więc w tym temacie go opisze pierw powiem skąd ta drużyna tak na prawdę powstała bo można było mieć wrażenie , że znikąd.

                              

       Kilka miesięcy temu  dwie dobrze rozwijające się drużyny FTV i In via miały 80 % graczy którzy teraz siedzą w Żelaznych Ci gracze poodchodzili z ww. drużyn z różnych przyczyn nie wnikajmy.Po czym stworzyli i rozwinęli drużynę obecną Żelaznych.Jak widzicie też in via się rozpadała z biegiem czasu i niektórzy gracze dołączali też do FTV i tak powstała rywalizacja między FTV i Żelaznymi a "paliwem napędowym" tej oto rywalizacji były niesnaski miedzy niektórymi graczami z obu drużyn które ciągle są aktualne.

 

 

     Co do sposobu gry Żelaznych jest on dość hm... jak tu użyć słowa i nie być zbanowanym :P brzydki i nie fair-play.Otóż Żelaźni po ww. niesnaskach  szczególnie lider tej drużyny upatrzył Sobie w nas (tj.FTV) drużynę do dręczenia.W jaki sposób dręczy otóż w dość prosty po prostu atakuje on naszą drużynę jakąś drużyną ze swoich bloków po czym NIE CZEKA np do godziny 12:00 aż będzie walka i znów łapie tylko kasuje blok zazwyczaj nad ranem i ustawia kolejny i tak w kółko ,CHYBA ŻE ! mamy trofki jak w obecnym wypadku , wtedy idzie on do swojego bloku bardziej rozwiniętego i jest to co zawsze , czyli kasacja bloka i atak już z drużyny by zabrać trofkę.I teraz gdyby im w NORMALNY sposób można by było zabrać trofkę , czyli w godzinach 12 16 18 20 22 zaatakować to było by jeszcze w miarę okej , ale niestety tak nie jest bo ww. Pan kasuje Sobie bloki i trzyma treny w drużynie , drużyna Żelaznych obecnie w tej fazie servera ma 28 ! ( słownie dwadzieścia osiem ) OBRON ! gdzie inne drużyny mają koło 100 no coś tu jest nie tak prawda ? .Taka gra jest w ogóle bez sensu gdy nawet normalnie rywalizować nie można i zabierać Sobie trofki .

 

        Powiem tylko tak , że jak support nie zrobi coś z tym kasowaniem bloków to na pl17 jeżeli wyjdzie co lepszy ogarnięty lider drużyny będzie tak robił i wszyscy będą kasować drużyny i trzymać trofki u Siebie i nie będzie radości z gry i walk drużynowych po drużynach krążyć będą drewna , ewentualnie jakaś energia w co też wątpię.

 

       Tak wygląda gra jak ktoś przenosi przerośnięte ambicje z reala na grę by leczyć swoje kompleksy niestety , ta gra to tylko zabawa i tak powinna wyglądać grą, ludzie powinni się  bawić a nie walczyć "na śmierć i życie" i się tylko denerwować , połowa graczy w FTV ma dość takiej gry bo to żadnej satysfakcji nie przynosi bo co to za radocha zostać złapanym po usunięciu bloku a nie złapać drużyny bo kasuje bloki a ma 28 obron .

 

 

PS. Mam nadzieje , że ktoś coś z tym usuwaniem drużyn zrobi bo to na prawdę nie wymaga dużej roboty i przepraszam za błędy temat pisany na szybko.

 

 

Dodaje mema własnej roboty , zrobiłem kiedy się nudziłem :D

 

 

  

Załączone pliki

  • Załączony plik  meme.png   110,3 KB   6 Ilość pobrań

Użytkownik FireSerpent edytował ten post 18 maj 2016 - 13:40


#2 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 18 maj 2016 - 14:02

W 100% ZGADZAM SIĘ.
Irytuje mnie ta xxx i jej/jego zgraja. Teraz siedzą w drużynie WiMi, przejeli całą i stworzyli sobie kolejnego bloka. I zapewne support nic z tym nie zrobi.

Użytkownik Carlla edytował ten post 19 maj 2016 - 09:59
Cenzura nicku


#3 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 18 maj 2016 - 14:04

Ostatnio pisałem, aby można było mieć kilka obron to coś takiego jak blok przestanie istnieć

bo nie będzie miało to sensu (blok nie będzie nic blokował). Zamiast tego administracja dała

po tyłku zbijającym honor. Jak znam życie teraz po raz kolejny po tyłku dostaną zbijający -

oczywiście w imię walki o sprawiedliwość.


  • michael007 lubi to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#4 Quentin

Quentin

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Nie gram [*]
Reputacja: 6

Napisano 18 maj 2016 - 14:39

Hahahahh, miniaturka. :D Mistrz, ale Wasze błagania chyba nie przejdą. :) 

By Quentin. :P


  • Ziomalens i x Dexter lubią to

#5 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 18 maj 2016 - 14:46

to nie błagania bo takie rzeczy pisze się do supportu bardziej zwrócenie uwagi na problem :)



#6 Quentin

Quentin

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Nie gram [*]
Reputacja: 6

Napisano 18 maj 2016 - 14:48

Oczywiście zapomniałeś dodać, iż FTV jest idealne ? :) Ja nie mam z tym problemu, więc wiesz. :) ForTheCry. :( 


  • Ceealek lubi to

#7 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 18 maj 2016 - 14:52

Nikt na tym serverze nie jest idealny ale my nie gramy w taki sposób , to że nas ciągle blokują to nie nasza wina ;)


  • Cycek83 lubi to

#8 Quentin

Quentin

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Nie gram [*]
Reputacja: 6

Napisano 18 maj 2016 - 14:54

Nikt poza mną. :D By Ja. :)  Mogliście mieć trofki, jak były do zdobycia. :) Trzeba umieć blokować swój team. :) 

 

#9 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 18 maj 2016 - 14:57

Chyba zbytnio nie rozumiesz ? jak by nie patrzeć blokowanie swojej drużyny to też jest w pewnym sensie omijanie regulaminu i granie nie fer przykładowo w BBE nikt się nie blokuje ataki są co chwile.Widać ze masz problem z pewnymi rzeczami po za tym nie grasz jak widzę na pl 16 więc też nie znasz sytuacji :)


  • Guns i Owsik lubią to

#10 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 18 maj 2016 - 15:09

Jest taka stara zasada: Gra się tak jak przeciwnik pozwala.

 

Myślenie w stylu "przeciwnik ma grać tak, aby nam było dobrze" jest mylne.

Przeciwnik zawsze ma grać tak, aby jemu było dobrze.

 

Taka mała dygresja:

kiedyś też mówiono, że ponoć zbijanie honoru jest nieuczciwe.

I padał argument, że dzięki temu można nabić za dużo honoru.

 

Jak strategia przeciwników jest wam nie na rękę to róbcie tak jak oni, to i im będzie to nie na rękę.

"Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie".


Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#11 XxX ANONIM XxX

XxX ANONIM XxX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Poznań
Reputacja: 122

Napisano 18 maj 2016 - 15:15

Witam!

Jak dla mnie temat jest nie potrzebny i do zamknięcia. Tak jak kolega wyżej wspomniał Gra się tak jak przeciwnik pozwala. A nie 

przeciwnik ma grać tak, aby nam było dobrze. Gdzie oni grają źle ? Nie podoba się PL to na nim nie graj i wszystko będzie dobrze.

 

 

Pozdrawiam


Użytkownik XxX ANONIM XxX edytował ten post 18 maj 2016 - 15:16

Spoiler

Spoiler

#12 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 18 maj 2016 - 15:19

Kolejny anonim z problemem bo ktoś napisał co go boli :) wiesz wszystko by było okej gdyby było zgodne z regulaminem i zasadami w jakich ta gra powstała.To ze Ci pasuje taka gra proszę bardzo , ale są osoby którym nie pasuje i oni też maja prawo wyrazić własne zdanie i to uszanuj :)



#13 XxX ANONIM XxX

XxX ANONIM XxX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Poznań
Reputacja: 122

Napisano 18 maj 2016 - 15:24

Fire Serpent,

zgłoś ich i będzie po sprawie, a nie spamujesz forum. My nic nie zdziałamy. Inna możliwość- skończ grę na PL16 lub też przejdź do nich to będziesz się cieszył/a, że wszystkich pokonujecie.


Spoiler

Spoiler

#14 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 18 maj 2016 - 15:25

Aż poszedłem na PL 16 sprawdzić jak to się pozmieniało od czasu mojej ostatniej wizyty.

 

Musze przyznać, że Żelaźni zastosowali fantastyczną taktykę.

Nie robią walk w których by zyskiwali honor, trzymają się możliwie najniżej rankingu - dzięki

temu drużyny z minimalnym honorem mogą je blokować. Można tworzyć drużyny i je kasować

nie wkładając w nie ani kasy ani oponek.

 

Kto powiedział, że najmocniejsze drużyny muszą być na górze tabelki ?

 

Wielki szacun za pomysłowość.


  • Ceealek lubi to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#15 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 18 maj 2016 - 15:25

Zgłosiłem jest temat "dyskusje ogólne" i napisałem to tutaj by uważam , że każdy ma prawo wiedzieć o co chodzi i wyrazić swoją opinie i tyle :)



#16 XxX ANONIM XxX

XxX ANONIM XxX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Poznań
Reputacja: 122

Napisano 18 maj 2016 - 15:31

To można czekać na wyrażanie opinii, a nie ludzie piszą, a ty to komentujesz, Skończyłem już rozmowę, bo nie ma co tego ciągnąć. 

 

 

Pozdrawiam jeszcze raz.


Użytkownik XxX ANONIM XxX edytował ten post 18 maj 2016 - 15:31

Spoiler

Spoiler

#17 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 18 maj 2016 - 15:31

Witam!

Jak dla mnie temat jest nie potrzebny i do zamknięcia. Tak jak kolega wyżej wspomniał Gra się tak jak przeciwnik pozwala. A nie 

przeciwnik ma grać tak, aby nam było dobrze. Gdzie oni grają źle ? Nie podoba się PL to na nim nie graj i wszystko będzie dobrze.

 

 

Pozdrawiam

smieszny jestes... hehe...

To odrazu może wszyscy zróbmy mulciaki i blokujmy swoje drużyny,żeby nie stracić trofek, zobaczymy kto będzie płakał.

A jak będą robic tak jak oni, to zaraz krytyka będzie, ze to nie legalne etc...



#18 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 18 maj 2016 - 15:31

FireSerpent:

i dobrze robisz, nie wiem jak innym ale mnie ta rozmowa się bardzo podoba i trzeba ją kontynuować.

 

ForTheVictory - a i widze wy też zastosowaliście fajną taktykę, bo nie wbijacie honoru drużynowego

i już za niedługo te najsilniejsze drużyny z czołówki rankingu nie będą w stanie was zaatakować.

Czyżbym się mylił ?

 

Ciekawe czy one wówczas będą się skarżyć, że wy gracie nie fair.  :D


  • kevin9 lubi to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#19 Avengers

Avengers

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:Avengers
  • Drużyna:MADNESS
Reputacja: 7

Napisano 18 maj 2016 - 16:48

co Tu dużo pisać :) Suport ignoruje wszystkie zgłoszenia , a wystarczyłoby  , żeby nawet po usunięciu drużyny  atakującej walka  i tak się odbyła :) tzw. walkower . I po problemie z atakowaniem i usuwaniem drużyn :)



#20 Patrykovskyy17

Patrykovskyy17

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 2

Napisano 18 maj 2016 - 16:50

Zgadzam sie z tobą w 100% takie walki są bez sensu i tylko niszczą całą rozgrywkę






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych