Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dział Fan-art & fiction - zasady i wytyczne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 02 maj 2016 - 15:55

1. Publikowane treści muszą być oryginalne. Wszelkie plagiaty będą skutkowały blokadą kont oraz możliwym zakazem dalszego udziału w zabawie. Zastosowanie zrzutów ekranu jak i zdjęć z produktów firmy Playata GmbH (pokrewnych grze) nie będzie uznawane za plagiat.

 

2. Zawartość postów musi być zgodna z regulaminem forum. Wszelkie posty mogą zostać usunięte, jeśli moderatorzy stwierdzą, że narusza to zasady forum. Twój post (opowiść, obrazek) może zostać usunięty bez powiadomienia, jeśli będzie zawierać treści nielegalne, tj. o podtekście seksualnym, rasistowskim, etnicznym, religijnym bądź obraźliwym, jak i odbiegającym znacznie od Hero Zero. 

 

3. Posty nie mogą być później edytowane (tylko do 30 minut po publikacji) więc pamiętaj, aby sprawdzić treści jakimi chcesz się z nami podzielić pod kątem: ortografii i wszelkich błędów, treści nieporządanych i niezgodnych z regulaminem, nie ograniczając się do ilości prezentowanych prac.

 

4. W celu usunięcia swojego postu, autor powinien skontaktować się z moderatorem, używając opcji "zgłoś".

 

5. Dział ten został podzielony na dwie części. Fiction (opowiadania, które mogą, ale nie muszą, zawierać ilustracje) oraz Art (prezentacja wizualna, tj. rysunki, obrazki, fotki itp.) Prosimy zwracać uwagę, aby posty były dodawane w odpowiednim miejscu.

 

Wskazówka: Ulubionym hostingiem zdjęć jest serwis imgur.com .

 

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych