Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

Lumpeks


  • Please log in to reply
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 kuba1401

kuba1401

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:kuba1401
Reputacja: 30

Napisano 09 maj 2016 - 05:49

Hz nawiązuje chyba do rzeczywistości , w zwykłym lumpie nie kupisz kurtki światowej klasy.
Ale jestem na tak.

#22 WyrwanyZeSnuu

WyrwanyZeSnuu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 12 maj 2016 - 23:29

Tak samo jak jest z  młotkiem lub towarzyszami nigdy nie trafisz po darmowym odświeżeniu moze jest 00.01 % moim zdaniem powinni to poprawić dać te 10-20 % na trafienie nie dość ze gracze muszą stracić te oponki na młotek to jeszcze sporo na odświeżanie ;)


  • BoykaGamesPL16 lubi to

#23 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 13 maj 2016 - 00:55

Witam,

trochę tak i więcej nie kwestia zrozumienia,

 

lumpeks jak sama nazwa wskazuje znajdziemy tam wszystko czego nam potrzeba, od ewentowych ciuszków, niespodzianki, rzutki po towarzysze, nie chodzi o to by codziennie znajdywać w lumpeksie coś na plus no chyba, że nic nie zdobywamy z czynów czy zadań nadzwyczajnych lub też nie trafimy czegoś na misjach czy łotra, chodzi o to by móc wyposażyć bohatera w razie takiej konieczności, czasem trafi się perełka typu gadżet na + lub broń na + i to nawet na 380 lv, natomiast lumpeks jest miejscem neutralnym bardziej miejscem mody i kreatywności :D dlatego przeważnie jest minus w ubiorze,

 

nie spodziewajcie się jakiś wielkich zmian i raczej bym się przyzwyczaił do tego typu rzeczy oraz trzeba zrozumieć do czego ma służyć ten lumpeks osobiście jestem za tym rozwiązaniem jakie istnieje dotychczas,

 

pozdrawiam.  


Użytkownik znazko edytował ten post 13 maj 2016 - 00:57


#24 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 13 maj 2016 - 12:57

Posiadasz itemy setowe = gorszę itemy w lumpeskie proste :)

W lumpie tak jak wyżej piszą szukasz sobie zazwyczaj peta,rzutek,młotka :)

 

 

 

 

 

PS

Masz pudełeczka z których wylatują itemy setowe więc nie sądze że wszystko jest na minus  :mysli:


Użytkownik Ceealek edytował ten post 13 maj 2016 - 12:58


#25 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 13 maj 2016 - 13:04

Zabawne ja też mam wszystko na - w lumpeksie ba a nawet jak coś z pudełek wpada to też nie jest to na + tylko - a nie mam stroju setowego .Więc jak lumpeks ma być tylko od petów pudełek młotka i rzucanki to resztę skasować i zostawić tylko to co się przyda


c260e7928c6fe.png


#26 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 13 maj 2016 - 13:06

Sobie kupcie seta nie bedziecie narzekać spokój bedziecie mieć na troche lvl-i ;)

 

Bądź zdobyć 5%/7% bez wydawania zł a nie narzekacie.



#27 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 22 maj 2016 - 14:51

NIE. W lumpeksie zwykle trafiają się rzeczy ZWYKŁE, a nasz bohater jest zwykle wyposażony w minimum ubiór rzadki. Jeżeli na przykład wczoraj mieliśmy zwycięskie trafienie i mamy ironiczny set jakiś element z niego to normalne że ci się nie trafi nic lepsze na drugi dzień w sklepie. Po za tym sama nazwa ci wskazuje RZADKI. Czyli coś się RZADKO trafia. Podobnie EPICKI. Ta rzecz jest można powiedziec unikatowa. A nawet jak leci w lumpeksie jest albo za oponki (4 lub 9) albo za górę monet. Jak pisali niektórzy wyżej to trafia się w bohaterskich czynach czy gdziekolwiek indziej (przykład zadania nadzwyczajne). Po za tym jakoś tego nie opisałeś 

i bardziej nadaje się to do pytania i problemy (ten temat) To tyle.


HOT


#28 bohater 1

bohater 1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
Reputacja: 4

Napisano 23 maj 2016 - 15:57

Dla mnie lumpeks jest niepotrzebny.Bo nikt nie kupuje przedmiotów wogle. Moim zdaniem w lumpeksie powinno być wiecej przedmiotów na + i powinny być droższe bo 9000 to śmieszna cena za jakiś przedmiot






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych