Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[Dyskusje Ogólne]Notatki konserwacyjne 2016-04-19


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:14

No kto wedlug ciebie straci wiecej?

 

Druzyna, ktora byc moze mialaby szanse na 1trofeum, czy druzyna topowa, ktora straci, nie bedzie mogla skorzystac z dodatkowych 3-4trofek? Dyskusja dotyczy wyrownania szans.

 

I teraz matematyka w najprostszym wydaniu: która z wartosci jest większa? 1 czy 3 lub 4?

Kto wiecej traci? Pomysl

lepsza druzyna i tak bedzie miec 3-4 treny, a slabsze 0 :D


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#22 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:22

Trequartista:

właśnie pomyśl.

 

Świetne drużyny i tak będą miały treny i i tak będą miały przewagę nad resztą.

Gorsze drużyny jak nie miały trenów tak ich nie będą miały a dodatkowo odpadną im inne bonusy.


Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#23 Trequartista

Trequartista

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
Reputacja: 27

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:25

Ludzie... bedą mieli te treny, bo maja mocnych zawodnikow i dziwnym byloby gdyby tych trofek nie mieli.

 

Sens w tym, że nie dostaną dodatkowych trofek, czym nie powieksza jeszcze bardziej swojej przewagi.

A dodatkowo nie majac trofek ekstra, te trofki dodatkowe byc moze zagarna inne druzyny.

Czego tu nie rozumiecie?



#24 Fikuś

Fikuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:moje GG: 58228961
  • Serwer:PL13
  • Postać:dmntr
Reputacja: 108

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:29

Ej wiecie co?



Nic :D

supi fajna sygnatura


#25 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:37

Trequartista:

a nie lepiej było tak zrobić aby słabsze drużyny nie traciły ?

 

Jak chcieli uderzyć w te mocne to po co rikoszetem słabsze dostały ?

 

Jak ja będę walczył o enkę do TTD i zdobędę ją o 22ej to prawdopodobnie nie dostane tych 20 energii,

bo bonus będzie przyznawany o 00.00 i liczony w następnym dniu. I skoro ja nie mam trenów w drużynie

to mnie mało będzie obchodził wędrujący tren bo i tak go na oczy nie zobaczę, a na tym całym "interesie"

będę stratny.

 

Tak jak mówie, oby to co piszę się nie sprawdziło i jeżeli o 22ej zdobędę trofka to żebym od ręki dostał

bonus a nie dopiero po 00.00.

 

Edit:

poprawka.


Użytkownik ChodzącyPoWodzie edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 12:41

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#26 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:46

Ludzie... bedą mieli te treny, bo maja mocnych zawodnikow i dziwnym byloby gdyby tych trofek nie mieli.

 

Sens w tym, że nie dostaną dodatkowych trofek, czym nie powieksza jeszcze bardziej swojej przewagi.

A dodatkowo nie majac trofek ekstra, te trofki dodatkowe byc moze zagarna inne druzyny.

Czego tu nie rozumiecie?

Jak mają te trofki zagarnąć inne drużyny skoro wrócą one do głównej drużyny?


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#27 Dominik5999

Dominik5999

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Tavros
Reputacja: 14

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:57

Jestem pozytywnie nastawiony do propozycji, cieszę się że twórcy gry zrobili aktualizację. To nie jest tak proste jak niektórym osobom się wydaje. Łatwo powiedzieć, a co innego zrealizować. Ja się bardzo cieszę!

#28 Trequartista

Trequartista

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
Reputacja: 27

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:06

ChodzącyPoWodzie:

Fajnie, zeby nie było tez głodu na świecie i wojen na tle religijnym.

Wymysl cos i wrzuc to do sugestii pod rozpatrzenie. Jak traktowac, to wszystkich rowno, bez faworyzowania "słabszych", czy co gorsze "lepszych".

 

Widze twoj tok rozumowania, ale jest dla mnie mega smieszny: byleby miec 1 trofke, bo na chama musze zrobic 5dodatkowych trenow, a co  z tego ze topowa druzyna w tym samym dniu zrobi dodatkowo (oprocz swoich trofek w glownej druzynie) 15-20trenow.

Czysty biznes zrobic 5 treningow i patrzec jak inni robia po 15dodatkowych.

 

Moze liczby ci cos uzmyslowią

 

Wedlug dawnej zasady:

Druzyna X: 10trenow podstawowych + 5trofek na treny + 3-4 dodatkowe trofki  w blokach = 50 - 55 jednostek treningowych.

 

Wedlug nowej zasady:

Druzyna X: 10trenow podstawowych + 5trofek na treny = 35 jednostek treningowych.

 

Jaka roznica? 20trenow. To chyba warto poswiecic dla tego tych 5 mozliwych (mozliwych bo skad pewnosc, ze te treny zgarniesz z druzyna)  treningow?

 

NeoZero:

Chyba nie zrozumiales za bardzo. Jak te trofki mialyby wrocic do druzyny, ktora ma ich maksimum? Upchniesz w jednej druzynie wiecej niz 5 trofek?

Moze wyjasnie łopatologicznie: drużyna X jest silna i to bardzooo silna i ma w swej glownej druzynie  5 trenow, ale dodatkowo ma poukrywane po multiblokach kolejne 3-4trofki. W mysl dzisiejszych poprawek, druzyna X moze skorzystac tylko z tych 5 podstawowych trofek.

 

Koncze dyskusje, bo to nie ma sensu. Nie wiem ile musialbym sie "produkowac", aby do was to trafilo.


  • aabrakadabra i Dominik5999 lubią to

#29 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:16

Trequartista:

dalej nie rozumiesz :)

 

Mnie nie interesuje, aby komuś coś zabierać, bo ktoś ma za dużo, ma lepiej i trzeba mu zabrać.

 

Kombinują, myślą, mają dobrą taktykę to niech mają i 100 trenów codziennie dodatkowo.

 

Zazdrość to zła cecha !!! Bo ktoś ma więcej a ja nie mam i trzeba im zabrać - to złe rozumowanie.

 

Jak ja zdobędę trena o 12tej i stracę go o 22ej i nie dostanę bonusa (bo ma być po 00.00) to dla mnie

żaden interes taka aktualizacja - bo mnie się coś zabierze w stopniu: 5 trenów a komuś się zabierze

w stopniu: 20 trenów. Tak czy siak będę stratny jeżeli bonus będzie przyznawany po 00.00 a nie tuż

po zdobyciu trofki. To samo enka itd.

 

Gdybamy sobie, ale to wszystko życie zweryfikuje. Może my się tu produkujemy a będzie super.


Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#30 PomiaaaaaaN

PomiaaaaaaN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL16
  • Postać:PomiaN
  • Drużyna:Żelaźni
Reputacja: 0

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:24

Wole poprzednią aktualizacje ;)



#31 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:25

Czy wy czytaliście to " W sytuacji gdy gracz dołączy do drużyny, nie otrzyma on bonusów z trofeów aż do następnego dnia. Dotyczy to również przypadku, gdy trofeum zostanie zdobyte po dołączeniu gracza do drużyny."

To z trofkami tyczy się tylko skoczków którzy zmieniają drużynę tylko po to żeby korzystać z trofek.Gracze co są na stałe w drużynie nic na tym nie tracą ale skoczkowie już tak


c260e7928c6fe.png


#32 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:31

"Dubi":

nie muszę Ci mówić co to znaczy zbijanie honoru. Wychodze o 3 w nocy na zbijanie, wracam o 11.55,

robie atak na 22ą, zdobywam trena i co ? Właśnie NICO !!! Zamiast o 22.00 dostać 5 trenów to ich nie

dostaje, dostaje je choćby po 00.00 - czyli jestem w plecy o 5 trenów.

 

Takich przykładów można mnożyć.

 

I nie wiem czy osoby które zbijają honor są skoczkami - ja ich nazywam aktywnymi graczami, którzy

nie tylko robią 35 trenów + te za wspomagacze drużynowe, ale glównie aktywnie walczą o wygrane w

TTH.

 

Edit:

 

Reasumując:

A myślałem, że już gorzej nie będzie jak po wyjściu z drużyny człowiek tracił akceptacje walki.

A tu wychodzenie z drużyny całkiem skasowane. Bo tego samego dnia nie dostanie się bonusa

z wygranej walki jeżeli było się poza drużyną - dla systemu jesteśmy nowym graczem w drużynie.


Użytkownik ChodzącyPoWodzie edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 13:34

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#33 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:32

I dobrze bo za łatwo by mieli :)


c260e7928c6fe.png


#34 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:37

"Dubi":

a wiesz kiedy ta gra była najwspanialsza ?

 

 

Wówczas kiedy z kolegami z drużyny chodziło się na 5 band dziennie, kiedy można było zaakceptować

walkę i wyjść na zbijanie honoru a po powrocie mieć walkę zaakceptowaną, kiedy nie trzeba było czekać

durnych 30 minut, aby zrobić atak na inną drużynę.

 

To co dawało przyjemność w tej grze, zostało zaprzepaszczone.


Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#35 ytrewq

ytrewq

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 1

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:04

Bonus z trofki dodaje od razu po walce, trzeba tylko być w drużynie przed początkiem danego dnia.



#36 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:09

Bonus z trofki dodaje od razu po walce, trzeba tylko być w drużynie przed początkiem danego dnia.

Czyli jak 01ej wyjdę z drużyny na zbicie honoru, wrócę o 12tej, zrobie atak na 22ą, dostane trofka -

to bonusa o 22ej nie będzie. Tak właśnie myślałem.


Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#37 ytrewq

ytrewq

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 1

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:19

Niestety tak, na siłe zatrzymują nas w drużynach już od kilku aktualizacji,począwszy od tej że zgłoszeni do ataku nie mogą wychodzić z teamu.Widać że mamy siedzieć na dupach i pilnować interesu he he.Szkoda bo gra staje coraz bardziej ograniczona



#38 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:26

Niestety tak, na siłe zatrzymują nas w drużynach już od kilku aktualizacji,począwszy od tej że zgłoszeni do ataku nie mogą wychodzić z teamu.Widać że mamy siedzieć na dupach i pilnować interesu he he.Szkoda bo gra staje coraz bardziej ograniczona

 

I tu masz racje, a potem się dziwią, że ludzie rezygnują z gry twierdząc, że gra jest nudna.

 

Jak już wcześniej wspomniałem, największą przyjemność z gry czerpałem kiedy wraz z wieloma

kolegami i koleżankami z drużyny chodziliśmy sobie na walki do innych drużyn (ataki, obrony i bandy).

Jaką my radoche mieliśmy.

 

Potem przyszły te wielkie kichy:

- po wyjściu z drużyny brak akceptacji walki

- 30 min trzeba czekać, aby zrobić atak drużynowy (nie można mieć dwóch ataków dziennie, ale nas mogą

  dwa razy dziennie zaatakować)

- i dziś kolejna: nie można wyjść z drużyny bo się nie dostanie bonusa ze zdobytej trofki.


  • *KnockOut* lubi to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#39 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:29

I tu masz racje, a potem się dziwią, że ludzie rezygnują z gry twierdząc, że gra jest nudna.

 

Jak już wcześniej wspomniałem, największą przyjemność z gry czerpałem kiedy wraz z wieloma

kolegami i koleżankami z drużyny chodziliśmy sobie na walki do innych drużyn (ataki, obrony i bandy).

Jaką my radoche mieliśmy.

 

Potem przyszły te wielkie kichy:

- po wyjściu z drużyny brak akceptacji walki

- 30 min trzeba czekać, aby zrobić atak drużynowy (nie można mieć dwóch ataków dziennie, ale nas mogą

  dwa razy dziennie zaatakować)

- i dziś kolejna: nie można wyjść z drużyny bo się nie dostanie bonusa ze zdobytej trofki.

Same plusy gry To że ktoś nie gra jak wy  teraz dostanie plusy


c260e7928c6fe.png


#40 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:41

Witam,
w końcu drużyna stanie się szanowanym miejscem, jeszcze niech usuną trofki a rozbudują wspomagacze wtedy w końcu bedzie rywalizacja a nie ukrywanie się w dole rankingu i sępienie trofeów. Stop chomikom!!! 

 

pozdrawiam :)


  • "Dubi" lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych