Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #22 z Kornelcia1


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 02 kwiecień 2016 - 07:01

Witam na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Kornelcia1(Herka28)!

 

Nazywam się TheDerpciakPL i będę Waszym reporterem.

 

toonvecto_serwrpr.jpg

 

1. Cześć, jak się masz? Możesz podać naw swój Nick i serwery na których grasz?

 Cześć! Mam się bardzo dobrze. Serwery na, których gram to PL15 a nazywam się Kornelcia1.

herkapng_serwrpx.png

2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohaterka?

 Chciałabym to bardziej zachować dla siebie, ale jak już pytasz to moje życie osobiste to nauka i rozrywka gdzie mogę odpocząć.

3. Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero?

 Grę w Hero Zero zaczęłam bodajże 15.11.2015r. Gram już 2 miesiące i nie żałuję.

4. Jak zaczęłaś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?

 Miałam kiedyś konto z 243 lvl ale ktoś mi je ukradł i usunął, wtedy miałam 5 miesięcy przerwy i znowu zaczęłam grać i poprzez reklamę, która mi o tym przypomniała.

5. Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś niobem w Hero Zero?

 Tak. To bardzo miłe wspomnienia. Pierwsi znajomi, pierwsza praca i pierwsze wspomnienia.

6. Czy spodziewałaś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszona o wywiad?

 Oj, nie spodziewałam się tego. Szczególnie jak taki dobry bohater prowadzi ten wywiad.

7. Co lubisz najbardziej w tej grze?

 Najbardziej lubię w tej grze: Rozrywkę i dobrą zabawę.

8. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

 Tak! Kto by nie miał. Chciałabym osiągnąć 100 poziom i bardzo duże staty!

9. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?

  Hmmmm. To trudne pytanie, bo udało mi się wiele osiągnąć. Ale jeśli już to chyba wykonanie 10 ataków (lub więcej) na łotra.

10. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłaś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?

 Zaprzyjaźniłam się bardzo z iorwett18. Jest on niesamowicie miły. Stało się tak ponieważ dołączył do mojej drużyny i od razu się miło przywitał. Jeśli to czytasz iorwett to wiedz, że to prawda.

11. Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)

 Nie mam takiego najlepszego, ale chyba najbardziej cenię Batmana .

12. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

 Przede wszystkim dużo cierpliwości i treningów.

13. Opisz HZ w 3 słowach.

 Walka, przyjaźń, zabawa.

14. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?

 Tak. Jest to Niedoogarnięcia, która jest też na pl15 i powdziwiam ją dlatego, że ma wysoki poziom i wysokie staty oraz bardzo dobrą drużynę.

15. Nazwa maksymalnie trzech graczy

 
 a) Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)

   Fronciu , Kappi oraz BlackSTARS

 b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz

   Lizi2 i Mijaa (siostry)

 c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)

   TheDeperciakPL i Miluski

16. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohaterki, którym chciałabyś się z nami podzielić?

  Hmmm. Tak! Mam taki jeden szczególny moment w mojej karierze. To jest wtedy kiedy miałam staty po 200-250 i 11 lvl. Wow! TO musiało być coś ponieważ chyba 5 osób mi gratulowało. Dokładniej nie pamiętam kto to był. Wiem tylko, że ktoś bardzo wysoko w rankingu.

17. Czy chciałabyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

 Dokładniej... hmmm. Tak!  :smilue: Chciałabym taką wiadomość wysłać:

Drogo wspólnoto Hero Zero!

Chciałabym Wam podesłać taką

skromną wiadomość. Dziękujemy,

że stworzyliście tą grę i pozwolili

moim jak i innym rówieśnikom

spędzić mile czas.

Ta gra jest niezwykle ciekawa i

niezwykła oraz zabawna.

To jest najlepsza gra.

 


Wasza fanka Kornelcia1.


18. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?

 Oczywiście, że tak! Pewnego razu, żyła sobie pewna bohaterka , która potrafiła uratować nawet cały świat! Uratowała córkę burmistrza, małe słodkie foczki z rąk wyłudzacza i wiele innych! Ale zaatakował ją pewien silny , trudny do przejścia PSEUDO-HIPHOPOWIEC. Walczyła z nim aż 2 minuty i 23 sekundy! Ale miała ostatnie 5 punktów, które ją uratują a on 65! Gdy ją prawie uderzył, Ona przeskoczyła i uderzyła go na 143 punkty! Zwycięstwo! To się nazywa super bohater!

19. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?

 "Pulpet" do tego kota z okularami z dawnych czasów dlatego, że on powinien mieć inne imię, takie poważniejsze! Ale jak ktoś tak swojego kotka nazwał to omińcie ten punkt.

20. Czy kiedykolwiek wygrałaś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?

 Niestety nie miałam takiego szczęścia w turnieju jak inni, ale wszystkim co takie dobre miejsca osiągnęli, GRATULUJĘ ! 

21. Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?

 Tak. Hobby jakie mam to taniec. Niektóre dziewczyny (też ja) tak po prostu mają.

22. Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałaś dla swojej bohaterki?

 Taką nazwę wybrałam, bo wzięłam ją z mojego (jak już wcześniej wspomniałam) dawnego konta, tylko, że tam miałam Kornelcia , bez 1. A dlaczego ? Bo mi moja siostra podpowiedziała .

23. Grałaś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?

 Miałam szansę zaatakować łotra. Najlepszą pozycję miałam w łotrze C3-D2 (moim ulubionym) i tam miałam  bodajże 153 miejsce .

24. Czy pamiętasz dzień, w którym zaczęłaś grać w Hero Zero?

 Oj tak. To był szalony dzień. Cały czas wmawiałam siostrze, żeby też w to zagrała, a później dostałam karę, że ryczę ;)

25. Czy chcesz osiągnąć coś specjalnie w grze?

 Chciałabym osiągnąć w grze TOP 10 GRACZY w Turnieju Tygodniowym. To by było niesamowite uczucie.

26. W Hero Zero przyjaźnie są bardzo ważne. Prawdopodobnie masz dużo przyjaciół w grze. Kim są twoi bliscy przyjaciele i jak się z nimi spotykasz? (życie realne)

 W życiu realnym, mam dwie przyjaciółki i trzech przyjaciół, w tym jeden nowy, bo nie dawno doszedł do mojej szkoły :smilue: Spotykam się z nimi poprzez szkołę, ale mam jeszcze dwie koleżanki - sąsiadki. Czasami, gdy możemy wychodzimy na dwór, bawić się, pogadać i inne.

27. Jaka jest twoja rada dla początkujących?

 Dawajcie z siebie wszystko, wykonujcie treningi, wykonujcie misje i zadania i dołączcie do jakieś dobrej drużyny, gdzie będziecie dużo zdobywać kasy.

28. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

 Tym Was zaskoczę. Nie mam towarzysza! Planuję go kupić za kilkanaście poziomów, ale jeśli chodzi o innych towarzyszy (nie moich) to chyba BAMBELBI, a nazwa towarzysza to Harley.

harleypng_serwrsh.png

29. Jakie są twoje ulubione przedmioty?

 Moim ulubionym przedmiotem jest Generyczny Kombinezon Superbohatera Osobliwości, oczywiście koloru fioletowego.  :dziewczyna:

30. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?

 Moją ulubioną umiejętnością towarzysza jest Rozpieszczanie i Gołoledź.

31. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?

 Moją pierwszą czynnością jest to, że od razu wchodzę w zadania i sprawdzam jakie są lub poprostu sprawdzam kiedy kończą mi się wspomagacze i później zbieram tyle monet ile potrzeba.
 

32. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?

 Oczywiście, że tak! To wiele zabawy i frajdy z naszej gry!

33. Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnęłaś do te pory?

 Chyba ta co miałam 8.520 miejsce. To było super uczucie, bo wiecie, nie jestem taka  najlepsza w tą grę  ;)

34. Jaka jest najlepsza rzecz , według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?

 Tak jak już wcześniej napisałam - ''To wiele zabawy i frajdy z naszej gry!''

35. Czy masz jakiekolwiek sugestie do podzielenia się z nami, jak osiągnąć Ligę Czempion?

 Tak! Choć nigdy nie udało mi się jej osiągnąć. Pamiętajcie, żeby być aktywnym i mieć duże staty w Hero Zero  :smilue:

36. Jaki jest Twój ulubiony łotr? Dlaczego?

 Mój ulubiony łotr do C3-D2  :smilue:  tylko mu się przyjrzyjcie. Już widzicie? On mi przypomina C3-PO  :super: Dlatego go lubię  :haha:

37. Jaka jest twoja ulubiona strefa? Dlaczego?

 Moja ulubiona strefa to State Capitol. Tam są takie super misje! Są takie super auta i wszystko! Kocham tą strefę!

38. W grze jest wiele zabawnych misji. Którą lubisz i dlaczego?

 Moja ulubiona misja to chyba walka z Elegancikiem z kamienną twarzą.

 

Dziękuję serdecznie za wywiad! Życzę dalszych sukcesów w grze jak i w życiu realnym!


05a5fb1ed4e64.gif


#2 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 02 kwiecień 2016 - 09:24

Super wywiad, przyjemnie mi się go czytało. Oby tak dalej ;)


  • TheDerpciakPL lubi to

7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom


#3 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 03 kwiecień 2016 - 12:57

Fajny i ciekawy wywiad ;) Mistrzostwo! ;p ;)


  • TheDerpciakPL lubi to

#4 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:53

fajny wywiad , coś mnie tknęło aby wpadnąć :D


  • michael007 i TheDerpciakPL lubią to

#5 kamilomp24

kamilomp24

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Miejscowość:(Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL7
  • Postać:kamilomp
  • Drużyna:♥Kotleciki♥
Reputacja: 58

Napisano 23 kwiecień 2016 - 07:39

Bardzo interesujący wywiad.


  • TheDerpciakPL lubi to

              


#6 TrojanNLMD

TrojanNLMD

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:\\
Reputacja: 4

Napisano 27 maj 2016 - 12:31

Bardzo fajny wywiad traz ja



#7 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 02 październik 2016 - 17:30

Kto to TheDeperciakPL? xd 

 

Co do wywiadu nawet miło się go czyta


HOT


#8 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 02 październik 2016 - 21:35

Kto to TheDeperciakPL? xd 

 

Co do wywiadu nawet miło się go czyta

ex moderator


7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych