Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Tsunami Team razy dwa


  • Please log in to reply
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 majkim66

majkim66

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 14 luty 2016 - 22:23

pomijając fakt,  że na pl1 istnieją dwie takie same drużyny. Ja rozumiem, że blokowanie się i umawianie z innymi drużynami uważane jest za taktykę, ale przejęcie słabej drużyny do której przenosi się trening po to aby inne silne nie mogły jej atakować ?? to już chyba nie jest taktyka ? a tak Tsunami Team na 83 miejscu będzie miało 5 treningów i nikt ich nie zaatakuje bo ekipy z top 10 maja za dużo honoru ?? zrobią państwo coś z tym czy ludzie mają zacząć usuwać konta bo gra straci sens ?? ogarnijcie się tam i zacznijcie reagować!!!


  • Agnete lubi to

#2 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 14 luty 2016 - 22:35

pomijając fakt,  że na pl1 istnieją dwie takie same drużyny. Ja rozumiem, że blokowanie się i umawianie z innymi drużynami uważane jest za taktykę, ale przejęcie słabej drużyny do której przenosi się trening po to aby inne silne nie mogły jej atakować ?? to już chyba nie jest taktyka ? a tak Tsunami Team na 83 miejscu będzie miało 5 treningów i nikt ich nie zaatakuje bo ekipy z top 10 maja za dużo honoru ?? zrobią państwo coś z tym czy ludzie mają zacząć usuwać konta bo gra straci sens ?? ogarnijcie się tam i zacznijcie reagować!!!

 

1. jak są dwie takie same drużyny to znaczy, że jakaś literka wygląda podobnie lub wręcz identycznie

   ale to inny zestaw znaków.

2. można prosić zaprzyjaźnioną drużyne, aby nas zaatakowała i nie koniecznie musi wygrać - ma przegrać

3. nie ma bloku nie do ominięcia - trzeba być szybkim, szybszym niż ten który wybiera godzinę w tabelce

4. a to, że drużyny wyżej nie mogą zaatakować drużyny która jest niżej to kogo wina ? po co wbijały honor ?

    niech zbiją honor i będą mogły zaatakować.

 

To wszystko kwestia taktyki, jak się nie ma mocy to się ma spryt i taktykę.


  • darek70 lubi to

#3 majkim66

majkim66

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 14 luty 2016 - 22:37

bo gra polega na zdobywaniu trofeów i honoru ?? to po xxx drużyna przez 3 lata wbijała honor żeby być w top10 to teraz przez to, że ktoś kombinuje jak koń pod górę i gra nieuczciwie ma zbijać specjalnie honor ?? tosz to paranoja jest


Użytkownik kotka38 edytował ten post 15 luty 2016 - 06:00


#4 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 14 luty 2016 - 22:39

1. jak są dwie takie same drużyny to znaczy, że jakaś literka wygląda podobnie lub wręcz identycznie

   ale to inny zestaw znaków.

2. można prosić zaprzyjaźnioną drużyne, aby nas zaatakowała i nie koniecznie musi wygrać - ma przegrać

3. nie ma bloku nie do ominięcia - trzeba być szybkim, szybszym niż ten który wybiera godzinę w tabelce

4. a to, że drużyny wyżej nie mogą zaatakować drużyny która jest niżej to kogo wina ? po co wbijały honor ?

    niech zbiją honor i będą mogły zaatakować.

 

To wszystko kwestia taktyki, jak się nie ma mocy to się ma spryt i taktykę.

i tutaj mój kochany nie masz racji ;( Może tak byćna nowych serwach z tym punktem, ale na serwie gdzie druzyny maja ponad 300 tys honoru...


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#5 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 14 luty 2016 - 22:41

bo gra polega na zdobywaniu trofeów i honoru ?? to po xxx drużyna przez 3 lata wbijała honor żeby być w top10 to teraz przez to, że ktoś kombinuje jak koń pod górę i gra nieuczciwie ma zbijać specjalnie honor ?? tosz to paranoja jest

 

Przerzucenie trofek z drużyny z wysokim honorem do niskiej to znana taktyka (i działa), niech teraz

drużyna która chce treny zbije honor. Gra nie koniecznie polega na zdobywaniu honoru, ale na

rozwijaniu się. A gdzie jest napisane, że drużyny z top 10 maja mieć po 5 trenów ? Drużyny z dołu też

chcą i to zmartwienie drużyn z top 10, że nie mogą ich zaatakować.

 

NeoZero:

to niech drużyny się zabierają do zbijania honoru.


Użytkownik kotka38 edytował ten post 15 luty 2016 - 06:01


#6 majkim66

majkim66

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 14 luty 2016 - 22:45

no tak drużyna przez cały czas istnienia gry wbijała honor po to aby teraz go tracić, rzeczywiście żelazna logika



#7 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 14 luty 2016 - 22:46

Przerzucenie trofek z drużyny z wysokim honorem do niskiej to znana taktyka (i działa), niech teraz

drużyna która chce treny zbije honor. Gra nie koniecznie polega na zdobywaniu honoru, ale na

rozwijaniu się. A gdzie jest napisane, że drużyny z top 10 maja mieć po 5 trenów ? Drużyny z dołu też

chcą i to zmartwienie drużyn z top 10, że nie mogą ich zaatakować.

 

NeoZero:

to niech drużyny się zabierają do zbijania honoru.

to juz lepiej skasowac postac (druzyne) i walic gre, a support zanim sie polapie, to pinizki za opony nie wplyna na konto :D


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#8 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 14 luty 2016 - 22:47

no tak drużyna przez cały czas istnienia gry wbijała honor po to aby teraz go tracić, rzeczywiście żelazna logika

 

My też zbijamy honor, aby coś osiągnąć - czy zdobyć top 10 czy top 1 TTH.

Często trzeba coś poświęcić, aby coś dostać.

 

Nabijanie wielkich honorów ma i zalety i wady.

 

Edit:

NeoZero:

- to zakazać oddawania trofek słabszym drużynom ?

- to zakazać zbijania honoru w drużynach ?

 

"zróbmy tak:

największe drużyny będa miały przypisanych po 5 trenów i nikt inni ich nie ma prawa zdobyć

bo inaczej ktoś z mocnej drużyny skasuje konto i odejdzie"

 

o to chodzi ?


Użytkownik TREBUSH II edytował ten post 14 luty 2016 - 22:50

  • michael007 lubi to

#9 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 14 luty 2016 - 22:48

Oj oj ja znam tsunami team i oni mają chyba 6 drużyn do bloków znam graczy którzy mają screeny jako dowody ale oni dalej grają....


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#10 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 14 luty 2016 - 22:52

My też zbijamy honor, aby coś osiągnąć - czy zdobyć top 10 czy top 1 TTH.

Często trzeba coś poświęcić, aby coś dostać.

 

Nabijanie wielkich honorów ma i zalety i wady.

 

Edit:

NeoZero:

- to zakazać oddawania trofek słabszym drużynom ?

- to zakazać zbijania honoru w drużynach ?

 

"zróbmy tak:

największe drużyny będa miały przypisanych po 5 trenów i nikt inni ich nie ma prawa zdobyć

bo inaczej ktoś z mocnej drużyny skasuje konto i odejdzie"

 

o to chodzi ?

hmm... chodzi o to by druzyna z top 5 przeszla do swojej akademi 100% ulepszonej z wszystkimi graczami i trofkami, a zeby ich bic trzeba codziennie przegrywac 1k honoru przez 2 msc... o to chodzi??? to jest manipulacja gry


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#11 majkim66

majkim66

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 14 luty 2016 - 22:53

TREBUSH II

czy ty w ogóle widziałeś co ja napisałem w 1 poście kto tu mówi o słabych drużynach ?? czytaj ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj...



#12 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 14 luty 2016 - 22:54

hmm... chodzi o to by druzyna z top 5 przeszla do swojej akademi 100% ulepszonej z wszystkimi graczami i trofkami, a zeby ich bic trzeba codziennie przegrywac 1k honoru przez 2 msc... o to chodzi??? to jest manipulacja gry

 

Zróbcie to samo. Swego czasu na Pl 7 tak robiono.

 

Trofki i graczy do swojej drużyny o 100 % rozwoju która ma mały honor i dopadniecie tamtą drużynę.

 

Edit:

 

majkimi66:

wiesz o co mi chodzi, o dwie równorzedne drużyny, tyle że jedna przeszła do drużyny 100 % rozwoju

która ma mały honor, i wszystkie trofki tam trafiły.


Użytkownik TREBUSH II edytował ten post 14 luty 2016 - 22:56


#13 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 14 luty 2016 - 22:55

Powiem tak tsunami tak się ustawiło ,że przekabaca graczy którzy byli dowódcami w swoich drużynach hmm np ola1411 była liderką the drinkers squad i doszła do tsunami i teraz w the drinkers jest 5-7 graczy w tym 3 osoby założyly sobie konta z tsunamii i kontrolują kiedy ich kolej na blok


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#14 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 14 luty 2016 - 22:57

Zróbcie to samo. Swego czasu na Pl 7 tak robiono.

 

Trofki i graczy do swojej drużyny o 100 % rozwoju która ma mały honor i dopadniecie tamtą drużynę.

a po co mam tak robic? w grze ktora za jakis czas zostanie usunieta... ja chce grac jak w wiekszoci gier przegladarkowych kto gra najdluzej wszystko robi na swojej postaci, to rosnie w sile, a nie tracic czas na bezsensowne przechodzenia..

 

 

i my mówimy o pl1 gdzie miedzy top 1, a 100 jest 300 tys honoru roznicy


Użytkownik NeoZero edytował ten post 14 luty 2016 - 22:58

e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#15 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 14 luty 2016 - 23:05

a po co mam tak robic? w grze ktora za jakis czas zostanie usunieta... ja chce grac jak w wiekszoci gier przegladarkowych kto gra najdluzej wszystko robi na swojej postaci, to rosnie w sile, a nie tracic czas na bezsensowne przechodzenia..

 

 

i my mówimy o pl1 gdzie miedzy top 1, a 100 jest 300 tys honoru roznicy

 

NeoZero:

Ale powiedz mi, czy to jest zabronione, że gracze przeszli do drużyny z małym honorem i tam mają

swoje trofki. Oni maja taka taktykę, a wy taktykę wbijać honor. Oni nie muszą stosować takiej taktyki

jak Wy. 

 

Oni nie muszą patrzeć, aby drużynie przeciwnej było łatwo i przyjemnie zabierać trofki, ich celem jest

aby Wam utrudnić zabieranie im trofek - i widać, że taktyka działa.

 

Zróbcie tak jak swego czasu zrobili na PL 7.



#16 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 14 luty 2016 - 23:07

NeoZero:

Ale powiedz mi, czy to jest zabronione, że gracze przeszli do drużyny z małym honorem i tam mają

swoje trofki. Oni maja taka taktykę, a wy taktykę wbijać honor. Oni nie muszą stosować takiej taktyki

jak Wy. 

 

Oni nie muszą patrzeć, aby drużynie przeciwnej było łatwo i przyjemnie zabierać trofki, ich celem jest

aby Wam utrudnić zabieranie im trofek - i widać, że taktyka działa.

 

Zróbcie tak jak swego czasu zrobili na PL 7.

Ale co ma taka taktyka jeżeli oni wykupują drużyny tylko po to aby przechowywać swoje trofki ?


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#17 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 14 luty 2016 - 23:07

NeoZero:

Ale powiedz mi, czy to jest zabronione, że gracze przeszli do drużyny z małym honorem i tam mają

swoje trofki. Oni maja taka taktykę, a wy taktykę wbijać honor. Oni nie muszą stosować takiej taktyki

jak Wy. 

 

Oni nie muszą patrzeć, aby drużynie przeciwnej było łatwo i przyjemnie zabierać trofki, ich celem jest

aby Wam utrudnić zabieranie im trofek - i widać, że taktyka działa.

 

Zróbcie tak jak swego czasu zrobili na PL 7.

jaka taktyka na honor.. od kad na pl1 zapanowala ta moda z gównianymi blokami, to zadna topowa druzyna nawet atakow nie robi, bo sie boi, ze Ci przeleca do akademi i przy 0 trofkach pokonaja np inna z 4... tu nie ma jak grac jedna druzyna ma 5 akademi ze 100% rozwoju, a inne druzyny juz oporu im nie stawiaja


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#18 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 14 luty 2016 - 23:09

I  w tym momencie w tsunami team jest 1 osoba i potem wyskoczą jak Filip z Konopi i będą niszczyły drużyny takie jak np bogowie wojny i scary dreams które grają fair


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#19 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 14 luty 2016 - 23:11

a trudno jutro kasuje postac i mam z głowy nolifów z pseudo druzyny z pseudo graczami


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#20 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 14 luty 2016 - 23:13

neozero nie przejmuj się jakimiś tam graczami którzy psują grę innym oni 24/7 są aktywni ,więc usuwaniem konta zrobisz im tylko przyjemność


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych