Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 11 głosy

Pojedyncze pytania o rozkładanie statystyk


  • Please log in to reply
5549 odpowiedzi w tym temacie

#5541 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 24 marzec 2022 - 00:01

@Adam131, przeciętny to jest twój styl wypowiedzi... Oczywiście ty masz wszystko najlepsze, i nawet nie pomyślałbyś, że ktoś mógłby być lepszy niż ty. Ale no, cóż...


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5542 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 24 marzec 2022 - 00:08

Trzeba znać swoją wartość. Dziękuje za komplement  :huhu:  :*


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5543 oggy1

oggy1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:justCHAD
  • Drużyna:CHADy
Reputacja: 0

Napisano 15 kwiecień 2022 - 11:25

Level 122. Dobre takie staty czy średnio? 

 

qVFyeme.png



#5544 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2280 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1282

Napisano 20 kwiecień 2022 - 13:33

Level 122. Dobre takie staty czy średnio? 

 

qVFyeme.png

Witaj, dociągnij Inteligencje do 2800 i na razie ok. Najlepiej nie przekroczyć 5 tysięcy siły, reszta mniej więcej po równo.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#5545 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 20 kwiecień 2022 - 17:13

Oggy, dobrze byłoby gdybyś jeszcze pokazał nam towarzysza, z jakim paradujesz po Humphreydale. To od niego zależy głównie to, jaki rozkład statystyk byłby dla Ciebie odpowiedni.  :smug:

Paweł poradził Ci rozkład klasyczny i nie oznacza to, że będzie to właściwa droga w Twoim przypadku.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5546 Murzynek1011

Murzynek1011

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:Murzynek1011
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 0

Napisano 30 wrzesień 2022 - 15:40

Jak myślicie staty fajne czy może mogło być lepiej? I jeszcze jedno zmienić peta? Bo mam larwę Mimi z umkami Prztykniecie w głowę, Rozpieszczanie i Reakcja alergiczna, bo planuje zmienić tylko nie wiem na jaka z takimi statami.



#5547 Murzynek1011

Murzynek1011

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:Murzynek1011
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 0

Napisano 30 wrzesień 2022 - 15:43

Jak myślicie staty fajne czy może mogło być lepiej? I jeszcze jedno zmienić peta? Bo mam larwę Mimi z umkami Prztykniecie w głowę, Rozpieszczanie i Reakcja alergiczna, bo planuje zmienić tylko nie wiem na jaka z takimi statami.

Sory za brak statów a moje staty to:

Siła: 8 086

Kondycja: 11 024

Inteligencja: 11 024

Intuicja: 11 024



#5548 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 30 wrzesień 2022 - 20:20

Sory za brak statów a moje staty to:

Siła: 8 086

Kondycja: 11 024

Inteligencja: 11 024

Intuicja: 11 024

Jaki masz obecnie poziom? Statystyki są ładnie wyrównane, siła wiadomo - mniejsza. 

Towarzysza zmień na pewno, umiejętności, które sprawdzają się niemalże zawsze to:

- na poziomie 10 - świąteczne fajerwerki od biedronki Marie (szansa na oszołomienie przeciwnika wielokrotnie podczas walki), tę umiejętność ma również pies Frankie z sezonu (prawdopodobnie pod inną nazwą), i nie tylko

- na poziomie 20 - boost do statystyk (z zadań nadzwyczajnych, a konkretniej z bohaterskich czynów otrzymujesz gołębia z najlepszymi procentami do umiejętności

- na poziomie 30 - szansa na podwójny atak wielokrotnie podczas walki (posiada ją np. diabełek Crowley, lub papuga Sir Henry, i nie tylko).

Te zestawy umiejętności najlepiej sprawdzają się pod tego rodzaju statystyki, które nam zaprezentowałeś.


100.gif


#5549 Murzynek1011

Murzynek1011

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:Murzynek1011
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 0

Napisano 01 październik 2022 - 05:51

Jaki masz obecnie poziom? Statystyki są ładnie wyrównane, siła wiadomo - mniejsza. 

Towarzysza zmień na pewno, umiejętności, które sprawdzają się niemalże zawsze to:

- na poziomie 10 - świąteczne fajerwerki od biedronki Marie (szansa na oszołomienie przeciwnika wielokrotnie podczas walki), tę umiejętność ma również pies Frankie z sezonu (prawdopodobnie pod inną nazwą), i nie tylko

- na poziomie 20 - boost do statystyk (z zadań nadzwyczajnych, a konkretniej z bohaterskich czynów otrzymujesz gołębia z najlepszymi procentami do umiejętności

- na poziomie 30 - szansa na podwójny atak wielokrotnie podczas walki (posiada ją np. diabełek Crowley, lub papuga Sir Henry, i nie tylko).

Te zestawy umiejętności najlepiej sprawdzają się pod tego rodzaju statystyki, które nam zaprezentowałeś.

Na poziom 315 mam mało towarzyszy, ale gołębia mam to co zmienić na Jaya czy może zostać?



#5550 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 05 październik 2022 - 11:20

Na Twoim miejscu te umiejętności o których wspomniałem, połączyłbym ze sobą jednym towarzyszem. 

Niestety to kosz 30 oponek, ale jest to bardzo opłacalne.


100.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych