Skocz do zawartości


Zdjęcie

Węże


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MrDragonek1337

MrDragonek1337

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:MrDragonek1337
  • Drużyna:Eagle of Honor
Reputacja: 0

Napisano 25 listopad 2015 - 22:46

Węże Rekrutacja
 
 
Witam poszukujemy członków na serwerze pl15 regulamin brzmi tak:
1. Podania kierować TYLKO do dowódcy lub zastępcy.
 (Anakonda9)
 
2. Treść, styl podania, a nawet jakość Twojego nicku będą bardzo ważne przy rozpatrywaniu podania.
 
3. Węże to drużyna tworzona BARDZO wybiórczo, chcemy żelaznego szeregu wojowników z charakterem, oddaniem, poświęceniem i poczuciem humoru.
 
4. Jeśli złożysz podanie, Twoje staty będą pierwszą rzeczą, na jaką zwrócimy uwagę, lecz ostatnią i decydującą będą słowa, którymi przekonasz nas do siebie.
 
 
5. Zapamiętaj.
 Węże to unikalna, dumna i elitarna armia. Jeśli uzyskasz zaproszenie, lecz będziesz zwlekać z wejściem w nasze szeregi, to znaczy, że nie doceniłeś wyjątkowej szansy - zostaniesz wyrzucony, gdy tylko zjawisz się spóźniony. 
 
 
6. Węże wchodzą na pole bitwy z tomahawkami umaczanymi w jadzie, lecz nie staty będą najmocniejszą bronią tej armii - lecz zaangażowanie, męstwo, pracowitość i zgranie. Jeśli nie podołasz - opuścisz nasze szeregi.
 
 
 
7. Nie uznajemy W OGÓLE pojęcia ''skoczek'', ponieważ uważamy, że każdy ma prawo odszukać miejsce, w którym będzie się dobrze czuł. Jeśli zatem odejdziesz, nikt Ci tego nie wypomni. Ale jeżeli zechcesz wrócić, bedziesz 
musiał uzyskać zgodę dowództwa i KAŻDEGO doradcy.
 
 
8. Doradcę mianuje tylko dowódca albo zastępca. Doradca musi mieć reprezentatywne staty, gdyż jest oficerem na czele armii, lecz to nie wystarczy - zostać doradcą u Wężów, to jak zostać wodzem jednego ze szczepów, MUSISZ pokazać charakter, zaangażowanie, stymulowanie przyjaznej atmosfery i ducha bojowego na czacie.
 
 
 
9. Węże idą na wojnę i będzie to wojna na szczycie z najsilniejszymi armiami. Siłę drużyny będzie stanowić zgranie i ochotnicze wspieranie arsenału. Wpłacanie oponek nie jest przymusowe, lecz dobrowolne - szukamy wojowników, ktorzy oddadzą pot, krew i serce. 
 
 
 
 
10. Tylko wodzowie Węży muszą wspierać siłę armii oponkami. Bycie oficerem zobowiązuje, to zarazem zaszczyt i obowiązek! Dowodztwo wpłaca minimum 10 oponek tygodniowo, doradcy minimum 5.
 
 
11. Nie wymagamy wpisowego, wymagamy zręcznego wtopienia się w nasze bojowe szeregi. 
 
12. Jeśli zostałeś Wężem, to naprawdę czuj się wyróżniony... :)
 
 
~~~~~~~~~~~~CZARNA LISTA WĘŻÓW:~~~~~~~~~~~~
 
Nivels. Dziwny hobbit, bełkoczący i wulgarny, może skażony zatrutym powietrzem. Od progu domaga się doradcy jak ratler kiełbasy.
Ryvo. Opuścił szeregi armii bez ,,be-me-kukuryku'' po ustawieniu walki. Zaufać na własną odpowiedzialność.
Milicja. Natura wulgarnego gimbusa wyszła 3 minuty po wejściu do drużyny. To były ostatnie 3 minuty.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych