Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Informacje: Nadchodzące zmiany w nagrodach za heroiczne czyny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 cullina

cullina

    Amator

  • Team Hero Zero
  • 17 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 116

Napisano 21 listopad 2015 - 21:04

Witajcie, drodzy Bohaterowie

 

W ostatnich tygodniach ściśle analizowaliśmy Wasze częste komentarze dotyczące nagród za heroiczne czyny. Na podstawie opinii Użytkowników opracowaliśmy odpowiednie korekty, które zostaną wprowadzone w aktualizacji z dniem 24 listopada 2015 r.

 

Przyszłościowo w opcji nagród będzie brana pod uwagę ilość wysiłku potrzebna do wykonania heroicznego czynu - w odniesieniu do inwestycji w czasie lub nawet inwestycji oponek. Stopień trudności wprowadzanych i dotychczasowych heroicznych czynów został skorygowany, można je osiągnąć przy znacznie niższym lub wyższym poziomie niż przewidziany. Czasem może to prowadzić do korzyści, które mogą się wydawać dziwne dla Ciebie.

 

W trakcie korekt wiele nagród zostało zmienionych oraz dodane nowe. W niektórych przypadkach, jak na przykład w heroicznym czynie "Rundka po sklepach", zdecydowaliśmy się zostawić nagrody takimi, jakie były wcześniej.

Nagrody, które otrzymałeś/aś przed aktualizacją oczywiście pozostają bez zmian.

 

Dodatkowe informacje na temat aktualizacji:

 

Przykład 1: Nagrodą za heroiczny czyn jest przedmiot zarówno przed, jak i po aktualizacji.

 

Jeśli nagrodą za wykonanie heroicznego czynu jest przedmiot to zarówno przed aktualizacją gry, jak i po nagroda generowana jest, gdy tylko spojrzy się w Bohaterskie Czyny. Oznacza to, że jeśli ukończyłeś/aś heroiczny czyn i spojrzałeś/aś na pozycje nagród przed aktualizacją to w dalszym ciągu otrzymasz przedmiot przed wprowadzonymi zmianami. Natomiast jeśli zakończysz heroiczny czyn przed aktualizacją, ale nie spojrzałeś/aś na nagrodę do czasu wprowadzenia zmian to zostanie ona automatycznie zmieniona na nową pozycję.

 

Przykład 2: Przedmiot jako nagroda za heroiczny czyn przed aktualizacją, a inny rodzaj nagrody po aktualizacji.

 

W trakcie korekt heroicznych czynów, niektóre rodzaje nagród zostaną zmienione. Tak, więc może się zdarzyć, że nagrodą za wykonanie heroicznego czynu przed aktualizacją jest przedmiot, natomiast po wprowadzeniu korekt będzie to nagroda innego rodzaju. W tych przypadkach, nagrody będą zawsze zaktualizowane do nowego rodzaju, nie ważne czy spojrzało się na nagrodę zakończonego czynu przed aktualizacją, czy też nie.

 

Przykład 3: Inne rodzaje nagród niż przedmioty przed aktualizacją.

 

Jeśli za heroiczny czyn wyznaczony jest inny rodzaj nagrody niż przedmiot przed aktualizacją to po wprowadzeniu zmian nagroda zawsze zostanie zaktualizowana do nowej nagrody lub zmiany jej rodzaju bez względu na to czy spojrzało się na zakończony heroiczny czyn czy nie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych