Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tydzień eventu Ironicznego. Nowy set Ironiczny na nowe PL'e.


  • Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Pomysł (20 użytkowników oddało głos)

(pomysł a)) Jestem na

  1. Tak (19 głosów [95.00%])

    Procent z głosów: 95.00%

  2. Nie (1 głosów [5.00%])

    Procent z głosów: 5.00%

(pomysł b)) Jestem na

  1. Tak (15 głosów [75.00%])

    Procent z głosów: 75.00%

  2. Nie (5 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 IronMen

IronMen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 150

Napisano 14 wrzesień 2015 - 18:37

Otóż bardzo lubię postać Iron Mana. Właśnie, dlatego mam podobny nick na forum. Jak wiemy w HZ jest set Ironiczny, wpadłem na dwa pomysły. 

a)

 

Tydzień eventu Ironicznego

Wiadomość od Supportu:

 

Drogi bohaterze,

 

Od ?.?.?r. do ?.?.?r. obchodzimy Światowy Tydzień eventu Ironicznego. Z tej okazji będziecie mogli cieszyć się bonusami w grze i zdobywać nowe przedmioty. Świętujcie razem z nami i bawcie się ,

 

Wasz Team Hero Zero.

 

Później dostalibyśmy powiadomienie od Mężczyzny, który prosi nas o pomoc. 

 

Misje eventowe:

 

1. Zbieraj, baw się w IM.

Zbierz 30 figurek Iron Mana.  5100 monet

 

2. Trening czyni Bohatera

Zrób 50 treningów. 5 oponek 

 

3. Pokonaj Legendarnego Łotra

Pokonaj 1 raz Legendarnego Łotra. Losowy przedmiot

 

4. Pomagaj innym...

Zrób 65 misji. Darmowe pkt umiejętności 

 

5. Nowe ciuszki

Odśwież lumpeks 7 razy. 3500 expa

 

Nagroda za wykonanie wszystkich zadań; 10 punktów umiejętności, epicki przedmiot, losowa rzecz.

 

Legendarny set Ironiczny 

 

Set można byłoby zdobyć podczas eventu z lumpeksu, z Legendarnego Łotra, z eventowych misji. 

 

Grafika:

50806359919458413609.png

Proszę mnie za grafikę nie bić, ponieważ jest przykładowa. Nie komentujcie jej złymi opiniami. Ja szczerze mówiąc nie znam się na różnych Gimpach itp. Zrobiłem to z gotowych materiałów i trochę poprawiłem za pomocą Painta. Widać dużo niedociągnięć, biel. Choć mi się podoba, jak na mnie to spoko. 

 

Set dawałby:

 

2 części: 5% więcej siły

3 części: 5% więcej intuicji

4 części: 5% więcej inteligencji

5 części: 5% więcej kondycji 

 

Każdego dnia eventu byłby inny bonus, np.

1 dzień - x2 więcej energii.

 

 

b)

 

Może mało osób z was wie, lecz zapewne kilka tak, że na wystartowanie nowego serwera FR8 został zrobiony specjalny strój do setu Ironicznego i przez miesiąc z Łotra mogło się takie coś zdobyć. Wpadłem na pomysł, aby i u nas (PL serwery) było takie coś. *Kamil* napisał, że nie będzie takiego samego, więc mój pomysł zmierza, aby na nowe serwery został też zrobiony (inny niż ich) secik Ironiczny. Grafika mogła być taka jaką w pomyśle na górze podałem. Dlatego wymyśliłem pomysł a), żeby było fair z zdobyciem tego seciku. 

 

IronMen


Użytkownik IronMen edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 18:52

Forumowa Gazetka - zbiór najważniejszych wydarzeń z gry, a w szczególności z forum. Znajdziesz tu różne wywiady, głównie z Moderacją Forum, farty i niefarty, suchary i mnóstwo zabaw dotyczących gry. W pigułce znajdziesz też różne ciekawostki.


#2 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 14 wrzesień 2015 - 18:44

 

Otóż bardzo lubię postać Iron Mana. Właśnie, dlatego mam podobny nick na forum. Jak wiemy w HZ jest set Ironiczny, wpadłem na dwa pomysły. 

a)

 

Tydzień eventu Ironicznego

Wiadomość od Supportu:

 

Drogi bohaterze,

 

Od ?.?.?r. do ?.?.?r. obchodzimy Światowy Tydzień eventu Ironicznego. Z tej okazji będziecie mogli cieszyć się bonusami w grze i zdobyć nowe przedmioty. Świętujcie razem z nami i bawcie się ,

 

Wasz Team Hero Zero.

 

Później dostalibyśmy powiadomienie od Mężczyzny, który prosi nas o pomoc. 

 

Misje eventowe:

 

1. Zbieraj, baw się w IM.

Zbierz 30 figurek Iron Mana.  - Nagroda x monet

 

2. Trening czyni Bohatera

Zrób 50 treningów.  Nagroda 5 oponek

 

3. Pokonaj Legendarnego Łotra

Pokonaj 1 raz Legendarnego Łotra. Losowy rzadki przedmiot

 

4. Pomagaj innym...

Zrób 65 misji. Darmowe pkt. umiejętności

 

5. Nowe ciuszki

Odśwież lumpeks 7 razy.  x expa

 

Nagroda za wykonanie wszystkich zadań; 10 punktów umiejętności, epicki przedmiot, losowa rzecz.

 

Legendarny set Ironiczny 

 

Set można byłoby zdobyć podczas eventu z lumpeksu, z Legendarnego Łotra, z eventowych misji. 

 

Grafika:

50806359919458413609.png

Proszę mnie za grafikę nie bić, ponieważ jest przykładowa. Nie komentujcie jej złymi opiniami. Ja szczerze mówiąc nie znam się na różnych Gimpach itp. Zrobiłem to z gotowych materiałów i trochę poprawiłem za pomocą Painta. Widać dużo niedociągnięć, biel. Choć mi się podoba, jak na mnie to spoko. 

 

Set dawałby:

 

2 części: 4% więcej siły

3 części: 4% więcej intuicji

4 części: 4% więcej inteligencji

5 części: 4% więcej kondycji 

 

Każdego dnia eventu byłby inny bonus, np.

1 dzień - x2 więcej energii.

 

 

b)

 

Może mało osób z was wie, lecz zapewne kilka tak, że na wystartowanie nowego serwera FR8 został zrobiony specjalny strój do setu Ironicznego i przez miesiąc z Łotra mogło się takie coś zdobyć. Wpadłem na pomysł, aby i u nas (PL serwery) było takie coś. *Kamil* napisał, że nie będzie takiego samego, więc mój pomysł zmierza, aby na nowe serwery został też zrobiony (inny niż ich) secik Ironiczny. Grafika mogła być taka jaką w pomyśle na górze podałem. Dlatego wymyśliłem pomysł a), żeby było fair z zdobyciem tego seciku. 

 

IronMen

 

IronMen , tu przydalaby się grafika łotra , eventu itd.

Pomysł niedopracowany w 100% ale jestem na tak.

Nie napisaleś jakie nagrody w evencie za dane zadanie można by bylo zdobyć np.: x monet i x doświadczenia.

Ale podoba mi się i jestem na tak!

Kiedy grafika bedzie dam like .

EDIT: POPRAWILEM CYTAT


Użytkownik miluski edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 19:10


#3 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 14 wrzesień 2015 - 18:57

Pomysł na nowy event i set może być, tylko ma jedną uwagę dotycząca nagród. Jeżeli kiedyś na nowych serwerach gracze będą mieli 200 lvl to 5100 monet to będzie dla nich nic ;). Z tego co wiem to ilość monet dostaje się w zależności od poziomu gracza, ale pomysł jest spoko.


05a5fb1ed4e64.gif


#4 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:05

Za eventem jestem na tak, ale nagroda jako jedna czesc Ironicznego setu jak najabrdziej na nie, poniewaz ma to byc rzadki set o ktory trzeba walczyc



#5 MEM

MEM

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Miejscowość:Poniatowicze (Podlasie)
  • Serwer:PL18
  • Postać:BorowiczeK
Reputacja: 15

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:09

super pomysł idzie like, set też dajnie wygląda ale będzie ciężko go trafić i prawdopodobnie go nie wprowadzą bo jest sporo tych setów +5%



#6 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 14 wrzesień 2015 - 20:03

Fajny pomysł, ogólnie jestem na tak.
Ale...

No niestety nawet plagiat setu Irona nie może być dostępny losowo z misji bo to unikat i trzeba zawsze ale to zawsze mieć 1 lub zwycięski cios w łotrze i to nie przejdzie.
Nagrody to trzeba zmienić bo 5 oponek za treny nie przejdzie, monety i exp powinny być zbalansowane bo te monety to ja za walkę ligową 3x więcej dostanę bo w czempionie x300% jest czy coś.
ogólnie jestem na tak, podoba mi się i leci like ;)

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#7 Kebab

Kebab

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 14 wrzesień 2015 - 20:23

Bardzo ciekawe i pomysłowe - Osobiście lubię eventy w Hz. Jestem za. Tylko pomysł mógł by mieć jakiś dodatkowy smaczek np. - za wykonanie całego eventu w 1-2 dni nagroda było by maska setowa IM ( nie wiem jak się dokładnie nazywa ). To już zależy od ciebie.



#8 eN^JoY

eN^JoY

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowość:Kanada, Regina
  • Serwer:PL14
  • Postać:eNjoYGS
  • Drużyna:Szukam
Reputacja: 2

Napisano 15 wrzesień 2015 - 04:04

A kiedy ten event miałby być ?

Bo za niedługo będzie event haloweenowy

#9 zbombardowany

zbombardowany

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Miejscowość:nie chcesz wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Serwer:PL16
  • Postać:nieznana
  • Drużyna:AkademiaZagrajmyRazemTeam
Reputacja: 40

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:45

No to nie jest dopracowane do 100% raczej 99% bo nagrody jakie są w dni event ale polecam zrobić tak :

Poniedziałek: energia x2

Wtorek:Można podwójnie odświerzyć lumpeks

Środa:Podwojna ilość treningów

Czwartek:Liga x2

Piątek:Podwójna ilość monet przy pracy :D(te z wspomagacza sie nie liczą tylko podstawowe ) 



#10 MEM

MEM

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Miejscowość:Poniatowicze (Podlasie)
  • Serwer:PL18
  • Postać:BorowiczeK
Reputacja: 15

Napisano 15 wrzesień 2015 - 19:35

No to nie jest dopracowane do 100% raczej 99% bo nagrody jakie są w dni event ale polecam zrobić tak :

Poniedziałek: energia x2

Wtorek:Można podwójnie odświerzyć lumpeks

Środa:Podwojna ilość treningów

Czwartek:Liga x2

Piątek:Podwójna ilość monet przy pracy :D(te z wspomagacza sie nie liczą tylko podstawowe ) 

 

podobne rzeczy są dostępne w tydzień podwajania gdyby coś takiego wprowadzono przy każdym evencie to pewnie usunięto by ten letni



#11 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 14 październik 2015 - 13:40

 

Od ?.?.?r. do ?.?.?r. obchodzimy Światowy Tydzień eventu Ironicznego.

Dlaczego Światowy skoro miałoby to być tylko na polskim serwerze? To raczej Polski Tydzień eventu Ironicznego jak już coś.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#12 IronMen

IronMen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 150

Napisano 14 październik 2015 - 14:15

Dlaczego Światowy skoro miałoby to być tylko na polskim serwerze? To raczej Polski Tydzień eventu Ironicznego jak już coś.y

 

yyyy... kto ci napisał, że jest to tylko dla Polaków?


  • miluski lubi to

Forumowa Gazetka - zbiór najważniejszych wydarzeń z gry, a w szczególności z forum. Znajdziesz tu różne wywiady, głównie z Moderacją Forum, farty i niefarty, suchary i mnóstwo zabaw dotyczących gry. W pigułce znajdziesz też różne ciekawostki.


#13 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 14 październik 2015 - 14:29

yyyy... kto ci napisał, że jest to tylko dla Polaków?

W temacie jest Nowy set Ironiczny na nowe PL'e.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#14 IronMen

IronMen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 150

Napisano 14 październik 2015 - 14:39


 

 

b)

 

Może mało osób z was wie, lecz zapewne kilka tak, że na wystartowanie nowego serwera FR8 został zrobiony specjalny strój do setu Ironicznego i przez miesiąc z Łotra mogło się takie coś zdobyć. Wpadłem na pomysł, aby i u nas (PL serwery) było takie coś. *Kamil* napisał, że nie będzie takiego samego, więc mój pomysł zmierza, aby na nowe serwery został też zrobiony (inny niż ich) secik Ironiczny. Grafika mogła być taka jaką w pomyśle na górze podałem. Dlatego wymyśliłem pomysł a), żeby było fair z zdobyciem tego seciku. 

 

IronMen

 

 

Twoja inteligencja mnie rozwala...


Użytkownik IronMen edytował ten post 14 październik 2015 - 14:39

  • miluski i §ZYBKACOBRA lubią to

Forumowa Gazetka - zbiór najważniejszych wydarzeń z gry, a w szczególności z forum. Znajdziesz tu różne wywiady, głównie z Moderacją Forum, farty i niefarty, suchary i mnóstwo zabaw dotyczących gry. W pigułce znajdziesz też różne ciekawostki.


#15 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 14 październik 2015 - 14:50

Wiem co pisze z postu wynika, że autor tematu chce żeby ten event był w Polsce na nowych serwerach dlatego, że coś podobnego było kiedyś we Fracji na nowym serwerze. Skoro event ma być w zamyśle pomysłodawcy tylko w Polsce w tym czasie to trudno żeby go nazywać Światowym Tygodniem czegoś tam (ten event nazywać oczywiście jakby się ktoś nie domyślił). A może zrozumieliście, że ja myślę, że ten set jest tylko w Polsce. Nie, nie myślę tak.

EDIT: Nie mam logiki myślenia tak. To odpowiedz mi co jest logicznego w tym żeby event, który w danym momencie ma odbywać się tylko w Polsce nazywać Światowym Tygodniem eventu Ironicznego? Co w nim światowego? Przecież nie będzie się w tym czasie odbywać na całym świecie.

PS: I to wasza inteligencja mnie rozwala.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 14 październik 2015 - 15:17

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych