Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Liczba wpisów na shoutboxie


Najlepsza odpowiedź §ZYBKACOBRA , 08 wrzesień 2015 - 14:36

Halo! :D

 

Każdy forumowicz po wejściu na shoutbox ma podaną liczbę jego wpisów. Wpadłem na pomysł, żeby na profilu użytkownika wprowadzić coś takiego:

 

46962905974118966858.jpg

 

Co sądzicie?

Cześć,

 

liczba wpisów na czacie shoutbox'u jest pokazana w zakładkę ''Shoutbox'' i to wystarczy. Po co komu wiedzieć ile kto ma wpisów, skoro niektórzy mogą podbijać w dziwny sposób tymi emotkami, czy po prostu pewnymi literami, liczbami, znakami, by wbić chociaż parę wpisów, łamiąc część naszego regulaminu na forum. Nie wiem i się nie znam na tym silniku forum, więc nie wiem, czy da się dodać tutaj takie coś jak ''Liczbę wpisów na shoutbox'ie''. To jest takie coś w stylu moich dawnych ''osiągnięć'', że nie wiadomo, czy coś takiego można dodać, bo szczerze mówiąc, jest to forum gry, a nie ogólne forum, które umożliwia fajną zabawę poprzez takie rzeczy.

 

Jeżeli jednak na to, by spojrzeć bardziej, to można pomyśleć o TOP SHOUTER. Czyli po prostu widzimy listę 5 najbardziej aktywniejszych twarz na forum na czacie i tyle. Taka jakby historia tego boxu. No pomyślmy. Wiemy, że najlepszy pisarz to SIlent, potem chyba MrocznySzpadel. I tyle wiemy o shoutboxie? No właśnie, dlatego ten ranking, który wymieniłem mógł być dla nas forumowiczów takim informatorem. Mówię tylko o topce (5 najlepszych osób), a nie o całej społeczności :D.

 

Ludzie specjalnie nabijaliby sobie wpisy co jest -.
Za to + jest że czat by się ożywił.
Wiem że na Niemieckim Forum jest taka ranga jak Shoutbox-Helfer.

Do szkoły Kubusiu się nie poszło i wena twórcza z nudów przyszła.

Ma swoje plusy i minusy z czego jestem na neutral.

Tak, by nabijali. Ale wiesz i tak są tacy, co nabijają :D.

I tak przy czacie jest dużo roboty.

Tak, na forum jest taka ranga. Osoba, która posiada Shoutbox- Helfera, inaczej ''pomocnika shoutboxa'', czyli czatu, pomaga innym odnaleźć się na forum nowym. Można rzecz ktoś z Ekipy pomocników na naszym forum (kiedyś tacy byli, ale już nie ma, bo są nie te czasy - więcej moderatorów i inne takie dodatki).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrBrownstone

MrBrownstone

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 554

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:39

Halo! :D

 

Każdy forumowicz po wejściu na shoutbox ma podaną liczbę jego wpisów. Wpadłem na pomysł, żeby na profilu użytkownika wprowadzić coś takiego:

 

46962905974118966858.jpg

 

Co sądzicie?


Użytkownik MrBrownstone edytował ten post 08 wrzesień 2015 - 09:54


#2 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:51

Ludzie specjalnie nabijaliby sobie wpisy co jest -.
Za to + jest że czat by się ożywił.
Wiem że na Niemieckim Forum jest taka ranga jak Shoutbox-Helfer.

Do szkoły Kubusiu się nie poszło i wena twórcza z nudów przyszła.

Ma swoje plusy i minusy z czego jestem na neutral.

Użytkownik GryfciuPL edytował ten post 08 wrzesień 2015 - 09:51

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#3 MrBrownstone

MrBrownstone

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 554

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:59

Ludzie specjalnie nabijaliby sobie wpisy co jest -.
Za to + jest że czat by się ożywił.
Wiem że na Niemieckim Forum jest taka ranga jak Shoutbox-Helfer.

Do szkoły Kubusiu się nie poszło i wena twórcza z nudów przyszła.

Ma swoje plusy i minusy z czego jestem na neutral.

Z tym nabijaniem wpisów masz niestety racje, ale wprowadzając takie coś każdy (a zwłaszcza ktoś nowy) będzie wiedział jak aktywna na SB jest dana osoba. ;)



#4 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 08 wrzesień 2015 - 10:18

To zależy, jaki jest temat na SB. Na twój pomysł jestem na nie, na wprowadzenie takiej rangi jak w niemieckim forum tak.



#5 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 08 wrzesień 2015 - 14:02

Hmmm... po co to?

Nie da to żadnego ułatwienia.

neutral.



#6 §ZYBKACOBRA

§ZYBKACOBRA

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 19 postów
  • Postać:SZYBKACOBRA
  • Drużyna:PL8
Reputacja: 76

Napisano 08 wrzesień 2015 - 14:36   Najlepsza odpowiedź

Halo! :D

 

Każdy forumowicz po wejściu na shoutbox ma podaną liczbę jego wpisów. Wpadłem na pomysł, żeby na profilu użytkownika wprowadzić coś takiego:

 

46962905974118966858.jpg

 

Co sądzicie?

Cześć,

 

liczba wpisów na czacie shoutbox'u jest pokazana w zakładkę ''Shoutbox'' i to wystarczy. Po co komu wiedzieć ile kto ma wpisów, skoro niektórzy mogą podbijać w dziwny sposób tymi emotkami, czy po prostu pewnymi literami, liczbami, znakami, by wbić chociaż parę wpisów, łamiąc część naszego regulaminu na forum. Nie wiem i się nie znam na tym silniku forum, więc nie wiem, czy da się dodać tutaj takie coś jak ''Liczbę wpisów na shoutbox'ie''. To jest takie coś w stylu moich dawnych ''osiągnięć'', że nie wiadomo, czy coś takiego można dodać, bo szczerze mówiąc, jest to forum gry, a nie ogólne forum, które umożliwia fajną zabawę poprzez takie rzeczy.

 

Jeżeli jednak na to, by spojrzeć bardziej, to można pomyśleć o TOP SHOUTER. Czyli po prostu widzimy listę 5 najbardziej aktywniejszych twarz na forum na czacie i tyle. Taka jakby historia tego boxu. No pomyślmy. Wiemy, że najlepszy pisarz to SIlent, potem chyba MrocznySzpadel. I tyle wiemy o shoutboxie? No właśnie, dlatego ten ranking, który wymieniłem mógł być dla nas forumowiczów takim informatorem. Mówię tylko o topce (5 najlepszych osób), a nie o całej społeczności :D.

 

Ludzie specjalnie nabijaliby sobie wpisy co jest -.
Za to + jest że czat by się ożywił.
Wiem że na Niemieckim Forum jest taka ranga jak Shoutbox-Helfer.

Do szkoły Kubusiu się nie poszło i wena twórcza z nudów przyszła.

Ma swoje plusy i minusy z czego jestem na neutral.

Tak, by nabijali. Ale wiesz i tak są tacy, co nabijają :D.

I tak przy czacie jest dużo roboty.

Tak, na forum jest taka ranga. Osoba, która posiada Shoutbox- Helfera, inaczej ''pomocnika shoutboxa'', czyli czatu, pomaga innym odnaleźć się na forum nowym. Można rzecz ktoś z Ekipy pomocników na naszym forum (kiedyś tacy byli, ale już nie ma, bo są nie te czasy - więcej moderatorów i inne takie dodatki).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk



#7 DEF

DEF

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 11

Napisano 24 wrzesień 2015 - 14:14

Pewnie był by nieco spam :) Ale pomysł niezły :)


              


#8 Gimbus :D

Gimbus :D

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 42

Napisano 25 wrzesień 2015 - 11:05

Włączył ci się znak wodny :x

 

W zasadzie - to niestety Patryk ma rację... jest to licznik prywatny, w celu uniknięta głupiej rywalizacji.

 

Dla mnie już do zamknięcia :P 


Post ci się podoba? Strzel like! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych