Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zadania nadzwyczajne po raz n-ty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:59

Od którejś tam aktualizacji, przeciwnicy w zadaniach nadzwyczajnych zrobili się dziwni...

 

Są na o wiele wyższym poziomie niż ja  (a nazywało się "dostosowani do Twojego poziomu"),

mają odpowiednio lepsze staty (nie gonię z poziomem, rozwijam umiejętności),

a na domiar złego dają nagrody, które są dla mnie zwyczajnie śmieszne. Zwyczajne śmieci mówiąc wprost.

:(

 

Robię te zadania po raz trzeci lub czwarty, mogę zrozumieć, że za kolejnym razem ma być nieco trudniej...

Ale nie tak, żeby to było niewykonalne.  No i te "nagrody"...   jak trudniej, to nagroda ma być lepsza, a nie coraz gorsza...

 

Nie chciało mi się o tym pisać wcześniej, ale zaczyna mnie to naprawdę zdrowo wkurzać.

Treningi, misje, w kółko to samo, to było by jakieś urozmaicenie, ale nie, jest tylko większe wkurzenie!

 

Przeczytałam tutaj w dwóch nawet wątkach o "sposobie" na te zadania:

http://forum.pl.hero...adzwyczajnych/

ale nie rozumiem, o co chodzi.

Rozebrałam postać, nic to nie dało, kolejna przegrana.

 

Uprzejmie proszę o:

- opinię czy ten "sposób" działa - jeśli tak, jak to zrobić,

- ogólnie Wasze opinie o tych zadaniach, przy wykonywaniu trzeci, czwarty raz - czy tylko dla mnie są niewykonalne?

- jakieś inne porady... ;)

zadania_nadzwyczajne_m.jpg

 



#2 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2279 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 30 lipiec 2015 - 16:02

A próbowałeś zrobić kilka zadań wedle sposobu, czy po jednym się poddajesz?


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#3 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 16:18

Sposób działa wystarczy :
- Sciagnac wszystkie itemki i zostawić tylko rzutki.
- Zostawić towarzysza.
- Atakować w trybie nieskonczonym - na innych nie dziala.

Można też atakować bez broni (item który daje dmg) za pierwszym razem,a później przeciwnik gdzie posiadał staty jak atakowalismy go ostatni raz.

#4 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 30 lipiec 2015 - 16:46

Moderatorze, jestem kobietą. :P 

 

Próbowałam 3 razy - nie chciałam robić więcej czegoś, czego nie rozumiem , a co nie działa. ;)

 

Sluu  i Fikuś - bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, ale co to jest "tryb nieskończony"???  

 

Gram od czerwca 2013, ale ponieważ od razu założyłam własną drużynę, jest w niej ze mną kilka osób, które są od początku i też nie były w innych drużynach, to być może przez to mało wiem o różnych trikach w grze. ;)

 

Nie wędrowałam po drużynach i nie zbierałam informacji - wiem tyle co sama gra "mówi" i Forum. ;)



#5 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 30 lipiec 2015 - 17:01

Tak jak napisał Fikuś tu jest szczegółowe omówienie:

 

http://forum.pl.hero...h-w-20-minut/

 

1. mikroskopijna siła i dużo życia

2. najlepsza rzucanka 100 / 100

3. zwierzak z miała siła, albo bez siły (można robić bez zwierzaka)

 

Nic sie nie dziw, że przegrywasz przy takiej wielkiej sile, masz za dużą siłę w stosunku do życia.

Ogromna siła w stosunku do mikroskopijnego życia.

 

Należy pamiętać, że to dotyczy trybu odnawialnego (mamy 3: zwykły, specjalny, odnawialny - taki

co się odnawia po 5 dniach od zakończenia).

 

 

Edit:

przykład ja 315 lewel vs. 347 lewel, boss, 10 gwiazdka:

 

bossPNG_wqrwprn.png

 

 

Edit2:

ja mając na zwierzaczku siłę ok 400 mogę sobie robić zadanka tak (bo expię zadankami zwierzaka):

 

Przechwyt_wqrwpnq.png

 

ale za jakimś tam zadaniem będzie wtopa i przegram mimo bo to bardzo dużo siły w stosunku do zycia.

 

Dlatego, aby zminimalizować ryzyko przegranej dodaje życie (nawet jak na broni masz samo życie

to nie dawaj jej do slota bo tylko zaszkodzisz sobie - broń oprócz kondycji powoduje zadawanie

obrażeń którymi władasz i ty i przeciwnik - inaczej niż w przypadku rzucanki):

 

Przechwyt_wqrwpwr.png


Użytkownik TREBUSH II edytował ten post 30 lipiec 2015 - 17:24


#6 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 17:44

Moderatorze, jestem kobietą. :P 
 
Próbowałam 3 razy - nie chciałam robić więcej czegoś, czego nie rozumiem , a co nie działa. ;)

 
Sluu  i Fikuś - bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, ale co to jest "tryb nieskończony"???  
 
Gram od czerwca 2013, ale ponieważ od razu założyłam własną drużynę, jest w niej ze mną kilka osób, które są od początku i też nie były w innych drużynach, to być może przez to mało wiem o różnych trikach w grze. ;)
 
Nie wędrowałam po drużynach i nie zbierałam informacji - wiem tyle co sama gra "mówi" i Forum. ;)


TRYB nieskończony to ostatni tryb który po przejściu odnawia sie co 5 dni :)

#7 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:17

A ja zrobiłem tak jak pisaliście wyżej, założyłem wszystko pod kondycję, zostawiłem rzutki, zdjąłem broń, zwierzaka i mimo wszystko mój przeciwnik miał 2 razy takie same statystyki, które przekraczały moje o ponad 3 razy... Więc?



#8 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:22

Mój pierwszy atak, to był przeciwnik miał staty po 5,5k, zmarnowałem 2 baterie by przekonac się ponownie, to samo, więc nie pierdziel mi farmazonów



#9 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:28

Mój pierwszy atak, to był przeciwnik miał staty po 5,5k, zmarnowałem 2 baterie by przekonac się ponownie, to samo, więc nie pierdziel mi farmazonów


A pochwal się ile masz siły ;) ?

#10 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:29

2926 siły w porównaniu do 7616 kondycji mniej narazie nie zmniejsze chyba ze sie trafi młotek



#11 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:30

To się nie dziw że przegrywasz... Trebush pokazuje jak ma 411 do 15k i czasem pada...

#12 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:32

Ja to rozumiem, ale czemu statystyki są na poziomie 5,5k a nie koło 4,2?



#13 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:35

2926 siły w porównaniu do 7616 kondycji mniej narazie nie zmniejsze chyba ze sie trafi młotek

 

700 sily to za dużo w porównaniu do 15000 na kondycji (150 000 punktów trafień).

To majac 2926 siły musiałbyś mieć tyle kondycji co chyba nikt na żadnych serwerach nie miał.

Tak jak napisali wyżej - nie dziw się, że przegrywasz.

 

Edit:

pamiętaj na 5 i 10 gwiazdce gdzie jest "mini boss" i "boss" doda jemu najwięcej statów.

 

To nawet jak expie zwierzaka co dodaje mi tylko 400 siły (16000 na kondycji) to na 5 i 10 gwiazdce

daje zwierzaka bez siły (żródło, sokole oko i łopata) - bo raz na jakiś czas była wtopa mając zaledwie

400 siły (16000 kondycji).


Użytkownik TREBUSH II edytował ten post 30 lipiec 2015 - 19:40


#14 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:39

No dobrze, ale to paradoksalnie powinno zmniejszyć staty przeciwnikom nawet delikatnie a one sa na poziomie 5,5k



#15 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 30 lipiec 2015 - 22:39

Dodam, że ten sposób działa jak atakuje się pierwszy raz Tego przeciwnika :P Może już kiedyś atakowałaś z wszystkimi ubraniami i dlatego taki problem :P

Ale kiedyś też miałem taki problem. Zaatakowałem pierwszy raz z samą rzucanką, pięknie szło z 7 przeciwników i przegrałem. Zakładam wszystko, a przeciwnik ma o wiele lepsze staty. 


  • Azurah lubi to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#16 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 31 lipiec 2015 - 14:43

Wszystko przeczytałam, zrozumiałam.... prawie...

 

Ale patrzę na Wasze obrazki i nie mogę pojąć, jak można mieć TAK MAŁO na którejkolwiek statystyce???   Mam ile mam, przecież nie da się odjąć??

 

Również nie do końca jasne jest dla mnie:  pierwsza walka / kolejna walka. 

 

Czy to znaczy, że jeśli tego przeciwnika atakowałam ubrana całkowicie, to już nigdy nie wygram? ;)   Czy muszę ileś ataków zrobić "po nowemu" i dopiero za którymś razem się uda?

 

No i te "tryby".... skąd wiadomo, jaki tryb?

Ja mam wszędzie tak:

nadzwyczajne_zadania_moje.jpg



#17 kuszos22

kuszos22

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL19
  • Postać:TabletkaDzieńPrzed
  • Drużyna:AniołyiDemony
Reputacja: 9

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:00

Kupuje sie takie coś jak ,, drewniany młotek amnezji ,, :) ktory umożliwia ponowne rozdanie podstawowych statystyk :)


  • Azurah lubi to

SyfServerPl19


#18 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:01

Wszystko przeczytałam, zrozumiałam.... prawie...

 

Ale patrzę na Wasze obrazki i nie mogę pojąć, jak można mieć TAK MAŁO na którejkolwiek statystyce???   Mam ile mam, przecież nie da się odjąć??

 

Również nie do końca jasne jest dla mnie:  pierwsza walka / kolejna walka. 

 

Czy to znaczy, że jeśli tego przeciwnika atakowałam ubrana całkowicie, to już nigdy nie wygram? ;)   Czy muszę ileś ataków zrobić "po nowemu" i dopiero za którymś razem się uda?

 

No i te "tryby".... skąd wiadomo, jaki tryb?

Ja mam wszędzie tak:

nadzwyczajne_zadania_moje.jpg

Siły można mieć mało, gdy nie ma się jej w podstawie. Najłatwiej to zrobić używając młotka.

 

pierwsza walka / kolejna walka.  - aby to zadziałało musisz pokonać przeciwnika, którego już atakowałaś, a następnie bez siły zaatakować kolejnego. Czyli np. masz postęp 3/10. Abyś mogła dalej działać tym sposobem musisz pokonać tego z 3 gwiazdki (3/10) tak by było 4/10 i wtedy pierwszym razem atakując tego z 4 gwiazdki musisz być bez siły.

 

Tryb nieskończony to tryb po zwykłym i specjalnym. Na obrazkach od zadań masz zielone znaczki, że tryb zwykły i specjalny już przeszłaś. Tryb nieskończony jest również tak nazywany, ze względu na to, że gdy przejdziesz całe zadanie 10/10 będziesz mogła zrobić je ponownie za 5 dni.


  • Azurah lubi to

#19 Gumi

Gumi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:DMJ
  • Drużyna:Virtual Friends
Reputacja: 21

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:02

1.rozebierz się (zostaw ruztki)

2.rób nowy tryb(bo jest atakowałeś/aś juz go z rzeczami ubranymi to nie masz poco tam wracać)

3.To już wszystko(bynajmniej ja tak robie).



#20 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:45

Wszystko przeczytałam, zrozumiałam.... prawie...

 

Ale patrzę na Wasze obrazki i nie mogę pojąć, jak można mieć TAK MAŁO na którejkolwiek statystyce???   Mam ile mam, przecież nie da się odjąć??

 

Również nie do końca jasne jest dla mnie:  pierwsza walka / kolejna walka. 

 

Czy to znaczy, że jeśli tego przeciwnika atakowałam ubrana całkowicie, to już nigdy nie wygram? ;)   Czy muszę ileś ataków zrobić "po nowemu" i dopiero za którymś razem się uda?

 

No i te "tryby".... skąd wiadomo, jaki tryb?

Ja mam wszędzie tak:

nadzwyczajne_zadania_moje.jpg

Statystyki przeciwnika dostosowują się do Twoich statystyk podczas pierwszej próby. Więc jeśli z itemkami twoje statystyki to 6000/6200/6500/6000 to Twój przeciwnik ma lepsze od Twoich. Jeżeli drugi raz zaatakujesz bez itemków Twoje statystyki to 3000/3200/3500/3000, jednak twój przeciwnik nadal będzie miał statystki dostosowane do tych, które miałaś, gdy pierwszy raz atakowałaś ( np. 6200/6500/6700/6100 )  ;) Wygranie tej walki będzie teraz bardzo trudne ;)

Tryb normalny to ten, który rozpoczynasz po znalezieniu zdjęcia. Tryb specjalny to tryb, który zaczynasz po zakończeniu trybu normalnego ( za jego wykonanie jest 8 oponek ) Tryb odnawialny, to ten który pojawia się 5 dni po zakończeniu trybu specjalnego.  Wszystkie następne tryby również są odnawialne. 


  • Azurah lubi to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych