Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Poprawne rozmieszczanie trofeów - co na początek, a co później?


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 minius

minius

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL12
  • Postać:odki6
  • Drużyna:iNIEMAMOCNI
Reputacja: 30

Napisano 25 lipiec 2015 - 10:30

Witajcie drodzy bohaterowie! Ten poradnik kieruję zarówno do doświadczonych graczy jak i do nowicjuszy. Pewnie wielu z Was zastanawiało się, lub zastanawia jak dobrze rozłożyć trofea drużynowe na poszczególne okresy serwera. Wielu zauważało u innych doświadczonych drużyn, ale czy mieli racje? Zapraszam do czytania :)

 

Początki serwera

Początki serwera bywają często trudne, jedni się podejmują prowadzenia drużyny - inni szukają. Na początku bardzo szybko wbija się poszczególne poziomy, więc najlepszym rozwiązaniem będzie 5x trofeów na energie. Zaraz po utworzeniu drużyny mamy zaledwie 2 sloty. Jednak z czasem będziecie rozwijali się coraz szybciej i szybciej, więc z odrobiną poświęcenia zdobędziecie 3, 4 i 5 slot :) 5x energia może być wielkim problemem, zwłaszcza na początkach - większość drużyn, które chcą być w top biją się o te trofea, dlatego będzie bardzo trudno je utrzymać. 

 

Musicie mi uwierzyć, że szukałem praktycznie wszędzie 5x energii, ale znalazłem tylko to: http://scr.hu/8395/bis1k

 

A po osiągnięciu średniego 200 poziomu drużynowego...

Przy 200 poziomie nabijanie kolejnych przychodzi coraz ciężej, więc wtedy przerzucamy się na 4x treningi oraz 1 energie :) Statystyki idą w górę, a poziom nadal rośnie :)

 

4x treningi oraz 1x energia: http://scr.hu/8395/sgnpg

 

Średni 250 poziom drużynowy...

Większość graczy, którzy dłużej grają w Hero Zero, doświadczyli pewnie 250 poziomu. Wiedzą, że wtedy przychodzi bardzo ciężko o choć 1 lvl, gdyż trzeba wtedy minimalnie 323k doświadczenia. Wtedy, już nie jest tak bardzo potrzebna energia, a treningi - 5x.

 

5x treningi: http://scr.hu/8395/qd7oy

 

P.S dla nowicjuszy to raczej ciekawostka lub coś w tym stylu, takowe ustawienie trofeów jest dla najmocniejszych drużyn owego serwera. Za screenshooty dziękuje drużynom: iNIEMAMOCNI (PL12), NEXUS (PL9), ForTheVictory (PL13)

 

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

minius, pl12 :)

 


                                                                        4401082.gif


#2 Ozzzj

Ozzzj

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdzieś tam w ciemnym lesie, zaraz po tym typie w masce.
  • Serwer:PL12
  • Drużyna:Jeżeli w niej jestem to wiadomo że top 1.
Reputacja: 102

Napisano 25 lipiec 2015 - 14:18

Najlepiej jest mieć cały czas 5 trofek na treningi, co z tego że przeciwnik ma lepszy lvl skoro ciągle jest o wiele gorszy w statach.



#3 minius

minius

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL12
  • Postać:odki6
  • Drużyna:iNIEMAMOCNI
Reputacja: 30

Napisano 25 lipiec 2015 - 14:51

Najlepiej jest mieć cały czas 5 trofek na treningi, co z tego że przeciwnik ma lepszy lvl skoro ciągle jest o wiele gorszy w statach.

Mogę się pod tym podpisać, ale zauważ, że na pierwszych lvlach te treningi nic nie dają, powiększają staty o pare na +. Dużo bardziej opłaca się kupować itemy z lumpa, z każdym lvlem mają więcej na plusie :)


  • Fikuś, OliHZ i Skartepa lubią to

                                                                        4401082.gif


#4 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 25 lipiec 2015 - 16:29

Meehh... A ja wolę od samego początku mieć 5 na energię bo łatwiej w TTD wskoczyć (to już same 20 Oponek za TOP 10) i wybić się na nowym serwerze w rankingu lvla . Treningi można złapać w łotrze i to aż 8 czyli jakieś 1 3/5 trofki oczywiście Łotwa nie ma codziennie ale sam fakt ;)

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#5 AlterPL

AlterPL

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Miejscowość:Alterolandia.
  • Postać:Kiedyś piękna i sławna jak ja - dziś ukryta w moim cieniu.
Reputacja: 92

Napisano 25 lipiec 2015 - 18:49

Ale nie wiem czy zauważyłeś, aczkolwiek zawsze się drużyny starają mieć 5 trofeów na treningi, a energii oraz odwagi się pozbywają za wszelką cene.


Jeżeli mialbym ocenić ten poradnik, to dał bym 3/10, ale dam lika - to motywuje.

#6 Major323211

Major323211

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Miejscowość:Gdzieś tam Daleko!
  • Serwer:PL1
  • Postać:Major32321
  • Drużyna:eHero
Reputacja: 34

Napisano 26 lipiec 2015 - 09:12

Poradnik dobry dla Doświadczonych jak i nowicjuszy :) leci LIKE! :D


  • minius lubi to

                     Oceniasz temat? Uzasadnij swoją odpowiedz  

                                A przy okazji kliknij [LIKE]


#7 Skartepa

Skartepa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10

Napisano 27 lipiec 2015 - 09:28

Tym razem znów sie nie zawiodłam, czytając Twój poradnik :D Napisane ciekawie, treściwie i konkretnie :D Znów jestem pod wielkim wrażeniem Twoich zdolności kondensowania niezbędnych informacji :D Co do samych trofek, w praktyce może się to troszkę różnić z racji zaciekłych walk o poszczególne posążki. Aczkolwiek na tym ta gra chyba polega, jednak nie mnie oceniać, gdyż nie jestem specjalistą od spraw taktyki i strategii :P


  • minius lubi to

#8 Krakersowaty

Krakersowaty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:MrKrakers
  • Drużyna:Fallen Angels
Reputacja: 8

Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:24

Świetny poradnik!


  • minius lubi to

Za duży rozmiar sygnatury//SW


#9 KAPIX9031

KAPIX9031

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
Reputacja: 13

Napisano 16 kwiecień 2016 - 17:14

Proradnik.


9dd89904b522a.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych