Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

Konkurs na forum! - Pilna rekrutacja!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#21 Politur

Politur

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:Politur
  • Drużyna:Różnie_to_bywa
Reputacja: 4

Napisano 24 lipiec 2015 - 19:07

nick: Politur

serwer: PL14

kim: wojownik z dolnegośląska stolicy

plan: zlikwidować Thulk'a

dlaczego: wiem jak go zlikwidować

etat: tylko ja wiem jak tego dokonać

moc: szyderczy śmiech szczura

Thulk: mogę i pokonam

kreatywność: to moje drugie imię


  • Shaggy lubi to

#22 AlterPL

AlterPL

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Miejscowość:Alterolandia.
  • Postać:Kiedyś piękna i sławna jak ja - dziś ukryta w moim cieniu.
Reputacja: 92

Napisano 24 lipiec 2015 - 20:30

JaWamPokaze
PL12

Kim jesteś?
Jestem Bohaterem Zero

Mój plan na Thulka:
Proponuję aby moi naukowcy stworzyli, szczepionkę która podam Thulkowi, a następnie po podaniu zastrzyku Thulk zrobi się senny po czym dodatkowo osłabienie go moimi oraz mojego towarzyszą umiejetnosciami. Po ostatecznym osłabieniu zaciagniemy go do naszej kwatery superbohatera gdzie ostatecznie go zniszczę, a następnie zawisnine na mojej ścianie jako trofeum ;)

Dlaczego to właśnie mnie powinności wybrać:
Otóż, jestem bohaterem idealnym, wręcz stworzonym do tej misji.

Dlaczego FBY powinno mnie powierzyć tę misję?
Ponieważ moim niezwykłym intelektem, przebiegłości i niezwykłymi umiejętnościami zarówno moimi jak i mojego towarzysza jestem w stanie sprostać nawet największym wyzwania jakie niesie świat Hero Zero.

Moja specjalna moc:
Jest to niezwykły intelekt, dzięki któremu zawsze panuje nad sytuacją, wiem jak wybrnąć z niebezpieczeństwa

Mogę pokonać Thulka i wierzę, że tak się stanie. Jestem wprost stworzony do tego typu misji, wraz z moim niezwyciężonym towarzyszem jestem w stanie zdziałać cuda.


;)

#23 Coctail

Coctail

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Na krańcu Świata
  • Serwer:PL14
  • Postać:Coctail
  • Drużyna:The Ghost Legion
Reputacja: 5

Napisano 24 lipiec 2015 - 21:33

Coctail pl14

 

W dzień jestem zwykłym nastolatkiem - po zmroku bohaterem-zerem!

 

Thulk to bardzo silny bohater, ale obłąkany. Spróbował bym wynaleźć antidotum, ponieważ taki bohater jak Thulk może stać się potrzebny światu! 

 

Uważam, że powinienem zostać wybrany do tego zadania, ponieważ jestem wytrwały i niełatwo odpuszczam!

 

FBY powinno zatrudnić mnie, ponieważ mój pomysł pokonania Thulka i przejęcia go na stronę FBY mógł by im przynieść korzyści.

 

Moją mocą specjalną oprócz oczywistego uroku osobistego :D jest zdolność latania.

 

Mój pomysł na Thulk,a:

Zebrał bym silną ekipę, która zagoniła by Thulk'a do ślepej uliczki.

Ja leciałbym nad nim, by rozpylić antidotum i pojmać wroga.

Na końcu policja i FBY zgarnęły by Thulk'a, a na moją cześć oczywiście fajerwerki i bankiet :)

 

 Mam nadzieję, że zachęciłem do zostawienia łapki!

Dziękuję za przeczytanie!



#24 cypcon

cypcon

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 1

Napisano 24 lipiec 2015 - 21:50

witam 

 1 nick: lipton2

pl1 

2 Jestem bohaterem hero zero w grze potrafię spędzić od 2 do 4 godzin gry mam 15 lat
3 trzeba atakować thulka tak długo dopóki naukowcy nie odkryją antidotum 
4 powinniście mnie wybrać ponieważ jestem aktywny i kocham tę grę 
5 FBY powinno mnie wziąć ponieważ jestem doświadczonym graczem grającym już 3 lata , jestem bardzo aktywny i mam dobre staty 
6 moją specjalną mocą są silne i wytrzymałe pięści 
7 thulka można pokonać dzięki antidotum lub uspaniem go na amen 
8 ostatecznym sposobem pozbycia się thulka będzie zniszczenie go mieczem z magicznej rudy 

  • matix11 lubi to

#25 matix11

matix11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:matix11
  • Drużyna:niepokonani i wyrąbiści
Reputacja: 41

Napisano 24 lipiec 2015 - 21:54

Nick : matix11

Serwer : pl3

Kim jestem ? : Jestem policjantem który nie jest doceniany przez kolegów z pracy.

Mój plan na Thulk'a ? : Dowiedziałem się że grasuje po mieście groźny i silny przeciwnik. Pierwsza moja myśl zaimponuje kolegą jeśli go pokonam :) Moje atuty to spostrzegawczość. Obserwuje Thulk'a

i wiem dzięki temu co lubi jeść są to jabłka . Mój plan to zaprowadzić Thulk'a w ślepy zaułek po przez rozłożenia jabłek na trasie która prowadzi do wysypiska śmieci. Plan idzie zgodnie ze wskazówkami 

Łotr pojawia się na wysypisku. Ja już tam czekam jednym ruchem strącam na Thulk'a całe beczki ze śmieciami. Aż tu nagle widzę że on dalej żyje wychodzi z kostiumu i okazuje się że to zbieg który jest poszukiwany od 10 lat za różne przestępstwa. Zakuwam go w kajdanki i dzwonie do kolegi z pracy aby przyjechał i zabrał go do więzienia. Thulk'a zostaje skazany na dożywocie. Sprawiedliwości stało się za dość. Dostaję oznakę "Dzielny na służbie" i jestem szanowany przez resztę policjantów.

Dlaczego powinniście wybrać mnie spośród innych bohaterów ? :

Dzięki tej misji mogę osiągnąć sukces który da mi szanse czuć się lepiej w życiu

Pokaże to innym że jeśli się chce to można dużo osiągnąć i to właśnie ja jestem tego przykładem.

Dlaczego FBY powinno mnie przekazać tę misje ? :

Ponieważ drugiej takiej osoby nie znajdą. 

Wyróżniam się z pośród wiele osób.

Moje motto to "Pierwsze pomyśl później zrób".

Jaka jest moja specjalna moc ? :

Moja specjalna moc: To rozsądek i rozum. Nie robię nic pochopnie.

Czy mogę pokonać Thulk'a : ?

Oczywiście że tak bo to już zrobiłem :)

 

Dziękuje za każdy głos i za przeczytanie mojego postu 

Myślę że się spodoba ponieważ dużo osób jest niedocenianych a tak dużo robią :)

Teraz pozostaje czekać na wyniki.

Powodzenia i Pozdrawiam 

autor: matix11 :D



#26 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 24 lipiec 2015 - 21:58

-Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.
Gram na świecie PL6 pod nickiem KrólJJ
-Kim jesteś?
Jestem zwykłym człowiekiem, jednak wiem, że aby zostać bohaterem nie trzeba posiadać żadnych mocy. Wystarczy garstka przyjaciół i wykonywanie dobrych uczynków.
-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?
Jako osoba, która w swoim arsenale ma wiele rodzajów broni śmiem twierdzić, że moim największym atutem będzie spryt oraz zwinność. Aby pokonać Thulk'a wezmę ze sobą kilka broni, tj. proca razem z ołowianymi pociskami oraz kij jo. Użyję procy, dzięki której stworzę sobie możliwość oszołomienia Thulk'a. Oczywiście jako homo sapiens, tj. człowiek myślący będę miał plan awaryjny. Kij jo, czyli kij o długości od 120 do 130cm i średnicy 2,54cm da mi możliwość obrony oraz ataku. Oszołomiony Thulk, zostanie przeze mnie przewieziony na pustkowie, gdzie razem z innymi bohaterami zminimalizujemy negatywny efekt tajemniczej substancji. Zostanie ona podana zastrzykiem. Po tym Thulk pozostanie zwykłym człowiekiem.
-Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?
Jestem zwykłym człowiekiem. Nie uważam się za bohatera, gdyż wykonuję to co do mnie należy. Bronię kraju. Jeśli są osoby, które na to zasługują z chęcią pomogę w wykonaniu misji.
-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?
Jako człowiek sprytny i zwinny jestem w stanie stawić opór najsilniejszemu przeciwnikowi. Śmiem twierdzić, iż moja umiejętność władania bronią okaże się decydująca w walce.
-Jaka jest Twoja specjalna moc?
Jak już wyżej wspominałem jestem zwykłym człowiekiem, czego następstwem jest brak jakichkolwiek mocy. Oczywiście niektórzy mogą uważać, iż władanie bronią jest pewnego rodzaju mocą, aczkolwiek najważniejsze jest ćwiczenie.
-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?
Oczywiście, że mogę. Wyżej wymieniłem sposób, którym bym się posłużył.

5AJWLJQ.png


#27 SKQ

SKQ

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 4

Napisano 24 lipiec 2015 - 21:58

Witajcie drodzy bohaterowie!

 

Pilne ogłoszenie rekrutacyjne z FBY! Proszę uważnie przeczytać:

"Zgłaszamy się do Ciebie, ponieważ jesteśmy w krytycznej sytuacji. Świat jest blisko zniszczenia.

Niektórzy naukowcy na potrzeby eksperymentu dali zastrzyk Thulk'owi. Eksperyment, który się nie powiódł uczynił go obłąkanym, a jego siła poprawiła sie 15 razy! On zniszczy wszystko na swojej drodze. Pilnie potrzebujemy superbohatera, aby uratować świat."

 

Misja:

Napisz swoją aplikacje według poniższych wytycznych:

-Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.

-Kim jesteś?

-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

-Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?

-Jaka jest Twoja specjalna moc?

-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?

-Użyj swojej kreatywności!

 

System Głosowania:

-Trzy najlepsze zgłoszenia wygrają nagrodę w postaci oponek!

- TOP3 zostaną wybrani poprzez kliknięcie "Like" na forum;

-Multikonta oraz wszelkie oszustwa są zabronione;

-Każdy kto będzie oszukiwać, zostanie zdyskwalifikowany.

 

Lista nagród:

1 miejsce: 50 oponek + wspomagacze na 2 tygodnie

2 miejsce: 30 oponek + wspomagacze na 2 tygodnie

3 miejsce - 15 oponek + wspomagacze na 2 tygodnie

 

Uwaga: wspomagacz adrenaliny nie jest w to wliczony!

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają wspomagacze na 2 tygodnie.

 

Reguły konkursu:

-Każdy uczestnik może napisać tylko jedno zgłoszenie.

-Każdy uczestnik otrzyma tylko jedną nagrodę, TOP3 bądź za uczestnictwo.

-Nie można używać znanych nazw, imion, marek pochodzących z prawdziwych firm czy postaci z bajek.

-Spamowanie w temacie konkursowym będzie karane.

-Używanie multikont będzie karane - dyskwalifikacją.

-Aby móc ubiegać się o nagrodę nalezy podać swój nick oraz serwer na którym

grasz.

-Jeśli jesteś graczem z Polski to możesz brać udział w konkursie tylko na polskim forum.

-Bądź miły i uprzejmy dla pozostałych uczestników.

 

Termin konkursu:

Rozpoczęcie konkursu: 24 lipca

Zakończenie konkursu: 7 sierpnia 13:00 (GMT)

Nagrody zostaną rozdane 14 sierpnia!

Zgłaszam się do konkursu

 

SKQcaptain pl13

 

Jestem bo jestem.

 

Mój plan jest prosty- rach ciach i po Thulk'u.

 

Mnie wybrać? A czemu nie, raz kozie śmierć.

 

SKQ poradzi sobie ze wszystkim.

 

Mam same specjalne moce.

 

Thulk'a zawsze można pokonać. Jak? Na przykład, tak samo jak smoka Wawelskiego i wiele innych sposobów.

 

Pozdro dla wszystkich



#28 verd32

verd32

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:daleko,daleko
  • Serwer:PL14
  • Postać:xkucux
  • Drużyna:TheGhostLegion
Reputacja: 10

Napisano 24 lipiec 2015 - 22:25

Świat gry - 14

nazwa gracza - xkucux

 

Jestem Super Bohaterem,który stara się zawsze pomagać słabszym i bezbronnym Bohaterom.

 

A,więc mój plan wobec pozbycia się toksycznego wspomagacza z organizmu Hulk'a wygląda tak :

 

^ Pierw Hulk'a trzeba unieruchomić  specjalistycznym sprzętem.

^ gdy już nasz Bohater zostanie unieruchomiony,ześlę na niego 

> Magnetyczne pole, w którym będzie mógł przebywać dopóki nie zostanie wstrzyknięte w jego mięśnie antidotum stworzone przez naukowców.

^ Po podaniu antidotum w organizmie Hulka lek zacznie likwidować wspomagacz,który dodaje mu sił.

^ Po odrobinie odpoczynku Hulk będzie mógł pomagać bohaterom na całym świecie.

 

^ dlaczego to ja mam zostać wybrany spośród graczy ? dlatego,że wiem jak pomóc FBY w poskromieniu Hulk'a .

^ dlaczego FBY ma mnie powierzyć tę misję ?powinni powierzyć mi tę misję ponieważ jestem bohaterem,który wie jak powstrzymać Hulk'a.

^ jaką posiadam specjalną moc ? nie mam specjalnej mocy,lecz posiadam specjalistyczny sprzęt do powstrzymania i uleczenia Hulk'a .



#29 Drago2002

Drago2002

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 4

Napisano 24 lipiec 2015 - 22:53

Drago2002 PL14
Kto:Gracz Hero Zero
Plan na Thulk'a: Wspólną pomocą powstrzymać go dopuki naukowcy nie odkryją antidotum.
Dlaczego mielibyście mnie wybrac: jestem dobrym i zaufanym graczem.
Dlaczego FBY powinno mnie wybrać do tej misji: Mugłbym w niej bardzo pomuc.
Moja moc: Nadzwyczajna siła dzìęki której na dłużej powstrzymamy Thulk'a.
Thulk: Sądzę że mugłbym go pokonać za pomocą mojej mocy i pomocy naukowców.
Kreatywność: Jeśli chcę mogę ją bardzo skutecznie użyć.

#30 smashi

smashi

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 2

Napisano 24 lipiec 2015 - 23:22

smashi982 pl7

 

jestem rolnikiem, który ciężko orze w polu, a w ciężko wypracowanym wolnym czasie ratuje świat przed złem wszelakim

 

mój plan : jestem rolnikiem, i właśnie wychodowałem ziemniaki, które silnie uczulają, zwłaszcza stworzenia obdarzone nadzwyczajną siłą (im siła większa tym uczulenie silniejsze - drażliwość jelita grubego). Z przecieków wiem, że Thulk pochodzi z okolic Poznania, więc się nie oprze się całemu garowi moich pyrek. W wyniku podstępu jedyną rzeczą na jakiej się skupi Thulk bedzie poszukiwanie wolneto WC.

 

Dlaczego ja?

W końcu kto lepiej wykorzysta 'odpady' organiczne - powstałe przy unieszkodliwianiu siłacza - niż rolnik

 

Dlaczego FBY ma wybrć mnie - odpowiedz jest oczywista. Jeśli nie zostanę zatrudniony to nie sprzedam nikomu moich kartofli.

 

Moje specjalne moce? hyy od czego by tu zacząć??  Podam najważniejszą przydatną do tej misji : chroniczna obstrukcja

 

Czy mogę Go pokonać? 

Tak w zawodach w jedzeniu kartofli na czas

 

Moja kreatywność:

Moja rada taka jedzcie tylko sprawdzonego i ugotowanego ziemniaka :)


  • Fikuś i TREBUSH II lubią to

#31 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 24 lipiec 2015 - 23:52

-Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.

* PL5 Speedy

-Kim jesteś?

* Najszybszym superbohaterem:)

-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

* Ubić gnide tak szybko że nawet nie zorientuje się jak i kiedy został ubity.

-Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

* To proste - jestem najszybszy

-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?

* Patrz dwie linijki wyżej + to że jestem najszybszy :D

-Jaka jest Twoja specjalna moc?

* Czy poważnie muszę to pisać ?... Super Bajeczna bajerancka Bardzo  Bombowa Elegancka Ekstra Fajna Fantastyczna Fenomenalna Kunsztowna Mistrzowska Kapitalna Klawa Koncertowa Nadzwyczajna Niedościgniona Niekiepska Perfekcyjna Przebojowa Rewelacyjna Superaśna Szałowa świetna Wdechowa Wyśmienita Wspaniała Znakomita Zjawiskowa Giga Chruper Pompa Szybkość :)))

-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?

* No... Super Bajecznie bajerancko... ( patrz 2 linijki wyżej ) i na końcu dodaj "szybko"

-Użyj swojej kreatywności! 

* Zrobiłem to tak szybko iż nawet widać nie było :P

 

Pozdrawiam :)



#32 nomansland

nomansland

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 5

Napisano 25 lipiec 2015 - 00:00

-Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.
k14kris/PL14

-Kim jesteś?
Szary człowieczek żyjący w świecie iluzji i obłudy.
Jeden z niewielu świadomych, dostrzegających to, czego na pierwszy rzut oka nie chce, lub nie da się dostrzec.

-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?
Coś tu jest nie tak...
Nie wierzę w tą całą propagandę...
Thulk jest tylko narzędziem w rękach prawdziwego zagrożenia.
Ekperyment został drobiazgowo przemyślany, a podanie antidotum spowoduje efekt odwrotny do zamierzonego, czyniąc Thulk'a jeszcze bardziej potężnym.
Jednak komuś zależy na tym, by wszyscy bohaterowie skupili się na Thulku, dzięki czemu będą zbyt zajęci, by dostrec drugie dno owej sytuacji.

-Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?
Jestem gotowy, by wyjść spośród szarego, uciśnionego tłumu i rozprawić się z prawdziwym zagrożeniem.

-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?
FBY nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Jeden krok i może stać się pachołkiem nowego porządku, jaki chcą zaprowadzić masoni.

-Jaka jest Twoja specjalna moc?
Mentalizm

-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?
Nie zamieram pokonać Thulk'a. On jest tylko narzędziem w rękach podstępnych naukowców, którzy w porozumieniu z masonerią chcą zawłaszczyć ten świat.
Za pomocą mentalizum obrócę ich broń przeciw nim. Gdy już tego dokonam, przywrócę Thulkowi dawną postać, gdyż najważniejsza walka rozegra się w umyśle nieszczęśliwej ofiary podstępnego eksperymentu.
"Pozwolę uwierzyć im, że są krok przed, choć cały czas będą dwa kroki za mną... I ta pewność siebie ich zgubi"

Pozdrawiam.
 



#33 SzymonBOSS

SzymonBOSS

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejscowość:Fajna ;)
  • Serwer:PL8
  • Postać:SzymonBOSS
Reputacja: 43

Napisano 25 lipiec 2015 - 00:02

                                                                              Zgłaszam się do tej arcytrudnej misji. :)

 

                                                                      Jam jest SzymonBOSS, który zrodził się na PL8. :)

 

*****************

Kim jesteś ?

 

*****************

 

Jestem ustatkowanym bohaterem, zamieszkałym jak wyżej wspomniałem PL8. Pomimo długiego stażu wciąż moją pasją jest wykonywanie misji superbohatera jak i rówineż podtrzymywanie tężyzny by nie ugiąć się pod jarzmem nieprzyjaciela.

 

*****************************************************

Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

 

*****************************************************

 

Mam pomysł na jego neutralizację, przebieg opisany jest poniżej. :)

 

******************************************************************************************
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

 

******************************************************************************************

 

Powinienem zostać wybrany do tego celu gdyż sądze, iż jestem dostatecznie wyszkolony by móc się tego podjąć.

 

***********************************************************************************************

Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?

 

***********************************************************************************************

 

Uważam, że połączenie sprytu z siłą może przynieść pozytywne rezultaty co bedzie skutkowało wykonaniem zadania.

 

********************************************

Jaka jest Twoja specjalna moc?

 

********************************************

 

Moją sekretną bronią jest Zabójcza Pięta Zagłady, która powoduje dezintegrację przeciwnika.

 

************************************************

Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?
 

************************************************

 

Myślę, że mój plan działania bedzie w 100% skuteczny. Zacznijmy od początku. Otóż, główny cel Thulk jest 15 krotnie potężniejszy ode mnie. W otwartej walce nie mam z nim szans. Dlatego też, muszę osłabić jego moc by odnieść zwycięstwo. Najpierw zwabię go na rynek, by zrzucić na niego napalm złożony z miodu. Okoliczne misie zwabione zapachem przyjdą i zaatakują go. On zapewne odeprze atak, jednak jego moc spadnie do 12:1. Późniejszym krokiem będzie próba utopienia potwora w lawie. Na południowej części rynku wykopałem specialną pułapkę, wypełniłem ją pahoehoe(odmiana lawy) i zasłoniłem włazem. Wystarczy tylko dać znać mojemu towarzyszowi Korniszonowi, by ten nacisnął przycisk. Ja muszę jedynie doprowadzić stwora na miejsce. Przypuszczając, że Thulk przeżyłby to jego moc powinna być na poziomie 5:1. Wtedy wstrzyknę sobie adrenalinę, zakupioną w lumpeksie, wówczas powinienem dorównywać mu siłą. Po morderczej i wyczerpującej walce, zadam mu krytyczny cios z mojej Zabójczej Pięty Zagłady w pępek. Po takim ciężkim uderzeniu padnie trupem. Zdekapituje mu głowę i zachowam jako trofeum a to co pozostanie, wezmę na pakę samochodu i zawiozę do domciu, gdzie wraz z przyjaciółmi z drużynki odpalimy grilla i odpowiednio spożytkujemy zdobycz oblewając jednocześnie moje zwycięstwo. :)

 

 

Pozdrawiam Serdecznie :)



#34 NaCoSiePatrzysz

NaCoSiePatrzysz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:Eryka
Reputacja: 6

Napisano 25 lipiec 2015 - 00:57

:Laughing: 

 

Eryka

PL13

 

Kim jestem?

Bogini czasu i śmierci, pogromczyni demonów i sił zła.

 

Mój plan względem Thulk'a :

Chodzi o ocalenie świata przed złem. W tym wypadku o Thulk'a ! Wraz z moim towarzyszem wyruszymy na poszukiwania tego wstretnego nieprzyjaciela, w koncu gdy juz go znjadziemy wyzwiemy go na pojedynek a z racji ze dzialamy wspolnie jestesmy od niego silniejsi i madrzejsi więc z łatwościa go pokonamy  :zakrecony: 
 
Dlaczego to mnie powinniscie wybrać ?
Wybór jest prosty , jeśli chcecie zeby ta misja zostala wykonana perfekcyjnie to nie macie innego wyjścia i  musicie mnie wybrac bo jestem najlepsza :haha:
 
Dlaczego FBY powinno mnie wybrac do tej waznej misji ?
Jestem rosądna superbohaterka , moja intuicja i inteligencja daja mi przewage nad złoczyńcami , dodatkowym atutem bedzie super kondycja i mega siła :smilue: Zostałam stworzona do takich zadań :super:
 
Moja specjalna moc ? Hmmm ... Jest moja tajemnica ;)
 
Pokonam Thulk'a bez żadnych komplikacji, jestem urodzoną bohaterka i pogromczynia zła , mam swoja tajeminczą moc :super:
 
 
POZDRAWIAM :papa:
 
 


#35 indrox

indrox

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 25 lipiec 2015 - 08:21

nick indrox

świat pl1

 

1.jestem kimś którego się nie atakuje 

2.mój plan jest prosty namierzam cel oceniam i atakuje 

3.możecie mie wybraś dlatego że bende starał się ze wszystkich sił

4.ponieważ dam siebie 110%

5.moją specialną bronią są pięści 

6.atakuje aż w końcy się podda 

8.rozglondam się i biore to co mi w rence wpadnie i atakuje odrazu



#36 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 25 lipiec 2015 - 09:16

-Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.

NeoZero PL1

 

-Kim jesteś?

Jestem Imponującym Bohaterem w Pelerynie.Mieszkam na Wyspie Yoyo.

 

-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

Zamierzam go pokonać jego własną bronią "Siłą". Aby to było możliwe muszę znaleźć naukowców którzy przyrządzą odpowiedni

roztwór.

 

-Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

Najlepiej by było gdyby zamiast tracić czas na wybieranie bohatera, wybrać ich wszystkich.

 

-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?

Ponieważ jestem leniwy, a co za tym idzie wymyślam proste i dobre rozwiązania.

 

-Jaka jest Twoja specjalna moc?

Jestem super szybki.

 

-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?

Ja nie mogę pokonać Thulk'a mogę się do tego przyczynić.Wystarczy skoczyć na niego, a gdy będzie chciał uderzyć zrobić unik,a co za tym idzie uderzy się sam.Na pewno poczuje swoją siłę.


  • Fikuś i TREBUSH II lubią to

e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#37 Respawn1

Respawn1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Miejscowość:Leśniówka
  • Serwer:PL14
  • Postać:UNESCO
  • Drużyna:Gryffindor
Reputacja: 25

Napisano 25 lipiec 2015 - 11:22

UNESCO, PL14

1. Kim jesteś?

Jestem bohaterem chroniącym Humpreydale oraz inne miasta/kraje przed zagładą złych i nikczemnych łotrów.

2. Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

Na początek - znajdę coś co go bardzo zdenerwuje. Gdy mnie będzie gonił - wpadnie w moją pułapkę (tzwn. dół zasypany stertą liści). Gdy już w nią wpadnie, uderzę go drewnianym młotkiem amnezji a następnie, gdy straci przytomność zawiozę go do naukowców, którzy podadzą mu płyn który odwróci działanie.

3. Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

Mam bardzo dobry plan, mam dużo siły nie wspomnąc o inteligencji. Wraz z moim zwierzakiem pokonamy Thulka :)

4. Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?

Punkt 3

5. Jaka jest Twoja specjalna moc?

Moją specjalną mocą są bardzo wysokie skoki - dzięki nim mogę się nie tylko szybko przemieszczać, ale także pomagają  mi we wspinaniu się na wysokie budynki/rzeczy itp.

6. Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?

Myślę, że moge. Jak? Punkt 2


  • Arcydown :D, OliHZ i matix11 lubią to

#38 nyga000

nyga000

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 3

Napisano 25 lipiec 2015 - 13:26

Pl14 nyga000

 

KIM JESTEM?:

Wiekszosc mowi mi ze alkoholikiem :)

 

MÓJ PLAN NA THULK'A

Thulk uwaza sie za mocarza, najprawdopodobniej jedzie caly czas na dopalaczach. moj plan jest dosc latwy do zrealizowania. 

Wszyscy Bochaterzy, ze wszystkich Serwerow kupia po flaszce wodeczki, ewentualnie jakies browarki, Zrobimy mała imprezke i tym zwabimy Thulka.

Thulk bedzie pewny pokonania bohaterow lecz my juz bedziemy tak zawiani ze wlaczy nam sie jeden z etapow alkoholizmu niesmiertelnosc wiec nie bedziemy sie go obawiac. kazdy bedzie uzbrojony w pusta flaszke wiec pojdzie jak splatka pokonanie Thulka. Część Bohaterow bedzie rzucała w niego butelkami, jesli wtrafi go to dobrze jesli nie to też nie bedędzie źle. Narobimy takiego bałaganu ze zanim do nas dojdzie będzie ślicznie pociety. a im blizej Bohaterow  tym bedzie śilniejsza woń wodki wiec Thulk bedzie coraz bardziej zamroczony. Ostatecznym ciosem , który powali Thulka będzie go upicie do nieprzytomności

 

DLACZEGO POWINNISCIE WYBRAĆ MNIE ?

 

Ponieważ uważam że jestem wstanie go upić do nieprzytomności oczywiście wygrana przepije :)

 

 

DLACZEGO FBY POWINNO WYBRAĆ MNIE?

 

Prócz wyboru powinno jeszcze dać dotacje na flaszke napewno wypełnie zadanie

 

JAKA JEST MOJA SPECJALNA MOC?

 

Taka że nie mam wątroby i moge pić duze ilości

 

CZY MOGE POKONAĆ THULKA?

 

Pewnie że moge go pokonać, upić i oddac w rece agentów z FBY oraz ich naukowców


Użytkownik nyga000 edytował ten post 25 lipiec 2015 - 13:33

  • Arcydown :D, OliHZ i nomansland lubią to

#39 R3spect

R3spect

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 6

Napisano 25 lipiec 2015 - 13:34

Nick: R3spect

Świat: PL4

Kim jesteś? 

Jestem silnym bohaterem z pl4. Mam 13 lat :)

Mój plan na thulk'a:

Thulk to twardziel, który bez przerwy atakuje ludzi.Wystarczy że użyje mojej supermocy która zmieni go w proch :)

Dlaczego powinniście wybrać mnie spośród innych bohaterów? 

Powinniście mnie wybrać spośród innych bohaterów, ponieważ jestem bardziej wytrzymały i jestem pewny siebie pokonać thulk'a.
Dlaczego FBY powinno mnie powierzyć tę misję?

FBY powinni minie powierzyć tę misję  ponieważ jestem w stanie zrobić nawet najtrudniejsza misje .

Jaka jest moja specjalna moc?

Moimi specjalnymi umiejętnościami jest intuicja i kondycja.

Czy mogę pokonać thulk'a?

Tak, mogę pokonać thulk'a, ponieważ jest on dla mnie jak myszka dla kota.

 

Kreatywność to moje trzecie imię ,bo na 2 mam Cezary :)


Użytkownik R3spect edytował ten post 25 lipiec 2015 - 21:28


#40 Kurakao

Kurakao

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 7

Napisano 25 lipiec 2015 - 13:42

1.Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.

-XGrucha,PL13

 

2.Kim jesteś?

-Jestem superbohaterem,który ratuje świat przed zagrożeniem i pomaga innym bohater odnaleźć się w świecie pełnym niebezpieczeństw.

 

3.-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

Nie zamierzam robić dużej krzywdy Thulkowi,ponieważ to nie on zawinił tylko naukowcy.Dlatego chcę odciągnąć Thulk'a od miejsca w którym są ludzie i może sprawiać niebezpieczeństwo za pomocą oponek,ponieważ nawet najstraszniejszy potwór nie oprze się ich smaku .Następnie podam mu zastrzyk z eliksirem zmniejszającym,który przygotowali naukowcy żeby poskromić Thulk'a.Jego siła jest większa od mojej dlatego będę musiał użyć mojej specjalniej umiejętności ,niewiedzialność'.Dzięki niej podejdę bardzo blisko Thulk'a niezauważony i podam mu zastrzyk z eliksirem.Gdy Thulk zmniejszy się do bardzo małych rozmiarów,już nikomu nie będzie zagrażał i świat będzie bezpieczny.

 

4.Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

-Sądzę,że mój plan na pokonanie Thulk'a jest najlepszy spośród wszyskich i mam duże zdolności do wypełnienia tej trudnej misji.

 

5.Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?.

-Myślę,że mam dobry pomysł na pokonanie Thulk'a,a dzięki mojej umiejętności i odwadzę plan na pewno się powiedzie.

 

6.Jaka jest Twoja specjalna moc?

-Moją specjalną mocą jest Niewnidzialność dzięki,której szybko i skutecznie rozprawie się z szalejącym Thulkiem.

 

7.Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?

-Jestem przekonany,że pokonam Thulka dzięki świetnemu planu i specjalniej umiejętności.Radziłem sobie z trudniejszymi misjami, które kończyły się sukcesem.

 

8.Użyj swojej kreatywności!

-Mam nadzieję,że pomysł się spodobał,a Thulk już nikomu nie będzie zagrażał i naukowcy będą ostrożniejsi w swoich eksperymentach :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych