Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

Konkurs na forum! - Pilna rekrutacja!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#1 cullina

cullina

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 116

Napisano 24 lipiec 2015 - 05:42

Witajcie drodzy bohaterowie!

 

Pilne ogłoszenie rekrutacyjne z FBY! Proszę uważnie przeczytać:

"Zgłaszamy się do Ciebie, ponieważ jesteśmy w krytycznej sytuacji. Świat jest blisko zniszczenia.

Niektórzy naukowcy na potrzeby eksperymentu dali zastrzyk Thulk'owi. Eksperyment, który się nie powiódł uczynił go obłąkanym, a jego siła poprawiła sie 15 razy! On zniszczy wszystko na swojej drodze. Pilnie potrzebujemy superbohatera, aby uratować świat."

 

Misja:

Napisz swoją aplikacje według poniższych wytycznych:

-Napisz swój nick oraz serwer na którym grasz.

-Kim jesteś?

-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a?

-Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów?

-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji?

-Jaka jest Twoja specjalna moc?

-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak?

-Użyj swojej kreatywności!

 

System Głosowania:

-Trzy najlepsze zgłoszenia wygrają nagrodę w postaci oponek!

- TOP3 zostaną wybrani poprzez kliknięcie "Like" na forum;

-Multikonta oraz wszelkie oszustwa są zabronione;

-Każdy kto będzie oszukiwać, zostanie zdyskwalifikowany.

 

Lista nagród:

1 miejsce: 50 oponek + wspomagacze na 2 tygodnie

2 miejsce: 30 oponek + wspomagacze na 2 tygodnie

3 miejsce - 15 oponek + wspomagacze na 2 tygodnie

 

Uwaga: wspomagacz adrenaliny nie jest w to wliczony!

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają wspomagacze na 2 tygodnie.

 

Reguły konkursu:

-Każdy uczestnik może napisać tylko jedno zgłoszenie.

-Każdy uczestnik otrzyma tylko jedną nagrodę, TOP3 bądź za uczestnictwo.

-Nie można używać znanych nazw, imion, marek pochodzących z prawdziwych firm czy postaci z bajek.

-Spamowanie w temacie konkursowym będzie karane.

-Używanie multikont będzie karane - dyskwalifikacją.

-Aby móc ubiegać się o nagrodę nalezy podać swój nick oraz serwer na którym

grasz.

-Jeśli jesteś graczem z Polski to możesz brać udział w konkursie tylko na polskim forum.

-Bądź miły i uprzejmy dla pozostałych uczestników.

 

Termin konkursu:

Rozpoczęcie konkursu: 24 lipca

Zakończenie konkursu: 7 sierpnia 13:00 (GMT)

Nagrody zostaną rozdane 14 sierpnia!



#2 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 24 lipiec 2015 - 07:20

Zgłaszam się.

- Nick : malinova PL13

 

- O ile dobrze rozumiem pytanie "kim jesteś?" to jestem kobietą ,polką, kochającą żoną i matką ;d

 

- Mój plan względem Thulk'a wyglądał by tak: Otóż jak wiemy Thulk to obłąkany "łotr" naszych miast i najlepiej będzie podać mu eliksir,który w pewnym sensie złagodzi objawy spowodowane wstrzyknięciem eksperymentalnego zastrzyku. Nie jest to łatwe ,więc Thulk'a trzeba zaciągnąć w ślepą uliczkę,najlepiej za pomocą czekoladowych gwiazdek ,które tak bardzo uwielbia i którym nie może się oprzeć (a jest jedna z moich magicznych mocy) . Gdy złoczyńca znajdzie się w pułapce,wyciągam wyrzutnię ,w której znajduje się siatka z bardzo mocnej liny i trafiam w Thulk'a. Gdy to go zatrzymuje i nie ma możliwości ruchu,bardzo szybko wstrzykuję eliksir i Nasz Thulk traci swoją siłę i łagodnieje jak baranek prosząc jeszcze o czekoladowe gwiazdeczki ;d

 

- Co będę tutaj ostro przekonywać jaka to ja jestem najlepsza i wgl. Po prostu myślę,że mój opis był na tyle przekonujący.

 

- Jestem odpowiednia do tej misji,ponieważ jestem kreatywna i pomysłowa. Mój charakter i poczucie humoru może bardzo pomóc.

 

- Moją specjalną mocą jest umysł oraz wyczarowywanie Czekoladowych Gwiazdeczek. Używam również Magicznej Gwiezdnej Pałki ,która ma swoje magiczne właściwości . :D

 

- Mogę. Jeśli dojdzie już do ostateczności to użyję magicznej Gwiezdnej Pałki ,która niszczy wroga przy wypowiedzeniu odpowiedniego zaklęcia. W przypadku Thulk'a zaklęcie brzmiało by tak: "Thulkus ginus użyjus czekoladus" . Jeżeli już chodzi o obezwładnienie to jest to opisane w pomyśle na Thulk'a.


IMG201612_anwxrrh.jpg


#3 Zombisztajn

Zombisztajn

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:Zombisztajn
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 12

Napisano 24 lipiec 2015 - 07:30

Nick: Zombisztajn

Świat: PL13

 

- Jestem bohaterem na zasiłku i poszukuje pracy.

 

- Moim planem jest obrzydzenie Thulk'a przy pomocy mojego trądzika (Moja moc specjalna) i śmierdzących skarpet. Liczę na to że zwymiotuje przez co jego siła i kondycja bardzo spadną. Podczas gdy on będzie wymiotował sięgnę po moją pałkę mocnego bum i trzasnę go przez głowę. Jeżeli nie zemdleje będę próbował do skutku, a gdy już się uda to zakuje go kajdankami z różowym futerkiem. Po wszystkim zaprowadzę go do naukowców którzy mu to zrobili zmuszając ich do sporządzenia antidotum.

Dlaczego ja? Bo gdy jeden plan nie wypali potrafię improwizować i jestem przebiegły.

Dziękuję za uwagę. 



#4 PożeraczŚwiatów

PożeraczŚwiatów

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 5

Napisano 24 lipiec 2015 - 07:56

Nick : PożeraczŚwiatów

Świat : PL13

 

-Jestem człowiekiem (starczy tyle? :D)

 

-A o to mój misterny plan : ci jajogłowi co sprawili, że Thulk stał się silny muszą zrobić antidotum, które sprawi, że znów będzie normalny. Jak już coś takiego wykombinują, użyję swojej supermocy - paralizatora, które wystrzeliwuje z mojej ręki aby unieruchomić Thulk'a, a następnie mózgowcy podadzą mu antidotum.

 

-Powinniście mnie wybrać... bo tak :D

 

-Moja supermoc to strzelanie paralizatorem z ręki

 

-No oczywiście, że mogę, a jak to chyba zostało opisane wyżej :P


  • Zombisztajn, malinovaPatrycja, nawiedzonamalpa i 2 innych osób lubią to

#5 KamilK7

KamilK7

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:KamilKoss7
  • Drużyna:Alternative Reality
Reputacja: 1

Napisano 24 lipiec 2015 - 08:00

Zgłaszam się !

1.KamilKoss7 PL7

2.Jestem SuperBohaterem ,który chce uchronić świat przed zagładą(w grze).W życiu jestem 12-letnim chłopakiem.  :D

3.Mój plan względem Thulk'a wyglądał by tak:Najlepszym sposobem na zmniejszenie jego siły do normalnej będzie wstrzyknięcie mu zastrzyku który odwróci działanie zastrzyku naukowców.Nie będzie to łatwe, więc trzeba go doprowadzić do np. opustoszałego śmietniska.Przed jego przybyciem mój towarzysz Slimer użyje swojej umiejętności Ciągła Szlamowata Kropla i pokryje śmietnisko swoimi glutami.Zwabimy Thulk'a jego ulubionym przysmakiem:Snickersem XD. Kiedy już przyjdzie i będzie chciał zjeść Snickersa

zaklei się w glutach Slimera. Walne go wtedy Kijem Bejsbolowym Bezlitości i znieczulę go(nie wiem czy dobrze napisałem).Zadzwonię po naukowców żeby przybyli w to miejsce.Kiedy już przyjadą na śmietnisko, pogratulują mi i obiecają mi że jak najszybciej znajdą antidotum.

4.Ponieważ myślę że mój sposób jest najbardziej kreatywny i bardzo śmieszny.

5.Opowiedziałbym im o moim sposobie i pewnie wybraliby mnie.Ale gdyby ten sposób nie podziałał mam w głowie jeszcze jeden pomysł.

6.Moją specjalną mocą jest umysł i mój towarzysz Slimer bez którego ta misja by się nie udała.

7.Mogę pokonać Thulk'a.Mogę go pokonać dzięki mojemu towarzyszowi Slimerowi i moim Kiju Bejsbolowym Bezlitości.Więcej dowiecie się w punkcie 3.

 

Mam nadzieję że się spodobało.


  • Krzychu8574 lubi to

#6 Emin1

Emin1

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami...
  • Serwer:PL24
  • Postać:Pluton






Reputacja: 110

Napisano 24 lipiec 2015 - 09:47

PL13,Pluton

Tak więc tak jestem bohaterem Zorro ,co widać po moim setcie :D..

Mój plan wobec ''Thulka'' ? Pierwszy raz o gościu słyszę,ale zaświęcę swoją szabelką Zorro ( :P ), a jej blask musi go oślepić..

Następnie dzięki najlepszym umięjętnościom w moim towarzyszu... czyli: kropelka, 10% inteligencji (tak,tak to  dzięki temu jestem tak mądry -nie musicie już pytać :D ) i łopata pokonam ''Thulka'' ,rzutki wobec niego nie będą mi potrzebne ponieważ i tak dam sobie z nim radę :D .

Dlaczego powinniście wybrać mnie? Odpowiedź jest prosta dzięki moim umiejętnościom,towarzyszowi itd Tylko Ja jestem w stanie go pokonać spośród innych bohaterów :D.

Moją specjalną mocą jest.... hmm.. bycie sobą :D czyli bohaterem Zorro :D

To by było tyle zapraszam do polajkowania mojego postu (odpowiedzi do tego tematu :D ) no i tak skromnie licząc myślę,że wygram :D

 

Pozdrawiam Pluton (PL13)



#7 PlastikowaMacica

PlastikowaMacica

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 3

Napisano 24 lipiec 2015 - 09:51

PeeM Pl14

Jestem Polakiem Strażakiem :)

Moj plan na Thulka jest prosty. Wystarczy oblać go Cieczą która spowoduje pokonanie nikczemnego Thulka. Często się on pojawia więc wystarczy zorganizować się w grupke bohaterów i zaatakować :) Wygrana gwarantowana.
Dlaczego to mnie macie wybrać ?
Odpowiedz jest prosta.
Drugiego takiego nie znajdziecie jak ja.
Moją specjalną moc jest krzyk!!!
Dzięki tej umiejętności moge odstraszyć przeciwnika jak i pokonać jednym ciosem!!!
Jestem idealnym kandydatem abym został zatrudniony. Jestem godnym zaufania bohaterem, pewny siebie, punktualny, pomagający, wnosze do zespołu miłą atmosfere więc każdy łotr nawet Thulk powinien mnie i nas obawiać :D

Pozdrawiam
PeeM
  • anna950115, taka jedna i Krzychu8574 lubią to

#8 DarXe

DarXe

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL13
  • Postać:DarXe
  • Drużyna:COCO JAMBO
Reputacja: 15

Napisano 24 lipiec 2015 - 10:03

Zgłaszam się do rekrutacji!

  • DarXe PL13

 

  • Jestem cenionym bohaterem w pelerynie !

 

  • Jaki jest mój plan? Hm, skoro siła Thulk'a poprawiła się aż o 15 razy i stał się on obłąkany poprzez wstrzyknięcie zastrzyku... to jedynym sposobem, który zadziała będzie wstrzyknięcie mu środków usypiających przez broń, która będzie wystrzeliwać takie strzykawki. Pistolet dozujący spisze się najlepiej w tym zadaniu! Podkreślę jeszcze to, że siła środku będzie odpowiednio dobrana.

 

  • Dlaczego powinniście mnie wybrać? Mój spryt i inteligencja przekraczają wszelkie granice!

 

  • Dlaczego FBY powinno mnie zatrudnić? Haha, nie z takimi miałem do czynienia. Mam spore doświadczenie w zwalczaniu mutantów i jestem w tym niepokonany!

 

  • Jaka jest moja specjalna moc? Jestem bardzo precyzyjny w strzelaniu z pistoletów! Nie ma mowy o chybieniu w cel!

 

  • Czy mogę pokonać Thulk'a? Oczywiście, że mogę, ale jak? Sposób z pistoletem dozującym na strzykawki ze środkiem usypiającym pasuje tu idealnie, ponieważ można tym sposobem pokonać Thulk'a na odległość nie podchodząc do niego!

 



#9 Reve

Reve

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 9

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:01

Reverse PL13

 

Jestem bohaterem i profesorem Gamble City ! 

 

Moim planem na Thulk'a jest stworzenie nowej broni przez naukowców. Będzie ona strzelać specjalnymi środkami usypiającymi. Gdy spotkam Thulk'a strzele w niego środkami usypiającymi. Zaprowadzę go do naukowców którzy zrobią specjalną miksturę na jego wielką siłę. 

 

Powinniście mnie wybrać ponieważ dzięki moim umiejętnościom na pewno pokonam Thulk'a.

 

Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie mnie? Mam sporo doświadczenie w zwalczaniu łotrów.

 

Moją specjalną mocą jest częste zadawanie krytycznych ciosów!

 

Mogę pokonać Thulk'a dzięki moim krytycznym ciosom i broni która strzela środkami usypiającymi.



#10 lendis

lendis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:lendis
  • Drużyna:Breaking The Law
Reputacja: 25

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:01

lendis, pl6

 

Kim jestem? Utrapieniem. Kolegów, rodziny, współpracowników... Małe, nie rzuca się w oczy ale kłopotu sprawia dużo. Bardzo dużo.

 

Jaki mam plan wobec Thulka? PO co planować??? Lepiej iść na żywioł. Ja bym zamknęła go na kilka godzin w pewnym budynku na pewnej nie-miejskiej ulicy w naszej Stolicy... Sprytem działajmy z takim siłaczem! Tam w kilka minut by zwariował i popełnił harakiri - laską charakterystyczna dla tego gmaszyska. 

 

Dlaczego ja? Bo jak nie ja to kto? Fajna jestem i w ogóle, więcej chyba nie muszę dodawać. 

 

Mą specjalną mocą jest umiejętność motania tak, że osoby z mojego otoczenia nie wiedzą o co mi chodzi tak właściwie (ja czasem też nie bardzo to wiem). Więc Thulk myślałby, że jedziemy na wycieczkę do ZOO. W sumie cyrk bardziej by tu pasował, tylko nie koniecznie rozumiany tak jak zwykle się przyjmuje.

 

A czy Thulka pokonam? NIE! Zrobi to za mnie ktoś inny. A ja w tym czasie będę oddawać się błogiemu lenistwu. I like it :)



#11 Kalisto

Kalisto

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Miejscowość:Słupsk
  • Serwer:PL6
  • Postać:Kalisto
  • Drużyna:Breaking The Law
Reputacja: 23

Napisano 24 lipiec 2015 - 12:28

Zgłaszam się do misji

Nick, serwer: Kalisto, serwer pl6.

Kim jestem: Asystentka superbohatera pracująca pod przykrywką nauczyciela matematyki w gimnazjum.

Plan względem Thulk'a: Stworzyć MechaThulk'a łącząc DNA Thulka z nanobotami oraz najlepszą bronią rzucaną dostępną w lumpeksie - Wilgotną torebką herbaty z dzikiej róży.

Dlaczego powinniście wybrać mnie: Opanowałem niezwykłą zdolność znajomości zasad ortografii i sznurowania butów przy użyciu jednej tylko ręki podczas gdy drugą niszczę łotrów.

Dlaczego FBY powinno zatrudnić właśnie mnie: Dzięki połączeniu matematyki i informatyki stworzyłem samoobracający się toster, dzięki któremu nie potrzebuję już rąk do sznurowania butów.

Moja specjalna moc: Sznurowanie butów palcami u stóp i nietuzinkowa spostrzegawczość, dzięki której zauważyłem, że w opisie misji ktoś napisał własnie zamiast właśnie (24.07.2015, godz, 13.27).

Jak pokonam Thulk'a: Nie pokonam go. Wszyscy superbohaterowie zrobią to wspólnie dzięki układom scalonym łączącym centrum sterowania MechaThulk'iem z ich superpelerynami.

 

P.S.

Jeśli wpis, że poprawiłem własnie na właśnie obniża moją notę to ja nic nie widziałem.



#12 Tysiaczek

Tysiaczek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:Tysiaczek
Reputacja: 26

Napisano 24 lipiec 2015 - 12:39

Tysiaczek PL13
 
Witam Jestem Łamaczką serc i to dosłownie.
 
Mam zamiar pokonać Thulk'a. Z gromadą bohaterów czy też sama. Prędzej czy później wypełznie ze swojej kryjówki siejąc spustoszenie. 
 
Jestem odważną osobą nieznoszącą sprzeciwu i godną podziwu. To ja powinnam zostać wytypowana do tego zadania. Inni bohaterowie nie zostaną przecież odrzuceni, pomogą unieszkodliwić Thulk'a jednak to ja jestem najlepszą osobą aby ich poprowadzić. Sama grupa bohaterów nic nie zdziała jednak zorganizowana grupa pod dowodzeniem Kapitana jest go w stanie pokonać. 
 
FBY powinno mnie zatrudnić ponieważ doskonale nadaje się do tej pracy, jestem doświadczoną bohaterką z dużym stażem.
Do Tego mam specjalną, sekretną moc, która nie zawiedzie gdy wszystkie inne środki okażą się bezskuteczne.
 
Moja moc jest w stanie zniszczyć Thulk'a, jednak ... jak ona działa nie mogę zdradzić są to informacje nadzwyczaj poufne aby się nimi dzielić ze wszystkimi.
 
Nie mamy przecież pewności czy pomiędzy nami nie znajduje się grono zwolenników Thulk'a.


#13 żul1999

żul1999

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
Reputacja: 5

Napisano 24 lipiec 2015 - 12:46

1.Żulezpodbiedry1112 , pl13

2.Jestem chłopakiem , który stara się być miły dla każdego gracza , ale również w życiu i oczywiście osiągać coraz lepsze wynniki w Hz.

3.urzyć mojego młotka amnezji , schować thulka  do worka i zawieżć go do naukowców na moim kangurze i rozkazać im aby zrobili mu antidotum

4.uważam że moje wypowiedzi były bardzo kreatywne i myśle że jestem przekonujący.

5.przekonałbym ich że bym sam sobie z łotrem poradzil i opisałbym im jaki mam plan działania
6.rzygorzutnia z paszczy

7.Tak , bym go pokonał , tak jak wyżej pisałem ,użyłbym młotka amnezji a gdyby młotek by sam nie załatwił sprawy to urzyłbym najpewniej swojej glutaczki .

8.Uważam że do siebie zdążyłem wszystkich przekonać i licze na like
pozdrawiam

 


  • Zombisztajn, matix11, malinovaPatrycja i 1 inna osoba lubią to

#14 TuKSuk

TuKSuk

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Metetrik
Reputacja: 8

Napisano 24 lipiec 2015 - 13:55

Mój nick jest to Metetrik gram na pl 5 król królów i wszech bóg bogów 
 
-Kim jesteś? Kim ja jestem ?  jestem wonszem wgl co za pytanie lol 
 
-Jaki jest Twój plan względem Thulk'a? plan jest prosty jak budowa cepa :D  ukąsić go w zad xD
 
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie spośród innych bohaterów? To chyba proste bo jestem wonszem  szybki niczym kobra xD
 
-Dlaczego FBY powinno zatrudnić własnie Ciebie do tej ważnej misji? Bo moge wszystko 
 
-Jaka jest Twoja specjalna moc? Plucie jadem 
 
-Czy możesz pokonać Thulk'a? Jak? Co to za pytanie "Jak " no normalnie ukąsze go w zad i wpuszcze moje soki jadowe 


#15 Arcydown :D

Arcydown :D

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 25

Napisano 24 lipiec 2015 - 14:12

Siemka.

 

KIM JESTEM?

Jestem Nielogiczny z PL13. Przybyłem tu aby zniszczyć wszelkie zło i odpocząć.

 

JAKI JEST MÓJ PLAN WZGLĘDEM THULK'A?

Zamierzam zasadzić specjalne zielsko, włączyć wentylator i zniszczyć go bronią gazową. Przy okazji trochę się ochłodzę w ten gorąc.

 

DLACZEGO POWINNIŚCIE WYBRAĆ MNIE SPOŚRÓD INNYCH BOHATERÓW?

Bo tu trzeba ruszyć głową, a nie rzucać się na olbrzyma ze swoją suszarką, szpicrutą i kundlem. Potrzebujecie mądrego wojownika i stratega, tym wyróżniam się spośród bezmyślnych bohaterów :)

 

DLACZEGO FBY POWINNO ZATRUDNIĆ WŁAŚNIE MNIE DO TEJ WAŻNEJ MISJI?

Patrz wyżej. Ja oceniam swoje szanse racjonalnie i potrafię sprytnie pokonać olbrzyma.

 

JAKA JEST MOJA SPECJALNA MOC?

Nicnierobienie i przy okazji niszczenie zła.

 

CZY MOŻESZ POKONAĆ THULKA?

Phi. Ja zrobię z nim co chcę.

 

Dziękuję za przeczytanie mojej aplikacji i sądzę, iż nie macie lepszego kandydata. ;) Pozdrawiam i proszę o głosy,

Nologic



#16 MłodyJęczmień

MłodyJęczmień

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:MłodyJęczmień
Reputacja: 7

Napisano 24 lipiec 2015 - 14:41

Nick:MłodyJęczmień

Serwer:PL14

Jestem człowiekiem który jak tylko usłyszy o źle od razu próbuje go zwalczyć 

 

 

Mój plan to zwabić Thulk'a do domu w mieście a następnie gdy Thulk będzie grał sobie na komputerze odciąć mu prąd. W między czasie zabezpieczyć dom tak aby się z niego nie wyrwał. Thulk się wtedy bardzo wkurzy i przez to rozwali cały dom lecz i tak z niego nie ucieknie. Thulk się wtedy zmęczy przez co nie będzie agresywny. Wtedy trzeba przylecieć samolotem szybko go zabrać do niego i polecieć. W samolocie go zanudzę moimi nudnymi historyjkami (moja specjalna moc) i przez to zaśnie.

 

Powinniście mnie wybrać ponieważ się bardzo natrudziłem żeby to napisać i wymyślić :D

FBY powinno mnie zatrudnić ponieważ jestem cierpliwy i pomysłowy i nawet jakby plan nie wypalił (ale wypali) to mogę szybko wymyślić następny i działać bez zbędnego gadania

Moją specjalną mocą jest opowiadanie nudnych historii 

Pozdrawiam i proszę o głosy :)


  • Mr_Master i matix11 lubią to

EVERYTHING IS CALCULATED MY FRIEND


#17 Shakalll

Shakalll

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Serwer:PL15
  • Postać:ANonYmOusS
Reputacja: 3

Napisano 24 lipiec 2015 - 15:24

Siemano

 

Kim jesteś ? Jestem przystojnym chłopakiem szukającym dziewczyny... :v Jakby co pisać xd

 

Plan pod względem tego pseudo czegoś jest prosty... Zbieram Zombisztajna, PożeraczaŚwiatów, Nawiedzonamalpa i lecimy w niego... 15 minut i ziomka nie ma... But na ryj i nie ma co z niego zbierać :v

 

Powinniście wybrać mnie ponieważ jestem mózgiem operacji, jestem doświadczonym myśliwym w wielu grach... Do systemu FBY włamałem się jak miałem 5 latek... Takie coś to ja zjadam na śniadanie !

 

Moją specjalną mocą jest kop z półobrotu... Staż w tej dziedzinie : Połamany nos x3

Robimy mu wjazd na chatę, najpierw flesha do pokoju, ziomek ogłuszony... Wbijam i swoją zacną polerynką duszę go dopóki będzie oddychał... Zombi obstawia tyły, a PożeraczŚwiatów zatyka mu buzie, żeby nie darł ryja jak szalony.. Nawiedzonamalpa trzyma kończyny boczne, żeby się nie rzucał i po sprawie. :)

 

Pozdrawiam !


  • Reandra, Arcydown :D i Zombisztajn lubią to

#18 esperaldo

esperaldo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Miejscowość:woj.Warmińsko-Mazurskie
  • Serwer:PL22
  • Postać:Me
Reputacja: 70

Napisano 24 lipiec 2015 - 17:28

Zgłaszam się do konkursu.

 

NICK I SERWER:

brute, PL11

 

 

KIM JESTEM?:

w grze jestem bohaterem, który pomaga słabszym osobom oraz próbuje zniszczyć zło. W rzeczywistości jestem zwykłym nastolatkiem.

 

MÓJ PLAN NA THULK'A:

Thulk jest bardzo silnym przeciwnikiem, dlatego przyda sie każdy bohater. Mój plan jest prosty. Wystarczy tylko że jedna połowa bohaterów zacznie kopać dziurę w ziemi, natomiast druga połowa bohaterów będzie zwabiać przeciwnika do płapki. Kiedy Thulk wpadnie do płapki bedzie trzeba poczekać aż uśnie. Kiedy Thulk uśnie wystarczy że go uwięzię w rakiecie i wyślę go w kosmos w kierunku obojętnym bez mozliwości powrotu na Ziemię.

 

DLACZEGO POWINNIŚCIE WYBRAĆ MNIE SPOŚRÓD INNYCH BOHATERÓW?:

Powinniście mnie wybrać sposród innych bohaterów ponieważ uważam że jestem w pełni sił i dam radę pokonać Thulka.

 

DLACZEGO FBY POWINNO MNIE POWIERZYĆ TĘ MISJĘ:

FBY powinno mi powierzyć tę misję ponieważ jestem superbohaterem i wiem że jestem w stanie wypełnić tę misję.

 

JAKA JEST MOJA SPECJALNA MOC?:

Moją specjaną mocą jest to że potrafię przewidzieć każdy cios przeciwnika.

 

CZY MOGĘ POKONAĆ THULK'A?:

Tak mogę pokonać Thulk'a. Jestem superbohaterem, który przewiduje wszystkie ciosy, więc pokonanie Thulka będzie dla mnie bardzo łatwe.

 

 

Dziękuję za przeczytanie posta oraz proszę o głosy ;)

Pozdrawiam


Esperaldo  :Ninja: 


#19 Krzychu8574

Krzychu8574

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:Krzychu93
Reputacja: 4

Napisano 24 lipiec 2015 - 18:38

Nick: Krzychu93

Serwer: pl12

 

W grze jestem super bohaterem ,który pomaga wszystkim ludziom.Jestem nastolatkiem. :smilue:

 

 

Thulk jest niepokonanym terminatorem.Mój plan jest skopnąć mu w tyłek za pomocą broni , jeśli zostanie pokonany wrzuce go do wulkanu. :smilue:

 

Musicie mnie wybrać bo jestem pewny że dam radę pokonać thulk'a. :smilue:

 

FBY muszą mi wierzyć ponieważ jestem wytrzymały i najsilniejszym super bohaterem który moge wypełnić kazdą misję. :smilue:

 

Moja specjalna mocą jest kondycja i siła. :smilue:

 

Mogę pokonać thulk'a . atakując własną bronią. :smilue:

 

                     Pozdraiwam i proszę o głosy. :smilue:


  • Arcydown :D, Major323211, matix11 i 1 inna osoba lubią to

#20 Orlando

Orlando

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:Orlando
Reputacja: 14

Napisano 24 lipiec 2015 - 19:05

Zgłaszam sie do konkursu.

 

Nick: Orlando

Serwer: pl14

 

Kim jesteś? 

Jestem mocny bohaterem na pl14.W ogóle jestem nastolatkiem.

Mój plan na thulk'a:

Thulk to twardziel, który bez przerwy atakuje ludzi.Do atakowania thulk'a są wszystkie siły super bohaterów.Mój plan jest że skopne mu kilka razy w noge za pomocą ostrych pazurów i gdy zostanie pokonany wyśle go do grobu. 

Dlaczego powinniście wybrać mnie spośród innych bohaterów? 

Powinniście mnie wybrać spośród innych bohaterów, ponieważ jestem bardziej wytrzymały i jestem pewny siebie pokonać thulk'a.
Dlaczego FBY powinno mnie powierzyć tę misję?

FBY powinni minie powierzyć tę misję  ponieważ jestem w stanie zrobić każdą misję.

Jaka jest moja specjalna moc?

Moja specjalna moc jest tylko kondycja i siła.

Czy mogę pokonać thulk'a?

Tak, mogę pokonać thulk'a, ponieważ jest to dla mnie łatwa misja.

 

Pozdrawiam i proszę o głosy!  :smilue:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych