Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

The Elements


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 IronMen

IronMen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 150

Napisano 05 wrzesień 2015 - 17:49

Co ty  się  tak czepiasz???

Napisał piękne opowiadanie,a ty mu byś je usunął.

Nieładnie.

Opowiadanie NIE dot. gry!


Forumowa Gazetka - zbiór najważniejszych wydarzeń z gry, a w szczególności z forum. Znajdziesz tu różne wywiady, głównie z Moderacją Forum, farty i niefarty, suchary i mnóstwo zabaw dotyczących gry. W pigułce znajdziesz też różne ciekawostki.


#22 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 05 wrzesień 2015 - 17:51

Opowiadanie NIE dot. gry!

Dział  "dysusje o wszystkm i o... "do tego służy właśnie!!!

To nie jest reklama innej gry!!!


  • Król Julian lubi to

#23 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 05 wrzesień 2015 - 21:54

Bez bicia przyznam się, że nie czytałem całego opowiadania i nie przeczytam. Szczerze mówiąc, gdybym miał zapał to może i bym to zrobił, lecz nie, dlaczego? Już tłumaczę. (Chyba) nie jest to na temat HZ to po pierwsze, gdybym był Moderatorem usunąłbym ci cały temacik, ponieważ to jest forum gry, a nie jakiś pisarzy. Ponadto opowiadania pisane, np. przez Batmen'a dot. gry więc OK. Nawet dział Dyskusje o wszystkich i o niczym nie służy do rozmów na inny temat, jedynie co mogą zabawy odbiegać od gierki... Najbardziej zdenerwowało mnie to, iż ,,wykorzystałeś'' nasze forum do opublikowania swojego pisma. Zachowanie - chamskie... Chcesz się tu podszkolić? Pisz o HZ lub skończ. Poszukaj sobie jakiegoś innego forum, tam opublikuj to swoje pisemko, znajdź 'frajerów' na to.

* Z całym szacunkiem nie chcę obrazić cię czy też czytelników. Ładna praca i w ogóle, gratulacje! Lecz to nie jest forum na to.

Proszę nie kontratakować mnie, wyraziłem swoją opinię. Temat odbiega od Regulaminu! To nie jest forum na pisanie opowiadań NIE dot. gry.

Cieszę się z opinii innych, jednak jeśli mają tak wyglądać to wolę już niczego się nie dowiedzieć na temat mojego opowiadania. Pamiętaj o opcji "Zgłoś", przez którą mogłeś dotrzeć do moderatorów (tj. poprosić o zamknięcie tematu, gdyż....). A pisanie "Gdybym był Moderatorem..." jest bezsensowne, bo Moderatorem nie jesteś. A skoro osoby zarządzające forum gry zostawiły temat, jest równoznaczne z tym, iż temat nie łamie regulaminu.
Pisarzy? Ja się nawet nie zaliczam do ćwierć pisarza, a co dopiero do pisarza.
Akurat tutaj Cię rozczaruję. Dział "Dyskusje o wszystkim i o niczym" jest stworzony po to, aby użytkownicy FO mogli się w jakiś sposób zintegrować (gry, zabawy, wspólna twórczość, itd.).

A tutaj muszę przeprosić wszystkich czytelników. Wpierw miałem chęć nie liczyć się z opiniami czytających. Po kilku dniach zrozumiałem sobie jakie to głupie, gdyż rady pomogą rozwinąć mi umiejętność pisania.

Czemu tylko o HZ? Przecież takie ograniczanie sprawia, iż na forum nic się nie dzieje. Bo zabawy, które powtarzają się setki razy, bądź istnieją na FO dłuższy już czas zwyczajnie się nudzą.

A takie pytanie, czemu piszesz "frajerów". Czy chęć poszerzania horyzontów (chociażby przez czytanie "głupiego" opowiadania na forum) jest zła? Czy chęć rozwoju własnego umysłu nie powinna być wspierana, a nie negowana?

 

Mnie jest bardzo trudno obrazić. Szczególnie osobom, których nie znam. Ale jeśli uważasz, że nie powinno tego opowiadania być, to zawsze istnieje opcja "Zgłoś".


Użytkownik Król Julian edytował ten post 05 wrzesień 2015 - 21:59

  • miluski i ZbieramNaLepszeJutro lubią to

5AJWLJQ.png


#24 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 05 wrzesień 2015 - 22:31

Bez bicia przyznam się, że nie czytałem całego opowiadania i nie przeczytam. Szczerze mówiąc, gdybym miał zapał to może i bym to zrobił, lecz nie, dlaczego? Już tłumaczę. (Chyba) nie jest to na temat HZ to po pierwsze, gdybym był Moderatorem usunąłbym ci cały temacik, ponieważ to jest forum gry, a nie jakiś pisarzy. Ponadto opowiadania pisane, np. przez Batmen'a dot. gry więc OK. Nawet dział Dyskusje o wszystkich i o niczym nie służy do rozmów na inny temat, jedynie co mogą zabawy odbiegać od gierki... Najbardziej zdenerwowało mnie to, iż ,,wykorzystałeś'' nasze forum do opublikowania swojego pisma. Zachowanie - chamskie... Chcesz się tu podszkolić? Pisz o HZ lub skończ. Poszukaj sobie jakiegoś innego forum, tam opublikuj to swoje pisemko, znajdź 'frajerów' na to.

* Z całym szacunkiem nie chcę obrazić cię czy też czytelników. Ładna praca i w ogóle, gratulacje! Lecz to nie jest forum na to.
Proszę nie kontratakować mnie, wyraziłem swoją opinię. Temat odbiega od Regulaminu! To nie jest forum na pisanie opowiadań NIE dot. gry.


Koleś co ty chciałeś tym osiągnąć?
Czytałem twój post z zainteresowaniem na miarę średniego programu telewizyjnego. Że TY tworzysz swoją gazetkę czy rankingi bo to związane z grą to nie zabraniaj komuś robić to co jest jego pasją czy hobby (tak jak mówili przedmówcy skoro temat jest to znaczy że jest dozwolony, a uwierz mamy dobrych modków) czy może boli Cię to że opowjadanie JJ jest bardziej lubiane czy lepiej oceniane. Gdybyś był moderatorem? Z takim zachowaniem to możesz sobię tą pałką z awka w łeb walnąć (chciałem coś innego powiedzieć, ale niestety reguły). Więc wszystkie swoje filozofie schowaj do piwnicy ;)

Co do opowiadania, Wielki like za pracę, przeczytałem połowe bo już wieczór i nie mam do tego głowy ale jutro postaram się dokończyć :) Gratki.


PS. Like dam jutro bo limit

Użytkownik GryfciuPL edytował ten post 05 wrzesień 2015 - 22:32

  • Król Julian lubi to

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#25 IronMen

IronMen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 150

Napisano 06 wrzesień 2015 - 08:46

Tradycyjnie nikt nie czyta z zrozumieniem :smile: .

 

* Z całym szacunkiem nie chcę obrazić cię czy też czytelników. Ładna praca i w ogóle, gratulacje! Lecz to nie jest forum na to.

Proszę nie kontratakować mnie, wyraziłem swoją opinię. Temat odbiega od Regulaminu! To nie jest forum na pisanie opowiadań NIE dot. gry.

Jejciu... wy możecie to zrozumieć, że go chwalę za ładne pisanie, jednak to nie jest dot. gry? Proszę już przestać pisać na mnie, ponieważ tylko 'podbijamy' temat. 

CHWALĘ GO, lecz - *wytłumaczyłem*

 

@Edit

j.1) Dyskusje i/lub posty, których treści same w sobie nie dotyczą gry lub spraw z nią związanych.

To tylko tak dla przypomnienia.  :wink:

 

@Edit 

@miluski

Skończmy, ponieważ tak jak pisałem - podbijamy temat. 

PS. weź już nie odpisuj, dobra? Ponieważ Twoja inteligencja jest zaskakująca... Skończmy. (piszę skończmy, a ty dalej kołujesz....) 


Użytkownik IronMen edytował ten post 06 wrzesień 2015 - 08:53

Forumowa Gazetka - zbiór najważniejszych wydarzeń z gry, a w szczególności z forum. Znajdziesz tu różne wywiady, głównie z Moderacją Forum, farty i niefarty, suchary i mnóstwo zabaw dotyczących gry. W pigułce znajdziesz też różne ciekawostki.


#26 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 06 wrzesień 2015 - 08:49

Tradycyjnie nikt nie czyta z zrozumieniem :smile: .

Jejciu... wy możecie to zrozumieć, że go chwalę za ładne pisanie, jednak to nie jest dot. gry? Proszę już przestać pisać na mnie, ponieważ tylko 'podbijamy' temat. 

CHWALĘ GO, lecz - *wytłumaczyłem*

To,opowiadanie jest dozwolone,bo to są"Dyskusje o wszystkim i o niczym" ;)

Więc,nie masz się czego czepnąć ,bo tu wszystko jest  całkowicie zgodne z REGULAMINEM tego forum.



#27 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 06 wrzesień 2015 - 18:14

Close na prośbę autora.
  • Król Julian i IronMen lubią to

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych