Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat PL14 [Dyskusje Ogólne]


  • Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ozzzj

Ozzzj

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdzieś tam w ciemnym lesie, zaraz po tym typie w masce.
  • Serwer:PL12
  • Drużyna:Jeżeli w niej jestem to wiadomo że top 1.
Reputacja: 102

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:43

Temat poświęcony dyskusji ogólnej o PL14.
Spam, nabijanie postów, oraz inne rzeczy łamiące regulamin będą odpowiednio karane.
 


  • OliHZ i Rey lubią to

#2 Lodovica

Lodovica

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 5

Napisano 16 lipiec 2015 - 13:27

heh, potwierdzam, w tajemiczych okolicznościach została usunięta moja druzyna, w której grałam ze swoim facetem

 

tyle że to nie był niczyj blok

 

SKANDAL!!!
po prostu SKANDAL!!!!

 

samowolka bezczelnych dzieciaków

 

i tak zostanie usunięty temat - ale możecie być pewni że sprawa zostanie dalej przesłana


  • AlterPL, ANIOŁEK i VanillaIce lubią to

#3 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 16 lipiec 2015 - 14:27

Drodzy Państwo!

Jeśli opisana powyżej sytuacja faktycznie ma miejsce, to proszę skontaktować się z supportem, gdyż to nie miejsce na takie rzeczy. 

 

Pozdrawiam :)


  • Ozzzj i TREBUSH II lubią to

#4 ANIOŁEK

ANIOŁEK

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 9

Napisano 16 lipiec 2015 - 15:15

Witam Serdecznie :smilue:

 

Prowadzę na pl 14 jedną z silniejszych drużyn, zżyłam się tam ze wszystkimi Graczami  ;)

Od jakiegos czasu na pl14 dzieje się wiele dziwnych rzeczy:

 

- kasowane są drużyny...

udalo mi się zebrać troszkę informacji od znajomych graczy i skasowane zostały już takie drużyny:

ELITE,anktartyda, IMPOSSIBE ,Huligani, Anioły i Demony ,Black Angels, Kulfon i Monika, PompaXteam, AMERICAN HERO, Niebo, Gniazdko Misia i Kici ( o którym pisala Wcześniej Loldovica) .... myśle że usuniętych drużyn i bohaterów jest wiecej, tylko o nich nie wiem

 

- niewyjaśnione włamania na konta graczy, kasowanie takich kont, zmienianie tam passów...

 

Poruszam tu ten temat, ponieważ obawiam się że pewnego dnia obudzę się rano, wejde na grę... a mojej drużyny już nie będzie...w nocy ktoś włamie się  na moje konto, powywala graczy i usunie drużynę :( :O

 

 

                                                                                                                            Pozdrawiam Serdecznie ANIOŁEK



#5 VanillaIce

VanillaIce

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:VanillaIce
  • Drużyna:Heroes After Dark
Reputacja: 2

Napisano 16 lipiec 2015 - 15:43

Witam pl14 i resztę ;) 

no niestety Aniołeczku nikt z nas nie ma gwarancji teraz że pewnego dnia nie spotka nas to co te już skasowane drużyny.

Rozumiem rywalizacje na poziomie ale włamywać sie na konta i kasowanie komuś drużyny to już cios poniżej pasa- totalne świństwo. Gra przestaje być formą zabawy i sposobem na czas wolny. Teraz zamiast martwić się o ataki, trofki,itd  będziemy myśleć o tym czy ktoś nie skasuje nam drużyny ze 100% rozwojem. Problem jest i nie można zamieść go pod dywan! 

 

 

Pozdrawiam Vanilla :) 


  • Lodovica i ANIOŁEK lubią to

#6 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:14

Witam, zazwyczaj nie wtrącam się w dyskusje tego rodzaju, ale ta sprawa zaszła już stanowczo za daleko...

Naprawdę uważacie, że pracownicy supportu nie mają co robić, tylko bawić się swoimi funkcjami, aby psuć czystą grę innych graczy!? To naprawdę jest śmieszne.. Support ma za zadanie pomagać, a nie szkodzić. W dodatku działania osób działających w supporcie są ściśle monitorowane i nie ma możliwości, aby ktokolwiek "bawił się" nimi w taki sposób!

Jeżeli widzicie jakiekolwiek podejrzane zachowanie, oznaki łamania regulaminu itp. to mogę Wam zagwarantować, iż po zgloszeniu tych osób do supportu, zostaną wyciągnięte wobec nich odpowiednie sankcje.

Proszę o nie wszczynanie niepotrzebnej paniki, gdyż sami niepotrzebnie się nakręcacie..:)

#7 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:22

Tylko że support jest jako jedyny załatwić sobie dostęp do konta poprzez nową opcje w tickecie



Support korzysta z tej opcji jedynie wtedy, gdy zachodzi taka konieczność, czyli naprawdę bardzo, ale to bardzo rzadko... i jak już wspomniałam działania tego typu są ŚCIŚLE monitorowane.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW, możecie też pisać bezpośrednio do supportu. Proszę o zaprzestanie tej dyskusji, gdyż wprowadzana jest naprawdę niemiła atmosfera.
  • MŁA, ALEXIS<3 i TREBUSH II lubią to

#8 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:53

Jak ja czytam wasze pierdoły jakie wypisujecie to mnie aż .........   aż założyłem nowe konto aby Wam to napisać.

 

1. Dzieciaki rozdają paski na prawo i na lewo a potem płacz do suppa że ktoś dziwnym trafem skasował mu konto, albo skasował jego drużynę.

2. To w jakim wieku są pracownicy supportu to ich sprawa, nie liczy się wiek ale inteligencja, dojrzałość emocjonalna, odpowiedzialność. Moge wskazac ludzi którzy są idiotami w wieku 25 lat, ale i takich którzy mają 15 lat i maja ogromą wiedzę z zakresu programowania, systemów na jakich stoją strony internetowe, są odpowiedzialni, można z nimi pogadać na najwyższym poziomie. Wiek nie gra roli.

3. Mówicie o blokach - nikt nie zabroni żadnej drużynie aby ta atakowała kogo chce, chce ich atakować to atakuje. Ja też mogę napisać do kolegi aby mnie zaatakował ? I co ? Złamanie regulaminu ? Jaja sobie robicie ?

 

Zachowujecie się jak dzieci, rozdajecie paski na prawo i na lewo bo nowy serwer i za wszelka cenę chcecie byc najlepsi, a potem płacz że support coś zrobił. Najlepiej obwiniać kogoś za swoje błędy. Ale prawda jest taka, ze jak źle się wam dzieje to pierwsi do supportu lecicie aby Wam pomogli.



#9 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:57

Można dzielić IP, nie ma w tym nic złego, jednak należy uwazać na to, czy ktoś nie loguje się wzajemnie, aby "pomóc", gdyż o multikonto można zostać oskarżonym jedynie wtedy, gdy naprawdę ktoś perfidnie korzysta z okazji, aby pomagać sobie wzajemnie. Niestety więcej informacji na ten temay udzielić nie mogę.

Uważam też, iż za bardzo zeszliśmy z tematu pl14 (gdyż ten temat właśnie do tego sluży)....Od tej chwili wszelkie posty dotyczące pracy supportu, oskarżeń itp. będą usuwane i traktowane jako spam.

Dziękuję za uwagę... ;)
  • MŁA, ALEXIS<3 i TREBUSH II lubią to

#10 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:06

Jedyna moja uwaga odnośnie kasowania kont i drużyn na pl 14 to ta, że szkoda że został skasowany szyfrowany protoków https. Wowczas nasze konta były bardziej bezpieczne przed ewentualną kradzieżą. Taki szyfrowany protokół był wprowadzony chyba razem z itemem ,,młotek amnezji" a chyba dwie czy trzy innowacje dalej zostało to jakos skasowane i nawet witryna herozerogame.com nawet nie dostarcza żadnej informacji o swojej tożsamości i nie może być zaszyfrowane.


  • MŁA lubi to

#11 ANIOŁEK

ANIOŁEK

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 9

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:27

Jak ja czytam wasze pierdoły jakie wypisujecie to mnie aż .........   aż założyłem nowe konto aby Wam to napisać.

 

1. Dzieciaki rozdają paski na prawo i na lewo a potem płacz do suppa że ktoś dziwnym trafem skasował mu konto, albo skasował jego drużynę.

2. To w jakim wieku są pracownicy supportu to ich sprawa, nie liczy się wiek ale inteligencja, dojrzałość emocjonalna, odpowiedzialność. Moge wskazac ludzi którzy są idiotami w wieku 25 lat, ale i takich którzy mają 15 lat i maja ogromą wiedzę z zakresu programowania, systemów na jakich stoją strony internetowe, są odpowiedzialni, można z nimi pogadać na najwyższym poziomie. Wiek nie gra roli.

3. Mówicie o blokach - nikt nie zabroni żadnej drużynie aby ta atakowała kogo chce, chce ich atakować to atakuje. Ja też mogę napisać do kolegi aby mnie zaatakował ? I co ? Złamanie regulaminu ? Jaja sobie robicie ?

 

Zachowujecie się jak dzieci, rozdajecie paski na prawo i na lewo bo nowy serwer i za wszelka cenę chcecie byc najlepsi, a potem płacz że support coś zrobił. Najlepiej obwiniać kogoś za swoje błędy. Ale prawda jest taka, ze jak źle się wam dzieje to pierwsi do supportu lecicie aby Wam pomogli.

Przepraszam kogo masz na myśli, rozdajecie passy na lewo i prawo??? ;)

Przecież nie ma tu mowy o jednej czy kilku drużynach... ale o wiele więcej drużyn zostało skasowanych... na pl14

jedna z tych drużyn była mojej dobrej koleżanki i akurat to nie jest dziecko tylko dorosła osoba która potrafi strzec passów jak nikt inny... wiec proszę wytłumacz mi jak ktoś wszedł nocą wywalił jej wszystkich, usunął drużynę i jej konto????  

 

Dasz mi 100% pewność że to samo nie spotka mojego Freaks???? ;) <moich passów nie ma nikt prócz mnie..  wiec jeśli coś takiego się stanie to co dalej???? hmmm>

 

Tak szczerze mówiąc, wiem o wiele więcej... ale to nie miejsce na ujawnianie tego.....

 

                                                                                                                 Pozdrawiam ANIOŁEK


  • Lodovica i DonDiablo lubią to

#12 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:47

Jak coś się stanie i drużyna zostanie skasowana to nikt takiej druzyny nie przywróci.

To oczywiscie tylko moje prywatne zdanie.

 

Dlatego trzeba maksymalnie zabezpieczyć się i dlatego tak ubolewam że nie ma takiego szyfrowania https,

które zostało wprowadzone z tą aktualizacją a potem nagle przestało istnieć.

To by ustrzegło wiel graczy na pl 14 od nieprzyjemności.

 

Wspomniana aktualizacja dotycząca protokołu https:

http://forum.pl.hero...cja-04-11-2014/



#13 DonDiablo

DonDiablo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 7

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:49

Co Ty za głupoty gadasz ? 

Na pl4 dwie drużyny zostały odzyskane The Gloomy Hunters oraz TheGanjaHood..



#14 MŁA

MŁA

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Trójmiasto
  • Serwer:PL14
  • Postać:MŁA
  • Drużyna:DemonTeam
Reputacja: 4

Napisano 18 lipiec 2015 - 16:53

Witajcie serdecznie :)

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich dyskusjach ale wczorajsze wydarzenia z PL 14 dały mi sporo do myślenia. Przejdę do konkretów. Otóż ktoś dostał hasła do Szefa, wyrzucił ludzi i w jednej z Nich nagle zostało 15 osób... Pytanie jak to mogło się stać? Ludzie są zazdrośni i tak bezwględni, że zrobią wszystko byle błyszczeć.. :wrrr: Pytanie jedno po co ktoś dawał hasła do konta??

 

Chcecie poznać kilka faktów ? Bardzo proszę - jako pierwsza Drużyna na serwie DemonTeam osiągnęła 100% rozwoju i się zaczęło..

Bany za opisy, dziwne restarty haseł, kasowanie postaci, krety w Drużynie to już była norma.

Czemu o tym nie pisałam, ktoś może zapytać.  Jak dla mnie to co się dzieje w Drużynie to zostaje w Drużynie.

Tylko, że po raz kolejny się przekonałam się, że za bardzo ufamy niektórym osobom.  Wyjście i rozwiązanie z tej sytuacji jest jedno. Nie dawajcie haseł do kont nikomu, jeśli kogoś uważasz w grze za przyjaciela to bardzo ale to bardzo możesz się pomylić.

Niektórzy podają się za pracowników Supportu, inni udają przyjaźń po czym ktoś wykorzystuje znajomości tylko po to by się wybielić .. żenujące..

W dobie internetu każdy może być kim chce. Na szczęście są jeszcze osoby, którym można zaufać w 100%, takie które nie sprzedadzą Cię i nie przekażą wiadomości dalej, jest ich niewiele ale są :*

Za to dziękuję mojej Drużynie. Lojalność przede wszystkim :smilue:

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

MŁA

 

PS. pytania? zapraszam na prw :)


  • StarsWoman, Fikuś i TREBUSH II lubią to

#15 Major323211

Major323211

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Miejscowość:Gdzieś tam Daleko!
  • Serwer:PL1
  • Postać:Major32321
  • Drużyna:eHero
Reputacja: 34

Napisano 18 lipiec 2015 - 18:33

@up W 100% się zgadzam i szanuję twoją wypowiedz....Jeśli nadal tak będzie Hero Zero upadnie tak nisko, że nikomu nie będzie chciało się grać. A co za tym stoi? Brak kasy z oponek...Bankructwo i upadek Hero Zero....Najwięcej jak narazie zarabiają z nowych Światów 


                     Oceniasz temat? Uzasadnij swoją odpowiedz  

                                A przy okazji kliknij [LIKE]


#16 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 18 lipiec 2015 - 21:49

Witajcie serdecznie :)

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich dyskusjach ale wczorajsze wydarzenia z PL 14 dały mi sporo do myślenia. Przejdę do konkretów. Otóż ktoś dostał hasła do Szefa, wyrzucił ludzi i w jednej z Nich nagle zostało 15 osób... Pytanie jak to mogło się stać? Ludzie są zazdrośni i tak bezwględni, że zrobią wszystko byle błyszczeć.. :wrrr: Pytanie jedno po co ktoś dawał hasła do konta??

 

Chcecie poznać kilka faktów ? Bardzo proszę - jako pierwsza Drużyna na serwie DemonTeam osiągnęła 100% rozwoju i się zaczęło..

Bany za opisy, dziwne restarty haseł, kasowanie postaci, krety w Drużynie to już była norma.

Czemu o tym nie pisałam, ktoś może zapytać.  Jak dla mnie to co się dzieje w Drużynie to zostaje w Drużynie.

Tylko, że po raz kolejny się przekonałam się, że za bardzo ufamy niektórym osobom.  Wyjście i rozwiązanie z tej sytuacji jest jedno. Nie dawajcie haseł do kont nikomu, jeśli kogoś uważasz w grze za przyjaciela to bardzo ale to bardzo możesz się pomylić.

Niektórzy podają się za pracowników Supportu, inni udają przyjaźń po czym ktoś wykorzystuje znajomości tylko po to by się wybielić .. żenujące..

W dobie internetu każdy może być kim chce. Na szczęście są jeszcze osoby, którym można zaufać w 100%, takie które nie sprzedadzą Cię i nie przekażą wiadomości dalej, jest ich niewiele ale są :*

Za to dziękuję mojej Drużynie. Lojalność przede wszystkim :smilue:

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

MŁA

 

PS. pytania? zapraszam na prw :)

Pamiętajcie, ze Administracja nie prosi o dane logowania.

Wasze hasła powinny być jak najdłuższe i składać się z co najmniej jednej wielkiej, jednej małej litery cyfry i znaku specjalnego np.@.

Nie używajcie auto zalogowania, a wszelkie próby wyłudzeń haseł danych i podszywania się pod Administracje zgłaszajcie Supportowi


  • MŁA i Fikuś lubią to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#17 zbombardowany

zbombardowany

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Miejscowość:nie chcesz wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Serwer:PL16
  • Postać:nieznana
  • Drużyna:AkademiaZagrajmyRazemTeam
Reputacja: 40

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:35

To oburzające ja też mam włamania na konto ale rzadko często zmieniam hasło nawet jak komuś przypadkiem się wygadam to hasło i tak nie zadziała.

 

 

 

                                                                                                                              zbombardowany



#18 eremis

eremis

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:eremis
  • Drużyna:eskalibur
Reputacja: 0

Napisano 16 sierpień 2015 - 22:26

to prawda na pl14 dzieja sie rozne rzeczy sa ludzie ktozy cie ponizaja wyzywaj a to jest naruszenie i co sie robi zamiata pod dywan ja dzis mialam taka akcje i nie zycze nikomu



#19 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 20 sierpień 2015 - 11:37

2x krotnie na PL14 zostały mi zmienione wspomagacze na 25 :) 60 oponek to nie majątek ale nie powinno tak być.


Pozdrawiam PrawdziwyGryfon.

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#20 ginel

ginel

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 1

Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:26

dziwne rzeczy sie dzieja bugi serwera na pl14 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych