Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Dyskusje ogólne o Evencie "Ukryte Jajko"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 02 kwiecień 2015 - 22:50

Zapraszam do wyrażania swojego zdania o najnowszym Forumowym Evencie "Ukryte Jajko".

 

http://forum.pl.hero...4-ukryte-jajko/

 

Wszystkie posty niezwiązane z eventem znajdujące się w temacie wyżej wymienionym będą uważane jako SPAM!

 

Powodzenia! :)

 

 


  • oski i AlterPL lubią to

#2 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 02 kwiecień 2015 - 22:52

Jeden z najlepszych konkursów jaki widziałem na forum, nawet zaryzykuje stwierdzenie, że najlepszy.

Nagroda też dobra jak na fakt, że nie trzeba się "narobić".

 

Oby więcej takich konkursów które wymagają inicjatywy ze strony forumowiczów.


  • *Kamil* lubi to

#3 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 02 kwiecień 2015 - 22:57

Jeden z najlepszych konkursów jaki widziałem na forum, nawet zaryzykuje stwierdzenie, że najlepszy.

Nagroda też dobra jak na fakt, że nie trzeba się "narobić".

 

Oby więcej takich konkursów które wymagają inicjatywy ze strony forumowiczów.

zgadzam się. to jeden z najlepszych konkursów na forum. 

ten konkurs również uaktywni użytkowników forum   ;) 


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#4 ALEXIS<3

ALEXIS<3

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 02 kwiecień 2015 - 22:57

Czekam z niecierpliwością na event
Pozdrawiam:-)

vtwHc9B.png


#5 Arcydown :D

Arcydown :D

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 25

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:11

Ja mam pytanie.
Te jajko pojawi sie gdzieś na forum?

#6 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:15

Arcydown:

Z tego wynika, że w jakiś tematach pojawi się jajo i wówczas w temacie jaki napisał "Kamil" 

należy podać link do takiego tematu. Ja tak to zrozumiałem.


Użytkownik TREBUSH edytował ten post 02 kwiecień 2015 - 23:15


#7 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:19

Tak, jajko pojawi się na forum w jakimś temacie, gdy pojawi się każdy będzie o tym poinformowany przez post w evencie, kto pierwszy odnajdzie jajko wygrywa 15 oponek, jeżeli nikt nie znajdzie zostanie dodana pierwsza wskazówka , jezeli dalej nikt--->druga, jezeli dalej nikt to wtedy następnego dnia będzie nowe jajko w innej kryjówce ;)



#8 TwójStaryMaCięNaOku!

TwójStaryMaCięNaOku!

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:TwójStaryMaCięNaOku
  • Drużyna:TOD PL5/ FALLEN ANGELS PL2
Reputacja: 9

Napisano 03 kwiecień 2015 - 00:29

Ok, widocznie, żeby nie zasmiecać konkursowego wątku napisze tutaj.

Trebush, kóry usuwa konto bierze udział w konkursie o oponki.

Trebush znajduje jajo w minute po ogloszeniu na forum.

Trebush przekazuje oponki graczowi, ktory jednoczesnie jest moderatorem na forum.

No rzeczywiście niezłe jaja. Czy to tylko ja tak uważam?

Nie, Trebush, nie jestem zazdrosny, Mam 79 oponek, z gry, radzę sobie.

Jeśli cos budzi moje wątpliwości to zgłaszam, żeby inni użytkownicy tez modli się wypowiedzieć


  • Meduzaa/Huncwot lubi to

#9 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 03 kwiecień 2015 - 00:30

Pierwsze jajko było niewypałem , ze względów na to , że zrobiłem to na widoku i ludzie którzy mnie śledzili mogli zobaczyć moją lokalizacje (jednak jest to plus dla bystrzaków) , z kolejnym jajkiem będzie o wiele trudniej ponieważ takiej opcji już nie będzie, 

 

Powodzenia w szukaniu :P



#10 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 03 kwiecień 2015 - 00:34

TwójStaryMaCięNaOku:

1. Konkurs jest dla forumowiczów którym jestem i dlatego mam prawo w nim uczestniczyć.

2. Odwiedziłem wszystkie newsy* każdego z moderatorów którzy byli online bo któryś z nich 

    musiał wkleić tam obrazek - nic nie poradzę, że ja od lat jestem związany z forami, warezami

     itd i mam pewne obycie.

3. Ali nie ma na forum od kilku godzin i nie wiedziała nawet o konkursie.

4. Lokalizacje jajka znał tylko "Kamil".

5. To komu ja dam moje oponki to jest tylko i wyłącznie moja sporawa. Zazdrość nie może

    przysłaniać logicznego myślenia.

 

 

EDIT:

*newsy które odwiedzili.


Użytkownik TREBUSH edytował ten post 03 kwiecień 2015 - 00:37


#11 Shaggy

Shaggy

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Serwer:PL13
Reputacja: 128

Napisano 03 kwiecień 2015 - 04:34

Szczere podziękowania dla organizatorów konkursu. Przez to spędziłem 2h na szukaniu jajka - bez zamierzonego rezultatu.
Ehh wtopilem

4203225.gif


#12 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:13


5. To komu ja dam moje oponki to jest tylko i wyłącznie moja sporawa.

Możesz mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie w ogóle przekazujesz oponki innym graczom? Przecież handel między graczami w tej grze jest niemożliwy, a przekazywać można tylko baterie. Nie da się przekazywać oponek. Chyba że dostałeś te oponki w postaci kuponu i kupon po prostu przekazałeś innemu graczowi.

EDIT: A przepraszam zaglądnęłam do tematu, o którym tu dyskutujecie i już wiem na jakiej zasadzie przekazałeś te oponki, ale przecież Speedy nie jest moderatorem na forum, więc nie wiem o co chodzi użytkownikowi TwójStaryMaCięNaOku!? Sądząc po twojej wypowiedzi on nie wiedzieć czemu myślał, że przekazałeś oponki ali1212, mimo że napisałeś wyraźnie, żeby je przekazać Speedy'emu.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 05 kwiecień 2015 - 04:28

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#13 NeverMind

NeverMind

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
Reputacja: 312

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:28

Nagroda w postaci oponek zostanie przekazana przez administratorów gry bezpośrednio na konto gracza.



#14 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:33

Nagroda w postaci oponek zostanie przekazana przez administratorów gry bezpośrednio na konto gracza.

Nawet jeśli ten gracz napisał cytuje:

Oponki prosze przekazać innemu graczowi tj:

 

speedy  

PL 5

I na dodatek już nie jest graczem, bo ponoć usunął swoje konto w grze.

EDIT: Wyjaśni mi ktoś ten punkt regulaminu Eventu:

• Obrazek może być ukryty tylko i wyłącznie po uprzedzeniu przez moderatora/seniora/supervisora/admina.

Chodzi mi o admina. Pisząc o administratorze macie na myśli Team Hero Zero, czy jak?


Użytkownik taka jedna edytował ten post 03 kwiecień 2015 - 10:48

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#15 TwójStaryMaCięNaOku!

TwójStaryMaCięNaOku!

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:TwójStaryMaCięNaOku
  • Drużyna:TOD PL5/ FALLEN ANGELS PL2
Reputacja: 9

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:47

Taka jedna: post konkursowy został edytowany przez Trebusha. Wczesniej chciał by je przekazac CrazyALi, która jest jednoczesnie moderatorem tego forum. Teraz zmienił na Speedy.

Jeśli rozumiem dobrze to co napisał inny moderator, to nagroda zostanie przekazana na konto gracza. Gracza, który usunął konto i zrezygnował z gry. A mimo to bierze udział w forumowym konkursie o nagrody potrzebne do gry.

Teraz pewnie nastąpi piata reaktywacja konta Trebusha, pod siódmą zmienioną juz nazwą, by mógł odebrac nagrodę ....


  • ToMójNick i Meduzaa/Huncwot lubią to

#16 NeverMind

NeverMind

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
Reputacja: 312

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:50

TREBUSH jest forumowiczem i każdy z forum może wziąć udział w konkursie.

Nikt mu tego nie zabronił.



#17 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:55

Taka jedna: post konkursowy został edytowany przez Trebusha. Wczesniej chciał by je przekazac CrazyALi, która jest jednoczesnie moderatorem tego forum. Teraz zmienił na Speedy.

Jeśli rozumiem dobrze to co napisał inny moderator, to nagroda zostanie przekazana na konto gracza. Gracza, który usunął konto i zrezygnował z gry. A mimo to bierze udział w forumowym konkursie o nagrody potrzebne do gry.

Teraz pewnie nastąpi piata reaktywacja konta Trebusha, pod siódmą zmienioną juz nazwą, by mógł odebrac nagrodę ....

Głupoty chrzanisz. Weszłam na konto CrazyAli żeby specjalnie sprawdzić to co piszesz i wiesz co się okazało. CrazyAli nie jest moderatorem tego forum. Myślałam, że ci chodzi o alę1212 i wtedy by to miało sens, bo ala1212 jest moderatorką forum.

EDIT: Chyba już wiem o co ci chodzi postać ali1212 w grze to CrazyAli. Ale jest też konto na forum użytkownika z nick'iem CrazyAli stąd to nieporozumienie. Jeśli jest tak jak piszesz to rzeczywiście niezły przekręt.

TREBUSH jest forumowiczem i każdy z forum może wziąć udział w konkursie.

Nikt mu tego nie zabronił.

Niby tak, ale jeśli wierzyć twojemu poprzedniemu postowi, że oponki są przekazywane bezpośrednio na konto gracza, to jak przekazać komuś oponki na nieistniejące konto. I pojawia się pytanie, co zrobić w przypadku, kiedy użytkownik forum weźmie udział w konkursie, a nie ma konta w grze. Rozumiem, że oponki wtedy przepadają, bo tak by było sprawiedliwie. Ale branie udziału w konkursie takiego forumowicza mija się wtedy z celem, bo blokuje tylko niepotrzebnie innym możliwość wygranej, więc chyba najsprawiedliwiej będzie wtedy zablokować komuś takiemu możliwość brania udziału w konkursie.

 

taka jedna:

tyle spekulujesz i gdybasz a potem będziesz miał pretensje, że ktoś inny znalazł jajka. Zamiast

gdybać to poszukaj jajek, bo narazie widze zapał do pisania o konkursie a nie zapał do

uczestniczenia w nim.

Mylisz się, w życiu nie zamierzam mieć pretensji do kogokolwiek o to, że nie znalazłam jajek, bo w głowie mi było co innego zamiast szukania ich.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 05 kwiecień 2015 - 04:39

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#18 TwójStaryMaCięNaOku!

TwójStaryMaCięNaOku!

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:TwójStaryMaCięNaOku
  • Drużyna:TOD PL5/ FALLEN ANGELS PL2
Reputacja: 9

Napisano 03 kwiecień 2015 - 11:01

CrazyALi to ala1212.

Oczywiście jest forumowiczem i nie można zabronc mu udziału. Pozostaje że tak powiem problem etyczny, po co brac w konkursie skoro nie jest się juz graczem?



#19 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 03 kwiecień 2015 - 11:04

Konkurs jest skierowany do forumowiczów. Każdy forumowicz może w nim uczestniczyć, a nawet

każdy powinien uczestniczyć. Nawet jak ktoś nie gra w HZ i nie ma konta to powinien uczestniczyć

 w życiu forum, być może część osób odwiedzających forum spodoba się gra i zaczną grać. 

 

taka jedna:

tyle spekulujesz i gdybasz a potem będziesz miał pretensje, że ktoś inny znalazł jajka. Zamiast

gdybać to poszukaj jajek, bo narazie widze zapał do pisania o konkursie a nie zapał do

uczestniczenia w nim.


Użytkownik TREBUSH edytował ten post 03 kwiecień 2015 - 11:19


#20 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 03 kwiecień 2015 - 11:18

CrazyALi to ala1212.

Oczywiście jest forumowiczem i nie można zabronc mu udziału. Pozostaje że tak powiem problem etyczny, po co brac w konkursie skoro nie jest się juz graczem?

Wiem już i napisałam to w edycji mojego posta. Właściwie zarówno jedną część twojej wypowiedzi i drugą napisałam. Też zadałam takie pytanie jak ty. Nieźle się zgraliśmy.

Konkurs jest skierowany do forumowiczów. Każdy forumowicz może w nim uczestniczyć, a nawet

każdy powinien uczestniczyć. Nawet jak ktoś nie gra w HZ i nie ma konta to powinien uczestniczyć

 w życiu forum, być może część osób odwiedzających forum spodoba się gra i zaczną grać. 

Ta, jasne, zaczną grać tylko po to żeby odebrać swoją nagrodę. I uważasz, że to jest fair?


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych