Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Liga i niedorzeczny system.


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 marzec 2015 - 21:59

Widać chęci właściciela gry do wprowadzania super rzeczy w grze, zaczeli myśleć o tym co

dobrego wprowadzić, choćby: sumowanie itemków w lumpeksie, porównywanie zwierzaków,

energia i jednostki z łotra, większe nagrody z łotra, teraz ligi.

 

Wszystko idzie w dobrym kierunku i widać, że im się chce. Jak wszystko tak i Ligi wymagają

dopracowania a to przyjdzie z czasem.



#22 Zet eŁ O

Zet eŁ O

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
Reputacja: 35

Napisano 29 marzec 2015 - 22:00

Ech... Te wasze chore ambicje na bycie najlepszym...

Tragedia. Problem macie, bo jest 20 ataków dziennie co godzinę? Nie byłoby problemu jakby były 2 ataki na dzień co godzinę?

Jak dla mnie system jak najbardziej w porządku. Odnośnie lvli: jeśli Cię atakuje taki poziom, to masz pecha i tyle. Każdy szuka łatwych punktów, nie mów że Ty też nie szukasz Nighting... 

 

Pozdrawiam, Zet.



#23 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 29 marzec 2015 - 22:10

Ech... Te wasze chore ambicje na bycie najlepszym...

Tragedia. Problem macie, bo jest 20 ataków dziennie co godzinę? Nie byłoby problemu jakby były 2 ataki na dzień co godzinę?

Jak dla mnie system jak najbardziej w porządku. Odnośnie lvli: jeśli Cię atakuje taki poziom, to masz pecha i tyle. Każdy szuka łatwych punktów, nie mów że Ty też nie szukasz Nighting... 

 

Pozdrawiam, Zet.

przyznaję się w lidze atakuję słabszych, bo mam tylko takich do wyboru. gdybym miał do wyboru na takim samym poziomie to bym się z nimi chętnie zmierzył, a nie chcę zmarnować oponek na odnowienie przeciwników, bo oponki zbieram na poszukiwania towarzysza :) tak jak napisałem już wcześniej uważam, że powinien być podział na lvl, bo sam jestem atakowany przez wysokie lvl ( mam namyśli ponad 200 )  i gdy rano loguję się do gry widzę 5 ataków 200 lvl i - 50 punktów czyli - 5 godzin grania :) 


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#24 Zet eŁ O

Zet eŁ O

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
Reputacja: 35

Napisano 29 marzec 2015 - 22:11

No trudno, takie życie, nic nie zrobisz. Wszędzie leje się słabszych. Liga to liga, jak jakaś dla Ciebie za trudna, to polecam spaść niżej i po problemie.



#25 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 29 marzec 2015 - 22:14

No trudno, takie życie, nic nie zrobisz. Wszędzie leje się słabszych. Liga to liga, jak jakaś dla Ciebie za trudna, to polecam spaść niżej i po problemie.

rozumiem, że trzeba umieć przegrywać ale niech to będzie honorowa przegrana lub wygrana :)

mam nadzieję, że twórcy gry będą mieć na uwadze wszystkie dotychczasowe problemy :) 

nighting


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#26 Zet eŁ O

Zet eŁ O

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
Reputacja: 35

Napisano 29 marzec 2015 - 22:16

Ja tu nie widzę problemu :X



#27 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 30 marzec 2015 - 08:31

Problemu z przeciwnikami silniejszymi lub słabszymi nie ma problemu... problem jest że są to walki między ligowe zamiast LIGOWE jak to było zapowiadane.

Po co podział na liga skoro jest to tak jak jest?

 

Oby to poprawili w kolejnej wersji systemu lig.


  • taka jedna lubi to

#28 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 30 marzec 2015 - 10:01

Witam forum Hero Zero :)

 

Liga, którą wprowadzili do gry niedawno wydaje się na pierwszy rzut oka "bardziej" zoptymalizowana jak na swój początek, na drugi rzut - jestem pod wrażeniem, że udało im się uniknąć większych błędów w lidze. Srebro złoto i bronz - które z tych słów nie pasuje do siebie ? xd

Większych minusów nie dostrzegam powoli liga się optymalizuje co jest zrozumiałe, że potrzebuje czasu na tzw ułożenie się graczy wtedy może będzie to pojedynek wewnątrz ligowy a może nawet "dywizjowy".

Jeśli chodzi o atak na słabszych z niższych dywizji również jestem pod wrażeniem rozwiązania tego problemu, jak najbardziej uczciwie zrobione. Oponki hmmm wiadomo dlaczego skrócenie jest tak cenne, gdy się chwile zastanowi to się zrozumie ;) Czas oczekiwania jest moim zdaniem odrobinę za krótki ale biorąc pod uwagę ogólną ilość graczy i ich czas spędzany w grze to można się zgodzić że ta godzina jest złotym punktem ;) Cóż więcej można powiedzieć ? Same dobroci na Hero zaczęły się tworzyć wielki plus dla twórców, i czekam na dalsze rozwinięcie ligi, good job

 

pozdrawiam serdecznie


  • wojownikxxx, *Kamil* i Fikuś lubią to

#29 rek

rek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:rek
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 8

Napisano 30 marzec 2015 - 10:58

Witam :)

 

jako ze glosno stalo sie o lidze i duzo ludzi narzeka postanowilem cos tu od siebie dac

niestety kolega mnie wyprzedzil :D

 

Witam forum Hero Zero :)

 

Liga, którą wprowadzili do gry niedawno wydaje się na pierwszy rzut oka "bardziej" zoptymalizowana jak na swój początek, na drugi rzut - jestem pod wrażeniem, że udało im się uniknąć większych błędów w lidze. Srebro złoto i bronz - które z tych słów nie pasuje do siebie ? xd

Większych minusów nie dostrzegam powoli liga się optymalizuje co jest zrozumiałe, że potrzebuje czasu na tzw ułożenie się graczy wtedy może będzie to pojedynek wewnątrz ligowy a może nawet "dywizjowy".

Jeśli chodzi o atak na słabszych z niższych dywizji również jestem pod wrażeniem rozwiązania tego problemu, jak najbardziej uczciwie zrobione. Oponki hmmm wiadomo dlaczego skrócenie jest tak cenne, gdy się chwile zastanowi to się zrozumie ;) Czas oczekiwania jest moim zadaniem odrobinę za krótki ale biorąc pod uwagę ogólną ilość graczy i ich czas spędzany w grze to można się zgodzić że ta godzina jest złotym punktem ;) Cóż więcej można powiedzieć ? Same dobroci na Hero zaczęły się tworzyć wielki plus dla twórców, i czekam na dalsze rozwinięcie ligi, good job

 

pozdrawiam serdecznie

 

Zgadzam sie z tym w 100% :)

Ludzie nie narzekajcie jak nic nie robia to narzekacie... jak cos zrobia to tez :/

prawda jest taka ze do ligi nie mozna sie doczepic.... 

jest to nowosc wiec kuleje troche ale ze wzgledu na to ze kazdy gracz musi wbic na swoj poziom....

mowicie ze zle ze 300 lvl bije 100 lvl, a myslicie ze ten 300 lvl cieszy sie ze musi was bic ? za 1 honor czy 2 ?

wiadoma sprawa ze wolalby bic kogos silniejszego i dostac wiecej tego honoru...

ja osobiscie mam zloto II i ciezko mi bic kogos z "BRONZU" po 1 honorze ale coz

wiem ze niestety malo osob jest i nawet w srebrze wiec nie dziwie sie ze losuje mi takich graczy:)

wiem ze za miesiac czy dwa wszystko sie ulozy i bedzie git :)

co do nagrod ze wzrostem statystyk jest oki bo kazdy dostaje taki sam wzrost wiec nie ma to najmnijeszego znaczenia :)

 

 

Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich niespodzianek jak liga i nie bedzie trzeba az tak dlugo na to czekac bo gra robila sie juz nudna

 

przepraszam za brak polskich znakow wszystko przez to ze byl blad kiedys na forum i ich nie wyswietlalo :P

balem sie wszystko poprawiac znowu :D

 

pozdrawiam


  • znazko lubi to

#30 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:34

Jeśli chodzi o atak na słabszych z niższych dywizji również jestem pod wrażeniem rozwiązania tego problemu, jak najbardziej uczciwie zrobione.

Chyba z niższych lig.

 

prawda jest taka ze do ligi nie mozna sie doczepic.... A właśnie, że można się doczepić.

 

mowicie ze zle ze 300 lvl bije 100 lvl, a myslicie ze ten 300 lvl cieszy sie ze musi was bic ? za 1 honor czy 2 ?

wiadoma sprawa ze wolalby bic kogos silniejszego i dostac wiecej tego honoru...

ja osobiscie mam zloto II i ciezko mi bic kogos z "BRONZU" po 1 honorze ale coz

Ale co ty wygadujesz? Za walki między-ligowe nie dostaje się honoru.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 04 kwiecień 2015 - 18:50

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#31 Kmin13

Kmin13

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Miejscowość:Madagaskar
  • Serwer:PL10
  • Drużyna:Imortal
Reputacja: 3

Napisano 01 kwiecień 2015 - 22:48

Ja tu nie widzę problemu :X



Ale ja widzę. Skoro to są zawody LIGOWE to dlaczego atakuje mnie gracz z ligi: złoto III kiedy ja jestem w w lidze: SrebroII. Nie warto wspominać, że ma 133 poziomy więcejTobie się to podoba bo pewnie jesteś w Topce i mało kto Ci zagraża. Lecz zapewniam Cie, że gdybyś dostawał kilka ataków dziennie od graczy z poziomem 2 razy wyższym i wg z innej ligi to szybko zauważyłbyś problem. Zgadzam się z Nightingiem powinni wprowadzić podział na poziomy. Każdy by miał szanse.

#32 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 02 kwiecień 2015 - 02:28

Witam, (wybacz rek, że odpowiem) :)

 

Ale ja widzę. Skoro to są zawody LIGOWE to dlaczego atakuje mnie gracz z ligi: złoto III kiedy ja jestem w w lidze: SrebroII.

Cierpliwości człowieku nie odrazu Rzym zbudowali ;)

 

Nie warto wspominać, że ma 133 poziomy więcejTobie się to podoba bo pewnie jesteś w Topce i mało kto Ci zagraża. Lecz zapewniam Cie, że gdybyś dostawał kilka ataków dziennie od graczy z poziomem 2 razy wyższym i wg z innej ligi to szybko zauważyłbyś problem.

Jeśli ktoś włożył mnóstwo pracy i czasu, a ja już nie mówie o prawdziwych pieniądzach w swoją postać to nic dziwnego, że jest się w "topce" lub tez jednym z najlepiej uposażonych bohaterów. Pozatym co ma poziom do siły bohatera bo ja tego nie rozumiem ? Poziom a statystyki to całkiem odrębna sprawa. Zrozum, gracz silniejszy dostaje znikomą ilość punktów ligowych za takich własnie słabiaków jak Ty oczywiście zależy to od posiadanych już punktów ligowych dlatego sądze, że jest to najbardziej sprawiedliwy podział jak i zdobywanie tych punktow, a to dlatego że po jakimś tam czasie liga ułoży się właśnie od najlepszego do najsłabszego gracza i o to własnie chodzi. Inaczej sprawa ma się z honorem z przynajmniej dwóch względów: 1 to nawet słabiak może uzbierać mnóstwo honoru gdyż rozrzut bohaterów jest większy jak tych dostępnych przy ataku w lidze a co zatym idzie wygrać lub zdobyć topowe miejsce w turnieju o honor, 2 to dobrowolna pomoc innych graczy bo jest mniejsza rywalizacja jak w lidze, gdyż sam ranking nie dostarcza dodatkowych profitów ani nie wzmacnia bohatera ani nie przynosi wielokrotności monet za atak tak jak liga chodź w dalszym ciągu oferuje dużo zabawy w tym monet i oponek do wygrania ;)

 

Zgadzam się z Nightingiem powinni wprowadzić podział na poziomy. Każdy by miał szanse.

Ja się nie zgadzam na taki system, podział na poziomy nie odzwierciadlał by faktycznej mocy bohatera jaką posiada, taki system jak twierdzisz że każdy by miał szanse nie istnieje. Liga jest właśnie po to by weryfikować każdego bohatera względem jego zdolności bojowych. Bo szanse ma tylko ten kto spędza czas w grze i podnosi regularnie swoje statystyki a po drodze poziom. Wtedy można powiedzieć, że ma się szansę na coś więcej (Złoto, Champion). Przypominasz mi żółtodzioba co raz wyszło a potem runęło i trza zmienić wszystko bo mi nie pasuje, i to ja Cie zapewniam to jest tylko i wyłącznie Twój osobisty problem ;)


  • rek lubi to

#33 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 02 kwiecień 2015 - 08:30

Podział na poziomy jest bez sensu, poziom a statystyki to dwie różne sprawy i widać to wyraźnie w mojej drużynie.

 

Jedyny sensowny pomysł to podział na LIGI...tylko coś im nie wyszło i są walki między ligowe.

Sama gra zweryfikuje że ci lepsi znajdą się w wyższej lidze.

Wczoraj awansowałem do Srebro 2 i już żałuje, jestem za słaby na taką ligę a w Srebro 3 radziłem sobie dobrze.



#34 Kmin13

Kmin13

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Miejscowość:Madagaskar
  • Serwer:PL10
  • Drużyna:Imortal
Reputacja: 3

Napisano 02 kwiecień 2015 - 13:42

 

 Pozatym poziom do siły bohatera bo ja tego nie rozumiem ? 

 

1.Właściwie nic. Lecz pomyśl logicznie jakie szanse w walce w ma postać z 136 poziomem kiedy zaatakują postać z poziomem 290? 

2.Piszę się: " poza tym". Jak opuściłeś parę lekcji w szkole to radzę zainwestować w okulary by widzieć, że przeglądarka podkreśliła wyraz na czerwono.

3.Trochę kultury w internecie. Nie obrażaj każdego w internecie, nie jesteś anonimowy. Zapoznaj się z netykietą.

 

Dalsza część twojej wypowiedzi jest dla mnie niezrozumiała więc pozwolę sobie pozostawić ją bez komentarza. 

 

Co do podziału na poziomy: Nie zgadzasz się na taki podział bo nie odzwierciedlałby faktycznej mocy bohatera. Niby dlaczego nie odzwierciedlałby faktycznej mocy bohatera. W TYM SYSTEMIE KAŻDY BY MIAŁ SZANSE. 

" Liga jest właśnie po to by weryfikować każdego bohatera względem jego zdolności bojowych." Człowieku jakich zdolności bojowych? To jest HZ - gra nie wymagająca żadnych umiejętności bojowych. Tu trzeba tylko grać z głową, mądrze. 

"Bo szanse ma tylko ten kto spędza czas w grze i podnosi regularnie swoje statystyki a po drodze poziom." Tak się składa, że podnoszę regularnie poziom swoich umiejętności i gram regularnie. Jednak nie widzę szans wejścia do ligi wyższej niż srebro III. A mniemam, że postać mam dobrą:  http://scr.hu/5qz8/yh9mw

Przypominam Ci zółtodzioba? Na pewno nie w HZ. "co raz wyszło a potem runęło i trza zmienić wszystko bo mi nie pasuje, i to ja Cie zapewniam to jest tylko i wyłącznie Twój osobisty problem  ;)" Nie uważam, że TRZEBA zmienić wszystko bo mi nie pasuje.Tylko poprawić bym miał szanse zmierzyć się graczami o podobnym mi poziomie. A nie bić słabszych i być bitym przez silniejszych. I ja zapewniam Cię, że to nie jest tylko mój osobisty problem bo wielu gracz toczy nie uczciwą rywalizację w ligach.



#35 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 02 kwiecień 2015 - 13:51

1.Właściwie nic. Lecz pomyśl logicznie jakie szanse w walce w ma postać z 136 poziomem kiedy zaatakują postać z poziomem 290? Ad.1. Jakieś może ma.

2.Piszę się: " poza tym". Jak opuściłeś parę lekcji w szkole to radzę zainwestować w okulary by widzieć, że przeglądarka podkreśliła wyraz na czerwono. Ad.2. A może coś mu się przeglądarka psuje i mu nie podkreśla. Ja tak np. czasem mam.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#36 laksoriner

laksoriner

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 250

Napisano 02 kwiecień 2015 - 13:52

Myślę, że to dobry pomysł, maksymalnie powinniśmy czekać 30 minut, albo płacić 2 oponki, tak jak za normalny DODATKOWY pojedynek, a siły powinny być wyrównane, a nie ja walczę z gościem który ma 300 lvl a ja mam 121.

JESTEM NA TAK

 

EDIT: JEST RÓWNIEŻ TAK ŻE JAK GRAM W LIDZE I PATRZE TAM SAMI GOŚCIE Z 300 LVL DAJE ZMIEŃ PRZECIWNIKA I TAK SAMO


  • Kmin13 lubi to

#37 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 02 kwiecień 2015 - 13:58

Zrozumcie wreszcie, levele nie odzwierciedlają faktycznej mocy bohaterów, bo to zależy od statystyk. I zamiast marudzić, że nie ma podziału na poziomy, marudźcie lepiej wszyscy, dlaczego z walk ligowych zrobiły się walki między-ligowe, bo podział na ligi jest, a jakby go nie było.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#38 Kmin13

Kmin13

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Miejscowość:Madagaskar
  • Serwer:PL10
  • Drużyna:Imortal
Reputacja: 3

Napisano 02 kwiecień 2015 - 14:28

 

 

1.Właściwie nic. Lecz pomyśl logicznie jakie szanse w walce w ma postać z 136 poziomem kiedy zaatakują postać z poziomem 290? Ad.1. Jakieś może ma.
2.Piszę się: " poza tym". Jak opuściłeś parę lekcji w szkole to radzę zainwestować w okulary by widzieć, że przeglądarka podkreśliła wyraz na czerwono. Ad.2. A może coś mu się przeglądarka psuje i mu nie podkreśla. Ja tak np. czasem mam.

 

"Jakieś może ma." Nie rozśmieszaj mnie albo pokaż mi ss z walki w którym 130 pokonuje 290 w normalnym pojedynku.
" A może coś mu się przeglądarka psuje i mu nie podkreśla. Ja tak np. czasem mam." A może. Nie potrzebnie się czepiałem.

 

 

Zrozumcie wreszcie, levele nie odzwierciedlają faktycznej mocy bohaterów, bo to zależy od statystyk. I zamiast marudzić, że nie ma podziału na poziomy, marudźcie lepiej wszyscy, dlaczego z walk ligowych zrobiły się walki między-ligowe, bo podział na ligi jest, a jakby go nie było.

 

Skoro poziomy nie odzwierciedlają mocy bohatera to pokonaj kogoś kto mam poziom 2 razy wyższy od twojego i daj ss. Przecież poziom to tylko liczba - nie odzwierciedla faktycznej mocy bohatera. A co do walk między-ligowych nie miałby nic przeciwko jeżeli byłaby to walka w miarę WYRÓWNANA, HONOROWA. ALE masz rację powinni to naprawić.



#39 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 02 kwiecień 2015 - 15:46

Po 1 zacznij edytować swoje posty.

Po 2 sam sobie przeczysz.

Przecież poziom to tylko liczba - nie odzwierciedla faktycznej mocy bohatera. 

Zrozumcie wreszcie, levele nie odzwierciedlają faktycznej mocy bohaterów, bo to zależy od statystyk.

Czy to aby nie jedno i to samo? Jeśli tak to czemu piszesz?

Skoro poziomy nie odzwierciedlają mocy bohatera to pokonaj kogoś kto mam poziom 2 razy wyższy od twojego i daj ss.

Robię mało treningów, więc nie pokonam, bo to mnie atakują niższe ode mnie poziomy.

Po 3:

1.Właściwie nic. Lecz pomyśl logicznie jakie szanse w walce w ma postać z 136 poziomem kiedy zaatakują postać z poziomem 290? Ad.1. Jakieś może ma.

 Nie rozśmieszaj mnie albo pokaż mi ss z walki w którym 130 pokonuje 290 w normalnym pojedynku.

Napisałam przecież, że może, a nie na pewno. Nie wiem tego na pewno, bo nie znam się aż tak dobrze na grze, ale jedno wiem na pewno niższy poziom może pokonać wyższy, bo to zależy od statystyk, a nie od poziomu, a i też niekoniecznie, bo gracz z niższą sumą statystyk może pokonać tego z wyższą, bo ich rozmieszczenie jest ważne i dochodzą do tego jeszcze takiego rzeczy jak posiadanie bądź nie broni rzucanej i towarzysza i ich moc, a także losowość, bo to przecież nie jest tak, że z góry wiadomo, kto wygra.

A po 4 piszesz o normalnym pojedynku, ale kto wcześniej napisał, że rozmawiamy o normalnym pojedynku. Rozmawiamy o wszystkich pojedynkach, także takich, w których gracze zbijają lub nabijają honor, a nawet takich kiedy np. w ogóle nie rozwijają swojej postaci, więc można ich bić do woli, bez strachu, że nas pokonają, bo zatrzymali się na niskich statystykach i już nie grają więcej.

A po 5 i ostatnie:

A co do walk między-ligowych nie miałby nic przeciwko jeżeli byłaby to walka w miarę WYRÓWNANA, HONOROWA.

Ale wyrównanej, honorowej walki nie ma nawet w zwykłych pojedynkach, więc czego ty się właściwie domagasz?


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#40 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 02 kwiecień 2015 - 22:46

Witam :)

 

 

1.Właściwie nic. Lecz pomyśl logicznie jakie szanse w walce w ma postać z 136 poziomem kiedy zaatakują postać z poziomem 290?

Zobacz na to zdjęcie ekranu http://scr.hu/3395/fkolr widzisz jaki ja mam sens zdobycia tego punkta, w kolejności dostaje 1-6-1, za złotego najwięcej. Broznu już mi nie pokazuje od długiego czasu, a III srebro coraz rzadziej. Jeśli przegram 10-12 punktów długo to muszę nadrobić przynajmniej 2 godziny w plecy jak nie trzy czasem, jak masz opony to zmieniasz aż trafi Ci się gruba ryba ;) Zobacz jaka jest różnica stat jak duża przewaga w nich istnieje, by spokojnie dać sobie radę z przeciwnikiem za złoto http://scr.hu/3395/xmtc6 to znaczy że mam szanse piąć się na szczyt bycia w najlepszej lidze, jesli setka to ma być pojęmność każdej dywizji to bardzo dużo, inaczej bedzie zachowanie na mniej lub więcej zaludnionych serwach. Poki co to jest proba test, która wymaga czasu by każdy znalazł swoje miejsce, wtedy system wolosuje Ci nawet przeciwników z tej samej dywizji, którzy już po ciężkich bojach walczą srednia punktów między sobą bo ich różnica między sobą jest nie wielka ludzie bedą piąć się do góry a potem spadać, możliwe że później przyśpieszą czas oczekiwania. A czasami trafia się koksu, który się wspina, a już nie mówiąc, że z drużyny się trafia często ;)

 

pozdro






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych