Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Liga i niedorzeczny system.


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Refejlu

Refejlu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 9

Napisano 24 marzec 2015 - 11:13

Siemka,

Tylko ja zauwazylem ze walki ligowe odbywaja sie w odstepach godzinnych? Przeciez to niedorzeczne... Mamy 20 atakow na dzien, wiec wychodzi na to ze nie ma juz czasu na spanie i odpoczynek jesli chce sie zaistniec i szybko podskoczyc w rankingu. Ponad to 4 oponki za kolejny pojedynek bez cd (cooldown)? Kpina w bialy dzien. Kolejny aspekt aby zedrzec kase z rodzicow... Przepraszam ze narzekam ale tojuz zalatuje p2w. Widzieliscie ile mozna zarobic? Kupe kasy. Wg mnie powinni zmniejszyc CD np. Do 10 lub 20 minut aby realnie kazdy mogl sprobowac swoich sil.

Pochwale sie ze mialem zalosny start w pierwszej walce. Trafila mi sie topka 3 S12. A ja mam skromny 130lv + a oni 225lv +.

To tyle ode mnie. Pozdrawiam

#2 sokles

sokles

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 marzec 2015 - 11:20

Ano zdecydowanie wygląda to na skok na kasę. Bo żeby robić 20 dziennie to albo totalny nolife albo grubo oponkami

#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 24 marzec 2015 - 11:24

Dno i żenada o 3 rano koniec miałby być 30 marca ciekawe co za osoby mało myślące będą siedzieć do końca tylko po to żeby być wyżej w rankingu na koniec Widać zamiany wprowadzone tylko i wyłącznie żeby wiece zarobić ze sprzedaży oponek Szkoda tylko że moderatorzy mający za darmo oponki nic na tym nie stracą bo będę te darmowe oponki przeznaczać na turniej żeby wygrać a zwykły gracz będzie musiał już zakupić Za  jakiś czas na 100% będą poprawki bo jak zwykle będzie dużo błędów Ale to już norma


  • pestjusz, IZIPROTYPU i Reedi lubią to

c260e7928c6fe.png


#4 Refejlu

Refejlu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 9

Napisano 24 marzec 2015 - 11:24

Piszcie w temacie i pokazujcie swoje niezadowolenie. Gra miala cieszyc i umilac wolny czas, a nie oprozniac portfele na kazdym kroku.

#5 Raz0R

Raz0R

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Miechów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Raz0R
  • Drużyna:Japan team
Reputacja: 5

Napisano 24 marzec 2015 - 11:50

Nie musicie byc odrazu w najwyzszej lidze, dojdziemy do tego malymi kroczkami i wcale nie trzeba placic kasy aby dojsc wysoko. Poczekajcie pare dni i zobaczycie jak to wszystko bedzie chodzilo.



#6 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 24 marzec 2015 - 11:52

Po pierwsze nikt nie karze atakować 20 ataków dziennie. Po drugie godzina 3:00 ma się w ogóle nijak do tego wszystkiego bo promocja do ligi wyżej lub z niej spadnięcie zależne jest tylko od uzyskanych punktów.

Po trzecie proszę zobaczyć jak wysokie są nagradzane czyny bohaterskie do przejscia do bronze I dostajesz koło 35 statow do góry do rozlosowania i z 10 oponek , nie mówiąc o bonusach 3% i 100% wiecej kasy za walki w BRONZE III a w BRONZE II już 6% stat i 100% więcej kasy.. itd.. więc w czempionacie nawet i 30% wiecej stat i 300% wiecej kasy idąc tym tropem.

 

Więc czego chcieć więcej ? Jak dla mnie jest to bomba i można naprawde fajnie powalczyć, w końcu zrobili coś gdzie PVP się liczy na tle trenów czy też energi..


  • Katika, ALEXIS<3 i Kaspa107 lubią to

#7 DanKuso00

DanKuso00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 55

Napisano 24 marzec 2015 - 11:56

Jak dla mnie to jedyne minusy są takie że czekasz godzinę na atak i że trzeba płacić oponkami za zmianę przeciwników i atakowanie bez czekania.

Reszta jest super :) 



#8 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 24 marzec 2015 - 12:28

Szkoda tylko że moderatorzy mający za darmo oponki nic na tym nie stracą bo będę te darmowe oponki przeznaczać na turniej żeby wygrać a zwykły gracz będzie musiał już zakupić

Chciałabym wiedzieć skąd masz informację, że moderatorzy dostają oponki za darmo.

Nikt nikomu nie karze brać udziału w rozgrywkach ligowych. Jak ktoś nie ma na to czasu to niech nie gra zamiast biadolić jaki to świat niesprawiedliwy.

I jaki turniej? Rozmawiamy o rozgrywkach między-ligowych, czy o TT?


  • RojanPL5 lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#9 Shaggy

Shaggy

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Serwer:PL13
Reputacja: 128

Napisano 24 marzec 2015 - 13:42

Taka jedna niektórzy są ogarnięcia w przeciwieństwie do ciebie. Ogarnij się ... żałosne masz te posty.

Super innowacja 20 ataków super, co godzinę super nie wiem ja co wy narzekacie. .. może jeszcze misje na 5h chcecie? żałosne. .

4203225.gif


#10 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 24 marzec 2015 - 14:24

Taka jedna niektórzy są ogarnięcia w przeciwieństwie do ciebie. Ogarnij się ... żałosne masz te posty.

Może mi przynajmniej napiszesz Shaggy, czy Dubiemu chodziło o moderatorów tego forum, czy o moderatorów gry Hero Zero.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#11 Kaspa107

Kaspa107

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:blayz
Reputacja: 1

Napisano 24 marzec 2015 - 15:16

Ogólnie system lig fajny, dużo bonusów, ale mam co do tego ale. Mianowicie mogą was atakować levele nawet 500 lvl większe od was...

Powinni np. 10-20 lvl, 20-30 lvl itd podzielić. Bo jeżeli mają was atakować tak wysokie levele to daleko nie zajdziecie... Pozdrawiam, i liczę na poprawę.


  • Kise lubi to

#12 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 24 marzec 2015 - 15:21

Jestem lig jest dobry, nikt nikomu nie karze robić wszystkich walk... to jest tak jak zawsze... jak masz oponki to masz łatwiej ;)



#13 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 24 marzec 2015 - 15:27

Bardzo fajne bohaterskie czyny i fajnie to wygląda, perfekcyjnie zrobione pod względem

grafiki i czytelności o co w tym chodzi, coś zaczyna się dziać. 

 

Ale ..... te pojedynki co 1 godzinę, albo wydaj oponki i zaatakuj od razu.

 

Jak na trzy godzinki z Ligami to jestem na TAK.



#14 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 24 marzec 2015 - 15:31

Mianowicie mogą was atakować levele nawet 500 lvl większe od was...

Powinni np. 10-20 lvl, 20-30 lvl itd podzielić.

W systemie normalnych pojedynków też mogą nas atakować levele wyższe od nas. I tu jest podobnie. Tylko z tą różnicą, że w TTH startuje się automatycznie, a na każdy sezon rozgrywek ligowych trzeba się samemu zapisać. I się awansuje do kolejnych lig po zdobyciu określonej liczby punktów, a w TTH nie ma podziału na ligi. Oraz tym, że jak przeciwnik zaatakuje to nie można kontratakować, a w TTH można. I tylko tym się to różni. A więc podział lig nie jest ze względu na poziomy, a ze względu na punkty zdobyte w lidze. I podziału na poziomy nie wprowadzą raczej, bo było dużo takich pomysłów i się nie przyjęły.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 24 marzec 2015 - 18:16

  • Fikuś lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#15 Ulna

Ulna

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 2

Napisano 24 marzec 2015 - 15:56

Fajnie by było jakby zaznaczane były osoby z Twojej drużyny, bo nie każdy chce atakować "swoich"


  • michael007 lubi to

#16 pestjusz

pestjusz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
Reputacja: 7

Napisano 24 marzec 2015 - 16:29

Fajnie by było jakby zaznaczane były osoby z Twojej drużyny, bo nie każdy chce atakować "swoich"

 

A to ty nie znasz członków drużyny do której należysz? 



#17 IZIPROTYPU

IZIPROTYPU

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:pan123
  • Drużyna:MementoMori
Reputacja: 69

Napisano 24 marzec 2015 - 17:29

A to ty nie znasz członków drużyny do której należysz? 

 

A ty pamiętasz wszystkich swoich członków drużyny?
Sądzę,że raczej nie...

 

Co do systemu lig,szczerze to drastyczne są te ataki co 1 godz..W tym wyprzedzili mnie inni :D

 

Widać,że zaczeli coś robić z "naszą" grą hero zero.

"Bronz" nie lepiej by brzmiało Brąz?

 

Jak narazie jestem zadowolony z lig :P


Pomogłem?Dowiedziałeś się czegoś ode mnie?Daj like ! Bedę wdzięczny!


#18 Ulna

Ulna

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 2

Napisano 29 marzec 2015 - 21:27

A to ty nie znasz członków drużyny do której należysz? 

Ciężko zapamiętać nicki 30 osób zwłaszcza że w drużynach często dochodzi do zmian, zresztą głowa to nie śmietnik, a skoro możliwe jest podświetlanie nazw członków drużyny na liście do pojedynków to czemu nie w walkach ligowych?


  • taka jedna lubi to

#19 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 29 marzec 2015 - 21:46

narzekacie i narzekacie na tą ligę. mi też się nie podoba, że trzeba czekać godzinę ale wszystko kosztuje. twórcom gry forsa nie spada z nieba więc muszą mieć z czegoś zarobek. nikt wam nie każe dziennie atakować 20 razy. tak samo nikt wam nie każe kupować oponek. to tylko dla was. 

co do "bronz". gdzieniegdzie w internecie występuje słowo bronz choć brąz nawet ładniej brzmi. niestety twórcy gry albo są analfabetami, albo zrobili to dla żartów albo znają najlepiej słownik języka polskiego. 

 

Może mi przynajmniej napiszesz Shaggy, czy Dubiemu chodziło o moderatorów forum, czy o moderatorów gry.

nie spotkałem się jeszcze z moderatorami gry. są tylko jej administratorzy. moderator to osoba, która występuje na forum ( nie tylko forum HERO ZERO ) i zarządza nim.  stara się utrzymać porządek i może ukarać za złamanie regulaminu danego forum. poszukaj sobie znaczenia słowa MODERATOR w internecie :) 

 

wracając do tematu.

twórcy gry piszą, że to dopiero początek. więc na pewno wprowadzą poprawki. poczytajcie sobie na niemieckim forum. 

 

w ligach chyba najbardziej podobają mi się bohaterskie czyny bo są bardzo interesujące. można zdobyć wiele punktów umiejętności i oponek ;)

 

według mnie jest niesprawiedliwe jeśli jakiś 200 lvl atakuje 50 lvl i wygrywa bez żadnego oporu. powinni dać podziały na poziomy graczy. 

 

ale się rozpisałem :)

nighting


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#20 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 29 marzec 2015 - 21:54


według mnie jest niesprawiedliwe jeśli jakiś 200 lvl atakuje 50 lvl i wygrywa bez żadnego oporu. powinni dać podziały na poziomy graczy. 

A mi to nie przeszkadza pod warunkiem, że nie będą mnie atakować gracze z wyższej ligi. W końcu to miały być rozgrywki ligowe, a jak na razie są między-ligowe.


  • Zet eŁ O lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych