Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

COŚ O SOBIE / O NAS


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 abc24

abc24

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Miejscowość:Koszalin
  • Serwer:PL7
  • Postać:abc24
  • Drużyna:Kotleciki
Reputacja: 2

Napisano 28 luty 2015 - 13:14

Witajcie =]

 

Naszła mnie myśl aby poznać nowe osoby w grze hz. Jak sam zauważyłem zrzesza ona dość dużą ilość osób w zróżnicowanym wieku od szkół podstawowych po osoby w wieku 40+ 

Wiem co mówię, w drużynie mam 39 latka =]

 

Może napiszecie coś o sobie? Zacznę jako pierwszy:

 

GRACZ: abc24 PL7  - mam na imię Wojtek, gram w hz już około 1 roku i 3 miesięcy (prawie polowe tego czasu miałem przerwę od gry). Mam 26 lat.

Moje hobby to: SZUKANIE SKARBÓW WYKRYWACZEM METALI oraz KRĘCENIE FILMIKÓW NA YOUTUBE POD NAZWĄ " WJ SMO " (W TYM INSTRUKTAŻOWYCH DLA GRY HERO ZERO).

 

Przyznam się, że ta gra mnie dosyć wciągnęła i mimo przerw systematycznie do niej wracam.

 

A TERAZ PROSZĘ NAPISZCIE COŚ O WAS =]            POZDRO


  • Reandra lubi to

#2 SergU

SergU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Miejscowość:Wszechświat
  • Serwer:PL3
  • Postać:SergU
  • Drużyna:NeverBackDown
Reputacja: 4

Napisano 28 luty 2015 - 13:21

No ceść... Mam na imje Stefek i mam lat duszo. Pohoce s fielkopolzki. Lópje fife i hiro ziro gejm. Gram na Pel3 na sdronie fiecie jakiej. Lópje tesz piłuke nosznom itd.

 

Mam na imię Sergiusz. Wieku nie podam (gimbazjum ==... 15 :Dale tyle nie mam, bo nie podam :)). Pochodzę z wielkopolski (30km od Gniezna).. Interesuję się sportem, nauką (szczególnie matematyką). Moim hobby jest również gra w piłkę, jazda na rowerze, gra w siatkę, ręczną i kosza. Lubię grać w gry typu Fifa, Hero Zero, Simsy (uwielbiam :D :D)


Heja :D


#3 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 28 luty 2015 - 13:39

Damian :)

Wieku też nie podam :) ( spokojnie nie mam 9 lat :) ) mogę tylko powiedzieć, że 12+ 

Mieszkam w Krakowie. Mam słodkiego kota Mruczysława ( Mruczek ). Moim ulubionym kolorem jest niebieski ( i to chyba widać :D ) Lubię grać w siatkówkę. Moim hobby jest pisanie opowiadań. Interesuje się Kosmosem. I to chyba było by na tyle :) A i jak mógłbym o tym zapomnieć. Uwielbiam grać w Hero Zero 

Teraz mój podpis :)

nighting

 

P.S. Powinno być w Dyskusje o wszystkim i o niczym. 


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#4 Zet eŁ O

Zet eŁ O

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
Reputacja: 35

Napisano 28 luty 2015 - 13:53

Przeniesione. : ) Już nie ma problemu. Możecie się dalej przedstawiać. :: )



#5 BohaterHZ

BohaterHZ

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów
  • Miejscowość:Kujawsko - Pomorskie
  • Serwer:PL19
  • Postać:LuxoS
  • Drużyna:Nietyk4lniii
Reputacja: 67

Napisano 05 marzec 2015 - 13:25

Nazywam się Łukasz, mam 10 lat, lubię grać w Hero Zero (głównie na telefonie), mieszkam w Kujawsko-Pomorskiem.

Pozderki, BHZ

Chcesz Like'a? b21fc41bf6a0b9ac974890d244dcc254a3d2349b Napisz sensowny post, lub temat

Masz jakiś problem/pomysł? Napisz do Support. Bądź wzorowym użytkownikiem! Przeczytaj REGULAMIN!


#6 XaLi ;3

XaLi ;3

    Friend

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 218 postów
  • Miejscowość:Warszawa
Reputacja: 203

Napisano 08 marzec 2015 - 02:20

Jestem Marlena, mam 13 lat, mieszkam w Warszawie, moje 2 ulubione kolory to czarny i morski, uwielbiam czytac, przesiadywac na fb i rozmawiac z przyjaciolmi. Gimnazjum to moj terazniejszy swiat, bo trzeba odrobic lekcje i tak sie siedzi przy nich po pare godzin. Duza czesc mojego tygodnia zajmuja rozmowy ze znajomymi, bo w podstawowce nie mialam znajomych i tak to wyszlo xD

Jestem przyjazna osoba, ale uwielbiam chamskie komentarze, dlatego moje posty sa najczesciej pisane po chamsku-taki juz moj styl wyrazania swojej opinii na jakis temat

Znam zasady ortografii, lecz nie lubie pisac z polskimi znakami-wynioslam to z czestego pisania na telefonie, i wiem ze czasem pisze nielogicznie, ale tak jest po prostu szybciej xD

Teraz cos z forum...

Dolaczylam 29 marca 2014 roku, niedlugo minie roczek mojej "aktywnosci".Przez pare miesiecy bylam w moderatorstwie, odeszlam z wlasnej, nieprzymuszonej niczym ani nikim woli. Przez hz i forum poznalam duzo fajnych osob i chociaz nie utrzymuje z nimi kontaktu w realnym zyciu to wiem, ze sa oni naprawde swietnymi ludzmi. Niektorzy odeszli juz z forum, niektorzy pozostali. Szkoda, ze juz nie powroca...

Z moderatorstwa tez duzo wynioslam, pozdrawiam ekipe modow :)

 

No, to chyba tyle :D


  • Król Julian i Fikuś lubią to

#7 Rades

Rades

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Miejscowość:I tak nie przyjedziesz ; )
  • Serwer:PL3
  • Postać:Rades
  • Drużyna:Zbuntowani
Reputacja: 57

Napisano 08 marzec 2015 - 09:37

Nazywam się Radosław Kowalski, w skrócie Radek.

Mam 13 lat i mieszkam w warmińsko-mazurskim.

Jestem młodym chłopakiem, który mieszka na wsi.

Od kilku lat fascynuję się sportem, w przyszłości jednak chciałbym zostać architektem.

Mimo młodego wieku, miałem już dziewczynę, według mnie, nie liczy się wiek - ale uczucia.

Wydaje mi się, że jestem mądry, ale bardziej kieruję się przeczuciem niż doświadczeniem, które nie jest wielkie.

Cenię u ludzi trzeźwość umysłu, sam często słyszę, że go mam.

Miałem kiedyś w lesie okazję pokazać się z odważniejszej strony, ale nie będę o tym teraz pisał, gdyż zajęłoby mi to bardzo dużo czasu.

 

/Rades

 

P.S - Jeżeli chcesz usłyszeć tę historię (ostatnie zdanie), napisz na priv, nie pożałujesz. xd


  • abc24 lubi to

efbb58752aef66c7c0f8bbba8f53f0a4.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych