Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #8 z Shkuli


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 NeverMind

NeverMind

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
Reputacja: 312

Napisano 31 styczeń 2015 - 10:10

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Shkuli.

 

Nazywam się NeverMind i będę dziś waszym reporterem.

 

 

 

toonvectors-27188-140.jpg

 

 

 

1. Cześć, jak się masz? Możesz podać naw swój Nick i serwery na których grasz?

 

Witam, mam się dobrze bo i czemu by miało być inaczej. Nazywam się Shkuli i nie jestem kobietą, jak wielu myśli  :PGrałem na pl4, pl7,pl8, pl9, obecnie gram tylko na pl8.

 

uk53z5.jpg

2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

 

No dobra, więc tak mam na imię Paweł, 28 lat, uwielbiam sport, w szczególności piłka nożna, w wolnych chwilach biegam, jeżdżę na rowerze i ćwiczę na siłowni. Pracuje w biurze, strasznie nudna robota, tak więc między zleceniami wbiję misję jedną, dwie, ewentualnie trzydzieści  :).

 

 

3. Kiedy zacząłeś grać Hero Zero?

 

Hmm, raczej dawno temu. Grałem jakoś od końca 2012 roku, ale to był raczej epizod, no i dość szybko, przestałem. W październiku 2013 podczas przeglądania jakiś stronek zobaczyłem reklamę h0 i postanowiłem wejść ponownie no i tak już zakotwiczyłem na stałe.

 

4. Jak zaczęłaś/zacząłeś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?

 

Za pierwszym razem kumpel podrzucił mi linka do gry, ale jak już wspominałem nie było w niej tyle możliwości co obecnie, więc dość szybko znudziło mnie. Ponownie rozpocząłem grę widząc reklamę gdzieś na kwejku czy coś w ten deseń i postanowiłem spróbować jeszcze raz, no i o to jestem po dziś dzień.

 

5. Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś/byłeś noobem w Hero Zero?

 

Pamiętam jak w pierwsze dni nie wiedziałem w jakie staty inwestować, myślałem że siła i kondycja najważniejsze, a tu zonk hehe. Po powrocie postanowiłem najpierw poczytać forum no i tu sukces, nagle gra stała się o wiele przyjemniejsza. Dla nowych polecam poczytać forum a nie słuchać mistrzów słabych drużyn, którzy opowiadają opowieści dziwnej treści tak na prawdę nie znając się kompletnie.

 

6. Co lubisz najbardziej w tej grze?

 

Najbardziej uwielbiam ludzi z mojej drużyny. Gadki do późnej nocy na czacie o takich głupotach, że lepiej nie przytaczać tego publicznie  :P Najlepsze dziewczyny i kilku gamoni z drużyny to jest ekipa, dla której szybko z gry nie zrezygnuję.

 

7. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

 

Chcę być top1, budzić szacunek i strach wrogów, chcę się dobrze bawić w ekipie najlepszych ludzi, jakich dano mi poznać w tej grze.

 

8. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w Hz do tej pory?

 

Największe osiągnięcie to wprowadzenie budowanej od zera drużyny do top1 i utrzymanie jej w top10. Innym osiągnięciem chyba nawet ważniejszym jest to, że ludzie mnie lubią, dziwią się, że nie jestem buc jakich niestety w grze dużo, odpowiadam miło i z kulturą na wszystkie wiadomości od ludzi obcych. Bądźmy życzliwi dla innych, pamiętajmy, że to tylko gra i najważniejsza jest dobra i miła zabawa.

 

9. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzona/stworzyłeś jakakolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto i w jaki sposób?

 

No to jak już pisałem, bardzo dużo świetnych ludzi, w sumie to chyba tylko dla nich wciąż gram, bo po prostu uwielbiam rozmowy na czacie na wiele tematów, kupa śmiechu i zabawy, z jednym o tym, że żona to wróg mężczyzny, z drugim o rowerach, z trzecim o piłce, a z czwartym o jakiś wariackich akcjach. Czat drużynowy, który ożywa o 5-6 rano a zasypia bardzo późno w nocy, to jest to co uwielbiam w tej grze.

 

10. Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)

 

Od zawsze uwielbiałem Spidermana i te jego skoki z nicią, marzyłem jako dziecko, żeby też móc wyczyniać takie cuda. Jak dla mnie najlepszy kozak ze wszystkich.

 

11. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

 

Róbcie wszystkie treningi codziennie! Najważniejsze są staty a nie level. No i polecam czytać forum odnośnie jak grać, by faktycznie coś osiągnąć. No i jako ostatnie, o wiele przyjemniejsze jest zbudowanie silnej drużyny od podstaw niż dołączenie do gotowca.

 

12. Opisz Hz w 3 słowach.

 

zabawa, ludzie, śmiech

 

13. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? A jeśli tak, kto to jest i dlaczego?

 

Nie ma takiego. Każdy ma swoją wartość pod różnymi względami.

 

14. Nazwa maksymalnie trzech graczy

 

- Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)

 

Kapitanchaos

 

- Przeciwnicy których najbardziej szanujesz

 

katar166, Plackinio, Edward5

           

- Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)

 

do forum należę, ale nie uczestniczę w dyskusjach

 

15. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?

 

Każdy dzień przynosi nowe wrażenia, dyskusje i na czacie zdobywam wiedzę kompletnie bezużyteczną  :P

 

16. Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu? (Może być używany, czy nie, zależy od gracza)

 

Błagam cię, do "nejlepszości" jeszcze długa droga  :) Mój powiedzmy "sukces" polega na codziennych treningach i współpracy z grupą ludzi pomagających w osiąganiu sukcesów. Bez ludzi pomagających sobie nawzajem nic nie osiągniesz.

 

17. Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

 

Nie wiem co miałbym im napisać, więc nie  :) Na razie wszystko jest ok, błędy powoli eliminowane więc jest spoko  :).

 

18. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?

 

Do tej pory nic szczególnego się nie zdarzyło.

 

19. Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie? (Dla zespołu liderów TOP 10)

 

Przyznam że nie jest to łatwe zadanie. W naszej drużynie jestem wiceprzywódcą gdyż we dwóch tą drużynę budowaliśmy. Ostatnio przywódca ma mało czasu, więc przejąłem po nim większość obowiązków i mimo, że to gra jest to jednak bardzo odpowiedzialne zadanie. Dziesiątki wiadomości, na które wypadałoby odpisać. Potrzeba dużo czasu na to poświęcić.

 

20. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?

 

Szarik - pies owczarek niemiecki - fajny psiak i wierny towarzysz. Bardzo przydałby się taki zwierzak i bardzo bym chciał go zdobyć.

 

21. Czy kiedykolwiek wygrałeś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?

 

Wygrać niestety nie było mi pisane. Jak na razie najwyższe miejsce to 6 w honorze, dzięki zaangażowaniu niezawodnych kilku osób z drużyny.

 

22. Czy masz hobby z którym chcesz się z nami podzielić?

 

Nie mam jako takiego jednego hobby, uwielbiam piłkę nożną, rowery i motoryzację.

 

23. Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?

 

Mój nick to Shkuli, po prostu ksywa z podwórka zmieszana z nazwiskiem  :).

 

24. Grałeś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?

 

No pewnie, nie raz otłukiwałem łotra. Najlepsze moje miejsce w starciu z łotrem to 3 miejsce.

 

25. Kiedy zacząłeś grać Hero Zero?

 

Rozpoczynałem grę w 2012, był to bardzo krótki epizod, wróciłem jesienią 2013 no i tak już zostałem do dziś.

 

26. Jak zacząłeś grać w Hero Zero? Reklamy, przyjaciel zalecenie ... itp.

 

W 2012 kolega podrzucił mi link do jak to nazwał "całkiem bekwej gry", jednak wtedy niewielka ilość "atrakcji" spowodowała szybkie znudzenie. Następnie pewnego dnia przeglądając stronki natrafiłem na reklamę h0, więc wszedłem obadać czy zaszły zmiany, okazało się, że przez ten czas bardzo wiele się zmieniło, więc zakotwiczyłem na stałe.

 

27. Czy pamiętasz dzień zacięcia grać Hero Zero?

 

Pamiętam ten drugi raz gdy zaczynałem. Spojrzałem jak gra się rozbudowała i ile nastąpiło zmian, byłem w ciężkim szoku, no i stwierdziłem, że od tej chwili warto jej trochę czasu poświęcić.

 

28. Czy chcesz osiągnąć coś specjalnie w grze?

 

W sumie nie mam jakiś wielkich ambicji. Chcę się dobrze bawić, może uda się spotkać na żywo z jakimiś członkami drużyny i to już bym uważał za sukces. Gra jak gra, gramy for fun, więc bez spiny na efekty   :)

 

29. W Hero Zero, przyjaźnie są bardzo ważne. Prawdopodobnie masz dużo przyjaciół w grze. Kim są twoi bliscy przyjaciele i jak się z nimi spotkać?

 

Ziomki z drużyny to najlepsza ekipa na jaką mogłem w tej grze natrafić, to dzięki nim gra nabiera całkiem innego "smaku", wielogodzinne rozmowy na forum z przeróżnymi osobami budują na prawdę fajny klimat. Są to osoby w zbliżonym do mnie wieku, dlatego pewnie łatwiej nam się ze sobą dogadać.

 

30. Jaka jest twoja rada dla początkujących?

 

Róbcie treningi, zawsze!!! Otłukujcie łotra, budujcie zgraną ekipę, no i świetnie się bawcie. Pamiętajcie to tylko gra, ambicje zachowajcie dla świata za oknem, a tu się po prostu bawcie.

 

31. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

 

Mam dwóch ulubionych: robot i ten nowy ptak z piłką.

 

32. Jakie są twoje ulubione przedmioty?

 

Z przedmiotów  to uwielbiam  zasłonę prysznicową palacza, ta  nazwa  zmiażdżyła  mój mózg  :D, no a jeżeli chodzi o kwestię wyglądu to stroje kibica w czasie MŚ wyglądają bardzo fajnie.

 

33. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?

 

"Ucieczka spod łopaty" najlepsza i często decydująca w walce umiejętność.

 

34. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?

 

Zawsze rozpoczynam od treningów, z prostej przyczyny ponieważ 2 razy rozpoczynając od misji po wielu godzinach gry zapomniałem o ich zrobieniu, więc wyrobiłem sobie odruch, aby rozpoczynać od treningów.

 

 

Dzięki wielkie za poświęcenie nam swojego czasu, mamy nadzieję że gra będzie ci dostarczać wielu pozytywnych emocji.


  • TheDerpciakPL, OliHZ i Nektarynek lubią to

#2 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:00

Ładny wywiad. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych