Skocz do zawartości


* * * * * 4 głosy

Towarzysz - zmiana rozkładu statystyk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Towarzysz - zmiana rozkładu statystyk (35 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości zmiany rozkładu statystyk u naszych towarzyszy ?

  1. Głosowano TAK (33 głosów [94.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 94.29%

  2. NIE (2 głosów [5.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.71%

Głosuj

#21 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:51

Na wysokich lewelach takich jak wspominasz 300 i więcej ułożenie statystyk u zwierzaka

nie ma aż tak wielkiego znaczenia (np: u mnie), bo staty są na tyle wysokie, że czy założe

takiego czy takiego zwierzaka to nie zrobi to rewolucji w statach - ułożenie zmieni się

minimalnie. Natomiast czym mniejszy lewel i mniejsze staty tym ważniejsze jest ułożenie

statystyk u zwierzaka, ponieważ bardzo często zmiana jednego zwierzaka na drugiego

powoduje całkowicie inne ułożenie i trzeba sie nakombinować jak zmienić statystyki do

takich jak chcemy mieć (albo mielismy na poprzednim zwierzaku). Dlatego mój pomysł

jest w szczególności korzystny dla mniejszych lewelów które mają mniej zwierzaków

(bo grają krócej) i u którym ułożenie statystyk u zwierzaka jest super ważne.


  • Kmin13 lubi to

#22 dawid9200

dawid9200

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 54 postów
Reputacja: 6

Napisano 25 styczeń 2015 - 19:50

Jestem na tak! 

 

THREBUSH, a nie myślałeś zeby tak można zmienić Umietność u zwierzaka ?

Czasem mamy problem ze zwierzakiem, ktory ma fajne rozłodzenie statystyk, ale słabe umki, chcemy to zmienić ale nie mamy takich umietności odblokowanych w innych zwierzakach, ja od kilku tygodni szukam zwierzaka z rozpieszczaniem, mam wiele innych zwierzaków ale żaden wlasnie z ta umietnościa.. Wdl. mnie to by było przydatne..

 

CO DO POMYSŁU JESTEM BARDZO NA TAK, WIELE RAZY MAMY FAJNE PETY ALE SLABE ULOZENIE STAT ;X



#23 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 25 styczeń 2015 - 21:10

dawid9200:

Ja właśnie tak robie, wybieram zwierzaka z fajnymi statami i kupuje mu trzy moce.

Ale to ma wiele wad - kosztuje 45 oponek, trzeba wyexpić trzy zwierzaki aby je

poswięcić a i tak nie będzie się miało zwierzaka który dodaje staty na choćby tylko

jedną umiejetność np: kondycje, albo tylko na siłę (zwykły może mieć staty na jednej

umiejetności ale epicki już nie).



#24 Kacper6546

Kacper6546

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Serwer:PL12
  • Postać:Kacper6546
  • Drużyna:Brothers And Sisters
Reputacja: 2

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:33

Na wysokich lewelach takich jak wspominasz 300 i więcej ułożenie statystyk u zwierzaka

nie ma aż tak wielkiego znaczenia (np: u mnie), bo staty są na tyle wysokie, że czy założe

takiego czy takiego zwierzaka to nie zrobi to rewolucji w statach - ułożenie zmieni się

minimalnie. Natomiast czym mniejszy lewel i mniejsze staty tym ważniejsze jest ułożenie

statystyk u zwierzaka, ponieważ bardzo często zmiana jednego zwierzaka na drugiego

powoduje całkowicie inne ułożenie i trzeba sie nakombinować jak zmienić statystyki do

takich jak chcemy mieć (albo mielismy na poprzednim zwierzaku). Dlatego mój pomysł

jest w szczególności korzystny dla mniejszych lewelów które mają mniej zwierzaków

(bo grają krócej) i u którym ułożenie statystyk u zwierzaka jest super ważne.

OK.

Przekonałeś mnie  :super:

Jestem na TAK!


             Świat: pl12          :moneta: Kacper6546  :oponka:     Drużyna: Brothers And Sisters

         Pomogłem?        :oponka: Jeden z ponad 12 milionów bohaterów! :moneta:                 Zostaw LIKE!       


#25 marcello234

marcello234

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Gdzieś koło Warszawy
  • Serwer:PL16
  • Postać:iLoveYoubabcia
Reputacja: 25

Napisano 28 styczeń 2015 - 13:36

Pomysł, bardzo ciekawy i dobry. Jestem na tak.


4065107.gif


#26 MarCos

MarCos

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:MarCoo
  • Drużyna:GLOBAL ELITE
Reputacja: 58

Napisano 31 styczeń 2015 - 12:58

Świetny pomysł, ślij do supportu !



#27 Redix5

Redix5

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
Reputacja: 0

Napisano 02 luty 2015 - 16:39

Wysyłaj do supporta :D



#28 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 03 luty 2015 - 01:49

Zwierzaki są wyjątkowe. Bardzo wyjątkowe. Chcesz ingerować w coś co już się utarło (ten zwierzak się przyzwyczaił)? To jest urozmaicenie rozgrywki. To jest czysty zysk. Jestem przeciw. Człowiek mimo wszystko może łatwiej się zmienić, ze zwierzętami nie ma tak łatwo.

5AJWLJQ.png


#29 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 03 luty 2015 - 02:36

Człowiek mimo wszystko może łatwiej się zmienić, ze zwierzętami nie ma tak łatwo.

No nie wiem, to czemu w takim razie zwierzęta się tresuje, a nie ludzi? Zresztą to nie są statystyki związane z charakterem, a ten ciężej zmienić, czy to u ludzi, czy u zwierząt tylko z umiejętnościami: kondycję i siłę można poprawić poprzez trening, a intuicję i inteligencję poprzez wysiłek intelektualny, co w przypadku zwierząt by było, nie wiem, chowaniem zabawki, tak żeby nas zwierzak ją odnalazł, czy inne tego typu zabawy wymagające myślenia od naszych pupili. No i nie zapominajmy, że w tej grze towarzysze to nie tylko zwierzęta ale też np. roboty. A inteligencję u robota zwiększyć to nie problem wystarczy podrasować trochę procesor. A jeśli chodzi o intuicję to ta śmiem twierdzić jest u zwierząt wyższa, bo one w życiu kierują się instynktem żeby przetrwać, więc i zwiększyć ją łatwiej. To by było na tyle co ja uważam na ten temat jeśli już tak koniecznie chcesz przekładać tą grę na życie realne, co i tak jest niemożliwością chodźby, nie wiem jak się starać, bo od kiedy to ubrania podnoszą intuicję i inteligencję, bo siłę i kondycję, to jeszcze ale żeby tak się działo musiałyby być chyba z metalu.

 

W niektórych ubraniach w prawdzie wygląda się inteligentniej ale no właśnie tylko wygląda, bo to tylko takie złudzenie jest. Chociaż jak założymy na siebie zasłonę prysznicową, to na pewno nie świadczy dobrze o naszej inteligencji, więc może coś w tym jest, tylko że w tej grze taka zasłona też potrafi dodawać inteligencji, no nie wiem w sumie można to wytłumaczyć kreatywnością, bo to przecież takie orginalne. Ale bałwany żyjące i towarzyszące nam to już czysta fikcja.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#30 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 03 luty 2015 - 13:03

@up Masz rację. Podałem tylko luźny przykład. Nadal uważam, że towarzysze powinny nie mieć możliwości zmiany statystyk. Taka innowacja zmieniłaby rozgrywkę. Jest to ułatwienie spore, aczkolwiek koszty wynoszą niewiele, patrząc na efekt końcowy.

5AJWLJQ.png


#31 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 05 luty 2015 - 00:31

Jest to ułatwienie spore, aczkolwiek koszty wynoszą niewiele, patrząc na efekt końcowy.

To zaproponuj inną cenę jak ci ta nie pasuje.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#32 Amando

Amando

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Miejscowość:Opole
  • Serwer:PL1
  • Postać:Major32321
  • Drużyna:Banitos
Reputacja: 3

Napisano 06 luty 2015 - 19:26

Jestem Na T-A-K 

 

Wiesz co robić?

Do supportu!


Ja nie plotkuje, ja tylko wymieniam fakty

Stały gracz Hero Zero PL1 :*


#33 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 18 marzec 2015 - 23:20

Proszę o zamknięcie tematu, wysyłam do supportu. 

I dziękuję za tak długi czas, aby każdy zainteresowany mógł się wypowiedzieć.



#34 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 18 marzec 2015 - 23:22

Zamykam na prośbę autora.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych