Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 4 głosy

YOYObook


  • Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: YOYObook (15 użytkowników oddało głos)

Podoba ci sie

  1. Super daje ci like (3 głosów [21.43%])

    Procent z głosów: 21.43%

  2. Fajne (1 głosów [7.14%])

    Procent z głosów: 7.14%

  3. Srednio (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. narazie slabo ale pisz dalej bardziej opisuj wiecej akcji a bedzie fajnie (5 głosów [35.71%])

    Procent z głosów: 35.71%

  5. Słabo (2 głosów [14.29%])

    Procent z głosów: 14.29%

  6. Okropnie Nie Pisz Dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3 głosów [21.43%])

    Procent z głosów: 21.43%

Chcesz dalsze czesci (bedzie tam wiecej akcji itp)

  1. Tak (5 głosów [55.56%])

    Procent z głosów: 55.56%

  2. NIE (4 głosów [44.44%])

    Procent z głosów: 44.44%

  3. Nie Wiem (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Sztilek12

Sztilek12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Ne0n
Reputacja: 116

Napisano 02 styczeń 2015 - 18:59

Witam to ja wlaśnie teraz zaczynam pisać opowiadanie o hz dotyczącę yoyodyne zapraszam do czytania

Rozdzial 1 "Wyjazd"

Był dzień 27 listopada 2013 roku bylem bardzo szczęsliwy ponieważ dzień pózniej dokladnie w 18-ste urodziny mialem zaczac kariere bohatera . Było to moja pasja od 10-tego roku życia mialem juz uszyty stroj.Wstałem bardzo wczesnie rano strasznie podekscytowany zbiegłem na dół była tam cała moja rodzina zeby sie ze mna pozegnac.Mama podeszła do mnie z strojem i powiedziała " Bartosz jest nam bardzo przykro ze musisz nas opuscic jednak wiem ze sam tego chcesz. Rodzina zaprowadziła mnie do dqorca po czym pojechałem. Moim celem była Szwajcaria...

Rozdział 2 "Podróż"

Moja podróż była bardzo długa i nudna ale na jednym z dworcow wsiedli rabusie i ukradli babci torebke odrazu ruszyłem na pomoc dogoniłem ich i oddalem starszej pani torebke.Przez reszte podrózy nie wydarzyło sie nic ciekawego...

Rozdział 3 "Przyjazd i
niebezpieczenstwo"

Po wielu godzinach jazdy wkoncu dojechałem do Szwajcari kiedy szedłem do sklepu po jakąs bron do rzucania napadli mnie ludzie w garniturach wystraszyłem sie. Nagle przyjechała policja a ludzie w garniturach uciekli.Policjant opowiedział mi o nich . Dowiedziałem sie ze nazywaja sie oni Yoyodyne i sa głównymi przeciwnikami policji .Zastanawialem sie czy nie wyjechac z miasta ale postanowiłem zostac i walczyc z Yoyodyne. Tak wlasnie zaczeła sie moja przygoda...

Rozdział 4 "pierwsza walka z Yoyodyne"

Po tamtym dniu znalazlem schronienie w hotelu "HERO".Szedłem przez miasto i nagle zobaczyłem jednego z agentów yoyodyne. Postanowiłem z nim zawalczyc szybko spusciłem mu łomot agent został wzucony do paki .Jednak nie podał zadnych informacji ...Niestety...

Rozdział 5 "paczka od mamy"
Pewnego dnia obsługa hotelu dała mi paczke.Zobaczyłem ze jest ona od mamy połozyłem ja na łóżku i otworzylem był tam robot z kartka bylo na niej napisane "Bartosz mam nadzieje ze podoba ci sie kariera bohatera to jest twoj towarzysz robot kazdy super bohater takiego ma nazywa sie Robo-Men bedzie ci on pomagał w Walkach .Trzymaj sie synku. Wypowiedzialem imie robota a ten wstał Ucieszyłem sie
...

Rozdział 6 Przewodnik

Był dzień 12 grudnia troche odsunołem sie na ten czas od yoyodyne.Tego dnia przewodnik miał mi opowiedziec o szwajcari.Najpierw zaprowadził mnie do sali treningowej była ona bardzo duza i bylo w niej wszystko co potrzebne podeszło do mnie dwóch typków troche sie odsunołem od nich .Jeden z nich miał czarne włosy poszarpany stroj i był bez butów przedstawił sie jako Marek a o drugim pomyslalem ze jest on agentem yoyodyne aczkolwiek wygladał inaczej miał niebieski elegancki garnitut czarne spodnie i czarne buty natomiast włosy miał brązowe przedstawił sie jako Łukasz mówił tez ze jest on założycielem tego
Siłowni powiedział ze własnie jest turniej w boksie

powiedział mi ze za :
1 Miejsce - 15 oponek i 1000 monet
2 miejsce -10 oponek i 700 monet
3 miejsce - 5 oponek i 500 monet

Przewodnik powiedział mi do czego sa potrzebne oponki powiedzial mi ze sa najwazniejsze i zaprowadzi mnie do sklepu gdzie sa rzeczy za oponki

Postanowiłem ze zawalcze doszłem do cwiercfinału i tu juz było trudniej Tygrys czyli Kamil z ktorym walczyłem okazał sie bardzo silny polozył mnie na ziemie 2 razy ale postanowilem sie nie poddawac i sprac go na kwasne jablko udało mi sie polfinal poszedl mi bez problemu w 3 rundzie juz wygrałem.Ale finał był juz bardzo ciezki Robert był bardzo silny no i tak było padłem na ziemie w 5 rundzie i zdobyłen 2 miejsce potem odeprałem nagrode i poszedłem dalej zwiedzac miasto.Zaprowadził mnie do prezydenta miasta w ktorym mogłem wziasc udział w specjalnych misjach prezydent byl bardzo gruby i ubrany w brazowy garnitur brazowe spodnie i brazowe buty mial on czarne okulary i czarne włosy wyladał bardzo elegancko ale w sumie to byl prezydent. Przewodnik zaprowadzil mnie do Centrum druzyn gdzie mogłem załozyc druzyne postanowilem ze wkrotce ja załoze. Potem poszlismy do sklepu za monety byly tam przecietne rzeczy sklep byl wielka zlota moneta .Potem poszlismy do sklepu za oponki wyglad sklepu to byla ogromna oponka weszlismy do srodka byly tam rzeczy ktore powinien miec kazdy super bohater.Potem poszlismy do ogłoszen pracy byly tam oferty pracy narazie zadna mnie nie zaciekawiła
I to była cala szwajcaria przewodnik pozegnał mnie a ja wrocilem do hotelu HERO...


Rozdzial 7 " Atak na Piekarza Oponek"

Kolejnego dnia chcialem udac sie do Centrum druzyn zeby założyc swoja druzyne użyłem drogi na skroty która szedłem z przewodnikiem .Kiedy szedłem przez ciemna alejke zobaczyłem 5 agentow yoyodyne poznałem ich po wyglądzie ten sam czarny garnitur czarne spodnie okulary i siwe włosy pakowali oponki w worki zobaczyłem przestraszonego człowieka bałem sie ruszyc na pomoc gdyz agentow było dużo chciałem pomóc ale obawiałem sie ze przegram Ale wtedy Robert przybiegł byłem bardzo szczesliwy ponieważ wiedziałem ze razem damy rade natychmiast ruszylismy na pomoc .Walka nie była jednak łatwa agenci byli bardzo silni wtedy przypomniałem sobie ze mam przy sobie mojego robota natychmiast wywolalem jego imie a ten przybiegł poczułem sie silniejszy a robot uzył specjalnej umiejentnosci która zadawała im obrazenia kiedy agenci yoyodyne byli juz blisko przegranej zaczeli uciekac w strone wyjscia z okropnej ciemnej alejki ale niestety mieli ze soba az 2 worki oponek wraz z Robertem wiedzielismy ze musimy je odzyskac ruszylismy jak najszybciej udalo nam sie wyrwac z łap agentów worki .Oddalismy je sprzedawcy Oponek opowiedział nam o sobie to ze sprzedaje oponki a ci agenci chcieli nu wszystkie zabrac dziekowal nam oraz za pomoc dal nam 15 oponek powiedział ze jezeli bede chciał kupic oponki niech sue do niego udam.

Odeszlismy z Robertem powiedziałem mu o tym ze zamiezam zrobic druzyne a ten powiedział ze chetnie dołaczyc do druzyny

Rozdzial 8 "Druzyna Enydoyoy"

Wraz z Robertem po drodze do centrum druzyn myslelismy nad nazwa druzyny az w koncu wymyslilismy ze bedziemy przeciwienstwem Yoyodyne wiec postanowilismy nazwac druzyne Enydoyoy kiedy doszlismy do centrum drużyn i ja założylismy Robert powiedział ze jego dom moze byc nasza baza .Zabrałem rzeczy z hotelu "HERO" i wprowadziłem sie do domu Roberta czyli naszej bazy...


Rozdział 9 "List i nowi członkowie"

Przez wiele dni szukalismy członków do naszej drużyny wkoncu udało nam sie zdobyc paru graczy napisałem o tej druzynie troche w naszych notatkach


Bartosz - (opowiesc jest opowiadana z jego punktu widzenia)założyciel drużyny,brazowe włosy niebieskie oczy ubrany w strój bohatera.Stał sie jednym z wiekszych przeciwników Yoyodyne.Widac ze agenci chca ga złapac ale niewiadomo dlaczego...

Robert - zastepca drużyny blondyn ,najsilniejszy w druzynie jest szczuply .Chodzi w lekko zniszczonym stroju sportowca.Wiadomo ze takze stał sie przeciwnikiem Yoyodyne...

Marek- Członek ma czarne wlosy jest szczupły .Chodzi w stroju superbohatera.Jest on bardzo wytrzymały ale Yoyodyne nic o nim nie wiedza

Kamil - Członek Jest on odwazny i silny ma czarne włosy .nie jest ani chudy ani gruby.Yoyodyne takze o nim nic nie wiedza

Konrad - Ma blond włosy jest pewny siebie ale jest tez bardzo chudy .Yoyodyne nic o nim nie wie

To narazie tyle z naszej druzyny
Nastepnego dnia po wpisaniu notatek dostałem list myslałem ze to kolejny list od mamy jednak mylilem sie w liscie pisało

"Słuchaj wiemy o twojej druzynie i lepiej nie wchodz nam droge .Ale najpierw zjaw sie kolo miejsca gdzie sprzedawca oponek sprzedaje oponki Jestes nam do czegos potrzebny...

Agenci YoYodyne


I tak o to konczy sie czesc ktorej wprowadzam was w historie mozecie sie spodziewac YoyoBook cz 2 w ktorej bedzie wiecej akcji

Pozdrawiam


Dołączona grafika

#2 IZIPROTYPU

IZIPROTYPU

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:pan123
  • Drużyna:MementoMori
Reputacja: 69

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:01

Co ty wymyśliłeś?Myślisz,że za to like dostaniesz?

Czytać nie mogę.Tak to zanudza:(


Pomogłem?Dowiedziałeś się czegoś ode mnie?Daj like ! Bedę wdzięczny!


#3 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:02

Nudne, etc. Na minutę, czy dwie będzie. Opisuj ciekawiej, dłużej. Więcej akcji, etc.


5AJWLJQ.png


#4 OliHZ

OliHZ

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 264 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jakiś tam noobek
Reputacja: 65

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:05

Więcej szczegółów -_-


gangnam_style.gif

 


#5 Sztilek12

Sztilek12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Ne0n
Reputacja: 116

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:07

Co ty wymyśliłeś?Myślisz,że za to like dostaniesz?

Czytać nie mogę.Tak to zanudza:(

Czy ja prosiłem o Like??

 

Nudne, etc. Na minutę, czy dwie będzie. Opisuj ciekawiej, dłużej. Więcej akcji, etc.

bedzie ciekawiej dluzej i bedzie wiecej akcji bo to jest tylko takie wprowadzenie


Dołączona grafika

#6 wikakociak33

wikakociak33

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 02 styczeń 2015 - 20:17

byle jakie nuda! wole być kotek i nie czytać tego!


  • grimer lubi to

#7 wikakociak33

wikakociak33

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 02 styczeń 2015 - 20:19

i nie ma like! 

 

 

:ziewa:  :sen: -_-

 

 



#8 kuba1401

kuba1401

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:kuba1401
Reputacja: 30

Napisano 02 styczeń 2015 - 20:23

Eeee tam może nawet być jak ci się nudzi to pisz dalej...

 

 

ŁADOWANIE SYGNATURY PROSZĘ CZEKAĆ ....

 

 

 

 

rTtHgWFy_thumb200.jpgczekasz na sygnaturę ?



#9 DDD7 :)

DDD7 :)

    Amator

  • Validating
  • PipPip
  • 82 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:.
  • Drużyna:Lepsza od twojej!
Reputacja: 19

Napisano 02 styczeń 2015 - 21:17

fajne nawet :) like


Ładowanie sygnatury, prosze czekać...


#10 xLouxc189

xLouxc189

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:ham12318
  • Drużyna:W mojej byłej są sami obciągacze :p
Reputacja: 43

Napisano 03 styczeń 2015 - 08:47

Przeczytałem 2 linię i stwierdzam brak ortografii.


 Był raz mocarz zwany xLouxc189

TUNG                             TUNG                                        TUNG                          TUNG


#11 marcello234

marcello234

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Gdzieś koło Warszawy
  • Serwer:PL16
  • Postać:iLoveYoubabcia
Reputacja: 25

Napisano 03 styczeń 2015 - 10:07

Ortografia kuleje, coś wymyśliłeś, łap like za dobre chęci.


4065107.gif


#12 mat31

mat31

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Wejherowo
  • Serwer:PL3
  • Postać:mat31
  • Drużyna:super hero power
Reputacja: 16

Napisano 03 styczeń 2015 - 10:08

Sorry z góry ale

 

1 Brak ortografii

2 Słabo sie czyta 

3 Nudne jak flaki z olejem


Jeśli mój post/odpowiedź ci się spodobał zostaw lajka :0 Dziękuje !


#13 Sztilek12

Sztilek12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Ne0n
Reputacja: 116

Napisano 03 styczeń 2015 - 10:28

poprawilem ortografie jak ktos zauwazy blad to prosze o kontakt ;)


Dołączona grafika

#14 xLouxc189

xLouxc189

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL10
  • Postać:ham12318
  • Drużyna:W mojej byłej są sami obciągacze :p
Reputacja: 43

Napisano 03 styczeń 2015 - 14:34

poprawilem ortografie jak ktos zauwazy blad to prosze o kontakt ;)

"poprawiłem", "ktoś", "zauważy", "błąd", "proszę"

 

......


 Był raz mocarz zwany xLouxc189

TUNG                             TUNG                                        TUNG                          TUNG


#15 grimer

grimer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:Przycisk
  • Drużyna:Truskawkowy Shake
Reputacja: 0

Napisano 03 styczeń 2015 - 16:58

"poprawiłem", "ktoś", "zauważy", "błąd", "proszę"

 

......

e tam juz sie nie czepiaj to nie orto



#16 OliHZ

OliHZ

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 264 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jakiś tam noobek
Reputacja: 65

Napisano 03 styczeń 2015 - 22:22

Kiedy yoyobook II ?

gangnam_style.gif

 


#17 Sztilek12

Sztilek12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Ne0n
Reputacja: 116

Napisano 03 styczeń 2015 - 22:29

@up Nie długo narazie moge podac 3 tematy ktore na 70% beda
;)
"Spotkanie z Yoyodyne"

"Porwanie"

"Blok Yoyodyne"
Dołączona grafika

#18 Zet eŁ O

Zet eŁ O

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
Reputacja: 35

Napisano 03 styczeń 2015 - 22:38

Witam, tak jak poprzednicy: ortografia, brak składnych zdań, interpunkcja... Ogólnie sporo błędów narobiłeś.

I jak na zachętę, to powinno być właśnie od razu wszystko na 110% aby nam się chciało, Jak dla mnie te rozdziały po jednym zdaniu to kompletna żenada. Nie wiem czy czytałeś kiedykolwiek książki (wiem, to nie jest książka), ale rozdziały powinne być dłuższe. Także pracuj, jak chcesz coś lepszego dostać i zarobić "like". Na razie się powstrzymam. Pozdrawiam.


  • wikakociak33 lubi to

#19 kuba1401

kuba1401

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:kuba1401
Reputacja: 30

Napisano 04 styczeń 2015 - 15:15

Nawet fajne ode mnie like.



#20 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 05 styczeń 2015 - 17:12

Ta ortografia powala narody + słaba interpunkcja, np. "...specjalnych misjach byl prezydent" , a co do tego to nie mam pojęcia co powiedzieć.  :mysli:


Użytkownik TheDerpciakPL edytował ten post 16 styczeń 2015 - 12:36

05a5fb1ed4e64.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych