Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 4 głosy

Trofki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (25 użytkowników oddało głos)

Czy pomys nr1) si podoba?

  1. Tak (10 głosów [40.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 40.00%

  2. Głosowano Nie (10 głosów [40.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 40.00%

  3. Wymaga dopracowania (3 głosów [12.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.00%

  4. Nie mam zdania (2 głosów [8.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.00%

Czy pomys nr2) si podoba?

  1. Tak (9 głosów [36.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 36.00%

  2. Głosowano Nie (13 głosów [52.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.00%

  3. Wymaga dopracowania (2 głosów [8.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.00%

  4. Nie mam zdania (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

Czy wysya pomys do Support

  1. NR1 TAK (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. NR2 TAK (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

  3. NR1 NIE (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

  4. NR2 NIE (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. NR 1 i 2 TAK (7 głosów [28.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.00%

  6. NR 1 i 2 NIE (10 głosów [40.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 40.00%

  7. Głosowano Nie mam zdania (6 głosów [24.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 24.00%

Głosuj

#21 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 16 październik 2014 - 15:55

Do kogo mam się odnies do CrazyAli jako koleżanka . hrhm . Ciekawe ile podwórkowych kolegów sciagła i multi kont zrobila by zalajkowac swoje opowiadanie swiateczne .


Nie bujajcie zepsutej huśtawki ;)

 

Multi konta? Hahahahaha zabawne, ubawiłam się w tym momencie po pachy :) Nie słyszałaś o czym takim jak znajomi? przyjaciele? Widać nie ;) 

Powiem Ci, że ty wyglądasz jak czyjeś multikonto. Widać, że obeznana na PL5 jesteś a masz 15lvl? To nie jest normalne -.-



#22 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 21:03

Do kogo mam się odnies do CrazyAli jako koleżanka . hrhm . Ciekawe ile podwórkowych kolegów sciagła i multi kont zrobila by zalajkowac swoje opowiadanie swiateczne .


Nie bujajcie zepsutej huśtawki ;)

 Kolego/ Koleżanko czy kim tam jesteś bo napewno nie tym za kogo sie podajesz. Ty już się lepiej nie wypowiadaj. Jedziesz na multi i niepotrzebnie spamisz mi temat. Lvl masz śmieszny staty do niczego a o serwerze PL5 jak i graczach multikontach drużynach a szczególnie OB wiesz wszystko.  Takich rzeczy nie szuka się na google - takie rzeczy sie robi i w nich uczestniczy. Skończ więc kompromitacje swojej osoby bo niby uchodzisz za wapniaczka a jednak wiesz nagle wszystko.

Pokaż więc swoją prawdziwą twarz tak jak ja to uczyniłem a nie dupę. Bo że masz 15 lvl i wiesz wszystko nie uwierzę nawet po spaleniu kilograma dobrego zioła.



#23 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 16 październik 2014 - 21:43

Jestem na NIE.

30 osób ciężko pracuje w drużynie aby ją wzmacniać i zdobywać 5 trenów.

Nie można im zabrać możliwości posiadania 5 trenów bo inni nie potrafią zdobyć 5 trenów.

 

To tak jakby drużyna która nie potrafi zdobyć choćby 1 trofeum (obojętnie jakiego) powiedziała:

"skoro my nie możemy zdobyć trofeum to zabierzcie wszystkim mozliwość posiadania trofeum,

aby i inni nie mieli".



#24 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 16 październik 2014 - 21:54

Temat kretynizm w 100%.

 

Dziękuję za uwagę, właśnie skończyłem dziś trzydziesty trening.

 

                                                                 ToMójNick



#25 liliana

liliana

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 4

Napisano 16 październik 2014 - 22:02

pisze się "ściągnęła" a nie "ściągła" i wypraszam sobie, jakobym była"kumplem" speedy'iego. Nie przepadam za nim ale pomysł dał świetny. A już przynajmniej wiadomo z jakiej drużyny jest pseudo koleżanka... z tej, której bardzo byłoby nie na rekę pozbywanie sie trofek z trenami. no cóż, nie ma to jak egoizm

 

:*



#26 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 22:06

Uwielbiam teksty w stylu 30 osób cięzko pracuje ( tzn robi same treny nawet nie robiac misji bo po co) Wystarczy odwalić treny by zyskac tak niemiłosierną przewagę by nikt nie był w stanie wydrzeć trofki. Pomysł i tak zostanie zgłoszony Do supportu czy się to ( mniejszości posiadającej po 5 trenów podoba czy nie )

 

Nie wierzycie?

Proszę : http://prntscr.com/4wu1yk

Cwaniaczki!



#27 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 16 październik 2014 - 22:09

Skoro pomysł już trafił do suppa to ja nie rozumiem po co ta dyskusja tutaj?

Chyba cześć nie rozumie tego po co się te tematy pierw tu piszę, a potem dopiero wysyła....

Ale nie ja jestem tu od tego aby wam to tłumaczyć


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#28 liliana

liliana

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 4

Napisano 16 październik 2014 - 22:14

odp na opinie gracza TREBUSH.

 

Ja Cie proszę , nie pisz o tym, jak cieżko pracujecie na 5 trofek trenów, bo to gówno prawda. Pomysl logicznie. Jak mozliwe jest byscie kilka dni z rzędu mieli 5 takich samych trofek i codziennie obronę? Nazywasz ciężka pracą oszustwa które stosujecie? Powinno być Wam wstyd w ogóle sie tu wypowiadać. To zenujace i jednocześnie śmieszne. I żal mi Was bo oszustwem wskuracie coś na krótka metę. To swiadczy tylko o waszym sposobie bycia, braku honoru. zabieracie ludziom chęć do grania ale nie wcale dlatego, ze macie te 5 trofek, Niech wam one radośc dają, niech podwyższaja Wasze niskie ego :) ale przynajmniej oszczedźce ludzom czytania waszych śmiesznych wypowiedzi.



#29 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 22:14

Jestem na NIE.

30 osób ciężko pracuje w drużynie aby ją wzmacniać i zdobywać 5 trenów.

Nie można im zabrać możliwości posiadania 5 trenów bo inni nie potrafią zdobyć 5 trenów.

 

To tak jakby drużyna która nie potrafi zdobyć choćby 1 trofeum (obojętnie jakiego) powiedziała:

"skoro my nie możemy zdobyć trofeum to zabierzcie wszystkim mozliwość posiadania trofeum,

aby i inni nie mieli".

http://prntscr.com/4wu1yk ---> Poważnie ?

 

Skoro pomysł już trafił do suppa to ja nie rozumiem po co ta dyskusja tutaj?

Chyba cześć nie rozumie tego po co się te tematy pierw tu piszę, a potem dopiero wysyła....

Ale nie ja jestem tu od tego aby wam to tłumaczyć

 

Jeszcze nie wysłałem do Supp ale to zrobię póki co obserwuję jeszcze temat czy ktoś nie ma coś interesującego do dodania odnośnie mojego pomysłu nie wykluczone że nie jest on idealny. Ale napewno coś bym chciał zdziałać w tym temacie więcej niż tylko pozostawić go bez wysłania itd.


Użytkownik Damikkos edytował ten post 17 październik 2014 - 13:51
double-post, na przyszłość używaj opcji edytuj


#30 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 16 październik 2014 - 22:28

speedy:

twój pomysł brzmi tak:

 

"my w Brygadzie RR nigdy nie mieliśmy więcej jak dwóch trenów to i zabierzmy innym

mozliwość posiadania więcej jak dwóch trenów"

 

Prywata i tyle.

Skoro Wy nie potraficie czegoś zdobyć to trzeba to zabrać wszystkim ? :D

 

To ja też polece po prywacie. 

Ja nie bedę nigdy miał na koncie 200 oponek to i zabierzmy innym możliwość posiadania

więcej jak 200 oponek.

 

Absurd ? Absurd i prywata, Trzeba myśleć o wszystkich a nie tylko o sobie.

 

Masa drużyn na różnych PL posidała więcej jak 2 treny i nie można powiedzieć, że nie pracują cięzko.

 

Ja nie muszę robić misji bo po co, ponad rok pracowałem cięzko na postać swoją i nie muszę robić misji.


  • Terjo, TheProPlayer i wojownikxxx lubią to

#31 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 22:34

speedy:

twój pomysł brzmi tak:

 

"my w Brygadzie RR nigdy nie mieliśmy więcej jak dwóch trenów to i zabierzmy innym

mozliwość posiadania więcej jak dwóch trenów"

 

Prywata i tyle.

Skoro Wy nie potraficie czegoś zdobyć to trzeba to zabrać wszystkim ? :D

 

To ja też polece po prywacie. 

Ja nie bedę nigdy miał na koncie 200 oponek to i zabierzmy innym możliwość posiadania

więcej jak 200 oponek.

 

Absurd ? Absurd i prywata, Trzeba myśleć o wszystkich a nie tylko o sobie.

 

Masa drużyn na różnych PL posidała więcej jak 2 treny i nie można powiedzieć, że nie pracują cięzko.

 

Ja nie muszę robić misji bo po co, ponad rok pracowałem cięzko na postać swoją i nie muszę robić misji.

 

 

1) mieliśmy więcej jak dwa treny

2) Jak moge myślec o SOBIE czy NAS skoro nam tak naprawdę wystarczyły by 2 treny. Nie uważasz że to jest szansa dla drużyn PONIŻEJ naszego poziomu? 10 trofek może mieć MINIMUM 5 drużyn a nie tylko 2. Nie wazne którą drużyna - przedłuży to życie serwera jak i da bardziej równe szanse. Bloczycie sie cały czas i rybka mnie to wasza sprawa. Moja zasada jest sprawiedliwa dla wszystkich a czepiają się jej tylko Ci którzy mają COŚ DO STRACENIA, ale głównie MAJĄ COŚ NA SUMIENIU.

 

PS> Możesz w tej sprawie nawet założyć kolejne 5 protestow z groźbami skasowania konta. Robiłęś takie sceny setki razy. Ciekaw jestem czy i tym razem zrobisz dokładnie tak samo :)

" W poniedzałek kasuję konto " bla bla bla



#32 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 16 październik 2014 - 22:44

speedy:

gdybym myślał w kategoriach JA a nie MY to równie dobrze dał bym temat:

 

"ABSURDALNY TEMAT: zablokujmy mozliwość zbijania honoru poniżej 40 tyś.

 

ABSURDALNE UZSADNIENIE  Ja nigdy nie zbije poniżej 40 tys, to dlaczego inni maja mieć taka mozliwość ?

                                                 Ja nie mogę zbić to i tobie speedy zabiorę taka możliwość.  "

 

Taki sam jest Twój pomysł, Wy nie możecie czegoś zdobyć to trzeba zabrać innym.

Codziennie obserwuję Twoją drużynę i max mieliście 2 treny, nigdy nikt nie widział 

abyście mieli 3 treny bo się pytałem ludzi z PL 5.

 

Nie można krzywdzić innych bo sie samemu czegoś nie osiągnie.

Ja nigdy nie zbiję honoru do takiego poziomu jak zbijasz TY, ale nie wołam zabrać innym mozliwości zbicia

honoru poniżej pewnego poziomu. Potrafisz coś czego inni nie potrafią to chwała ci za to, a inni potrafią

zdobyć coś czego inni nie potrafią i im też nalezy się chwała.

 

EDIT:

speedy, ja chciałem skasować konto swoje dla dobra innych, aby inni zyskali, choćby aby przywórcono im

 mozliwość zdobywania rzucanek w zadaniach nadzwyczajnych. Ty myslisz o sobie tylko, a dla innych nigdy

nic nie zrobiłeś.



#33 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 22:47

speedy:

gdybym myślał w kategoriach JA a nie MY to równie dobrze dał bym temat:

 

"ABSURDALNY TEMAT: zablokujmy mozliwość zbijania honoru poniżej 40 tyś.

 

ABSURDALNE UZSADNIENIE  Ja nigdy nie zbije poniżej 40 tys, to dlaczego inni maja mieć taka mozliwość ?

                                                 Ja nie mogę zbić to i tobie speedy zabiorę taka możliwość.  "

 

Taki sam jest Twój pomysł, Wy nie możecie czegoś zdobyć to trzeba zabrać innym.

Codziennie obserwuję Twoją drużynę i max mieliście 2 treny, nigdy nikt nie widział 

abyście mieli 3 treny bo się pytałem ludzi z PL 5.

 

Nie można krzywdzić innych bo sie samemu czegoś nie osiągnie.

Ja nigdy nie zbiję honoru do takiego poziomu jak zbijasz TY, ale nie wołam zabrać innym mozliwości zbicia

honoru poniżej pewnego poziomu. Potrafisz coś czego inni nie potrafią to chwała ci za to, a inni potrafią

zdobyć coś czego inni nie potrafią i im też nalezy się chwała.

 

1) Podobno masz chore oczy i spędzasz przy kompie 10 minut dziennie - a codziennie nas obserwujesz

zacznij się więc leczyć bo masz manie na punkcie tej gry i naszej drużyny.

2) Honor jest zbalansowany jak nie zbijesz poniżej 40K to również nabijanie idzie znacznie łatwiej bo i staty wyższe- logiczne 

Dlatego ja mimo iż zbiłem super honor przegram z Rafmatem i pewnie z Kołasem również - bo ich staty są znacznie mocniejsze

Nie szukaj na siłę dziury w całym.

Zwyczajnie Ci to nie wychodzi.



#34 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 16 październik 2014 - 22:53

speedy:

NIgdy nic nie zrobiłeś dla innych, pierwszy pomysł jaki dałes na forum to zrobienie czegoś pod swoją drużynę.

 

Nigdy nie starałes się założyć temat aby usprawnić HZ, aby pomóc ludziom ale żeby komuś coś zabrać bo Ty tego nie masz.

 

Ja byłem gotów skasować rok swojej pracy aby tacy ludzie jak Ty mieli lepiej, aby mieli więcej oponek.

I masa osób mnie poparła, ale dlaczego nie skasowałem konta to się nie dowiesz, to co chciałem osiągnęłem

a czy się sprawdzi to nie zalezy ode mnie.



#35 poloedi

poloedi

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:poloedi
  • Drużyna:The Rebels
Reputacja: 19

Napisano 16 październik 2014 - 22:57

Odp. Trebush

 

Zapomniał wół jak cieleciem był......... Ty pazerny człowieku w życiu spotkałam tylko takich dwóch - jednego spotkałam tutaj , wychował się na The rebelsach i myknął jak motyl i Ty masz tupet aby pisać o uczciwości TY...................................króry tak walczył przeciwko drużynie w której jesteś !!!!!!!!!!!!!

 

Brak słów - jestem na duże TAK

 

speedy:

NIgdy nic nie zrobiłeś dla innych, pierwszy pomysł jaki dałes na forum to zrobienie czegoś pod swoją drużynę.

 

Nigdy nie starałes się założyć temat aby usprawnić HZ, aby pomóc ludziom ale żeby komuś coś zabrać bo Ty tego nie masz.

 

Ja byłem gotów skasować rok swojej pracy aby tacy ludzie jak Ty mieli lepiej, aby mieli więcej oponek.

I masa osób mnie poparła, ale dlaczego nie skasowałem konta to się nie dowiesz, to co chciałem osiągnęłem

a czy się sprawdzi to nie zalezy ode mnie.

Odp. Trebush

 

Zapomniał wół jak cieleciem był......... Ty pazerny człowieku w życiu spotkałam tylko takich dwóch - jednego spotkałam tutaj , wychował się na The rebelsach i myknął jak motyl i Ty masz tupet aby pisać o uczciwości TY...................................króry tak walczył przeciwko drużynie w której jesteś !!!!!!!!!!!!!

 

Brak słów - jestem na duże TAK



#36 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 22:59

speedy:

NIgdy nic nie zrobiłeś dla innych, pierwszy pomysł jaki dałes na forum to zrobienie czegoś pod swoją drużynę.

 

Nigdy nie starałes się założyć temat aby usprawnić HZ, aby pomóc ludziom ale żeby komuś coś zabrać bo Ty tego nie masz.

 

Ja byłem gotów skasować rok swojej pracy aby tacy ludzie jak Ty mieli lepiej, aby mieli więcej oponek.

I masa osób mnie poparła, ale dlaczego nie skasowałem konta to się nie dowiesz, to co chciałem osiągnęłem

a czy się sprawdzi to nie zalezy ode mnie.

 

 

Nie zamierzam więcej z Tobą tutaj dyskutować to nie miejsce na to. Gubisz się w swoich przekonaniach i zeznaniach. Nie napisałem tego pod swoją drużynę lecz pod wszystkie w szczególności słabsze. Ja tam gdzie jestem czuje się świetnie i niczego mi do szcześcia więcej nie brakuje. Boisz się bo skończy się blokowanie - bo nie będzie już miało większego znaczenia. Skończą się Multi i wałki.

Tą wypowiedzią kończę dyskusję bo wywleczesz wszystko byle by tylko próbować odwrócić uwagę od Siebie ( a konkretnie Twoich tłumaczeń które są słabe a na dodatek gubisz się w wersjach ) Zakrop oczy i idź spać bo po OPERACJI nie wskazany dla nich taki wysiłek... i to już zwyczajna i szczera rada o ile to nie ściema ale nie wnikam nie moje oczy. 



#37 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 16 październik 2014 - 23:02

poloedi:

powiedziała to dziewczyna która nawoływała do tego aby ludzie odchodzili z mojej byłej drużyny,

przez ciebie sie drużyna rozpadła bo pisałaś do naszych zawodników jako przywódca aby odchodzili.

Organizowałem zbieranie kasy dla drużyny, wpłacałem oponki, a ty z urlopu wróciłaś i pisałas

po ludziach żeby odchodzili,  jak zarządałem odpowiedzi to co zrobiłaś ? powiedziałeś że mogę

odejść jak mi nie pasuje.

 

Zniszczyłas pół roku mojej pracy jako doradcy, i obwiniasz mnie że odeszliśmy ? 

 

Jak ukradli mojej kolezance konto a ja jej pomogłem odzyskać, to co zrobiłaś ?

Nazwałas mnie oszustem bo pomogłem dziewczynie odzyskac konto.

 

Cała poloedi, Tylko JA a inni się nie liczą.

 

Edit:

jak jedna z osób mówiła o CrazyAli że ta ukradła oponki, a ja ci powiedziałem o tym to to co zrobiłas?

Tej osobie co oskarżyła crazyali o kradzież dałaś doradce w drużynie.

 

Ta gra cie zmieniła, z poloedi która chciała mi pożyczyć 10 tyś zł na operacje oczu zrobiła się dziewczyna

która tych co pomagaja odzyskać skradzione konta nazywa oszustami a tych co bluzgają innych i

oskarżaja o kradzież robi doradcami.



#38 poloedi

poloedi

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:poloedi
  • Drużyna:The Rebels
Reputacja: 19

Napisano 16 październik 2014 - 23:16

poloedi:

powiedziała to dziewczyna która nawoływała do tego aby ludzie odchodzili z mojej byłej drużyny,

przez ciebie sie drużyna rozpadła bo pisałaś do naszych zawodników jako przywódca aby odchodzili.

Organizowałem zbieranie kasy dla drużyny, wpłacałem oponki, a ty z urlopu wróciłaś i pisałas

po ludziach żeby odchodzili,  jak zarządałem odpowiedzi to co zrobiłaś ? powiedziałeś że mogę

odejść jak mi nie pasuje.

 

Zniszczyłas pół roku mojej pracy jako doradcy, i obwiniasz mnie że odeszliśmy ? 

 

Jak ukradli mojej kolezance konto a ja jej pomogłem odzyskać, to co zrobiłaś ?

Nazwałas mnie oszustem bo pomogłem dziewczynie odzyskac konto.

 

Cała poloedi, Tylko JA a inni się nie liczą.

 

Edit:

jak jedna z osób mówiła o CrazyAli że ta ukradła oponki, a ja ci powiedziałem o tym to to co zrobiłas?

Tej osobie co oskarżyła crazyali o kradzież dałaś doradce w drużynie.

 

Ta gra cie zmieniła, z poloedi która chciała mi pożyczyć 10 tyś zł na operacje oczu zrobiła się dziewczyna

która tych co pomagaja odzyskać skradzione konta nazywa oszustami a tych co bluzgają innych i

oskarżaja o kradzież robi doradcami.

Nazmyslałeś tak i nakręciłeś tyle historyjek oraz napisałeś tyle baśni że nie zamierzam tego nawet komentowac i próbować odkręcać gdyż z tematu zrobi się totalny offtopic a tego nie chciałby nikt. Żegnam ozięble kłamco



#39 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 16 październik 2014 - 23:23

Chcesz screeny jak pisałaś jako przywódca do naszych zawodników, aby odeszli bo Ty wkurzona z urlopu

wróciłaś a tu dwa treny w drużynie ?

A może jak mnie nazywasz oszustem jak pomogłem dziewczynie odzyskac konto które Twój doradca ukradł jej.

Jest logowanie na jej koncie (od tej osoby co ukradła), napiszemy do supp i sie dowiemy kto bana złapie w Twojej drużynie.

 

Sprawdzimy kto jest kłamcą, bo tak o mnie napisałas. Chcesz to jutro polecimy z koksem i zobaczymy kto jest kłamcą.

 

Na koniec:

mniej myslenia o sobie i swoich korzyściach a więcej myslenia o innych.

Nie można nikomu zabierać czegoś bo samemu nie można tego zdobyć.

Nie można ograniczyć do 2 ilości trenów bo twoja drużyna nie potrafiła zdobyć więcej jak 2 trenów.



#40 synsinatra

synsinatra

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Synek
  • Drużyna:Never Back Down
Reputacja: 8

Napisano 17 październik 2014 - 11:22

Pomys bez sensu bo i tak ktos bedzie poszkodowany w tym wypadku topowe druzyny (a czemu mialy by miec gorzej i nie posiadac tych powiedzmy 3 czy 4 trofek ?) Juz lepiej wprowadzic dodatkowe trofki na expa i monety, slabszym druzynom bylo by to na reke lub wyeliminowac odwage na rzecz tych nowych trofek bo nikomu nie jest ona potrzebna. Dziekuje za uwage.
  • hot i Damikkos lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych