Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 4 głosy

Trofki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (25 użytkowników oddało głos)

Czy pomys nr1) si podoba?

  1. Tak (10 głosów [40.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 40.00%

  2. Głosowano Nie (10 głosów [40.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 40.00%

  3. Wymaga dopracowania (3 głosów [12.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.00%

  4. Nie mam zdania (2 głosów [8.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.00%

Czy pomys nr2) si podoba?

  1. Tak (9 głosów [36.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 36.00%

  2. Głosowano Nie (13 głosów [52.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.00%

  3. Wymaga dopracowania (2 głosów [8.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.00%

  4. Nie mam zdania (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

Czy wysya pomys do Support

  1. NR1 TAK (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. NR2 TAK (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

  3. NR1 NIE (1 głosów [4.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.00%

  4. NR2 NIE (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. NR 1 i 2 TAK (7 głosów [28.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.00%

  6. NR 1 i 2 NIE (10 głosów [40.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 40.00%

  7. Głosowano Nie mam zdania (6 głosów [24.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 24.00%

Głosuj

#1 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 15 październik 2014 - 19:33

Pomysl zwiazany z Trofkami.

 

1.) Ograniczenie co do posiadania trofek tego samego typu do 2 szt jednoczenie ( Max 2 treny Max 2 enki Max 2 Odwagi - Przykladowe Trofki druzyny posiadajacej 5 trofek - treny,treny,enka,enka,odwaga) - dalo by to szanse wiekszej ilosci druzyn na zdobywanie i posiadanie trofek najbardziej rozchwytywanych mianowicie Trenów. Obecnie treningi sa zdominowane przez 2-3 druzyny na serwer i ciezko zmienic ta sytuacje Gra stala by sie bardziej wyrównana a slabsze druzyny mialyby jakiekolwiek szanse na nadgonienie strat.

 

 

PYTANIE 1) Co jeśli dana drużyna ma obecnie 5 trenów a zostanie wprowadzona zasada?

ODPOWIEDŹ : Drużyna zachowywuje 5 trenów i ma je do momentu utraty. Tracąc jeden trening zostaje z 4 treningami i więcej już 5 treningów mieć nie może.

 

PYTANIE 2) Co jesli drużyna A ma 2 treningi i odwagę a drużyna B ma 2 treningi i odwage?

ODPOWIEŹ : Jeśli wygra drużyna A Wygra dostanie odwagę jeśli drużyna B również owagę ( krótko podsumowywując drużyna która ma 2 trofki danej kategorii nie może wygrać 3 trofki ( może więc odbyć się walka gdzie drużyna nie otrzyma trofa pomimo wygranej

 

Ewentualnie dana drużyna wówczas pogła by otrzymac premie w postaci dodatkowych monetek - pomysł do rozważenia

 

Więcej pytań? ewentualnych scenariuszy? PYTAJCIE :)

 

2) Ewentualnie przy wprowadzeniu pomyslu numer 1 mozna by równiez dodac nowe trofki

 

a) zwiekszajce doswiadczenie zdobywane na misjach

b) zwiekszajce zarabiane monetki podczas wykonywania misji oraz pracy

 

Pomysly zapewne wymagaja dopracowania - mile widziane sugestie.

Piszcie szczerze co uwazacie. Nie boje sie krytyki. Co wiecej do ludzi z mojej druzyny to i was sie tyczy :) Nie musi mi nikt slodzic bo nie ma takowej potrzeby.

 

Speedy


  • Matars, ala1212 i Fikuś lubią to

#2 Ruszki

Ruszki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:ENJOY4FUN
  • Drużyna:LEGION
Reputacja: 21

Napisano 15 październik 2014 - 19:36

Jestem na NIE . Dobrze jest jak jest . Silne druzyny musza miec dobrze . To zasluga ciezkiej pracy a ty cos wymyslasz bo twoja druzyna BRYGADA RR nie ma nic na treny
  • Terjo, ThomasPL i Hefurolf lubią to

#3 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 15 październik 2014 - 19:40

Jestem na NIE . Dobrze jest jak jest . Silne druzyny musza miec dobrze . To zasluga ciezkiej pracy a ty cos wymyslasz bo twoja druzyna BRYGADA RR nie ma nic na treny

 Moja druzyna czesto posiada treny. Raczej patrze na wszystkie druzyny ponizej. Nie jest to pomysl po to abym nagle ja mogl miec w swojej druzynie 2 treny bo czesto je mamy w takiej wlasnie ilosci. Wiec ja na tym nic nie zyskam ani moja druzyna.



#4 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 15 październik 2014 - 19:44

Jestem na NIE . Dobrze jest jak jest . Silne druzyny musza miec dobrze . To zasluga ciezkiej pracy a ty cos wymyslasz bo twoja druzyna BRYGADA RR nie ma nic na treny

 

Ruszki - jeżeli ktoś nie gra od początku serwera, to niestety ale nie ma już możliwości byc w tych "silnych drużynach" lub nie ma możliwości stworzyc taką "silna druzyne" ze wzgledu wlasnie na trofki.

 

Moim zdaniem pomysł jest dobry. Pomoże to graczom zmobilizować się do gry. Coraz więcej osob konczy gre, bo wie ze nie ma szans dorownac komus takiemu kto ma staty po 8k wszedzie gdy on ma po 4k.

 

Pomysł nr 2 również znakomity. Byloby do dyspozycji wiecej trofek za czym idzie lepsza gra. 



#5 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 279

Napisano 15 październik 2014 - 19:48

Gra i  tak na max ułatwiona .Chcesz mieć trofki musisz mieć top team  i się trochę postarać .Trofki nie są dla każdego a exp i  monety są z  popularności i motywacji .Więc na nie . 


  • ThomasPL lubi to

#6 Ruszki

Ruszki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:ENJOY4FUN
  • Drużyna:LEGION
Reputacja: 21

Napisano 15 październik 2014 - 19:51

Ruszki - jeżeli ktoś nie gra od początku serwera, to niestety ale nie ma już możliwości byc w tych "silnych drużynach" lub nie ma możliwości stworzyc taką "silna druzyne" ze wzgledu wlasnie na trofki.
 
Moim zdaniem pomysł jest dobry. Pomoże to graczom zmobilizować się do gry. Coraz więcej osob konczy gre, bo wie ze nie ma szans dorownac komus takiemu kto ma staty po 8k wszedzie gdy on ma po 4k.
 
Pomysł nr 2 również znakomity. Byloby do dyspozycji wiecej trofek za czym idzie lepsza gra.



Twoim zdaniem jest dobry bo ... Jesteś z Nim w drużynie.
Jesli druzyna typu Ostatni Bastion od poczatku ciężko pracuje to ma .

Sorry people , it's hard work .
  • Terjo, hot i Hefurolf lubią to

#7 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 15 październik 2014 - 19:53

Twoim zdaniem jest dobry bo ... Jesteś z Nim w drużynie.
Jesli druzyna typu Ostatni Bastion od poczatku ciężko pracuje to ma .

Sorry people , it's hard work .

 A ja uwazam ze piszesz z multi konta z OB i zal ci 4 literki sciska ze stracicie treny, Dlatego Ci sie nie podoba pseudo legionie,



#8 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 15 październik 2014 - 19:53

Niby nie głupie, a nawet fajne :D

 

Tylko wiesz co?

Darujcie sobie wreszcie te dodatkowe wsp ( w tym przypadku trofy) na expa/monety.....

Strasznie mnie to w... jak ktoś dodaje pomysł z tym ...

Co wam to da że chwile szybciej wbijecie lv, lub będziecie mieli troszkę większe staty?

Gra szybciej się znudzi (na dużym lv 300+ niema co robić) a co potem?

No właśnie, dlatego zawszę tutaj będę na nie

 

 

1 - ok

2 - kosz :D


  • ala1212 i Speedy lubią to

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#9 Ruszki

Ruszki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:ENJOY4FUN
  • Drużyna:LEGION
Reputacja: 21

Napisano 15 październik 2014 - 19:54

A ja uwazam ze piszesz z multi konta z OB i zal ci 4 literki sciska ze stracicie treny, Dlatego Ci sie nie podoba pseudo legionie,



Ci co mnie znają to wiedzą kim jestem . OB ? Znam z tego zespołu tylko Neme .

#10 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 15 październik 2014 - 19:56

Niby nie głupie, a nawet fajne :D

 

Tylko wiesz co?

Darujcie sobie wreszcie te dodatkowe wsp ( w tym przypadku trofy) na expa/monety.....

Strasznie mnie to w... jak ktoś dodaje pomysł z tym ...

Co wam to da że chwile szybciej wbijecie lv, lub będziecie mieli troszkę większe staty?

Gra szybciej się znudzi (na dużym lv 300+ niema co robić) a co potem?

No właśnie, dlatego zawszę tutaj będę na nie

 

 

1 - ok

2 - kosz :D

Dzieki za sugestie. Pomysl numer dwa wprowadzilem jako opcjonalny gdyby nagle pojawili sie przeciwnicy iz teraz to tylko 4 trofki sie bedzie oplacalo miec ( bo wiekszosc odwagi nie chce ) Tylko i wylacznie dlatego pomysl numerek 2 :)

 

Pozdrawiam



#11 telimena1

telimena1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 15 październik 2014 - 19:56

pomysl dobry :)



#12 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 15 październik 2014 - 20:30

Dzieki za sugestie. Pomysl numer dwa wprowadzilem jako opcjonalny gdyby nagle pojawili sie przeciwnicy iz teraz to tylko 4 trofki sie bedzie oplacalo miec ( bo wiekszosc odwagi nie chce ) Tylko i wylacznie dlatego pomysl numerek 2 :)

 

Pozdrawiam

 

No to logiczne ze nikt nie chce drewna :D

Ale jak już to trzeba by było wymyślić jakąś inna trofkę, nie na expa/monety....

Exp i monety to było wałkowane w różnych pomysłach i na szczęście nic takowego nie wprowadzili....

Więc na moje:

Niech zostaje tak jak jest lub niech wprowadzą ten twój pomysł nr1 i nie dodają new trofek albo wprowadzą nr + new trofy ale nie takie na expa/monety tylko jakieś inne (jakie nie wiem :D )

 

Jedna z tych 3 opcji :D

Innego wyjścia niema, bynajmniej w moim przekonaniu :D

 

aaa i plusik jutro za pomysł nr1 (dziś limit -_- )


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#13 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 15 październik 2014 - 20:36

No to logiczne ze nikt nie chce drewna :D

Ale jak już to trzeba by było wymyślić jakąś inna trofkę, nie na expa/monety....

Exp i monety to było wałkowane w różnych pomysłach i na szczęście nic takowego nie wprowadzili....

Więc na moje:

Niech zostaje tak jak jest lub niech wprowadzą ten twój pomysł nr1 i nie dodają new trofek albo wprowadzą nr + new trofy ale nie takie na expa/monety tylko jakieś inne (jakie nie wiem :D )

 

Jak nie exp ani monety to może trof dający 3-5% więcej honoru w pojedynkach? Nie jeden chciałby posiadać takie coś, tym bradziej osoba startująca w TTH. :)



#14 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 15 październik 2014 - 20:40

ALbo trof skracający czas trwania misji :) wiem że jest wspomka ale -5% było by kuszacym dodatkiem do 2 enek i 2 trenów :)



#15 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 15 październik 2014 - 20:55

Dobra, mam herbatniczki i herbatkę, pora więc na falę pytań i krytyki jak to na ucznia matfizu przystało...

1)
2ney66.jpeg?dl=1

...fakt, nie za fajnie to wygląda...

Przypuśćmy jednak, że mamy taką sytuację: drużyna X z dwoma trofami trenu i jednym energii atakuje drużynę Y z dwoma trofami trenu i jednym drewnem i wygrywa z nią, jako zwycięskie trofeum losuje treny. Co wtedy? Nie dostaje nic?
Also... przypuśćmy, że programiści wprowadzą ten pomysł. Co wtedy z drużynami, które mają 3+ treny, odwagi, eny - stracą jakąś ilość trof, to fakt, ale co stanie się ze straconymi trofami? Znikają permanentnie?

2) Meh. Było, nie przeszło. Ale i tak dorzucę swoje trzy grosze:
- trofea dodatkowych monet - meh.
- trofea doświadczenia - zależy, jaki procent, ale czy nie sądzisz, że jakikolwiek by nie był, zaburzyłyby tt expa? W sumie bez różnicy, bo i tak były przerabiane.
- trofea skrócenia misji - -5% do skracania misji? O nie nie nie... -4% jeśli już, 5% to wg mnie za duża przewaga w tt, rozwoju i łotrze...

edit: Autor pomysłu odpowiedział na pytania, w takim razie rzeczę neutral. Z jednej strony to mniej trenków do wyrobienia i wyrównanie szans w topce, a z drugiej strony zmniejszenie losowości walk drużynowych.

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#16 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 15 październik 2014 - 21:11

Dobra, mam herbatniczki i herbatkę, pora więc na falę pytań i krytyki jak to na ucznia matfizu przystało...

1)
2ney66.jpeg?dl=1

...fakt, nie za fajnie to wygląda...

Przypuśćmy jednak, że mamy taką sytuację: drużyna X z dwoma trofami trenu i jednym energii atakuje drużynę Y z dwoma trofami trenu i jednym drewnem i wygrywa z nią, jako zwycięskie trofeum losuje treny. Co wtedy? Nie dostaje nic?
Also... przypuśćmy, że programiści wprowadzą ten pomysł. Co wtedy z drużynami, które mają 3+ treny, odwagi, eny - stracą jakąś ilość trof, to fakt, ale co stanie się ze straconymi trofami? Znikają permanentnie?

2) Meh. Było, nie przeszło. Ale i tak dorzucę swoje trzy grosze:
- trofea dodatkowych monet - meh.
- trofea doświadczenia - zależy, jaki procent, ale czy nie sądzisz, że jakikolwiek by nie był, zaburzyłyby tt expa? W sumie bez różnicy, bo i tak były przerabiane.
- trofea skrócenia misji - -5% do skracania misji? O nie nie nie... -4% jeśli już, 5% to wg mnie za duża przewaga w tt, rozwoju i łotrze...

 

 

Co do trofek jakie maja byc losowane

 

Drużyna którą ma przykładowo 2 treny NIE LOSUJE TRENÓW tylko spośrod trofek których nie ma. czyli enka i drewno

 

Co do wprowadzenia zasady również przemyślałem jeśli obecnie jest jakaś drużyna która posaida np. 5 trenów - zachowuje je ale tylko do czasu ich utracenia. Czyli tracąć jeden trening zostaje z 4 i nigdy już 5 mieć nie będzie. ( kwestia paru dni i kilku ataków jak zostanie z 2 trenami bo i tak już więcej ich nie będzie mogła zdobyć.



#17 liliana

liliana

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 4

Napisano 16 październik 2014 - 14:51

Jestem absolutnie na TAAAKKK :) To byłoby uczciwe i gra stałaby sie bardziej interesujaca :)

 

Nie byłoby tego, ze jedna druzyna ma 5 trenów i bezczelnie się blokuje. Jakie szanse w tej grze mają nieco słabsze ekipy? Na chwile obecna muszą zadowalać się eną lub odwagą.

 

I nie chrzańcie, że dobre trofy to nagroda za trud włozony w tworzenie druzyny i postaci. Gówno prawda. Jeśli ktoś przez kilka miesiecy jedzie na blokach i trzyma dla siebie treny to nic dziwnego, ze ma najlepsze postacie.


  • ala1212 i Speedy lubią to

#18 Ruszki

Ruszki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:ENJOY4FUN
  • Drużyna:LEGION
Reputacja: 21

Napisano 16 październik 2014 - 15:26

Wzruszajace .

Speedy ile jeszcze sciagniesz tu kumpli z druzyny by dali na tak ?

#19 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 16 październik 2014 - 15:30

Wzruszajace .

Speedy ile jeszcze sciagniesz tu kumpli z druzyny by dali na tak ?

 Nikogo tu na siłe nie ciągłem a i głosów z mojej drużyny nie biorę pod uwagę. Przeczytaj sobie dokładnie i ze zrozumieniem moją pierwszą wiadomość. Nie szukam sławy a i ankieta jest poglądowa to że pomysł zostanie wysłany do Supp - decyzja już zapadła.

Btw Bez dyskryminacji prosze przyszli nie tylko koledzy ale i koleżanki :) Proszę o nich nie zapominać :)



#20 Ruszki

Ruszki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:ENJOY4FUN
  • Drużyna:LEGION
Reputacja: 21

Napisano 16 październik 2014 - 15:35

Do kogo mam się odnies do CrazyAli jako koleżanka . hrhm . Ciekawe ile podwórkowych kolegów sciagła i multi kont zrobila by zalajkowac swoje opowiadanie swiateczne .


Nie bujajcie zepsutej huśtawki ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych