Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Event wielkanocny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Event wielkanocny (24 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz żeby wysłać pomysł do supportu ?

  1. Tak. (23 głosów [95.83%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 95.83%

  2. Nie. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Dopracuj jeszcze. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Neutralnie , nie mam zdania. (1 głosów [4.17%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.17%

  5. Myślę , że czegoś brakuje. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 22 marzec 2014 - 17:08

Witam,

zbliża się okres wielkanocny , dlatego opisze mój pomysł na event Wielkanocny.

EVENT WIELKANOCNY

Czas trwania: Rozpoczęcie od godz. 0:00 Poniedziałek, a koniec  o godz. 0:00 w Niedziele

Tytuł eventu: Świąteczny nastrój.

Opis: Rozpoczyna się okres Wielkich Dni . Może ty bohaterze przyłączysz się do pomocy przy nim. Czekają Cie fantastyczne nagrody, zabawy oraz wiele więcej. 

Zadania: Czeka cię podczas eventu Wielkanocnego wiele ciekawych zadań , który są do wykonania dla takiego bohatera jakim jesteś ty ! 

1) Zadanie: Zbierz 50 królików.

Symbol królika obok nagród za misje , czyli monet oraz doświadczenia :

240px-Kaninchen3.jpg

Opis zadania: Króliki uciekły od twojego znajomego . Poprosił on byś je znalazł  . Są pewnie one blisko , dlatego spiesz się by znaleźć wszystkie króliczki na czas  . 

Opis , który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie: Brawo przyprowadziłeś króliki swojemu znajomemu. Cieszy się on , że jesteś taki pomocny i koleżeński.

Nagroda: Królicze kapcie ( epickie buty)

2) Zadanie: Zawalcz z 5 bandami opryszków.

Opis zadania: W ostatnim czasie szeroka banda przestępców zaczęła pojawiać się w mieście . Pokaż , że jesteś kimś wielkim i pokonaj ich aż 5 razy.

Opis , który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie: Twoja drużyna razem z tobą zawalczyła o honor , który uratował mieszkańców miasta . Są oni wam bardzo wdzięczni za co wołają was na ciepły posiłek przed świętem.

Nagroda: 6 punktów umiejętności

3) Zadanie: Zbierz 35 pisanek.

Symbol pisanek obok nagród za misje , czyli monet oraz doświadczenia : 

pisanki_batikowe_171936.jpg

Rozmiar oczywiście się nie liczy tylko wygląd w symbolu ;)...

Opis zadania:Twój szef musi swoim dzieciom do szkoły na Wielkanoc zanieść parę pisanek . Obiecał Ci premię za pomoc .

Opis, który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie: Dzieci twojego szefa są szczęśliwe , że mają tak ładnie  pisanki . Szef daje tobie premię oraz awans . Gratulacje !

Nagroda: 75 monet co poziom - ilość monet uzależniona od poziomu

4) Zadanie: Wykonaj  100 misji.

Opis zadania:  Jaka tu cisza . Jednak zło nie śpi i poproszono cię o czuwanie przed niebezpieczeństwem. Więc co tu jeszcze robisz ?!

Opis,który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie: Burmistrz miasta dał tobie medal za niesamowita obronę  w ostatnim czasie . Powiedział , że jesteś superbohaterem , którego by chciał . Poprosił cię żebyś zawsze bronił mężnie i czuwał przed opryszkami .

Nagroda: 2 oponki

5) Zadanie: Udekoruj koszyk wielkanocny !

Symbol misji z koszykiem wielkanocnym obok nagród za misje , czyli monet oraz doświadczenia :

clip_image015.jpg

 

Opis zadania: Żona kazała tobie udekorować koszyk wielkanocny różnymi dekoracjami . Pomóż je w tym  szybkim czasie.

Opis,który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie: Jesteś fantastyczny ! Żona powiedziała ,że już nic nie brakuje na te święto.

Nagroda: 80 doświadczenia co poziom -ilość doświadczenia uzależniona od poziomu 

6) Zadanie: Wygraj 100 pojedynków.

Opis zadania: Pewna kobieta kazała Ci żebyś wszedł do pewnej areny gladiatorów i po szpiegował . Musisz powiedzieć jej co tam się dzieje . Gdy już jesteś tam dowiadujesz się , że musisz pokonać 100 gladiatorów . Pokaż , że można na ciebie liczyć!

Opis,który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie:Wygrałeś ze 100 gladiatorami . Teraz wychodzisz z areny . Opowiadasz kobiecie o wszystkim co się w arenie zdarzyło .

Nagroda: 9 punktów umiejętności

7) Zadanie: Znajdź 35 kurczaków.

Symbol kurczaków obok nagród za misje , czyli monet oraz doświadczenia :  

 

Opis zadania: Twój wujek potrzebuje tylko do święta Wielkanocy małe,prześliczne kurczaczki . Pomóż mu by był z ciebie zadowolony.

Opis,który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie: Dzwonisz do wujka i informujesz go o znalezionych kurczaczkach. Musisz mu co jedynie tylko je przywieść .

Nagroda: 1 oponka

8) Zadanie: Popracuj 20 godzin.

Opis zadania: Twój szef prosił cię o zastąpienie go podczas jego ważnej sprawy. Musisz zastąpić George'a , który jest chory na kasie.

Opis,który pojawi się jeśli ukończyłeś zadanie:Skończyłeś swoją pracę i dostajesz zasłużone wynagrodzenie . Gratulacje bohaterze !

Nagroda:Komórka zastępcy kierownika ( epicki gadżet)

 

Opis , gdy zakończysz wszystkie misje: Gratulacje ! Ukończyłeś wszystkie misje . Oto twoja nagroda bohaterze ! ...

Nagroda główna dla osób poniżej 60 poziomu:

- 15 % 6 punktów umiejętności

- 20 % Pistolet na wodę ( rzadka broń ) ,

- 30 % 1 oponek

- 35 % Maska króliki ( maska)

100 monet * poziom np. 100 monet* 50 poziom = 5000 monet

120 doświadczenia* poziom np. 120 doświadczenia* 20 poziom = 2 400 doświadczenia

 

Nagroda główna dla osób od 60 poziomu :

- 5 % Set : Króliczy strój:

peleryna: Królicza peleryna dumy bohatera

garnitur :  Króliczy garnitur pomocnego bohatera

pasek :  Króliczy pasek spokojnego bohatera

buty :    Królicze buty niesamowitego bohatera

maska:  Królicza maska niezwykłego bohatera

- 20 % Towarzysz Brzydkie Kaczątko

- 30 % 1 oponek

- 45 % 6 punktów umiejętności

100 monet* poziom  np. 100 monet* 70 poziom = 7000 monet

120 doświadczenia* poziom np. 120 doświadczenia* 90 poziom = 10 800 doświadczenia

Towarzysz Brzydkie Kaczątko

brzydkie-kacz%C4%85tko_4ffeb9d37293f-p.j

W evencie wielkanocnym zaskoczy nas ,,Brzydkie Kaczątko'' . Zostało ono porzucone przez własną matkę oraz braci . Może właśnie ty pomożesz kaczątku znaleźć się w owym świecie się odnaleźć i pokazać mu właściwą drogę . 

 

Towarzysza można otrzymać za ukończenie eventu . Szansa wynosi 20 % . Umiejętności specjalne pupila są dostępne od:

- 10 poziomu : Pod wodą

Po nietrafieniu przeciwnika ( jego unik) dostajemy zwiększenie swoich szans na krytyk o 5 % .

Możemy użyć tylko raz podczas walki.

- 20 poziomu: Hibernacja

Przeciwnik podczas ataku nie może wykonywać żadnej czynności . Szansa wynosi 20 %.

Możemy użyć tylko raz podczas walki.  

- 30 poziomu: Silne uderzenie

Podczas ataku na przeciwnika możesz uderzyć dwa razy pod rząd krytyka , który zwiększy twoje obrażenia o 25 % .

Możemy użyć tylko raz podczas walki.

 

 

1350916188-naszepiaseczno-brzydkie-kacza

Pupil , gdy osiągnie 15 poziom nauczy się pływać w sposób opanowany i spokojny . Zmienił swój tymczasowy wygląd z brzydkiego kaczątka przeobraził się na łabędzia . Co wy na to ? Mi się podoba właśnie jego zmiana . Wygląda na bardziej ładniejszego :).

 

 

 

 

p5.jpg

,,Brzydkie kaczątko'' zmieniło się od początku bycia twoim pomocnikiem . Teraz wygląda jak prawdziwe piękny , niesamowity , zadowalający łabędź . Nieprawdaż , że będzie to doskonały epicki towarzysz ? 

 

Wybrałem ,,Brzydkie kaczątko'' , ponieważ moim zdaniem nadaje się na event wielkanocnym . Jest to opowieść o tym , że z brzydkiego kaczątka można być pięknym łabędziem .

 

Tak samo może być z nami przecież rozpoczynamy grę od zera , a kończymy jako bohater . Nieprawdaż , że jest to niesamowite ?

 

 

 Proszę o komentarze . Ankieta odpalona w razie czego czekam do poniedziałku na ostateczny termin komentarzy i wysyłam do supportu jeżeli większość będzie na TAK, ponieważ wkrótce nadchodzi okres wielkanocny . Będę oczywiście poprawiał jeżeli nie będzie się podobało.

Ps. Nie wiem jak zrobić screena , bo jak był ostatni event to nie kopiowałem okienka eventu.

 

Pozdrawiam,

Patryk


Użytkownik NeverMind edytował ten post 05 kwiecień 2015 - 15:21

apba.png


#2 BojowaMacica

BojowaMacica

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Serwer:PL8
  • Postać:BojowaMacica
  • Drużyna:ReQire
Reputacja: 15

Napisano 22 marzec 2014 - 17:13

No szczerze podoba mi się pomysł ! Właśnie jestem ciekaw czy będzie jakiś event na wielkanoc, a co do pomysłu jestem na TAK

Pozdrawiam Patryk
  • Racer2004 lubi to

aao5.jpg


#3 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 22 marzec 2014 - 17:14

1. Popraw godziny rozpoczęcia eventu. Event zawsze zaczyna się i kończy o północy.

2. Ałć, nanieś korekty interpunkcyjne, szczypie w oczy... Ledwie daję radę czytać.

3. 2500 monet to u mnie nawet na zwykły przedmiot nie starcza, napisz że monety adekwatne do poziomu...

4. Poza tym pomysł nawet fajny :)


  • SZYBKACOBRA, Racer2004 i Shiki lubią to

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#4 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 22 marzec 2014 - 17:15

Po pierwsze ilość monet jest uzależniona od levelu.

Po drugie ilość doświadczenia jest również uzależniona od levelu.

Po trzecie event zaczyna się zazwyczaj w poniedziałek/wtorek o godzinie 00.00 a kończy w piątek/sobotę/niedzielę

Pomysł sam w sobie dobry. Napracowałeś się, leci LIKE


  • Racer2004 lubi to

#5 SpiderMan

SpiderMan

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Miejscowość:Polska
Reputacja: 18

Napisano 22 marzec 2014 - 18:33

Jestem na tak 

DodAŁ BYM Eventowego towarzysza  Królik 

Trafił by się za 1 razem odświeżenia za oponki 

Trafił by się za monety lub do 15 oponek 

1  level : Stał by bez niczego

15 level : siedzi na jajeczku 

30 level : W jajeczku jest Marchewka 

2.Kurczak

1. On jest Cały żółty

15. Jest już brązowy

30 . Jest z jajkiem 


photo_35657.jpg

                   REGULAMIN!!


#6 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 23 marzec 2014 - 12:30

No szczerze podoba mi się pomysł ! Właśnie jestem ciekaw czy będzie jakiś event na wielkanoc, a co do pomysłu jestem na TAK

Pozdrawiam Patryk

Ja też i akurat tak wymyśliłem :) .

 

1. Popraw godziny rozpoczęcia eventu. Event zawsze zaczyna się i kończy o północy.

2. Ałć, nanieś korekty interpunkcyjne, szczypie w oczy... Ledwie daję radę czytać.

3. 2500 monet to u mnie nawet na zwykły przedmiot nie starcza, napisz że monety adekwatne do poziomu...

4. Poza tym pomysł nawet fajny :)

Sorki , ale nie wiedziałem , ze eventy rozpoczynają się i kończą o północy . Błędy postaram się znaleźć i zlikwidować. Tak samo to napiszę , że co poziom rośnie o ileś monet. Dzięki jeszcze dodam parę rzeczy : zadań , nagrody końcowe oraz poprawie błędy i zobaczymy czy coś będzie jeszcze źle.

 

Jestem na tak 

DodAŁ BYM Eventowego towarzysza  Królik 

Trafił by się za 1 razem odświeżenia za oponki 

Trafił by się za monety lub do 15 oponek 

1  level : Stał by bez niczego

15 level : siedzi na jajeczku 

30 level : W jajeczku jest Marchewka 

2.Kurczak

1. On jest Cały żółty

15. Jest już brązowy

30 . Jest z jajkiem 

Towarzysza też postaram się opracować i wymyślić , ale to moim zdaniem jest też trochę ciekawe , a co by dawały te zdolności .

 

 

Po pierwsze ilość monet jest uzależniona od levelu.

Po drugie ilość doświadczenia jest również uzależniona od levelu.

Po trzecie event zaczyna się zazwyczaj w poniedziałek/wtorek o godzinie 00.00 a kończy w piątek/sobotę/niedzielę

Pomysł sam w sobie dobry. Napracowałeś się, leci LIKE

Dzięki za informacje :) .


apba.png


#7 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 23 marzec 2014 - 13:56

Ilość monet i doświadczenia w nagrodach za event są i tak za małe.

Kwotę uzgodnią programiści i administracja. 



#8 Shiki

Shiki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:LiLo
  • Drużyna:Nowy Trueschool
Reputacja: 2

Napisano 23 marzec 2014 - 15:24

Ogólnie pomysł fajny, jednak ilość monet i doświadczenia za mała. Co zrobię z 50 motenami? Nic nie kupię, nie mówiąc o wyższych lvlach. :haha:



#9 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 23 marzec 2014 - 16:03

Ogólnie pomysł fajny, jednak ilość monet i doświadczenia za mała. Co zrobię z 50 motenami? Nic nie kupię, nie mówiąc o wyższych lvlach. :haha:

50 monet co poziom . Ty masz 51 poziom , więc pomnóż to przez 50 i wyjdzie ci 2550 monet .


apba.png


#10 Shiki

Shiki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:LiLo
  • Drużyna:Nowy Trueschool
Reputacja: 2

Napisano 23 marzec 2014 - 20:06

50 monet co poziom . Ty masz 51 poziom , więc pomnóż to przez 50 i wyjdzie ci 2550 monet .

Chwila, chwila. Co poziom od wprowadzenia eventu tak?



#11 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 24 marzec 2014 - 19:34

Chwila, chwila. Co poziom od wprowadzenia eventu tak?

Poziom od którego są nagrody ustalili twórcy gry. Ja myślę , że pewnie od wprowadzenia , ale pewności nie mam dużej.


apba.png


#12 jin

jin

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 26 marzec 2014 - 16:41

Jestem na tak. Pomysł bardzo mi się podoba bo właśnie miałem nadzieję, że na Wielkanoc będzie jakiś Event.

#13 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 26 marzec 2014 - 16:48

Jestem na tak. Pomysł bardzo mi się podoba bo właśnie miałem nadzieję, że na Wielkanoc będzie jakiś Event.

Ankieta jest na samej górze . Czekam jak będzie dużo na TAK to wysyłam do supportu. 

Ps. Czekam do poniedziałku ;).


  • vampirek lubi to

apba.png


#14 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 27 marzec 2014 - 12:03

Ankieta jest na samej górze . Czekam jak będzie dużo na TAK to wysyłam do supportu. 

Ps. Czekam do poniedziałku ;).

Tylko nie "króliki" Zmień to na kurczaki czy inne tam >< króliki były na olimpiadzie. Pomysł dobry jest, ale to nie przejdzie jak każdy inny  pisany przez graczy? :D Ale powodzenia - Przyda się xD



#15 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 27 marzec 2014 - 19:04

Tylko nie "króliki" Zmień to na kurczaki czy inne tam >< króliki były na olimpiadzie. Pomysł dobry jest, ale to nie przejdzie jak każdy inny  pisany przez graczy? :D Ale powodzenia - Przyda się xD

Pomyślę może mi coś fajnego wpadnie do głowy w sprawie towarzysza . A może akurat będę jednym z miliona pomysłów wybrany ? :D Fajnie by było , ale nie można być takiej myśli , że nie przejdzie , bo wtedy nikt nie będzie miał pomysłów , czyli brak pomysłów kończy się brakiem rozwoju gry  :(


apba.png


#16 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 28 marzec 2014 - 22:42

Tylko nie "króliki" Zmień to na kurczaki czy inne tam >< króliki były na olimpiadzie. Pomysł dobry jest, ale to nie przejdzie jak każdy inny  pisany przez graczy? :D Ale powodzenia - Przyda się xD

Lubisz ,,Brzydkie kaczątko'' ? Mam już je opisane bardzo dokładnie z grafiką .


apba.png


#17 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 29 marzec 2014 - 01:55

Lubisz ,,Brzydkie kaczątko'' ? Mam już je opisane bardzo dokładnie z grafiką .

Zdecydowanie wolę Kurczaka Taki wiesz, wielkanocny ;) Brzydkie kaczątko? Wielkanocna atrakcja? Niee hehe..

 

1lvl = Żółty kurczak

15lvl = Biały (opierzony) kurczak

30lvl = Biała Kura :D

 

Co ty na to? :P Baardziej przypomina o wielkanocy ;) pozdro..



#18 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 29 marzec 2014 - 13:03

Zdecydowanie wolę Kurczaka Taki wiesz, wielkanocny ;) Brzydkie kaczątko? Wielkanocna atrakcja? Niee hehe..

 

1lvl = Żółty kurczak

15lvl = Biały (opierzony) kurczak

30lvl = Biała Kura :D

 

Co ty na to? :P Baardziej przypomina o wielkanocy ;) pozdro..

Posłuchaj ja bym wolał coś swojego wymyślonego by ludzie, którzy nie widzieli mojego tematu byli zaskoczeni , że to nie kurczak, tylko Brzydkie Kaczątko . Jak będziesz chciał to napisz swoją propozycję . Ja ją wkleję do swojego tematu i napiszę by S****** wybrali lepszą propozycję na towarzysza eventowego Wielkanocy. Napisz jakie umiejętności specjalne posiada ten kurczak , chciałbym zobaczyć grafikę tego pupila bardziej opisaną . Nie musi być dokładnie jak ja , ale najważniejsze by zawierała te dwie rzeczy.


apba.png


#19 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 29 marzec 2014 - 22:43

Posłuchaj ja bym wolał coś swojego wymyślonego by ludzie, którzy nie widzieli mojego tematu byli zaskoczeni , że to nie kurczak, tylko Brzydkie Kaczątko . Jak będziesz chciał to napisz swoją propozycję . Ja ją wkleję do swojego tematu i napiszę by S****** wybrali lepszą propozycję na towarzysza eventowego Wielkanocy. Napisz jakie umiejętności specjalne posiada ten kurczak , chciałbym zobaczyć grafikę tego pupila bardziej opisaną . Nie musi być dokładnie jak ja , ale najważniejsze by zawierała te dwie rzeczy.

Nie, nie piszę swojego tematu. A grafikę jak chcesz, to tutaj masz przykład: http://palusia.wrzut...oMmNKvd/kurczak albo tu: http://goo.gl/L4j2dr Co chcesz, to rób. Pozdro



#20 Pulpi15

Pulpi15

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Pulpi15
  • Drużyna:PL4YBOY
Reputacja: 5

Napisano 30 marzec 2014 - 09:35

Fajne pomysł dobrze opisany ślij support czeka :D


  • adamiakus007 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych