Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Wielka lista niewielkich, aczkolwiek przydatnych trików oraz interesujących faktów o HZ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 19 marzec 2014 - 17:44

Witam, to znowu ja, ten forumowy random ^^

Dziś rzucę wam listę dość przydatnych trików do HZ oraz (być może) ciekawych faktów o tej grze, o których być może nie wiecie, ale przydają się w naszej karierze bohatera.
Lista będzie stale aktualizowana. Jeśli znajdziesz coś ciekawego, zostaw mi PW ^^ Dopiszę to do listy, jeśli uznam to za stosowne..

Nie przedłużając, jedziemy:

Bohater i jego statystyki:

- szansa na trafienie krytyczne i unik rośnie i spada logarytmicznie (w zależności, kto ma więcej inteligencji i intuicji...) odpowiednio do min. 1% i max. do 60% (w przypadku uników)/100% (w przypadku krytyków)
- kiedy ty i przeciwnik macie tyle samo inteligencji i intuicji, oboje macie 2% szansy na krytyka i 10% szansy na unik
- szansa na trafienie krytyczne i unik obliczane są na podstawie stosunku statystyk naszych bohaterów. Oznacza to, że przy statach 50 - 100 oraz 500 - 550 nie ma takiej samej szansy na krytyka i unik.
- dzięki treningom masz kox staty (WYBACZCIE ALE MUSIAŁEM)

Towarzysze:

- przy odrobinie wprawy możesz zrobić misję walki przy użyciu jednego towarzysza, a odebrać nagrodę przy pomocy drugiego. Wystarczy, że będziesz nosił jednego towarzysza w momencie zakończenia misji, a potem założysz drugiego i odbierzesz nagrodę.
Na wersji mobilnej przebiega to trochę inaczej: nosisz najpierw peta pierwszego, wchodzisz w misje, potem klikasz 2x wstecz, zmieniasz peta na drugiego i dopiero odbierasz misję.

Misje:

- pełne ubranie pod kondycję, niska siła, zdjęcie zwykłej broni oraz odpowiedni towarzysz znacznie zwiększają nasz procent szans na wygranie misji walki. Im większa nasza siła, tym bardziej ta szansa zbliża się do 50%.
- z misji czasowej można uzyskać maksymalnie 6600 expa, a z misji walki (trudnej) 3300 3310 3320 expa O.o; czyżby exp uzyskiwany z misji rosnął wraz z poziomem?

Zadania nadzwyczajne:

- zaatakuj najpierw w ciuchach full pod kondycję, a potem w normalnych. Na 85% wygrasz drugą walkę (bo nadrobisz unikami i krytykami), chyba że przeciwnik ma zbyt duży poziom. W trybie niekończącym się możesz zdjąć zwykłą broń i towarzysza, nie są brane pod uwagę poprawki na nie przy drugim ataku.

Na razie to tyle. Jak coś jeszcze znajdę, dopiszę.

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych