Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Boss drużynowy od 80 lvla szefa, legendrne itemy i wiele więcej!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 29 październik 2013 - 23:44

Witam. W tym temacie chciałbym zaprezentować swój pomysł na ciekawą misję w drużynie, nowego bossa i nowej wartości przedmiotów jednocześnie! A więc do rzeczy:

 

Gdy przywódca jakiejś drużyny ma 80 poziom, Na jednej ze stref pojawi się taka misja:

 

"Idziesz sobie, kiedy nagle jacyś nastolatkowie cię napadają! Musisz się bronić za wszelką cenę!"

 

Będzie to misja walki. Przeciwnik będzie się nazywał "nastolatkowie". Zawsze będzie na poziomie trudnym.

 

Porażka:

"Już mieli cię zadźgać cyrklami szkolnymi, gdy nagle pewien staruszek ich przegonił. Gdy uciekali, widziałes jedynie jak jeden z nich miał w kieszeni jakąś kartkę..."

 

Zwycięztwo:

"Pokazałeś im gdzie pieprz rośnie! Dodatkowo udało ci się zabrać im jakąś tajemniczą kartkę. To wydaje się dla ciebie zbyt podejrzane. Postanawiasz rozwinąć papier przy przyjaciołach z drużyny."

 

Po otrzymaniu tajemniczej kartki wchodzimy do "twoja drużyna". Pojawia się tekst:

 

"Przeczytaliście kartkę. Okazuje się, że nastolatkowie, którzy ją przechowywali, są członkami NOM (Narodowej Organizacji Młodzieży), którą dowodzi ktoś o ksywce "Król Nastolatków". Dowiadujecie się, że ta organizacja planuje opanować świat!!! Jest tam też napisany adres ich tajnej bazy. Tam też idziecie."

 

W tym samym czasie członkowie otrzymują wiadomość:

"Wasz szef zabrał tajemniczą kartkę jakimś nastolatkom... Czy chcesz ją przeczytać razem z nim?"

Członek klika "czytaj" i pojawia mu się ten sam tekst co ten u szefa po wejściu do drużyny.

 

Po przeczytaniu tych wszystkich tekstów pojawia się coś takiego (kliknij link):

http://www.kingkuba....llery.php?pid=9

 

 

 

Jest to ilość band "Dzisiejsza Młodzież", którą trzeba pokonać, by walczyć z Królem Nastolatków (Zablokowana banda/król nastolatków będzie oznaczona/y kłódką lub namalowany w odcieniach szarości). Każdy atak na bandę z listy i na bossa będzie kosztować tyle samo pieniędzy i czasu jak w normalnych atakach na bandy (jakby ktoś nie wiedział :) )

 

Walka z pierwszą bandą:

"Weszliście dopiero do środka i już spotykacie uzbrojoną po zęby młodzież... Jedno jest pewne. Bez walki się nie obędzie.

 

Porażka:

"Uciekacie z bazy wroga. Może następnym razem ich pokonacie..."

 

Zwycięstwo:

"Udało wam się pokonać pierwszą zgraję. W spokoju zbliżacie się do głębi tej jaskini."

 

Walka z drugą bandą:

"Znowu spotykacie nastolatków. Tym razem na pewno wam nie odpuszczą!"

 

Porażka:

"Uciekacie z bazy wroga. Może następnym razem ich pokonacie..."

 

Zwycięstwo:

"Znowu udało wam się skopać ich młode tyłki! Idziecie dalej."

 

Trzecia banda, jak widać na obrazku (http://www.kingkuba....llery.php?pid=9) ma koło logo skoczka, a poprzednie dwie - zwykłe pionki. Ta banda będzie miała 50% lepsze statystyki niż standardowo. Przed zaatakowaniem:

"Zbliżacie się do sali tronowej w której siedzi Król Nastolatków. Niestety, znowu spotykacie jego armię, i co gorsza - znacznie silniejszą!"

 

Porażka:

"Uciekacie z bazy wroga. Może następnym razem ich pokonacie..."

 

Zwycięstwo:

"W końcu powstrzymaliście ostatecznie tych smarkaczy. Wchodzicie do sali tronowej. Król Nastolatków już na was czekał..."

 

Pora na króla nastolatków. Będzie on miał 3 razy więcej życia od całej naszej drużyny łącznie, a inteligencję, siłę i intuicję będzie miał jak łotr - trochę więcej od atakującego go gracza.

 

Przed atakiem:

"Pora na ostateczną bitwę! Ale uważajcie! Król Nastolatków to nie byle kto!"

 

Porażka:

"Uciekacie z bazy wroga. Może następnym razem go pokonacie..."

 

Zwycięstwo:

"UDAŁO SIĘ!!! Król Nastolatków został szybko załatwiony, należą się wam gratulacje! Natomiast "królowi" należy się solidna odsiadka w więzieniu. Dobra robota!"

 

Po pokonaniu króla nastolatków otrzymujemy 50 oponek na konto drużyny i wcześniej wspomniane przedmioty legendarne, które będą oznaczane kolorem białym lub srebrnym. Przedmiot, który może zdobyć przywódca:

-Złoto-biała bluza z kapturem Króla Nastolatków (kombinezon)

-Irokez Króla Nastolatków (maska)

-Złota katana Króla Nastolatków (broń)

 

Przedmiot, który może zdobyć osoba, która wykonała na bossie ostateczny cios:

-Złote granaty Króla Nastolatków (broń rzucana, 1000 sztuk)

 

Przedmiot, który może zdobyć osoba biorąca udział w walce, w której pokonano bossa:

-Złoto białe adidasy Króla Nastolatków (buty)

-Pochwa na złotą katanę Króla Nastolatków (peleryna)

-Złoty pasek Króla Nastolatków (pasek)

-Złoty tablet tysiąca gier Króla Nastolatków (gadżet)

 

Jeżeli spodobał ci się mój pomysł byłbym bardzo wdzięczny za like :) Napiszcie pod spodem co myślicie o czymś takim i co byście zmienili w mojej propozycji :)

 

 Pozdrawiam     

King Kuba      



#2 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 29 październik 2013 - 23:50

Podoba mi się opis tego, podoba mi się pomysł , podobają mi się nazwy , ogólnie ładnie opisane :D

 

Do rzeczy...

 

Od czego uzależniona byłaby siła ich ?

 

Jaki % na wygraną ?

 

Jak często można atakować ?

 

Jaki % wypadania itemów ?

 

Jak odpowiesz na te pytania to napisze dalej :) 


9uci.png


#3 JustynaJażyna

JustynaJażyna

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:JustynaJażyna
  • Drużyna:Dolina Klaunoow
Reputacja: 67

Napisano 29 październik 2013 - 23:55

Bardzo fajny pomysł musiałeś się nad nim bardzo napracować. Zawsze jest to jakieś urozmaicenie nowe itemki jak zawsze na plus. Rozumiem, że częstotliwość pojawiania się takiej możliwości byłaby losowa. :) Do tych co poproszą o grafiki itemków: Jeśli support odejmie ten temat to twórcy gry się tym zajmą :) Ale sama idea takich nie wiem jak to nazwać "wielowalk" band i specjalna kolekcja itemków super urozmaicenie. Jedyne co bym poprawiła to wprowadzenie takich wielokrotnych walk z wszystkimi bandami nie tylko z dzisiejszą młodzieżą :)

A i jeszcze jedna uwaga dodaj ankietę:)


  • Ziomek12346 lubi to

#4 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 29 październik 2013 - 23:56

Podoba mi się opis tego, podoba mi się pomysł , podobają mi się nazwy , ogólnie ładnie opisane :D

 

Do rzeczy...

 

Od czego uzależniona byłaby siła ich ?

 

Jaki % na wygraną ?

 

Jak często można atakować ?

 

Jaki % wypadania itemów ?

 

Jak odpowiesz na te pytania to napisze dalej :)

1. Nie rozumiem pytania xD

2. To zależy od siły drużyny, chyba że chodzi ci o początek z misją

3. Atakować można tak często jak zwykłe bandy

4. 100% po Królu Nastolatków, po bandach tak jak normalnie



#5 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 30 październik 2013 - 00:02

Czyli w sumie bandy, tylko ze wieksze bonusy... no 50 oponek odpada, jakby sie zdazylo tak ze 3x pod rzad sie wygra to 150 oponek w 3 dni ?, 


9uci.png


#6 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 30 październik 2013 - 00:02

Bardzo fajny pomysł musiałeś się nad nim bardzo napracować. Zawsze jest to jakieś urozmaicenie nowe itemki jak zawsze na plus. Rozumiem, że częstotliwość pojawiania się takiej możliwości byłaby losowa. :) Do tych co poproszą o grafiki itemków: Jeśli support odejmie ten temat to twórcy gry się tym zajmą :) Ale sama idea takich nie wiem jak to nazwać "wielowalk" band i specjalna kolekcja itemków super urozmaicenie. Jedyne co bym poprawiła to wprowadzenie takich wielokrotnych walk z wszystkimi bandami nie tylko z dzisiejszą młodzieżą :)

A i jeszcze jedna uwaga dodaj ankiete:)

Szczerze mówiąc inne bandy też miałem zamiar opisywać w ten sposób, ale to bardzo dużo pracy, więc wybrałem najlepszy z tych pomysłów, a inne misje postanowiłem opisać je później, albo zostawić do myślenia twórcom ;) Co do ankiety jest nie potrzebna, wolę wypowiedzi pisemne xD


  • Ziomek12346 lubi to

#7 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 30 październik 2013 - 00:08

Czyli w sumie bandy, tylko ze wieksze bonusy... no 50 oponek odpada, jakby sie zdazylo tak ze 3x pod rzad sie wygra to 150 oponek w 3 dni ?,

Jeden atak na bandę ładuje się 1 dzień. 3 takie bandy to 3 dni, + Król Nastolatków to 4, gdyby dodać liczbę przegranych z tymi bandami, wyszło by około 1 i pół tygodnia, a taka misja by się nie powtórzyła (no, chyba że zrobi się tryb specjalny, tak jak w zadaniach nadzwyczajnych)

 

Jeżeli masz na myśli co innego, 50 oponek nie jest za bandę, tylko za pokonanie końcowego bossa, a najpierw trzeba pokonać te 3 bandy, za które drop jest normalny



#8 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 30 październik 2013 - 00:15

No teraz powoli zacczynam rozumiec Twoj pomysl dopisz to wszystko i slij do supportu bo fajne :)


9uci.png


#9 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 30 październik 2013 - 03:59

Dobra teraz ja :P

Zabierałem się do przeczytania tego tematu odkąd się pojawił ale dopiero teraz jakoś tak mnie porządnie naszło i go przeczytałem...

Dobra do rzeczy...

Bardzo podoba mi się ten pomysł jest zajefajny opis + grafika...

Byłbym w 100% Zadowolony z pomysłu i czekał aż wejdzie w życie no ale nie jestem w 100% zadowolony...

Dlaczego ?

Nie podoba mi się tu jeden fakt, a mianowicie że przywódca dostaje zupełnie inne unikatowe itemki niż inni gracze....

Moim zdanie jest to troszkę nie w porządku co do innych członków w drużynie....

I tak szczerze mówiąc nie chciał bym aby mój przywódca miał szanse na unikatowe itemki a ja (jako doradca) dostawał takie same itemy co każdy inny gracz...


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#10 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 30 październik 2013 - 07:18

Dobra teraz ja :P

Zabierałem się do przeczytania tego tematu odkąd się pojawił ale dopiero teraz jakoś tak mnie porządnie naszło i go przeczytałem...

Dobra do rzeczy...

Bardzo podoba mi się ten pomysł jest zajefajny opis + grafika...

Byłbym w 100% Zadowolony z pomysłu i czekał aż wejdzie w życie no ale nie jestem w 100% zadowolony...

Dlaczego ?

Nie podoba mi się tu jeden fakt, a mianowicie że przywódca dostaje zupełnie inne unikatowe itemki niż inni gracze....

Moim zdanie jest to troszkę nie w porządku co do innych członków w drużynie....

I tak szczerze mówiąc nie chciał bym aby mój przywódca miał szanse na unikatowe itemki a ja (jako doradca) dostawał takie same itemy co każdy inny gracz...

Przeczytałeś to trochę niedokładnie. I przywódca, i jego członkowie dostają legendarne przedmioty, tyle że przywódca może dostać bluzę, irokez lub katanę, ten kto dobije bossa granaty, a każdy zgłoszony członek tableta, buty, pochwę na katanę lub pasek. Pisze na końcu tekstu ;) Ale jeżeli właśnie o to ci chodzi, że członkowie dostają INNE itemy, cóż, w grze nie może być za łatwo, najwyżej jakby więcej osób by tak nie chciało, zmieniłbym na losowy item dla każdego. P.S dzięki za pochwalenie grafiki nie wiedziałem że komuś się spodoba :D



#11 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 30 październik 2013 - 07:20

Przeczytałeś to trochę niedokładnie. I przywódca, i jego członkowie dostają legendarne przedmioty, tyle że przywódca może dostać bluzę, irokez lub katanę, ten kto dobije bossa granaty, a każdy zgłoszony członek tableta, buty, pochwę na katanę lub pasek. Pisze na końcu tekstu ;)

no właśnie o to mi chodzi....

Przywódca dostaje inne itemy...

Ja bym wolał aby była równowaga


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#12 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 30 październik 2013 - 08:02

no właśnie o to mi chodzi....

Przywódca dostaje inne itemy...

Ja bym wolał aby była równowaga

Przywódca nie dostaje innych itemów. Przywódca dostaje inny ITEM. U przywódcy i u członków z wymienionych przedmiotów losowany będzie jeden, więc każdy może dostać co innego. Po za tym, przywódcy przecież na to zasługują, na początku muszą pokonać trudnego przeciwnika. Pomyśl, co by było gdyby jakiś członek z 50 lvl'em dostał broń lub bluzę, a jego przywódca z 250 lvl'em - buty? Doszło by do kłótni. Może inaczej - członek dostaje losowo, przywódca wybiera item. Co ty na to?



#13 Ziomek12346

Ziomek12346

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:PiotrekMistrz
  • Drużyna:Bractwo Ognistego
Reputacja: 0

Napisano 30 październik 2013 - 15:29

Super pomysł, fajna grafika i idealnie opisane jestem w 100% na tak ślij do supportu !



#14 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 30 październik 2013 - 16:27

Uwaga, uwaga!!! Praca przesłana do supportu!!!! :hlehle: :muzyka: :clown: :imprezka: :piwo: :haha: :D

 

Życzcie mi powodzenia, może to dojdzie do gry! ;)


  • Kacper6546 i zbombardowany lubią to

#15 MiłoszGame

MiłoszGame

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 208 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL3
Reputacja: 164

Napisano 31 październik 2013 - 22:53

Wszystko ładnie opisane, na TAK






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych