Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

nagrody z turnieju


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamaros

Jamaros

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Bajmaros
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 10

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:43

Proponuje zmienic ilosc oponek w turnieju tygodniowym w taki sposob:

 

1 miejsce- 80 :oponka:

2 miejsce- 70 :oponka:

3 miejsce- 50 :oponka:

4-10 miejsce- 30 :oponka:

11-100 miejsce- 15 :oponka:

 

Chciałbym zeby to sie zmienilo, poniewaz chce miec z ten nagrody jakieś korzyści (walcze w turnieju doswiadczenia o top100 i jak wiadomo że ze wspomagaczem misji idzie szybciej i ma sie wieksze szanse na to top100, wiec jak sie wyda te 10 opon na wspomagacz to nic sie nie zyska jak wygram to miejsce w 100, dlatego gdybym zdobyl 15 :oponka:  w nagrode to niedosc ze wracaja mi sie te 10 opon ze wspomagacza to dodatkowo dostaje 5 :oponka:  na plus do mojego konta) wiec w taki sposob z wieksza checią bym walczył w tym turnieju z wiedzą ze dostane 5 :oponka:  dodatkowo ;) Pozdro... ;)

 


Szukam dziewczyny <3 chętne pisac xd

 


#2 Wiktord1

Wiktord1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL2
  • Postać:wiktord1
  • Drużyna:Sprawdź
Reputacja: 40

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:48

a mi się jakoś i tak udało zdobyć miejsce nr. 74 bez wspomagacza  :D hehe


Mapostać Hero-Zero!

Bo ja wiem że nie wiesz że wiesz bo nie wiesz że ja wiem że wiem że nie wiesz tego co ja wiem że nie wiesz... To mogłoby się ciągnąć w nieskończoność, wiem...


#3 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:55

Na Tak i na Nie... Jestem za zmniejszeniem ilości oponek ale tylko w tych wysokich miejscach. Niech te na niższych zostaną takie jakie są.

 

Przy tylu oponkach tygodniowo nie jestem pewien czy turnieje pozostaną na długo...


image.png


#4 Jamaros

Jamaros

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Bajmaros
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 10

Napisano 13 czerwiec 2013 - 18:04

Na Tak i na Nie... Jestem za zmniejszeniem ilości oponek ale tylko w tych wysokich miejscach. Niech te na niższych zostaną takie jakie są.

 

Przy tylu oponkach tygodniowo nie jestem pewien czy turnieje pozostaną na długo...

tylko ze np. na pl1 tylko bohaterzy zgarniaja wszystkie oponki z top3, top10 :P wiec wiedlug mnie nie ma sensu brac udzialu w tym turnieju skoro niemam szans na zdobycie przynjamniej 40 opon -.-


Szukam dziewczyny <3 chętne pisac xd

 


#5 pitekxdd11

pitekxdd11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:piotrek13
Reputacja: 13

Napisano 13 czerwiec 2013 - 18:26

Proponuje zmienic ilosc oponek w turnieju tygodniowym w taki sposob:

 

1 miejsce- 80 :oponka:

2 miejsce- 70 :oponka:

3 miejsce- 50 :oponka:

4-10 miejsce- 30 :oponka:

11-100 miejsce- 15 :oponka:

 

Chciałbym zeby to sie zmienilo, poniewaz chce miec z ten nagrody jakieś korzyści (walcze w turnieju doswiadczenia o top100 i jak wiadomo że ze wspomagaczem misji idzie szybciej i ma sie wieksze szanse na to top100, wiec jak sie wyda te 10 opon na wspomagacz to nic sie nie zyska jak wygram to miejsce w 100, dlatego gdybym zdobyl 15 :oponka:  w nagrode to niedosc ze wracaja mi sie te 10 opon ze wspomagacza to dodatkowo dostaje 5 :oponka:  na plus do mojego konta) wiec w taki sposob z wieksza checią bym walczył w tym turnieju z wiedzą ze dostane 5 :oponka:  dodatkowo ;) Pozdro... ;)

spoko


  • olo111 lubi to

#6 Smokem

Smokem

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Smokem
  • Drużyna:BohaterzyPL
Reputacja: 255

Napisano 13 czerwiec 2013 - 19:00

Weź pod uwagę, że już teraz tygodniowo rozdają 2330 oponek w tych turniejach (1530 na honor i doświadczenie, reszta drużynowo). I to tylko na jednym serwerze (a przecież mamy ich aż 5)!

 

To są dość spore pieniądze bo nie dość ze oddają je za darmo, to jeszcze ci co je dostaną najprawdopodobniej nie będą już kupować oponek (o ile kupowali) w tak dużych ilościach co wcześniej, bo swoimi umiejętnościami sami na siebie zarabiają.


  • Nikes i Virrun120 lubią to

#7 barometro

barometro

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:barometro
Reputacja: 0

Napisano 14 czerwiec 2013 - 09:26

Pomysł nie jest zły ... :mysli:



#8 BOHATER9DEEP

BOHATER9DEEP

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:BOHATER9
  • Drużyna:Nowa Siła
Reputacja: 95

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:22

tylko ze np. na pl1 tylko bohaterzy zgarniaja wszystkie oponki z top3, top10 :P wiec wiedlug mnie nie ma sensu brac udzialu w tym turnieju skoro niemam szans na zdobycie przynjamniej 40 opon -.-

Farmazony piszesz -,- zobacz sobie na ranka pod wzgledem honoru,doświadczenia czy honoru drużyny...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych