Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

pytanie o turniej


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matthiew

Matthiew

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 13 wrzesień 2024 - 17:10

hej potrzebuje wskazowek jak wygrac turniej xp. mamy piatek a juz co niektorzy maja nawet 3 miliony wbitego doswiadczenia podczas gdy ja mam tylko 1,5 kk. czy macie jakies rady? 



#2 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1278 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 263

Napisano 13 wrzesień 2024 - 17:41

Przede wszystkim na przyszłość nie odbierać nagród które są doświadczeniem. Zatrzymać je na początek turnieju doświadczenia. Kupić wspomagacz doświadczenia i misji. Skracać misję bateriami i telewizorami. Robić zadania nadzwyczajne. Robić telefony za zrobienie których nagrodą jest doświadczenie. Poszukać bohaterskich czynów które są bliskie zrobienia a za które nagrodą jest doświadczenie i je zrobić. I wiele innych. Ja to w sumie nie jestem na bieżąco z grą.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#3 Matthiew

Matthiew

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 13 wrzesień 2024 - 18:03

Telefony alarmowe z doświadczeniem chyba nie wliczaja sie do turnieju.

W sumie racja z tym zeby zbierac exp z bohaterskich czynow, troche sie pospieszylem i odebralem zbyt wczesnie.

moze jakis topowy gracz by sie wypowiedzial :)) będę naprawdę wdzięczny


Użytkownik Matthiew edytował ten post 13 wrzesień 2024 - 18:21


#4 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2358 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1293

Napisano 13 wrzesień 2024 - 21:08

Witam

 

Faktycznie

 

• Punkty doświadczenia zdobyte za wykonanie Heroicznych Telefonów Alarmowych i Codzienne Bonusy nie liczą się już do Turnieju Tygodniowego Doświadczenia.

To było w aktualizacji KLIK.

Każdy w sumie może mieć własną metodę, niemniej jednak mogę też poradzić, żebyś działał ze Zmysłem Bohatera na misje. Dołącz też do dobrze rozbudowanej drużyny i rozbuduj laboratorium nieskończonej wiedzy w kryjówce. Da Ci to doświadczenie.


  • Danielo lubi to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#5 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów






Reputacja: 132

Napisano 13 wrzesień 2024 - 21:58

Wspomagacz misji 50% musisz mieć. Rób trudne misje walki ze strojem pod kondycję. Zbieraj doświadczenie z bohaterskich czynów oraz sezonu i wykorzystaj w odpowiednim momencie. Co jakiś czas, gdy jest event są zazwyczaj dwa zadania ze sporą ilością xp (im masz wyższy poziom w chwili ukończenia zadania, tym lepiej). Podczas treningu najbardziej opłacalne są zadania umiejętnościowe trudne, później zadania walki. Zadania nadzwyczajne to kolejny sposób na nabycie doświadczenia. Kolejna rzecz to kryjówka, a w niej: laboratorium nieskończonej wiedzy (możesz postawić aż dwa , a pomiędzy nimi generator), bar sportowy, pomieszczenie beta. Postaraj się o dołączenie do drużyny z maksymalnie rozwiniętą popularnością, która wpływa na doświadczenie otrzymywane z misji. Zmotywuj drużynę do walczenia o jak najwyższe miejsce w HC, ponieważ im lepszy wynik osiągniecie, tym więcej zapewnicie sobie buffu do doświadczenia, ale też monet zdobywanych podczas misji. Nie zapomnij o kasynie i  kretach. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#6 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1278 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 263

Napisano 13 wrzesień 2024 - 23:14

Widać że nie pamiętam jak się gra. Oczywiście nie istnieje wspomagacz doświadczenia. Jeśli chodzi o wspomagacz misji to jest też drużynowy wspomagacz misji i treningu. Jeśli zaś chodzi o drużynę to dobrze jest gdy drużyna ma trofeum misji. Każde takie trofeum to dodatkowe 20 jednostek energii co oznacza że drużyna może dać maksymalnie dodatkowe 100 jednostek energii jeśli ma wszystkie 5 miejsc na trofea. To i wiele innych rzeczy można sprawdzić w FAQ gry który jest w dziale z trikami i poradami odnośnie gry. Polecam rozejrzeć się po forum drogi Macie.

Użytkownik taka jedna edytował ten post 13 wrzesień 2024 - 23:16

  • Danielo lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych