Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Motyw muzyczny


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów
  • Postać:Miło wrócić do gry znowu jako początkujący :)






Reputacja: 141

Napisano 05 wrzesień 2024 - 11:23

Odkryłem dzisiaj, że jak kliknie się na nazwę strefy to włączy się motyw dźwiękowy! Uwielbiam to  :huhu:

Muzyczkę z której strefy lubicie najbardziej?


Użytkownik Danielo edytował ten post 05 wrzesień 2024 - 11:25

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 Lambrus194

Lambrus194

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL30






Reputacja: 22

Napisano 06 wrzesień 2024 - 01:25

Najfajniejsze wrażenie się ma jak dopiero co się odblokuje nowa strefa, a tak to jest to funkcja zapomniana. Swoją drogą to szkoda, że od długiego czasu nie dodali żadnej nowej strefy..

Ulubionej nie mam, ale fajnie jest posłuchać tych pierwszych stref, bo przypominają o początkach PLa, które w moim przypadku były dawno :D



#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów
  • Postać:Miło wrócić do gry znowu jako początkujący :)






Reputacja: 141

Napisano 06 wrzesień 2024 - 07:54

Tak, nostalgia  :*

Grę pokazał mi kuzyn, to było (o ile dobrze pamiętam) z 10 lat temu, a może i trochę wcześniej. Wtedy pierwszą postać założyłem na PL1, potem zarejestrowałem się na PL2, a już tak zupełnie na serio grałem na PL16 albo PL17, gdzie odnosiłem pierwsze sukcesy. Kiedy to zleciało... Już mamy PL33, a PL34 za pasem  :haha:


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Lambrus194

Lambrus194

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL30






Reputacja: 22

Napisano 06 wrzesień 2024 - 17:23

Ja także grałem na PL2 w okolicach 2012 roku a później miałem długą przerwę. Po latach wróciłem i grałem na PL29 i teraz cały czas na PL30 :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych