Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Sugestia dotycząca zmiany w Hero Zero


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Patreskii

Patreskii

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL33
  • Postać:Patreskii
Reputacja: 3

Napisano 28 lipiec 2024 - 10:09

Witam!
Jestem Graczem tej gry od 2k14 gdy jeszcze nie umiałem poprawnie napisać "ponieważ".
Konto które teraz posiadam na Forum jest nowe, ponieważ usunąłem tamto ze względu na nickname z którym nie chce być już kojarzony.

Wpadłem na pomysł, a raczej na zmianę w tej grze. Pamiętacie może sezony co miesięczne? Są one też w sklepie ale jest to trochę, moim zdaniem zrobione kulawo. Moim zdaniem sezony pojawiające się na początku miesiąca w sklepie powinny być zmieniane co tydzień (sety, pety oraz ekwipunek w sklepie) w każdy poniedziałek.

Następną zmianą był by system kretów. Są one zrobione w formie sapera i za granie w ten tryb możemy dostać set oraz peta całkowicie za darmo. Zmianą w tej kwestii byłoby zostawienie tego trybu jako main opcja dla graczy - level cap 250 by krety nie zaburzały imersji rozgrywki.

Kończąc ten post na podsumowanie napisze co chciałbym żeby się zmieniło.
Kwestia kupowania setu oraz peta z rożnych sezonów w sklepie Hero Zero z miesięczną zmiana na co tygodniową.
Krety, czyli tryb sapera zmieniony z eventu, na podstawową rozrywkę dla graczy (zapomniałem wspomnieć, zmiany nagród za odkopanie wszystkich kretów, zmiana co 3-4 dni, oraz otrzymywanie łopat za darmo 15- co godzinę, możliwość kupienia łopat w sklepie - do usunięcia).

Pozdrawiam i mam nadzieje, że zajdątu jakieśzmiany (W końcu)


  • jkkj i Komodo lubią to

#2 jkkj

jkkj

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kuba1419






Reputacja: 8

Napisano 29 lipiec 2024 - 11:21

Dobry pomysł






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych