Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Ilość zarabianych monet w zależności od poziomu.


Najlepsza odpowiedź Pawel106 , 04 czerwiec 2024 - 22:14

Witam.

 

To zależy od wielu czynników: Poziomu rozbudowy drużyny w jakiej jesteś, miejsca drużyny w turnieju tygodniowym, a nawet od rozbudowy pomieszczenia w kryjówce. (stanica harcerska ). Najwięcej monet moim zdaniem zarobisz, rozbudowując centrale kryjówki. Czasem też zdarza się event podwójnych monet w grze. Nie ma zatem takiego sztywnego wyznacznika.

Przejdź do postu


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Limpidream

Limpidream

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL33
Reputacja: 0

Napisano 04 czerwiec 2024 - 00:02

Witam, poszukuję informacji, wykresu tego jak wzrasta ilość otrzymywanych monet za misje w zależności od tego jaki poziom mamy.



#2 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2309 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1288

Napisano 04 czerwiec 2024 - 22:14   Najlepsza odpowiedź

Witam.

 

To zależy od wielu czynników: Poziomu rozbudowy drużyny w jakiej jesteś, miejsca drużyny w turnieju tygodniowym, a nawet od rozbudowy pomieszczenia w kryjówce. (stanica harcerska ). Najwięcej monet moim zdaniem zarobisz, rozbudowując centrale kryjówki. Czasem też zdarza się event podwójnych monet w grze. Nie ma zatem takiego sztywnego wyznacznika.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 122

Napisano 05 czerwiec 2024 - 13:34

No i posiadanie boostera misji 50% robi robotę :)


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Limpidream

Limpidream

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL33
Reputacja: 0

Napisano 06 czerwiec 2024 - 00:24

Dziękuję za odpowiedzi ale nie chodzi mi o wspomagacze, drużynę, kryjówkę czy inne rzeczy podnoszące bazowe wynagrodzenie w monetach a o samo bazowe wynagrodzenie. Tak jak zdobywane doświadczenie z misji nie zmienia się wraz z poziomem, wpływ na nie mają tylko wspomagacze itd. Tak w kwestii monet wraz z poziomem rośnie bazowa ich ilość powiększana o wspomagacze itd. Więc interesuje mnie minimalna i maksymalna ilość monet jaką można dostać w przeliczeniu na 1 energii z misji na każdym poziomie na czysto odliczając wpływ wspomagaczy itd. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych