Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zwycięskie trafienie na łotra


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 122

Napisano 27 luty 2020 - 14:14

Cześć, chciałem zapytać jak skutecznie zadać zwycięskie i ostateczne trafienie łotrowi. Czy macie jakieś rady?


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 27 luty 2020 - 17:27

Moim zdaniem tu wiele zależy od szczęścia, musisz wyczekać po prostu na odpowiedni moment aż łotr będzie mieć mało HP, jeżeli zrobisz to zbyt szybko to przeciwnikowi zostanie, np. 5 000 HP albo możesz to zrobić za późno i atak nie odbędzie się, bo łotr został już pokonany. W każdym bądź razie miej przygotowaną oponkę na pominięcie czasu oczekiwania i zaatakuj go w momencie, gdy jego HP będzie na wykończeniu. 

 

Pozdrawiam, TheDerpciakPL.


  • kiwii2712 lubi to

05a5fb1ed4e64.gif


#3 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Napisano 27 luty 2020 - 18:04

Zostawiasz sobie baterie, czekasz aż łotr będzie miał końcowe hp, ładujesz atak za jedną oponkę, czyli będą to 3 ataki pod rząd, szybko skracasz czas  bateriami, jeżeli się nie uda to szybko ponawiasz próbę i masz 99% że to ty zadasz zwycięskie trafienie :super:  :smug: .


Użytkownik etownik edytował ten post 27 luty 2020 - 18:05

  • TheDerpciakPL lubi to

                        HIsbbYz.gif 


#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 122

Napisano 27 luty 2020 - 18:08

Wszystko super, pięknie, ale kiedy hp łotra jest na wykończeniu, wtedy nie można zrobić już 3 ataków za oponkę. To taka ciekawostka :smug: Poza tym, według mnie działa to na takiej zasadzie: czekasz aż łotrowi zostanie kilkadziesiąt tysięcy hp, wtedy robisz atak i pomijasz za 2 oponki. I tutaj fakt, duże znaczenie ma szczęście.

 

@TheDerpciakPL

I myślę, że nawet nie byłoby 5 000 HP, jak to napisałeś. Sądzę, że nawet do tylu by nie spadło. Zazwyczaj zwycięskie trafienie pada na kilkudziesięciu tysiącach HP, także ten...

Jeśli zastosowałbyś się do tego co napisałeś, to według mnie nie miałbyś już kogo atakować, bo łotr by już dawno padł.


Użytkownik Danielo edytował ten post 27 luty 2020 - 18:22

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych