Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

JAK ZDOBYĆ PRZEDMIOT UMOŻLIWIAJĄCY ZROBIENIA WOLNEGO MIEJSCA MODYFIKACJI NA PRZEDMIOCIE


Najlepsza odpowiedź MatiProZiom , 31 sierpień 2018 - 09:54

Są 2 sposoby na zdobycie tego itemka zwanego "Uchwytem Modyfikacji" (czy jakoś tak :D):

 

Pierwszy sposób to tak jak Assuano wspomniał, trzeba dropnąć z warsztatu, chociaż naprawdę ciężko jest dropnąć ten itemek, trzeba mieć po prostu do tego farta lub szukaj go jeszcze za oponki, kiedyś się na pewno trafi. :D

 

Drugi sposób (moim zdaniem zdecydowanie łatwiejszy od tego pierwszego sposobu) jest nic innego jak wykonanie kolekcji "Wykonany własnoręcznie", wystarczy uzbierać tylko 5 itemków z tej kolekcji (Ta kolekcja jest chyba najliczniejsza w itemki, bo żeby ukończyć tą kolekcję trzeba mieć około 105 wszystkich itemków) i nagrodą za to jest ten właśnie Uchwyt Modyfikacji, czyli item, w którym wytworzysz miejsce na slot na modyfikację do twojego itemka. :)

 

Myślę, że jakoś pomogłem. Pozdro. :D

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 fireboyzgry

fireboyzgry

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:FIR3boy
  • Drużyna:DeathKnights
Reputacja: 0

Napisano 31 sierpień 2018 - 08:41

Jak już pisałem w temacie : "JAK ZDOBYĆ PRZEDMIOT UMOŻLIWIAJĄCY ZROBIENIA WOLNEGO MIEJSCA MODYFIKACJI NA PRZEDMIOCIE" czy możecie podać mi miejsca lub czynności w których można zdobyć ten zszywacz i umożliwić zrobienia wolnego miejsca modyfikacji  ? HELP ;)



#2 one.

one.

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Postać:one
Reputacja: 1

Napisano 31 sierpień 2018 - 08:45

Możesz go zdobyć w warsztacie zamiast modyfikacji ;)


  • Nawrócony lubi to

#3 fireboyzgry

fireboyzgry

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:FIR3boy
  • Drużyna:DeathKnights
Reputacja: 0

Napisano 31 sierpień 2018 - 08:48

Możesz go zdobyć w warsztacie zamiast modyfikacji ;)

w jaki sposob



#4 one.

one.

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Postać:one
Reputacja: 1

Napisano 31 sierpień 2018 - 08:51

w jaki sposob

musisz mieć szczęście, albo trzeba próbować za oponki, gdyż to wypada losowo w warsztacie, zazwyczaj jednak jest modyfikacja.



#5 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:39

Można dostać z warsztatu ( bardzo trudne bo wypada niesłychanie rzadko) lub jako nagroda za ukończoną kolekcje  :smilue:



#6 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 383

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:54   Najlepsza odpowiedź

Są 2 sposoby na zdobycie tego itemka zwanego "Uchwytem Modyfikacji" (czy jakoś tak :D):

 

Pierwszy sposób to tak jak Assuano wspomniał, trzeba dropnąć z warsztatu, chociaż naprawdę ciężko jest dropnąć ten itemek, trzeba mieć po prostu do tego farta lub szukaj go jeszcze za oponki, kiedyś się na pewno trafi. :D

 

Drugi sposób (moim zdaniem zdecydowanie łatwiejszy od tego pierwszego sposobu) jest nic innego jak wykonanie kolekcji "Wykonany własnoręcznie", wystarczy uzbierać tylko 5 itemków z tej kolekcji (Ta kolekcja jest chyba najliczniejsza w itemki, bo żeby ukończyć tą kolekcję trzeba mieć około 105 wszystkich itemków) i nagrodą za to jest ten właśnie Uchwyt Modyfikacji, czyli item, w którym wytworzysz miejsce na slot na modyfikację do twojego itemka. :)

 

Myślę, że jakoś pomogłem. Pozdro. :D


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 31 sierpień 2018 - 09:55

  • Gacek lubi to

:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych