Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Powracający gracz - parę pytań


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grados

Grados

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Grados
Reputacja: 11

Napisano 29 sierpień 2018 - 18:35

Ostatni raz w grę grałem w okolicach wprowadzenia kryjówek, i to było całkiem dawno. Teraz wróciłem, ale brakuje mi odpowiedzi na które umiałem odpowiedzieć, jak i dotyczących rzeczy dodanych w międzyczasie.

 

Więc:

 

- kiedy użyć rzutek, a kiedy je przechować?

 

- jak mniej więcej rozłożyć statystyki (pamiętam tylko, że siła miała małe znaczenie, bo liczyły się obrażenia)

 

- do czego był Młot Amnezji i jak go dobrze użyć?

 

- jakie misje najlepiej wybierać na początek, a jakie później? Nastawione na exp czy monety?

 

- co to jest HeroCon?

 

- czy jest się automatycznie zapisywanym do sezonów ligowych i turniei tygodniowych?

 

- jak kupić multitasking?

 

Jeśli można, to prosiłbym o niezamykanie tematu po otrzymaniu odpowiedzi na wszystkie pytania w razie pojawienia się nowych. Plus, jeśli ktoś z Was ma jakąś przydatną wskazówkę, byłoby miło gdybyście się podzielili :)



#2 TureckiKebab12

TureckiKebab12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 14

Napisano 29 sierpień 2018 - 18:40

Multisking dostajesz na 25 lvl na 5 dni a pozniej mozesz kupic w ten sam sposob

Jezeli masz oponki to uzywaj rzutek jezeli nie to zbieraj

Mlotek amnezji sluzy do zresetowania stat najlepiej uzyj jak bedziesz wydawac 100 mln lub 300 mln

A misje najlepiej odpalic zmysl i leciec na expa

#3 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 29 sierpień 2018 - 18:54

Ostatni raz w grę grałem w okolicach wprowadzenia kryjówek, i to było całkiem dawno. Teraz wróciłem, ale brakuje mi odpowiedzi na które umiałem odpowiedzieć, jak i dotyczących rzeczy dodanych w międzyczasie.

 

Więc:

 

- kiedy użyć rzutek, a kiedy je przechować?   Rzutek używać najlepiej tylko do walk drużynowych, i ewentualnie cięższych pojedynków, do pojedynków w których mamy pewną wygraną nie warto ich używać  :super: 

 

- jak mniej więcej rozłożyć statystyki (pamiętam tylko, że siła miała małe znaczenie, bo liczyły się obrażenia)  Myślę że najlepiej najwięcej dać w kondycję i inteligencję, troszkę mniej w intuicję a najmniej w siłę.  Im mniej siły tym lepiej i szybciej będziesz robił zadanka nadzwyczajne ;) Przedmioty noszone najlepiej ustawiać pod siłę :)

 

- do czego był Młot Amnezji i jak go dobrze użyć? Młotek amnezji zmienia ci rozkład umiejętności. Najlepiej go użyć wtedy gdy masz problemy z zadaniami nadzwyczajnymi, za dużo jest siły podstawowej, lub jeśli twój towarzysz ma specjalne umiejętności ;)

 

- jakie misje najlepiej wybierać na początek, a jakie później? Nastawione na exp czy monety? Na początku pod exp, od 250 lv około pod monetki 

 

- co to jest HeroCon? To turniej drużynowy, w którym wykonujesz określone zadanie i zdobywasz punkty dla swojej drużyny, otrzymując na końcu bonus dla drużyny i x punktów umiejętności.  Nagroda większa gdy miejsce jest lepsze ;)

 

- czy jest się automatycznie zapisywanym do sezonów ligowych i turniei tygodniowych? Tak, tylko jeśli spadniesz z jakiejś rangi w lidze to musisz ponownie wstąpić.

 

- jak kupić multitasking? Multitasking możesz kupić po osiągnięciu odpowiedniego lv  :super:

 

Jeśli można, to prosiłbym o niezamykanie tematu po otrzymaniu odpowiedzi na wszystkie pytania w razie pojawienia się nowych. Plus, jeśli ktoś z Was ma jakąś przydatną wskazówkę, byłoby miło gdybyście się podzielili :)


Użytkownik mania10xd edytował ten post 29 sierpień 2018 - 18:56

  • ktos22 i xCrazyWolf lubią to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#4 Sansara

Sansara

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Najlepsza !
Reputacja: 95

Napisano 29 sierpień 2018 - 19:08

1. Nie trać rzutek na byle co, bo w przyszłości mogą ci się przydać  :P  Trzymaj je na bandy i zadania nadzwyczajne (tam ich nie tracisz). Przy trudniejszych walkach drużynowych na pewno władze drużyny także będą ich wymagać. A jeśli masz ich za dużo i nie wiesz co z nimi zrobić to lej przeciwników w rankingu, tylko pamiętaj o zapasie  :smilue:

 

2. Siła ma duże znaczenie w pvp, ale przy nadzwyczajnych może stanowić duży problem  -_-  Najlepiej nie nabijaj jej trenami, kasy też tam nie ładuj, a resztę rozwijaj po równo - to będą najbardziej uniwersalne staty tak na początek. Cenę siły możesz potem wyrównać dając w nią 100kk i zbijając ją młotkiem. Na forum jest też specjalny temat poświęcony statystykom, więc zapraszam tutaj: https://forum.pl.her...nie-statystyk/

 

3. Młot amnezji służy do zmiany rozkładu stat. Możesz od razu ustawić konkretny rozkład lub zbić staty 'do zera' (czyli po 10 pkt na state) i wyklikać je jako darmowe punkty umiejętności.

 

4. Na monety nawet się nie nastawiaj.. exp więcej ci da  ;) Im wyższy level tym szybciej odblokujesz wszystkie strefy (więc i będziesz miał dostęp do wszystkich łotrów), staty twoich przyszłych towarzyszy będą większe (tak samo itemy) i exp za eventy także się zwiększy. Już nie mówiąc o ttd, gdzie masz szansę zdobyć darmowe oponki  :super:

 

5. HeroCon to cotygodniowe zadania drużynowe. Zaczynają się w czwartek o 21 i trwają równy tydzień, w ciągu którego cała drużyna musi walczyć o dobrą pozycję w rankingu. W nagrodę dostaje się punkty umiejętności i buff drużynowy zwiększający exp i monety z misji. Przykładowe zadania to: expienie towarzyszy, wyrabianie enki, kupowanie punktów umiejętności czy robienie pojedynków. Czy warto się postarać? To na pewno  ;)

 

6. Tak. Chyba, że przez cały tydzień nie zrobisz ani jednego ataku, wtedy przy nowym sezonie automatycznie wychodzisz z ligi.

 

7. Multitasking jest dostępny od 25lvl. Musisz odpalić misję i kliknąć na treningi (lub w drugą stronę). Będziesz mógł odblokować go na 5 dni za darmo, a po tym czasie wyskoczy ci opcja wykupienia go na stałe za 99 opon lub na tydzień za 9 opon.


  • Gluptas31 lubi to

Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji 1f984.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych