Skocz do zawartości


Zdjęcie

Arachne


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 arachne

arachne

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL17
  • Postać:Arachne
Reputacja: 44

Napisano 20 luty 2017 - 11:31

Witam wszystkich :) mam 26 lat i gralam na 7,15,17,18 i włoskim :P doswiadczenie posiadam :) szukam zgrana druzyne :) oponki oczywiscie kupie i bede wplacała na gildie lecz nie od poczatku bo nie chce zostac wywalona po wplaceniu :) jezeli druzyna bedzie aktywna, miala super atmosfere i zaufanie miedzy soba to zaczne wplacac oponki :).. nie mam zaufania co do liderow gildii na poczatku servera wiec wezcie to pod uwage :) na wplacenie trzeba zasluzyc hehe :P

 

mam nadzieje ze znajda sie osoby ktore mnie zaprosza i poczekaja z wplata oponek :) chyba ze tutaj sa same hieny ktore juz maja ochote oskubac i wywalic graczy :)

 

nick w grze juz zarejestrowany:P bede sie nazywala: Arachne


b2af85573d30dd2c.jpg

 


#2 matik124

matik124

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Miejscowość:a co cie to ?
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kwi4tek
  • Drużyna:Gramy4FUN
Reputacja: 16

Napisano 20 luty 2017 - 13:28

Zapraszam do Gramy4Fun jedyne wymagania to bycie aktywnym w grze i na czacie oraz kultura  ;)


Kabooom ;) Tsss... :D


#3 arachne

arachne

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL17
  • Postać:Arachne
Reputacja: 44

Napisano 20 luty 2017 - 14:27

Hehe w każdym temacie po pare postów z pytaniem czy oponki na wpisowe :P ja napisałam o hienach i jedna osoba odpisala ;) widac ze ludzie chca wywalić po wplacie oponek :)

b2af85573d30dd2c.jpg

 


#4 Mistrzunio

Mistrzunio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:FranusGigantus
  • Drużyna:Osiedle Forever
Reputacja: 0

Napisano 20 luty 2017 - 21:28

Witam wszystkich :) mam 26 lat i gralam na 7,15,17,18 i włoskim :P doswiadczenie posiadam :) szukam zgrana druzyne :) oponki oczywiscie kupie i bede wplacała na gildie lecz nie od poczatku bo nie chce zostac wywalona po wplaceniu :) jezeli druzyna bedzie aktywna, miala super atmosfere i zaufanie miedzy soba to zaczne wplacac oponki :).. nie mam zaufania co do liderow gildii na poczatku servera wiec wezcie to pod uwage :) na wplacenie trzeba zasluzyc hehe :P

mam nadzieje ze znajda sie osoby ktore mnie zaprosza i poczekaja z wplata oponek :) chyba ze tutaj sa same hieny ktore juz maja ochote oskubac i wywalic graczy :)

nick w grze juz zarejestrowany:P bede sie nazywala: Arachne



Witam
Zapraszam do mojej druzyny
Wpisłowem to 125 oponek i czas na wpłacenie to 3 dni , a ten kto wplaci oponki będzie miał zawsze zapewnione mieksce w drużynie
Mam doświadczoną druzyne jak i graczy na pl 17 i top 3
Pozdrawiam
Jak ktoś wplaci więcej oponek dostanie doradce

#5 Chimera

Chimera

    Coordinator

  • Coordinators
  • 265 postów
  • Miejscowość:Śląsk



Reputacja: 470

Napisano 23 luty 2017 - 15:36

Witaj!

Proszę zapoznaj się z tematem:http://forum.pl.hero...tacji-drużyny/ popraw swoją prezentację gracza o brakujące elementy lub poproś jednego z moderatorów o pomoc.

 

Powodzenia ! ;)


Ht4RSNT.png


#6 Kaziuu

Kaziuu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
Reputacja: 1

Napisano 25 luty 2017 - 13:44

Zapraszam do Rainbow Unicorns :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych