Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Bandy eventowe


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bohater 1

bohater 1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
Reputacja: 4

Napisano 17 kwiecień 2016 - 11:11

Witajcie

Mam pomysł żeby twórcy gry utworzyli bandy eventowe .Pojawiały by się one podczas eventów. Oto moje pomysły:

Fanatyczni ekolodzy (Event Bożnarodzeniowy)-Grupa ekologów chcę zlikwidować święta gdyż uważa że ubieranie choinki jest nieekologiczne.Powstrzymajcie tych fanatyków.

Członkowie: Ekolog przebieraniec(Kangur),Ekolog haker(ten młody haker z scyllon valley),ekolog urzędnik(ten biurokrata),Ekolog wyższy urzędnik (do ustalenia),Profesor ekologi (łotr profesor ohydnicki)

Oblewający wodą (event wielkanocny -Grupa dzieciaków oblewa wodą wszystkich ludzi chodzących po ulicy.Zatrzymajcie ich

Członkowie: złośliwe dzieciaki , dzieciak z bombą wodną, dorosły oblewający wodą (ten od stacji benzynowej

Kręcący horror (event haloweenowy- grupa filmowców-amatorów kręci horror na ulicach granbury .Straszą w ten sposób zwykłych ludzi .Powstrzymajcie ich zanim ktoś dostanie zawału.

członkowie-Frankenstein,Kosmita,duch,Kamerzysta, yeti

 

Podoba się pomysł?



#2 Slasherek

Slasherek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:!szmaciura
  • Drużyna:PL2137
Reputacja: 56

Napisano 17 kwiecień 2016 - 11:46

Dobry pomysł, ale dodaj grafikę i przykładowe nagrody (np. jakiś set, lub coś :>).


:clown: :clown:

#3 bohater 1

bohater 1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
Reputacja: 4

Napisano 17 kwiecień 2016 - 11:56

Dobry pomysł, ale dodaj grafikę i przykładowe nagrody (np. jakiś set, lub coś :>).

Grafiki nowej nie trzeba bo wszystkie grafiki byłyby ściągnięte z misji i zadań nadzwyczajnych a nagrodą byłby przedmiot eventowy






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych