Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Straszne Historie.


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ACH

ACH

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 4

Napisano 24 grudzień 2015 - 09:46

Wpadłem na pewien pomysł nie wiem czy był podobny ale jeśli był to bardzo przepraszam. ;) A więc chodzi tu o to żeby dodawać straszne historie, creepypasty ;) I proszę żeby to nie były Historie ściągnięte z internetu najlepiej samemu wymyślić ;) 

 

Zobaczymy czy się przyjmie :D

 

Wymyśl nazwę i podziel się z nami !  :huhu: 


Użytkownik ACH edytował ten post 24 grudzień 2015 - 09:54

  • JayJay999 lubi to

Pomogłem lub spodobał ci się mój pomysł? :mysli:  Daj łapeczkę  :super: 


#2 ACH

ACH

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 4

Napisano 24 grudzień 2015 - 10:14

Działo się to w domu mojej ciotki. Szedłem akurat do łazienki na drugim piętrze, kiedy na schodach zobaczyłem moją kuzynkę- Zuzie. Miała pięć lat i była bardzo energiczną dziewczynką. Siedziała i stroiła miny. Zapytałem ją co robi, a ona odpowiedziała: " naśladuję panią z warkoczem ". Rozejrzałem się dookoła, nikogo oprócz nas nie było w pobliżu. Zapytałem gdzie jest ta pani? Zuzia wskazała na belkę na suficie nad schodami. Zapytałem więc co ta pani robi? Odpowiedziała ,że śmieszne miny. Uśmiechnąłem się i zacząłem iść na górę. Ale Zuzia powiedziała coś, co spowodowało , że stanąłem jak wryty.- "warkocz jest dookoła jej szyi"-zamurowało mnie. Poprosiłem aby powtórzyła. Zuzia powiedziała: "pani wisi na swoim warkoczu i robi śmieszne miny". Wtedy uświadomiłem sobie, że miny które robi Zuzia przypominają kogoś kto za wszelką cene próbuje złapać oddech, a nie może...


Pomogłem lub spodobał ci się mój pomysł? :mysli:  Daj łapeczkę  :super: 


#3 MrBrownstone

MrBrownstone

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 555

Napisano 24 grudzień 2015 - 10:19

Jest już taki temat. Do zamknięcia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych