Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Lotr i zapotrzebowania setu.


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Lotr i zapotrzebowania setu. (4 użytkowników oddało głos)

pakiet czy nowy strzal?

  1. pakiet (2 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. strzal (2 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  3. zadne (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Fajne

  1. Tak (4 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Dop. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

do supportu?

  1. nie (1 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  2. tak (3 głosów [75.00%])

    Procent z głosów: 75.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 12 październik 2014 - 18:55

Witam mam pomysl (PS bede pisal bez polskich znakow,bugi na forum -;- )

 

Jak wiemy wywalamy po dziesiat oponek na lotra by dostac upragniony ironiczny stroj. Czasem nam sie poszczesci i zdobedziemy ostateczny cios. Tak wiec wtedy mozna dostac jak mamy 2-5/5-5 +7% do statystyk (okolo +50 do jednej) ALE czy to nie za malo? Mozna-by dodac taki specjalny dodatek do tego  

oto setu. bylby to darmowy pakiet 15 oponek lub zwierzak bo w sumie wydajemy po 50 oponek na lotra,to by byla taka mala rekompensata. 

 

 

Zamiast tego moze byc trzecia nagroda specjalna czyli pierwszy cios. (akurat ja mialem tak cztery razy) 

To zalezalo by od refleksu (pierwszy cios bylby zapewniony juz na starcie jak jako jedyni bedziemy wpisani na historii atakow. Wtedy nie byloby oczywiscie pakietu...

 

A jaka jest szansa na pakiet:

 

- zwycieski traf: 40%

- najwiecej atakow: 60%

 

Ocena.

 

 


  • 998 lubi to

HOT


#2 Pomocnik22

Pomocnik22

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Serwer:PL10
  • Postać:KrólewnaPizdolona
  • Drużyna:White Tigers
Reputacja: 6

Napisano 12 październik 2014 - 21:06

Może być


JEŻELI NIE BYŁO NUDNE :ziewa: :ziewa: :ziewa: :ziewa:DAJ LIKE :super: :super: :super: :super:

 


#3 Emgrine

Emgrine

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:Luy
Reputacja: 11

Napisano 12 październik 2014 - 23:29

Witam mam pomysl (PS bede pisal bez polskich znakow,bugi na forum -;- )

 

Jak wiemy wywalamy po dziesiat oponek na lotra by dostac upragniony ironiczny stroj. Czasem nam sie poszczesci i zdobedziemy ostateczny cios. Tak wiec wtedy mozna dostac jak mamy 2-5/5-5 +7% do statystyk (okolo +50 do jednej) ALE czy to nie za malo? Mozna-by dodac taki specjalny dodatek do tego  

oto setu. bylby to darmowy pakiet 15 oponek lub zwierzak bo w sumie wydajemy po 50 oponek na lotra,to by byla taka mala rekompensata. 

 

 

Zamiast tego moze byc trzecia nagroda specjalna czyli pierwszy cios. (akurat ja mialem tak cztery razy) 

To zalezalo by od refleksu (pierwszy cios bylby zapewniony juz na starcie jak jako jedyni bedziemy wpisani na historii atakow. Wtedy nie byloby oczywiscie pakietu...

 

A jaka jest szansa na pakiet:

 

- zwycieski traf: 40%

- najwiecej atakow: 60%

 

Ocena.

 

 

No niby niby, ALE nikt nam nie każe wydawać tych 40-50 opon, wydalejmy je na wlasna odpowiedzialność więc nie powinno być zadnych kłopotów.
 

 

Zamiast tego moze byc trzecia nagroda specjalna czyli pierwszy cios. (akurat ja mialem tak cztery razy) 

To zalezalo by od refleksu (pierwszy cios bylby zapewniony juz na starcie jak jako jedyni bedziemy wpisani na historii atakow. Wtedy nie byloby oczywiscie pakietu...

 

 

Nie rozumiem...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych