Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nowa Strefa - Cyber city


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowa Strefa - Cyber city (11 użytkowników oddało głos)

Podoba się pomysł?

  1. Tak (7 głosów [63.64%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 63.64%

  2. Nie (czemu?) (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

  3. Ślij do support'u (7 pochwał w komentarzach i to zrobię) (2 głosów [18.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.18%

  4. Dopracuj (co?) (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

Głosuj

#1 lolmen50

lolmen50

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Miejscowość:A co to takiego? xd
  • Serwer:PL2
  • Postać:lolmen50
Reputacja: 36

Napisano 27 maj 2014 - 18:23

Witam w już 4 pomyśle na nową strefę mojego wykonania :) od 230 lvl

Opis:

Wybierasz się do Cyber city z powodu wezwania przez prezydenta tego kraju. Kojarzy ci się to miejsce z czymś hmm......

A no tak tu urodził się szef yoyodyne. Kiedy był dzieckiem zniszczył połowę miasta i teraz czas by to wszystko naprawić.

Na co czekasz? Do roboty!

Przykładowa grafika: http://zapodaj.net/3...8a2648.jpg.html , http://www.iv.pl/ima...63719527356.jpg

Misje czasowe (6)

1. Dom w którym urodził się szef yoyodyne jest podziwiany wśród ludzi z okolicy. Zrobił z niego muzeum "zła". Zarabia ponad 3000 oponek dziennie na swoje złe cele. Zbuduj 5 razy lepsze muzeum by ten babsztyl zarabiał okrągłe zero oponek!

Po wykonaniu: No całkiem niezłe muzeum zbudowałeś ale bar u billego zakończył twój i szefa yoyodyne biznes z oponkami.

 

2. Stacja metra została opętana przez auto pilot. widzisz który jest na kołach. Zatrzymaj pojazd jak najszybciej by matka dziecka nie przeżyła tragedii, a dziecko dostało swojego lizaczka.

Po wykonaniu: O nie skacz. Uff twój skok uratował 4 rzeczy: Matkę od smutku, dziecko od śmierci, zarządcy od mandatu i siebie - dawno takiego czegoś nie robiłeś.

 

3. Widzisz jak dres próbuje podnieść dłoń na tą dziewczynkę - zapewne nie ma pieniędzy by mu zapłacić. Podejdź do tego dresa i pokaż jak być życzliwym.

Po wykonaniu: Życzliwość, Życzliwość, Życzliwość. 1000 napisanych słów może dadzą mu do rozsądku. Teraz przynajmniej jest zmęczony i nikogo nie pobije.

 

4. Nauczyciel do prawa jazdy uczy innych źle zdawać. Jeżdżą na drodze sami piraci drogowi. Przymów im do rozsądku!

Po zakończeniu: Zakładasz ośrodek "Pomocna jazda" dzięki czemu na drodze jest 1 pirat drogowy - nikogo. Dobra robota jak zwykle.

 

5. Pan Tomasz musi wstać jutro o piątej rano ale ci studenci zrobili imprezę z głośnikami "kkk- 100000"

Zrób coś by inni nie usłyszeli tego hałasu!!!

Po zakończeniu: Podbiegłeś ze swoim towarzyszem do drzwi i poprosiłeś ich by ściszyli muzykę. Zgodzili się i zmienili na głośnik "kkk- 200 i słychać teraz muzykę tylko u nich.

 

6. W barze u Bill'a pracuję Bandyta który uciekł z więzienia. Dzwonisz na policje ale nie odbierają. Śledź go cały dzień i wsadź go tam gdzie był.

Po zakończeniu: Kiedy chciał wejść do domu chwyciłeś go z tyłu i zdołałeś donieść go do więzienia!

Misje walki (3)

1. Podejrzany typ manipuluje ludzi hipnozami i namawia ich do kradzieży. Usłyszałeś że ma teraz napaść na bank. Powstrzymaj go bo to prawdopodobnie agent yoyodyne.

Wygrana: Kiedy zaatakowałeś typa z tyłu zaczął przewracać się po ziemi ale na marne bo zdołałeś go uwięzić w klatce.

Przegrana: Niech to prawie udało mu się tobą manipulować i byś mu pomógł w tej kradzieży. Bądź czujniejszy następnym razem.

 

2.trzech łobuzów podpala każdy dom jaki napotka. Dochodzi do baru u bill'a. Zatrzymaj ich zanim spalą twój ulubiony bar!

Wygrana: Podłożyłeś pułapkę z siatki i tuż przed barem wisieli aż zapłacili mandat za takie zabawy.

Przegrana: niech to powalają cię na ziemie i biegną. Mieli na szczęście pecha bo była w środku policja.

 

3. Jakiś brzdąc dzwoni domofonem do wszystkich i ich budzi. Powstrzymaj tego dzieciaka.

Wygrana: Dzwonisz do jego rodziców którzy się o niego martwili gdzie był i dostał szlaban na 8 tygodni.

Przegrana: Niesamowite ruchy wykonywał i byłeś bez szans by ko chociaż dotknąć i zaczął cię gryźć. Niestety robi to nadal.

 

Łotr: Władca Cyber Tower

Czerwony telefon: Zły i paskudny - 2 cechy władcy Cyber tower. Tym razem planuje zniszczyć świat jadąc na marsa i strzelając z lasera. Nie pozwól mu odlecieć! Pomóż <nick>.

Przykładowa grafika: http://zapodaj.net/c...20ecbc.jpg.htmlhttp://www.iv.pl/ima...38568859907.jpg

Wygrana: Jesteś zadowolony z tego że razem z innymi wymyśliliście plan - przykleić wieże do ziemi.

Przegrana: Zawiedliście na całej lini ale widać nie umie budować rakiet i się rozpadła!

 

Czyny:

1. Metrowy bohater: uratowany chłopiec przed przejechaniem 50 razy. Nagroda: 3 oponki.

2. Domofonowy szał: Ten brzdąc ciągle dzwoni po domofonach. Oddaj i patrz 50 razy jak dostaje szlaban. Nagroda: 900462 monet.

3. Wyższa szkoła jazdy: Wykonaj 50 kursów na prawo jazdy. Nagroda: epicki przedmiot.

 

To na tyle ode mnie mam nadzieję że się spodoba. Pisałem ok. 45-55 minut więc do docencie.

Zapraszam do krytyki jak i do pozytywnej oceny. :)

Zapraszam do udziału w ankiecie.

 

Aktualizacja: 19:34 Dodano zdjęcia na jeszcze inny hosting z powodu małych problemów.


dhfr.png


#2 CaptalekGra

CaptalekGra

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Miejscowość:Yolywood
  • Serwer:PL7
  • Postać:CaptalekGra
  • Drużyna:Lost Frequencies
Reputacja: 127

Napisano 27 maj 2014 - 18:26

Grafika nie działa -.-

7,5/10


bifl.jpg

                    by z0nq


#3 blumikes12

blumikes12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Blumikes12
  • Drużyna:Rentgen
Reputacja: 13

Napisano 27 maj 2014 - 18:26

fajne :D

grafa tez ma isc do supportu :D



#4 zOnq

zOnq

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL19
  • Postać:zOnq
  • Drużyna:Patology Squad
Reputacja: 420

Napisano 27 maj 2014 - 19:39

Dopiero co dodali nową strefę do gry i nie wiem czy kolejne strefy zostaną dodane.

Moja ocena 5/10. 


DmEhsF.png

 


#5 Sleyler

Sleyler

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:LordDestruction
  • Drużyna:The Royal Empire
Reputacja: 8

Napisano 27 maj 2014 - 20:01

nie ogarnima po co wy robicie pomysły na strefy...oni i tak czy siak zrobią swoją...bez sensu robic cos takiego BO I TAK TEGO NIE DODADZĄ....rozumiem takie pomysły małe..typu jakaś nowa opcja...czy urozmaicenie...ale takimi DUŻYMI rzeczami oni się zajmują sami...



#6 lolmen50

lolmen50

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Miejscowość:A co to takiego? xd
  • Serwer:PL2
  • Postać:lolmen50
Reputacja: 36

Napisano 27 maj 2014 - 20:07

nie ogarnima po co wy robicie pomysły na strefy...oni i tak czy siak zrobią swoją...bez sensu robic cos takiego BO I TAK TEGO NIE DODADZĄ....rozumiem takie pomysły małe..typu jakaś nowa opcja...czy urozmaicenie...ale takimi DUŻYMI rzeczami oni się zajmują sami...


A skąd wiesz że support tego nie doda? Może jest ta 0.1 procent. Po za tym robienie stref to moje ulubione zajęcie. Już z nie raz widziałem pomysły na siłę a ja robię takie pomysły które jak mi się chce to mogę zrobić. A jak zawsze robię takie niby mniejsze pomysły to i tak moderator po max. 5 postrach zamknie..... po za tym nie jestem zbyt kreatywną osobą i nie będę na siłę myślał i tworzył tematy tego typu :) Poza tym się staram i poświęcam te 40 - 50 minut by coś dobrego zrobić :)

dhfr.png


#7 Sleyler

Sleyler

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:LordDestruction
  • Drużyna:The Royal Empire
Reputacja: 8

Napisano 27 maj 2014 - 20:13

A skąd wiesz że support tego nie doda? Może jest ta 0.1 procent. Po za tym robienie stref to moje ulubione zajęcie. Już z nie raz widziałem pomysły na siłę a ja robię takie pomysły które jak mi się chce to mogę zrobić. A jak zawsze robię takie niby mniejsze pomysły to i tak moderator po max. 5 postrach zamknie..... po za tym nie jestem zbyt kreatywną osobą i nie będę na siłę myślał i tworzył tematy tego typu :) Poza tym się staram i poświęcam te 40 - 50 minut by coś dobrego zrobić :)

 no wiem o co ci chodzi...ale mówisz że to twoje ulubione zajęcie...ile z tych twoich stref weszło do gry? nic... a mówię ci że takimi wielkimi rzeczami oni siesami zajmują...może jakieś małe pomysły...czasem im sie spodobaja i dodadzą... ale na pewno nie strefy... z resztą jak to zOnq napisał niedawno doszła nowa strefa...



#8 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 27 maj 2014 - 20:14

Poczekamy jakiś czas, jak nowa strefa stanie się rutyną.

Zamykam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych