Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złota Oponka! - wznowienie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mr_Master

Mr_Master

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
Reputacja: 55

Napisano 21 kwiecień 2014 - 21:44

Co tu się rozpisywac.. Batmen nas opuścił. Ale pomysł złotej oponki, odbyty raz, już się nie odbył.. a gdyby galę wznowic, może wtedy nasz Kochany Supp (xp) zwróciłby uwagę na pomysł ze złotą oponką. Wszystko byłoby tak jak opisał to Batmen. Ale to ja bym nominowal najlepsze 10 - 12 pomysłów i całą galę nadzorowalbym ja. Piszcie co o tym myślicie.

srmv.jpg


#2 HeHeHeniek

HeHeHeniek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Reputacja: 559

Napisano 21 kwiecień 2014 - 21:46

Masz pozwolenie Batmena? Wątpię, więc nawet nie masz prawa pisać takiego tematu. Nie wyobrażam także ciebie jako prowadzącego tego tematu, większość osób na forum nie zna ciebie, a nawet sam dobrych pomysłów nie napisałeś, więc się na tym nie znasz. Do tego potrzeba kogoś kto napisał sporo pomysłów które dobrze się przyjęły na forum, kogo większość osób znasz. I kogo kto będzie oceniał bez stronie, a także kogo kto nie odwali tego po łebkach. Ale ty tych wymagań nie spełniasz.

Więc najpierw napisz do Batmena o pozwolenia, a potem zacznij. To nie pierwszy raz kiedy robiłeś plagiat kogoś tematu.


Użytkownik HeHeHeniek edytował ten post 21 kwiecień 2014 - 22:04


#3 mister Y

mister Y

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 154

Napisano 21 kwiecień 2014 - 21:57

A może ja :D ???


 
3apc.png

 


#4 NieznanyNick

NieznanyNick

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
  • Miejscowość:Tczew
  • Serwer:PL13
  • Postać:Jakas napewno
Reputacja: 112

Napisano 22 kwiecień 2014 - 07:28

mister Y szczerze Ci powiem ze ty tez lubisz sie wcinac. Jak  HeHeHeniek twierdzi ze musi byc to osoba o dobrych pomysłach. Proponuje aby zrobił to jakikolwiek moderator na naszym forum


jmhz.jpg


#5 Mr_Master

Mr_Master

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
Reputacja: 55

Napisano 22 kwiecień 2014 - 07:34

@Heniek może nie pisze pomysłów, może z nudów, ale nie wiesz jakie mam doświadczenie. Pytaj się kogoś innego o moja opinie, kogoś kto zna mnie w grze.. np. Damikkosa, to najbardziej znana postac na forum grająca ze mną. A forum i wszystkie pomysły znam b. dobrze, może i lepiej od Ciebie. A to że mało pisze na forum, nie znaczy jaki ja jestem. Ale ok, juz pisze nowy pomysł, mówisz i masz. Może spróbujmy na kwiecień złotą oponke, wtedy mnie ocenicie?
UWAGA! Heniek, już widzę jaki masz do mnie stosunek. Twoje pierwsze zdanie:
- masz pozwolenie Batmena?
Pierwsze zdanie mojego tematu:
-Batmen nas opuścił. I co? I jak Ty chcesz oceniać cokolwiek jak jednego zdania nienumiesz przeczytać.

Użytkownik Mr_Master edytował ten post 22 kwiecień 2014 - 07:39

srmv.jpg


#6 HeHeHeniek

HeHeHeniek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Reputacja: 559

Napisano 22 kwiecień 2014 - 07:59

@Heniek może nie pisze pomysłów, może z nudów, ale nie wiesz jakie mam doświadczenie. Pytaj się kogoś innego o moja opinie, kogoś kto zna mnie w grze.. np. Damikkosa, to najbardziej znana postac na forum grająca ze mną. A forum i wszystkie pomysły znam b. dobrze, może i lepiej od Ciebie. A to że mało pisze na forum, nie znaczy jaki ja jestem. Ale ok, juz pisze nowy pomysł, mówisz i masz. Może spróbujmy na kwiecień złotą oponke, wtedy mnie ocenicie?
UWAGA! Heniek, już widzę jaki masz do mnie stosunek. Twoje pierwsze zdanie:
- masz pozwolenie Batmena?
Pierwsze zdanie mojego tematu:
-Batmen nas opuścił. I co? I jak Ty chcesz oceniać cokolwiek jak jednego zdania nienumiesz przeczytać.


No i co z tego że nas opuścił? Chociaż tego zrobił, on wchodzi teraz tylko na forum. A to cię nie zwalnia z tego że musisz to zrobić. A jeżeli on nie chce aby kontynuowano jego projekt, to z twojej zachcianki nie możesz tego zrobić.

#7 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 22 kwiecień 2014 - 08:32

Wrzuccie sobie na luz . Batmen nas nie opuścił toteż pierw pytaj Go o zgodę, a potem jak wyrazi zgodę to róbta co chceta (chociaż wiem że nie wyrazi :D ) Narazie zamykam  bo opinia innych forumowiczów tu jest nie potrzebna , bo nie ma do czego.


9uci.png


#8 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 28 kwiecień 2014 - 17:01

Z tego co wiem, Batmen nie pozwoli, aby kto inny robił konkurs Złota Oponka.

Dodatkowo powiem, że ma zacne plany na dalszy ciąg tego konkursu.

Zamykam :D


  • Batmen lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych