Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Aktualizacja drop-rate & Walki Drużynowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Walki Drużynowe (35 użytkowników oddało głos)

Jesteś za tym, aby częściej wypadały twojej drużynie darmowy poziom lub oponki?

  1. Głosowano Tak (28 głosów [80.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 80.00%

  2. Neutralnie (1 głosów [2.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 2.86%

  3. Nie (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

Głosuj

#1 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 20 marzec 2014 - 16:57

Cześć Wszystkim, napiszę krótko i na temat. Chodzi o czasowy rozwój drużyny, nawet do 100% nawet bez wydawania setek złotych na oponki. Jak to zrobić? Po prostu, to jest po prostu śmiesznie niski drop, i nie wiem Moja drużyna na 150 walk, i 86 walk z bandą, wygrała darmowy poziom dla drużyny, z czego bardzo się ucieszyliśmy. Jednak to był jeden jedyny raz, ponoć można czasem też wygrać oponki dla drużyny, i tak nic nie leci. Proponuję zwiększyć drop-rate (częstotliwość tego wypadania) oraz żeby więcej niż jeden raz można było wygrać darmowy poziom, oraz oponki dla naszej drużyny,<edit>Tak, by normalnie w przyszłości rozwijać drużynę bez poważnego nakładu pieniężnego. Tak, żeby to wypadało tak jak w pojedynkach PvP tyle że z większym dropem, tak żeby przynajmniej raz na 2 tygodnie wygrać te kilka oponek czy darmowy poziom. Nie jestem skąpcem ani nie wymagam i nie wyłudzam od moich graczy tego, by masowo wpłacali oponki. Proszę innych graczy o stawienie się za tym, jeśli to będzie w miarę uznania dobre rozwiązanie, popiszę o tym z supportem co i jak, i czy jest taka możliwość. Zapraszam do odpisywania oraz głosowania.

 

Dzięki.


Użytkownik Heliors edytował ten post 20 marzec 2014 - 19:15


#2 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 20 marzec 2014 - 17:13

Kogo obchodzi darmowy pkt?

Kogo wgl interesują drużyny do 100%?

haha

A co z moją drużyną co ma już 100%?

Wez wymyśl cos dla niech....

Bo darmowego pkt niech nie zwiększają, bo na co to komu....

Np darmowe melony czy coś?


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#3 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 20 marzec 2014 - 17:25

Kogo obchodzi darmowy pkt?

Kogo wgl interesują drużyny do 100%?

haha

A co z moją drużyną co ma już 100%?

Wez wymyśl cos dla niech....

Bo darmowego pkt niech nie zwiększają, bo na co to komu....

Np darmowe melony czy coś?

Za raz za raz.. Przecież nie ma tu mowy o Tym, że to zrobi zamach na drużyny 100% Wydaliście kasę, i macie ten przywilej. Pomyśl o tym, że inni też wydają kasę na HZ i wpłacają oponki do drużyny, a co z drużynami które aktywnie walczą każdego dnia, nic za to nie mając, bo co im pozostało prócz expienia (nudnego nabijania levela) Pomyśl choć raz o tym, by inni mieli takie coś, w przyszłości kiedyś. Nie w przeciągu 10 lat a na przykład 3 lat. Czy myślisz że fajnie to napisałeś, że należy usunąć dzieci, i młodzież z gry, skoro nie wpłacają setek zł na grę, czy jak? Bo nie rozumiem twojego podejścia. Masz kasę? Dobrze! To ją sobie miej! Ja ciężko pracuję i kasę także mam, jednak myślę, że dobrze by to wpłynęło na grę i na graczy, którzy wpłacają mniej, i walczą aktywnie, grają aktywnie. Mam nadzieję że teraz zachowasz się jak człowiek dorosły, nie musisz mieć 18l żeby nim być. Po prostu uszanuj decyzję innych. Liczę na to, że zmienisz swoje nastawienie do tego - Myślę że, rozsądny z ciebie facet Pozdro ;)



#4 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 20 marzec 2014 - 17:35

Za raz za raz.. Przecież nie ma tu mowy o Tym, że to zrobi zamach na drużyny 100% Wydaliście kasę, i macie ten przywilej. Pomyśl o tym, że inni też wydają kasę na HZ i wpłacają oponki do drużyny, a co z drużynami które aktywnie walczą każdego dnia, nic za to nie mając, bo co im pozostało prócz expienia (nudnego nabijania levela) Pomyśl choć raz o tym, by inni mieli takie coś, w przyszłości kiedyś. Nie w przeciągu 10 lat a na przykład 3 lat. Czy myślisz że fajnie to napisałeś, że należy usunąć dzieci, i młodzież z gry, skoro nie wpłacają setek zł na grę, czy jak? Bo nie rozumiem twojego podejścia. Masz kasę? Dobrze! To ją sobie miej! Ja ciężko pracuję i kasę także mam, jednak myślę, że dobrze by to wpłynęło na grę i na graczy, którzy wpłacają mniej, i walczą aktywnie, grają aktywnie. Mam nadzieję że teraz zachowasz się jak człowiek dorosły, nie musisz mieć 18l żeby nim być. Po prostu uszanuj decyzję innych. Liczę na to, że zmienisz swoje nastawienie do tego - Myślę że, rozsądny z ciebie facet Pozdro ;)

 

Hehe kasę to ja mam ale na grę nie wydałem złotówki....

Nie ja rozbudowałem drużynę do 100%....

I dlaczego ja mam niby o nich myśleć?

To mnie praktycznie nie interesuję....

A może źle...

Może oni kiedyś dobiją do 100% i będą moimi wrogami (chodzi o trofy)?

Może tez tak być....

Jak wprowadzają coś dla tych do 100% to niech wprowadza tez coś dla tych co maja max....

Jak ktos umie grać to nie musi wydawać na grę, a może mieć wszystko...

Ale żeby im to ułatwiać?

Ja już wole aby tego nie zwiększali bo to może się negatywnie odbić np na innowacjach...

Jesli zrozumiesz o co chodzi to chwała ci za to


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#5 Niszczyciel Spamu

Niszczyciel Spamu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowość:<BRAK DANYCH>
  • Serwer:PL3
  • Postać:<BRAK DANYCH>
  • Drużyna:<BRAK DANYCH>
Reputacja: 11

Napisano 20 marzec 2014 - 17:40

No nie wiem ???? Jak dla mnie bez sensu.Po co to komu jak oponkoicze mają i tak lepiej ;) .Nie ma sensu się w to agażować :)


NIE PRZEJMUJE  SIĘ  WROGAMI  A  TYMI  KTÓRZY MNIE  SPECIALNIE  SCHEJTUJĄ MAM  W PEWNYM  MJEJSCU :)


#6 Serpico

Serpico

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL2
  • Postać:Serpico
  • Drużyna:BrowaryHills
Reputacja: 11

Napisano 20 marzec 2014 - 17:47

Jak dla mnie to dobry pomysł mi tak samo razem 43 walki band i 1 punkt rozwoju (to chyba wypada tylko raz) a oponki druzynowe nigdy mi nie wydropiły przydałoby się



#7 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 20 marzec 2014 - 17:54

Hehe kasę to ja mam ale na grę nie wydałem złotówki....

Nie ja rozbudowałem drużynę do 100%....

I dlaczego ja mam niby o nich myśleć?

To mnie praktycznie nie interesuję....

A może źle...

Może oni kiedyś dobiją do 100% i będą moimi wrogami (chodzi o trofy)?

Może tez tak być....

Jak wprowadzają coś dla tych do 100% to niech wprowadza tez coś dla tych co maja max....

Jak ktos umie grać to nie musi wydawać na grę, a może mieć wszystko...

Ale żeby im to ułatwiać?

Ja już wole aby tego nie zwiększali bo to może się negatywnie odbić np na innowacjach...

Jesli zrozumiesz o co chodzi to chwała ci za to

Słuchaj Matars, i czytaj proszę ze zrozumieniem. Nie piszę o to, żeby każdej drużynie wbić 100% od razu (to za proste) Po prostu, drop obecny jest tak że, żeby coś wygrać dla drużyny, a żeby rozwinąć ją do mniej więcej 100% trzeba myśleć na okres od 10Lat do 30 Lat, codziennej aktywnej walki. Przez 30 lat walczyć o to, by rozwinąć drużynę do właściwych rozmiarów?  A dlaczego nie obniżyć tego prawdopodobnego czasu do 2 do 6 lat. To czysta Matematyka Matars, nie ukrywam, liczy się dla mnie zdanie większości. I czy tego chcesz czy nie, jestem skłonny negocjować z innymi drużynami po masowy głos. Bardzo chcę, by moja drużyna pieła się w górę (powoli) ale w zwyż. To nic trudnego, ale skoro nie wydałeś ani grosza. To posmakujesz tego, gdy zostanie ci być w takiej drużynie (na pause) bo oczekuje na oponki :)hehe, nie tędy droga. Pozdro..


  • GimBus lubi to

#8 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 20 marzec 2014 - 18:42

Pytanie jest tak postawione:

Jesteś za tym, aby częściej wypadały twojej drużynie darmowy poziom lub oponki?

 

Pytanie powinno brzmieć:

Czy chcecie, aby zanim druzyna osiągnie 100 procent rozwoju wypadł jej darmowy rozwój

więcej niż jeden raz.

 

Moja drużyna ma 100 procent rozwoju i raz jeden jedyny na samym początku istnienia drużyny

wypadł darmowy rozwój (rozwój który KILKA oponek kosztował), a moja drużyna wygrała mase

mase turniejów drużynowych i za walki dostawała nawet + 1960, + 1990 honoru.

 

Prawda jest smutna:

Nikt nie pozwoli na łatwiejszy rozwój drużyny bo tu chodzi o kase, K-A-S-E czyli kupowanie oponek

 i wpłacanie do drużyny. Można złapać darmowy rozwój gdy można go kupić za pare oponek.

 

Ja w ankiecie zagłosuje na TAK, ale w aż takie cuda nie wierze.

 

PS.

Chciałbym, aby cześćiej drużynom wypadał darmowy rozwój, oponki drużynowe i inne nagrody,

ale jest jak jest. Inicjatywa piekna i mozna porozmawiać, ale świata jedna osoba nie zmieni zwłaszcza,

że dziś za wszystko trzeba zapłacić, za serwery, za programistów itd.


Użytkownik TREBUSH edytował ten post 20 marzec 2014 - 18:49

  • Heliors lubi to

#9 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 20 marzec 2014 - 19:32

Słuchaj Matars, i czytaj proszę ze zrozumieniem. Nie piszę o to, żeby każdej drużynie wbić 100% od razu (to za proste) Po prostu, drop obecny jest tak że, żeby coś wygrać dla drużyny, a żeby rozwinąć ją do mniej więcej 100% trzeba myśleć na okres od 10Lat do 30 Lat, codziennej aktywnej walki. Przez 30 lat walczyć o to, by rozwinąć drużynę do właściwych rozmiarów?  A dlaczego nie obniżyć tego prawdopodobnego czasu do 2 do 6 lat. To czysta Matematyka Matars, nie ukrywam, liczy się dla mnie zdanie większości. I czy tego chcesz czy nie, jestem skłonny negocjować z innymi drużynami po masowy głos. Bardzo chcę, by moja drużyna pieła się w górę (powoli) ale w zwyż. To nic trudnego, ale skoro nie wydałeś ani grosza. To posmakujesz tego, gdy zostanie ci być w takiej drużynie (na pause) bo oczekuje na oponki :)hehe, nie tędy droga. Pozdro..

 

A widzisz jednak ty nie zrozumiałeś mnie:d

Z tego co widzę odkąd gram to w tych innowacjach jest zawsze coś za coś....

Tzn wprowadzają coś niby dla nas (haczyk tez jest w tym zawsze), a w drugiej cos za co bedziemu musiali wydac na gre, albo grac masę czasu aby to mieć...

I właśnie o to chodzi....

Jeśli wprowadzili by coś takiego co żeś sobie wymyślił to w kolejnej innowacji doszło by coś na czym oni masowo by zarobili?

Rozumiesz?

Ja np byłbym na tym stratny, ponieważ nie interesują mnie drużyny do 100%...

 

I powiedz mi jak ty to niby obliczyłeś że od 10 do 30lat skoro jak dobrze wyczytałem trafił ci się tylko raz darmowy pkt...

Mówisz mi o matematyce, ale kurde chyba nie znasz znaczenia tego słowa....

Raz ci się coś trafiło i już możesz wyliczyć wszystko?

Proszę cie ale idź lepiej do szkoły....

 

Ps raczej drużyny nie zmienia, a jeśli miałbym zaczynać grę na nowym serwie to tak z pewnością w bardzo szybkim czasie znalazł bym sie w drużynie 100%, wiec jak pisałem tak i tak na tym srace i nie tylko ja ale tez osoby co mają 100%, a nie wydają na grę....

 

Pozdro...


  • taka jedna lubi to

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#10 NieznanyNick

NieznanyNick

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
  • Miejscowość:Tczew
  • Serwer:PL13
  • Postać:Jakas napewno
Reputacja: 112

Napisano 20 marzec 2014 - 21:04

Czesc,
Pomysł jest zaczepisty tylko drużyny 100% będą pokrzywdzone chociaż te melony nie są złe
Jak dla mnie pomysł powinien zostać rozpatrzony pomyślnie
Pozdrawiam
  • Heliors lubi to

jmhz.jpg


#11 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 21 marzec 2014 - 16:54

Dzięki za poparcie oraz krytyki, czas zmierzyć się z supportem ;)



#12 perlos

perlos

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 25 marzec 2014 - 20:56

pomysł jest bardzo dobry jestem za :)



#13 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 25 marzec 2014 - 21:36

Cześć Wszystkim, napiszę krótko i na temat. Chodzi o czasowy rozwój drużyny, nawet do 100% nawet bez wydawania setek złotych na oponki. Jak to zrobić? Po prostu, to jest po prostu śmiesznie niski drop, i nie wiem Moja drużyna na 150 walk, i 86 walk z bandą, wygrała darmowy poziom dla drużyny, z czego bardzo się ucieszyliśmy. Jednak to był jeden jedyny raz, ponoć można czasem też wygrać oponki dla drużyny, i tak nic nie leci. Proponuję zwiększyć drop-rate (częstotliwość tego wypadania) oraz żeby więcej niż jeden raz można było wygrać darmowy poziom, oraz oponki dla naszej drużyny,<edit>Tak, by normalnie w przyszłości rozwijać drużynę bez poważnego nakładu pieniężnego. Tak, żeby to wypadało tak jak w pojedynkach PvP tyle że z większym dropem, tak żeby przynajmniej raz na 2 tygodnie wygrać te kilka oponek czy darmowy poziom. Nie jestem skąpcem ani nie wymagam i nie wyłudzam od moich graczy tego, by masowo wpłacali oponki. Proszę innych graczy o stawienie się za tym, jeśli to będzie w miarę uznania dobre rozwiązanie, popiszę o tym z supportem co i jak, i czy jest taka możliwość. Zapraszam do odpisywania oraz głosowania.

 

Dzięki.

Co ty robisz ? Ty chyba nie rozumiesz tej gry i tego , że twórcy muszą na niej zarabiać . A jak mają to robisz skoro będzie darmowy poziom ?

 

Jestem na NIE , ponieważ jest turniej tygodniowy lepsze drużyny jak chcą wygrać niech w jednym tygodniu co zbijają honor drużynowy niech też zbijają gracze honor, zdejmując ciuchy . Jest turniej , jak nie umiecie z niego korzystać od czasu do czasu to szkoda , ale to już nie super pomysł , który wymyśliłeś .


  • vampirek lubi to

apba.png


#14 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 26 marzec 2014 - 02:22

Co ty robisz ? Ty chyba nie rozumiesz tej gry i tego , że twórcy muszą na niej zarabiać . A jak mają to robisz skoro będzie darmowy poziom ?

 

Jestem na NIE , ponieważ jest turniej tygodniowy lepsze drużyny jak chcą wygrać niech w jednym tygodniu co zbijają honor drużynowy niech też zbijają gracze honor, zdejmując ciuchy . Jest turniej , jak nie umiecie z niego korzystać od czasu do czasu to szkoda , ale to już nie super pomysł , który wymyśliłeś .

Posłuchaj, ty chyba naprawdę jesteś jakiś <*cenzura*> Tysięczny raz słyszę... Zbijać honor dla rankingu.. JAK!! Jesteś inteligenty  (i nie wiesz, jak to jest konkurować z graczami.. Którzy są w najlepszych drużynach na serwie, do tego najmocniejsi gracze z wysokim honorem. Jak? Że niby mam wygrać z takimi topkę? z takimi co albo są w drużynie z tymi co mają masę honoru, i nabijają mu potem, a może drugą opcję? co? Może narobić setki multikont i się nimi atakować? powtarzam: NIE MA SZANS NA TOPKĘ BEZ POMOCY WIELU GRACZY ZE SPORYM HONOREM!

 

To samo dotyczy doświadczenia =  Największe drużyny mają 200% doświadczenia w misjach, i co? z nimi może też mam walczyć o topkę?

 

To samo Tyczy się w walkach drużynowych.. Co zdobędziesz dużo honoru, to zaraz jakiś (cenzura) wypowie wam walkę W SAMO Południe i z czego połowa graczy się nie zapisze bo pracuje/uczy się do wieczora. I mam gdzieś twoje zdanie! Założę się, że nie ty budowałeś drużynę, nie ty ją rozwijałeś, a jesteś w 100% rozwiniętej drużynie. Więc nie cwaniakuj, bo u siebie nie jesteś. A mnie nie cytuj, ponieważ nie dorosłeś do tego, by ze mną rozmawiać. Kompletny ignorant...

 

A co do twojej wypowiedzi to ci odpowiem:

"Ty chyba nie rozumiesz tej gry i tego , że twórcy muszą na niej zarabiać."

Ja nie wiem? A co ty wiesz o zarabianiu? Co ty wiesz o tworzeniu? A może więcej wiesz o pracy?

odp: Mam gdzieś to czy muszą zarabiać, bo jeśli ktoś nic nie robi, to nie pracuje, więc dlaczego do diabła ma zarabiać? Tak samo, jedni z S _ _ _ _ TU co odpisują ci tylko, w automatycznej wiadomości a prawda jest taka że wszystko ląduje w koszu, a oni jedzą ciasteczka popijając herbatką :) Za takie siedzenie to ja złamanego grosza bym nie dał! Ja musiałem zawsze na wszystko pracować, dużo pracuję, mało zarabiam Ale w przeciwieństwie do was Coś robię!. z Głębokim Poważaniem osoby powyżej i tych innych..

 

Gr.K.



#15 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 26 marzec 2014 - 16:29

Posłuchaj, ty chyba naprawdę jesteś jakiś <*cenzura*> Tysięczny raz słyszę... Zbijać honor dla rankingu.. JAK!! Jesteś inteligenty  (i nie wiesz, jak to jest konkurować z graczami.. Którzy są w najlepszych drużynach na serwie, do tego najmocniejsi gracze z wysokim honorem. Jak? Że niby mam wygrać z takimi topkę? z takimi co albo są w drużynie z tymi co mają masę honoru, i nabijają mu potem, a może drugą opcję? co? Może narobić setki multikont i się nimi atakować? powtarzam: NIE MA SZANS NA TOPKĘ BEZ POMOCY WIELU GRACZY ZE SPORYM HONOREM!

 

To samo dotyczy doświadczenia =  Największe drużyny mają 200% doświadczenia w misjach, i co? z nimi może też mam walczyć o topkę?

 

To samo Tyczy się w walkach drużynowych.. Co zdobędziesz dużo honoru, to zaraz jakiś (cenzura) wypowie wam walkę W SAMO Południe i z czego połowa graczy się nie zapisze bo pracuje/uczy się do wieczora. I mam gdzieś twoje zdanie! Założę się, że nie ty budowałeś drużynę, nie ty ją rozwijałeś, a jesteś w 100% rozwiniętej drużynie. Więc nie cwaniakuj, bo u siebie nie jesteś. A mnie nie cytuj, ponieważ nie dorosłeś do tego, by ze mną rozmawiać. Kompletny ignorant...

 

A co do twojej wypowiedzi to ci odpowiem:

"Ty chyba nie rozumiesz tej gry i tego , że twórcy muszą na niej zarabiać."

Ja nie wiem? A co ty wiesz o zarabianiu? Co ty wiesz o tworzeniu? A może więcej wiesz o pracy?

odp: Mam gdzieś to czy muszą zarabiać, bo jeśli ktoś nic nie robi, to nie pracuje, więc dlaczego do diabła ma zarabiać? Tak samo, jedni z S _ _ _ _ TU co odpisują ci tylko, w automatycznej wiadomości a prawda jest taka że wszystko ląduje w koszu, a oni jedzą ciasteczka popijając herbatką :) Za takie siedzenie to ja złamanego grosza bym nie dał! Ja musiałem zawsze na wszystko pracować, dużo pracuję, mało zarabiam Ale w przeciwieństwie do was Coś robię!. z Głębokim Poważaniem osoby powyżej i tych innych..

 

Gr.K.

Wiesz co Ci odpowiem , nie na zarobków z gry to by grę usunęli . Proste ?! Jak nie to bądź cicho i zrozum , że ten pomysł wyląduje do kosza i tyle , bo jest beznadziejny. Na grze ma się zarabiać , a nie tracić . Serwery , pracownicy - graficy, autorzy pomysłów itd. z firmy na tym muszą zarabiać by żyć . Nie rozumiesz ? To ja cię nie rozumiem :P.


  • Kicia i vampirek lubią to

apba.png


#16 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 26 marzec 2014 - 21:15

Wiesz co Ci odpowiem , nie na zarobków z gry to by grę usunęli . Proste ?! Jak nie to bądź cicho i zrozum , że ten pomysł wyląduje do kosza i tyle , bo jest beznadziejny. Na grze ma się zarabiać , a nie tracić . Serwery , pracownicy - graficy, autorzy pomysłów itd. z firmy na tym muszą zarabiać by żyć . Nie rozumiesz ? To ja cię nie rozumiem :P.

Ojej.. Kolejna osoba, która będzie mi mówić jaki to wspaniały jest S- p-0-t tej Gry hehe.. Idź się ogarnij, bądź Sobą /.. Ludziu! :haha:

I spadaj mi z mojego tematu który jest już Tak ważny, jak  twoje śmieszne zdanie na ten temat :D

 

 

 

 

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU ~ SPRAWA W KOSZU << Tak jak WSZYSTKIE inne propozycje graczy :D



#17 Kicia

Kicia

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Kicia
  • Drużyna:Great Team
Reputacja: 19

Napisano 26 marzec 2014 - 21:50

Hmm, chyba naprawdę nie zrozumiałeś słów użytkownika SZYBKACOBRA. Ani razu w jego postach nie widzę, żeby stwierdzał jaki to S****** jest świetny, on po prostu stwierdza coś oczywistego dla każdego z nas - twórcy gry muszą zarabiać. Jak dla mnie to i tak już nam dali dużo ułatwień jeśli chodzi o oponki, tak jak sam powiedziałeś wpadają one w pojedynkach, misjach itd., więc jeszcze wam mało i chcecie czegoś dla drużyn? Bez przesady.. Poza tym z takim podejściem do krytyki na pewno nie otrzymasz poparcia.

''Idź się ogarnij, bądż sobą'' ! Ludziu ;)


  • SZYBKACOBRA i taka jedna lubią to

#18 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 26 marzec 2014 - 22:11

Hmm, chyba naprawdę nie zrozumiałeś słów użytkownika SZYBKACOBRA. Ani razu w jego postach nie widzę, żeby stwierdzał jaki to S****** jest świetny, on po prostu stwierdza coś oczywistego dla każdego z nas - twórcy gry muszą zarabiać. Jak dla mnie to i tak już nam dali dużo ułatwień jeśli chodzi o oponki, tak jak sam powiedziałeś wpadają one w pojedynkach, misjach itd., więc jeszcze wam mało i chcecie czegoś dla drużyn? Bez przesady.. Poza tym z takim podejściem do krytyki na pewno nie otrzymasz poparcia.

''Idź się ogarnij, bądż sobą'' ! Ludziu ;)

i Vice Versa xD    A co do cobry, to perfidnie próbuję dyktować mi, jaki to ja straszny jestem :D A mnie wali to, ludziska zawsze wiedzą lepiej. Pozdro



#19 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 26 marzec 2014 - 22:28

Zgadzam się z Kicią wiele zrobili i tak samą jak ty Heliors prowadzę drużynę i co jedynie mogę powiedzieć  walczymy o top10 w turnieju tygodniowym dla drużyny . Może nie będziemy teraz , ale liczy się dobra zabawa , a nie tylko zwycięstwo dla marnych oponek . Narzekają w twojej drużynie na rozwój ? Bo w mojej to nie cieszą się , że potrafimy się rozwijać szybko i tyle . Gramy dla zabawy , a twórców gry można zostawić w spokoju , podziękować , że są z nami no i pogratulować pomysłu na grę . Oponki ładnie lecą , więc nie narzekaj ;) . Jeszcze raz pomyśl  czy patrzysz się w dobrą stronę . Skoro oni pracują muszą mieć pieniądze by żyć , utrzymać rodzinę i na najróżniejsze potrzeby w życiu . Więc nie wprowadzaj kolejnej dyskusji , bo przyjdzie moderator da ci bana czy zamknę temat , bo spam i tyle . 

 

Pozdrawiam,

Patryk


  • vampirek lubi to

apba.png


#20 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 26 marzec 2014 - 22:43

Zamykam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych