Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zwierzaki - Kilka propozycji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wypiepsz

Wypiepsz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Wypiepsz
  • Drużyna:Vip Squad
Reputacja: 22

Napisano 22 październik 2013 - 20:47

Witam, dzisiejsza aktualizacja przyniosla sporo zmian w tym zwierzaki chcialbym przedstawic kilka nowych propozycji aby gra stala sie bardziej atrakcyjna, wypisze w pkt aby latwiej bylo komentowac.

 

1. Treningi Towarzyszy - działałoby na takiej samej zasadzie jak u bohatera. (muszą być jakieś wieksze korzyści z trenowania jednego pupila, to troszke itytujace kiedy wbijemy 10 poziom peta a w lumpeksie znajdziemy peta z duuzo lepszymi statami za grosze)

 

2. Szkolenie Towarzysza - Dzieki temu losowo zmienia statystyki pupila, ta opcja moze byc czasowa, np. moze trwac 6/12/24h. 

 

3. Szkolenie Towarzysza - Pozwala douczać towarzysza innych umiejętności - moze byc platne w oponach

 

4. Zmiana wyglądu Towarzysza - Jeśli można zmieniać wygląd bohatera dlaczego nie zwierzaka?

 

5. Wymyslilem jeszcze zawody towarzyszy gdzie moznaby wystawiac zwierzaki np. do biegow,  ale do tego musialby byc treningi (szybkosc, kondycja, zwinnosc, wytrzymalosc) no i mozna dorzucic rankingi tygodniowe z nagrodami i medalami dla naszych pupili ;)

 

Mam nadzieje ze któryś z pomysłów zyska wasze uznanie i będzie wprowadzony w życie :)

 

Pozdrawiam



#2 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 22 październik 2013 - 20:52

1- Perfekcja, przyda sie trening i dodatkowe staty 
2-Też dobre, tylko trzeba ryzykowac ^^ (1 raz na dzien za darmo, a potem za oponki)
3-Podaj jakich umiejętności (przykładowe)
4-Mi to lotto.
5- Co by było nagrodą za wygranie tych "biegow" i co ile byłyby organizowane ?
 
Pozdrawiam, Jankez.


#3 JustynaJażyna

JustynaJażyna

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:JustynaJażyna
  • Drużyna:Dolina Klaunoow
Reputacja: 67

Napisano 22 październik 2013 - 20:54

Pomarzyć zawsze można... A tak serio co do treningów to skoro pupile są jak przedmioty to raczej to nie przejdzie ze względu na to, że zbyt często będą się zmieniały. Co do zawodów czy innych eventów pomysł jest całkiem fajny. Zmiana wyglądu czemu nie. W końcu większość z nas na to liczyła. Wstaw ankietę będziesz miał lepszy wgląd na to co ludzie myślą o tym pomyśle:)



#4 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 22 październik 2013 - 20:55

Witam.
1. Towarzysz daje nam określone statystyki i rozwijając się, dodaje te statystyki, które nam daje.
Jeśli chcesz inny rozkład statystyk otrzymywanych od towarzyszy, wypuść go i poszukaj innego. Może będą lepiej rozdzielone statystyki.

2. Tak jak wyżej, zmień pupila, nic innego nie zostaje.

3. Specjalne ataki są zależne od punktów umiejętności, które nam przekazuje.

4. Towarzysz zmienia wygląd na odpowiednich levelach.

5. Poczekajmy na dalszy rozwój towarzyszy

Dodatkowo powiem tak.
Jest pierwszy dzień tej innowacji i już powstają nowe pomysły. Wystarczy przeczekać jakiś czas od innowacji i wymyślać nowe pomysły dotyczące towarzyszy. Po kilku godzinach jest pełno pomysłów, bo jest nowa rzecz. Po przyzwyczajeniu się, coś się zmienia i powstają ciekawsze pomysły.
Proszę również o przeczytanie tematu:http://forum.pl.hero...-22/#entry88531
i zamkniętego już tematu http://forum.pl.hero...10#entry88564 (post numer 177)

Pozdrawiam



#5 Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
  • Drużyna:MVND
Reputacja: 85

Napisano 22 październik 2013 - 20:58

Ludzie a gdzie wy znajdziecie czas żeby expić jeszcze pupilka osobo jak samą postać co mamy to zajmuje dużo czasu a do tego dodając trofki to już max.gdyby to wprowadzili to spokojnie trzeba było by siedziec o 2-3h więcej niż teraz jestem na nie niestety na te pomysły chyba żeby t było tak że jak nasza postać idzie trenować to możemy w tym samym czasie wybrać pupila na trening



#6 Pretty

Pretty

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 22 październik 2013 - 21:12

A ja mam pytanie dlaczego niektórym kiedy pupil wbija lvl dostaje +7 do statystyk, a niektórym w tym mi za każdym razem wskakuje +3... można wiedzieć od czego to zależy? jakby nie było jest to spory rozrzut jakby pomnożyć to przez 30 lvli...



#7 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 23 październik 2013 - 06:29

@UP  To chyba daje losowo te statystyki



#8 Kachunek

Kachunek

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL3
  • Postać:Kachun
  • Drużyna:Siempre
Reputacja: 7

Napisano 23 październik 2013 - 10:10

Cześć.

Widzę, że masz ciekawe pomysły, ale niektóre są sprzeczne z nową aktualizacją. Należy wziąć pod uwagę fakt, że każdy zwierzak ma przypisane umiejętności, dlatego mamy wybór. (Może trochę trudno na początku znaleźć coś nowego, ale z pewnością w przyszłości będzie nam łatwiej.)

 

Bardzo podoba mi się pomysł z turniejami zwierzaków, skoro to Twój pomysł, to może popracuj nad nagrodami? :) To przypominałoby turniej bohaterów, tylko może zwierzęcy rozgrywałby się w inny sposób.

 

3. Szkolenie towarzysza, to też może być ciekawe. Fajnie by by było mieć jakieś ulepszenia, ale pewnie trzeba by było pomyśleć nad limitami, jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że zwierzaczki i tak dostają nowe zdolności na 10, 20 i 30 poziomie :)

 

2. Szkolenie towarzysza,- Tutaj sprawa robi się pogmatwana. Dlaczego mielibyśmy zmieniać podział statystyk co jakiś czas? To właśnie kłóci się z aktualizacją, jak pisałam powyżej. Każdy zwierzaczek daje inny podział statystyk, który jest losowy.

 

Zmiana wyglądu, Tutaj zależy od człowieka. Jednemu zależy na wyglądzie zwierzaczka, a innemu nie. Jeden użytkownik powie więc, że taka aktualizacja nie ma sensu, a drugiemu bardzo by się spodobała ;)

 

Treningi towarzysza - Hmmm.. W tej dziedzinie uważam, że wystarczą nam umiejętności nabywane wraz z doświadczeniem, dodatkowe treningi byłyby zbędne, wystarczą szkolenia.

 

To moje zdanie na ten temat. Uważam, że niektóre z Twoich pomysłów mogłyby przejść. Gratuluję :)

 

Pozdrawiam.



#9 dShock`

dShock`

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Miejscowość:• Somonino.
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szyszka1
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 26

Napisano 23 październik 2013 - 11:51

dobry temat, wpadł mi w oko :) dopracuj jeszcze szczegóły i będzie dobrze.



#10 Klucze

Klucze

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
Reputacja: 9

Napisano 23 październik 2013 - 12:06

Mogły też byc walki pupili 

 

Np Pupile Vs Puplie( tak jak drużyny)

Pupile Vs Bandy



#11 pikpok1

pikpok1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 październik 2013 - 08:55

Gdyby tak połączyć trening bohatera i pupila w jeden z tą różnicą,aby każdy miał wybór czy trenuje postać czy dodatkowo towarzysza.

Moja propozycja wygląda następująco:

 

1. Trening postaci bez zmian czyli 10 ćwiczeń i +5 umiejętności

2. Możliwość wybrania od 1 do 5 umiejętności dla pupila bądź bohatera (np. 4 postać,1 pupil) z tym,że tylko tylko tej umiejętności która posiada pupil.



#12 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 26 październik 2013 - 05:44

Gdyby tak połączyć trening bohatera i pupila w jeden z tą różnicą,aby każdy miał wybór czy trenuje postać czy dodatkowo towarzysza.

Moja propozycja wygląda następująco:

 

1. Trening postaci bez zmian czyli 10 ćwiczeń i +5 umiejętności

2. Możliwość wybrania od 1 do 5 umiejętności dla pupila bądź bohatera (np. 4 postać,1 pupil) z tym,że tylko tylko tej umiejętności która posiada pupil.

 

Po 1 zrobiłeś duble posta ale to chyba przez przypadek

Po 2 jakbyśmy się mieli do wyboru trenować swojego towarzysza czy siebie to pomyśl kto mądry trenował by pupila którego tak za kilka lv się zmieni....

 

 

Co do pomysłu (autora tematu) pozostanę neutralny


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#13 pikpok1

pikpok1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 27 październik 2013 - 09:35

Po 1 zrobiłeś duble posta ale to chyba przez przypadek

Po 2 jakbyśmy się mieli do wyboru trenować swojego towarzysza czy siebie to pomyśl kto mądry trenował by pupila którego tak za kilka lv się zmieni....

 

 

Co do pomysłu (autora tematu) pozostanę neutralny

Skoro tak mnie już wyliczasz to może zamiast wytykać błędy i krytykować podałby byś jakiś swój pomysł. Może nie każdy może czy chce wymienić pupila,a ty od razu wszystkich wrzucasz do jednego worka.



#14 MiłoszGame

MiłoszGame

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 208 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL3
Reputacja: 164

Napisano 29 październik 2013 - 07:21

wszystko ładnie opisane, jestem na tak






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych