Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

PL6


  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 PROCEK

PROCEK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:PALEC
  • Drużyna:BRAK
Reputacja: 5

Napisano 10 styczeń 2018 - 08:58

Witam! Mam postać na pl6,gram tam jakiś czas .Zauważyłem ,że na tym serwerze nie da się grać w TTD,ponieważ codziennie kilka razy zmieniają drużyny i atakują tam bandy.Gracze z drużyny DARK SIDE ,tacy jak xxx ,przeskakują codziennie 4 -5 drużyn zmieniają ,nie dając innym szans w turnieju.Masakra ,co na tym serwie się dzieje! Takie praktyki powinny mieć jakieś ograniczenia.Współczuje grającym na tym serwie.

Użytkownik malinovaPatrycja edytował ten post 10 styczeń 2018 - 09:22
Nazwy innych graczy

  • NeMeZiQ lubi to

#2 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 10 styczeń 2018 - 09:24

Jeśli masz podejrzenia, że ktoś łamie regulamin to wystarczy, że z odpowiednimi dowodami zgłosisz sprawę do supportu :)

IMG201612_anwxrrh.jpg


#3 PROCEK

PROCEK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:PALEC
  • Drużyna:BRAK
Reputacja: 5

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:32

Jeśli masz podejrzenia, że ktoś łamie regulamin to wystarczy, że z odpowiednimi dowodami zgłosisz sprawę do supportu :)

Pisałem i cały czas to samo jak automaty.Szkoda,że tacy gracze są ,by było całkiem fajnie grać :(



#4 PomarańczowyNinja

PomarańczowyNinja

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 10 styczeń 2018 - 21:53

Pisałem i cały czas to samo jak automaty.Szkoda,że tacy gracze są ,by było całkiem fajnie grać :(


Sam mozesz tak grac wiecej energi i treningow

#5 PROCEK

PROCEK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:PALEC
  • Drużyna:BRAK
Reputacja: 5

Napisano 11 styczeń 2018 - 07:18

A co to za gra,wyskakiwać i kombinować,robić multikonta i dostać może w końcu bana



#6 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:17

zmień serwer / skończ grę *

 

 

-* niepotrzebne skreślić


  • Pablo Escobar lubi to

#7 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:35

A kogo złapałeś na robieniu multikont? Mniej płaczu a więcej chęci do gry :D I tak z ciekawości to podaj nick na PL6. Chciałbym sprawdzić jak blisko zwykle jesteś tej topki w Ttd :D


Użytkownik Buldun edytował ten post 11 styczeń 2018 - 12:45

  • Ceealek i Pablo Escobar lubią to

#8 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:47

A kogo złapałeś na robieniu multikont? Mniej płaczu a więcej chęci do gry :D I tak z ciekawości to podaj nick na PL6. Chciałbym sprawdzić jak blisko zwykle jesteś tej topki w Ttd :D

 

podpinam się  pod kolegę:)



#9 Pinkiwcaleniegej

Pinkiwcaleniegej

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 0

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:36

To przykre

#10 FanMarCoo

FanMarCoo

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:50

Masz jakis problem co ??? Ja tak gram i mozna szybko sie rozwijac sam mozesz chodzic a nie nazekac bo usuna ttd

#11 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 11 styczeń 2018 - 19:10

Buraki prosze nie wypowiadajcie się jeżeli macie strzelać tekstami (sam tak rób itp, itd.)



#12 ReportMyTeam

ReportMyTeam

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 59 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:ReportMyTeam
  • Drużyna:Angels of Death
Reputacja: 8

Napisano 11 styczeń 2018 - 22:07

Jak nie możesz wygrać ttd to też rób bandy. Jak sobie będziesz robić to nikt cię nie złapie. Problem będzie jak pójdziesz z kimś. Może cię zgłosić, ale jak będziesz chodzić sam to bez problemu :)
  • Buldun lubi to

#13 PROCEK

PROCEK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:PALEC
  • Drużyna:BRAK
Reputacja: 5

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:35

Widzę ,że to już patologia z tym skakaniem ,a panie Kraz ,który raz już dziś zmieniłeś drużynę :smilue:



#14 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:39

Jak ogrodnika pies. Sam nie zjem ale innym też nie dam :). Na szczęście nie na tym podwórku



#15 PROCEK

PROCEK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:PALEC
  • Drużyna:BRAK
Reputacja: 5

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:00

Przecież ty z tej samej xxx//A drużyny 

 



Jak ogrodnika pies. Sam nie zjem ale innym też nie dam :). Na szczęście nie na tym podwórku

Przecież ty też z DS jak  Kraz,to co masz pisać  :smilue:


Użytkownik Akrobata edytował ten post 12 styczeń 2018 - 11:29
Obraźliwe wyrażenie


#16 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:09

Prawdę mam pisać :). Tak jak i Ty powinieneś/powinnaś. Chcesz skakać na bandy to nie ma żadnego problemu. Zorganizuj sobie i skacz nawet 4 razy dziennie i zapewniam Cię, że mi to nie będzie przeszkadzało. Poproś przyjaciela, mamę, tatę, babcię, psa, nie wiem, kogokolwiek żeby zaczął grać na PL6 i niech Ci robią bandy i skacz do woli. Nie trzeba zakładać multikont żeby mieć bandy Geniszu xD.

 

A jeżeli masz aż taki ból pupci, że inni mają więcej czasu od Ciebie na grę i mogą poświęcić na nią więcej czasu i chcą w związku z tym rywalizować o jak najlepsze wyniki to pisz do supportu bo na forum raczej nie ma Ci jak ktoś pomóc. Chociaż z tego co wiem to admini się już kiedyś wypowiedzieli w tej sprawie i skakanie na bandy nie jest łamaniem regulaminu gry.

 

I jeszcze raz ponowię prośbę, żebyś podał/podała nick pod jakim grasz na PL6 bo na tą chwilę to w moich oczach jesteś tchórzem, który chce rozpętać jakąś burze ale boi się przyznać kim jest. No i chciałbym oczywiście zobaczyć jak blisko jesteś tego top 10 w tygodniówkach bo ciekawe jest, że w top10 są zwykle też osoby które nie skaczą na bandy. Można? Można tylko trzeba chceć


  • gosia19 i Pablo Escobar lubią to

#17 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:43

Temat idzie troszeczkę w złym kierunku... Bardzo bym prosiła o nieco grzeczniejsze wypowiedzi nie nakłaniające graczy do korzystania z takiego typu rozwiązań. Jak zaznaczyłam na samym początku, jeżeli są w Waszym posiadaniu odpowiednie dowody należy je skierować do supportu z dokładnym opisem sytuacji. Forum nie jest miejscem na takiego typu dyskusje.

IMG201612_anwxrrh.jpg


#18 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:46

A dookreśl w takim razie proszę jakich rozwiązań? Bo nie rozumiem gdzie tu jest jakieś nieetyczne rozwiązanie. Jeżeli forum nie jest miejscem do tego typu dyskusji to proponuję zamknąć temat i wszystkie kolejne, które będą się pojawiać w tym zakresie bo inaczej ciężko jest uniknąć dyskusji. I jeszcze prosiłbym o wskazanie gdzie w mojej wypowiedzi pojawiły się elementy tzw "niegrzecznie" żebym mógł za nie przeprosić



#19 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 12 styczeń 2018 - 14:45

Witam! Mam postać na pl6,gram tam jakiś czas .Zauważyłem ,że na tym serwerze nie da się grać w TTD,ponieważ codziennie kilka razy zmieniają drużyny i atakują tam bandy.Gracze z drużyny DARK SIDE ,tacy jak xxx ,przeskakują codziennie 4 -5 drużyn zmieniają ,nie dając innym szans w turnieju.Masakra ,co na tym serwie się dzieje! Takie praktyki powinny mieć jakieś ograniczenia.Współczuje grającym na tym serwie.

 

Jaki masz problem ? ty też możesz sobie tak samo zrobić jak oni, czyli idź na te bandy ;). I to już się robi żałosne jak ktoś robi takie tematy. 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 12 styczeń 2018 - 14:51

^^


#20 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 18 styczeń 2018 - 13:41

Jak nie możesz wygrać ttd to też rób bandy. Jak sobie będziesz robić to nikt cię nie złapie. Problem będzie jak pójdziesz z kimś. Może cię zgłosić, ale jak będziesz chodzić sam to bez problemu :)

A co to za różnica, czy się przeskakuje z drużyny do drużyny samemu, czy z kimś? Jeśli to konta dwóch różnych osób to nie ma problemu, bo multikont nie ma. I nie ma na czym złapać, bo zmieniane drużyn to nie przestępstwo. Problem w tym jak ktoś sobie to ułatwia robiąc multikonta, bo te są oczywiście zakazane.


  • Buldun lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych